Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Alex »

Väga, väga paha uudis ... (kõiksugused tärnitähed!)
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Marcus »

Jube keeruliseks ikka lähevad asjad. Niigi mitte ühtegi puhast SF pole meeskonnas...

Mis te arvate, kas üks ääremängija (SF/SG tüüpi) oleks sellises olukorras vaja ikkagi juurde tuua? Olgem ausad, Keerlesest vähegi kõrgemal tasemel eriti abi ju ei ole. Kas klubi juhatus üldse mõtleks sellele?

Also... Kaua McLeod ja Sokk veel väljas on?
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Soho »

Pärnust tuleks see Peciukevicius ära sebida..
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Alex »

Ooo, delfi kõlakad. Kajupank ja Cramo ???
rapla
Kasutaja
Postitusi: 186
Liitunud: 22 Nov 2012, 20:32

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas rapla »

ei saaks sellest lükkest mitte midagi aru , mis kasu saaks sellest Cramo ja mis kasu Kajupank , tema positsioonil on just kõik mehed vigastusest tagasi tulnud , toogu parem tagamängija mitte veel 1 pikk
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas gasol2 »

Kaju siiski number 3 ju ,kuid kardan ka ,et cramos tal raske.
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Marcus »

KMLis saaks mõni mees meil tema arvelt rohkem puhkust, aga muudes liigades ei ole temaga ju midagi peale hakata. Ma ei leia, et see ühelegi poolele kasulik/vajalik oleks.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3610
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

Marcus kirjutas:KMLis saaks mõni mees meil tema arvelt rohkem puhkust, aga muudes liigades ei ole temaga ju midagi peale hakata. Ma ei leia, et see ühelegi poolele kasulik/vajalik oleks.
No saaks vähemasti 5-5 trenni teha ja võimalusel ka nt Balti Liigas palanga ja Jelgava vastu platsile. Ega Eestist kedagi teist nüüd ka võtta pole, eriti, kes suudaks kaitses mängida pikemate vastu.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

Jah, eile pidid Skele ja Abbott Valga vastu pea terve mängu rassima, sest pingilt polnud kedagi lihtsalt võtta. Ja mis veel siis saaks kui lühematest peaks lähiajal veel keegi vigastuse saama? Selles mõttes oleks loogiline valik.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Minu arust võiks vaadata positsioonile nr 2 midagi, või kui tõesti siuke väike äär võtta, siis ikka tunduvalt kvaliteetsem mängija. Ei pane küll eriti rõõmust hüppama teadmine, et nr 3 peal on meil võimalik peale Mangelsoo ja Raadiku kasutada nüüd ka veel Kajupanka.
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas And »

Kajupank pole minu arvates loodetud arenguhüpet teinud. Kunagi kui ta Cramos oli, tundus ta perspektiivikam, praegu siiski tundub, et Eesti liiga jääb tema laeks. Kui juba Eestist kedagi vaadatakse, siis minu arvates saab olla see mees ainult Keedus.
ok
Kasutaja
Postitusi: 497
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas ok »

kui nüüd siin Kajupanga tasemega meestest rääkida ja viis viie vastu trennist, siis peaks Puidet olema Kalevi mees ja TTÜ-s rendil. viimasel ajal päris korralikult mänginud
ibase
Kasutaja
Postitusi: 83
Liitunud: 08 Nov 2010, 18:39

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas ibase »

Äkki on kajupank kõige kättesaadavam, vaevalt rapla tahaks nt leedukatest loobuda
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Zog »

Sa pead silmas Pärnut ma oletan?
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rio »

Kalevpoiss kirjutas:Minu arust võiks vaadata positsioonile nr 2 midagi, või kui tõesti siuke väike äär võtta, siis ikka tunduvalt kvaliteetsem mängija. Ei pane küll eriti rõõmust hüppama teadmine, et nr 3 peal on meil võimalik peale Mangelsoo ja Raadiku kasutada nüüd ka veel Kajupanka.
Raadik oma kiiruse ja tehniliste oskuste poolest ei saa kunagi mängida nr 3,isegi mitte eesti liigas(mitte,et mul ta vastu oleks midagi,väga sümpaatne mees)
Vasta