Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas marxx762 »

Et Rock teeks sammu edasi on vaja eelkõige ümber vaadata ka senine ideoloogia.

Senine põhimõte on olnud see, et kõik kohad mis vähegi võimalik täita eestlastega, siis seda ka tehakse.

Klubil oleks vaja teha konkreetne otsus, kas jätkata laias laastus samade meestega ning proovida tõsta kvaliteeti lihtsalt läbi välismängijate või siis vahetada välja mõningad senised "kampsunid" ning asendada need välismängijatega. Olgem ausad, selline klubi nagu on Tartu Rock koos oma liigadega on eesti mõistes päris kõva taset eeldav võistkond. Ning sellest tulenevalt pole võimalik taset tõsta lihtsalt üht eestlast teisega asendades. Muidugi kui võistkonda toodaks Kangur või Vene või Arbet, aga selle tõenäosus on suhteliselt väike.

Mina olen selgelt seisukohal et see eelkõige omadega komplekteerimine pole seni erilist edasiminekut kaasa toonud, seega oleks justkui loogiline, et proovitaks asjale läheneda natuke teise külje pealt.


Kõik Järvelainenid, Paisted, Jõesaared, Paasojad jne mehed on toredad, aga no kahjuks nendega suurt tulemust ei tee. Noortest ei hakka üldse rääkima.

1- T.Sokk kõigi eelduste kohaselt jääb võistkonda, teada tuntud tasemel mees.
Kindlasti on PG peale vaja välismaalast, selles pole üldse küsimust. Loodetavasti panustatakse tuleval aastal sellesse positsiooni rohkem, et siia ei satuks mingi Leedu-Kanada Robben...

2- Kurbas idee järgi võimekas mängija aga väga ebastabiilne, küllap siiski jääb Rocki.
Sutt kõigist teistest nö. noortest on tema ainus kelle võiks võistkonda alles jätta.

2/3 G.D universaalne mees, kel on väga korralik kogemustepagas all. Seega vajalik mees.
Üks koht kus kohast teha samm edasi on tuua positsioonile 2/3 juurde üks välismängija. Seda juba sellepärast, et võistkonda on vaja meest kes suudab kindlalt raskel hetkel asjad enda kanda võtta. Nagu juba eelpool mainisin, on Kurbas selle jaoks liialt ebastabiilne ning kipub tihtilugu väljakule üldse ära kaduma.

3 Kui nüüd tõesti tahta natuke uut verd/hingamist/nägu võistkonda tuua, siis võiks tuua kas Kaju,Jõesaar,Järvelainen, Keedus???

4-Talts on teada tuntud kvaliteet ning tema jätkamises vast küsimust ei teki.
Halliku võiks ka idee järgi võistkonda jätta, mehel on olemas teatud omadused siiski olemas, et olla võistkonnale kasulik.
Kui nüüd kedagi juurde tuua ja just eestist, siis see mees võiks olla Kitsing.

5-Kuna sellesse osakonda pole eestist väga mehi võtta, siis 2 välismaalast on kohustuslik. Idee järgi on ju tänane konseptsioon Petrukonisest ja Harperist tore. Üks on suur keha, teine selline kiire ja liikuv (ainsaks miinuseks siis Harperi puhul tema sulgkaal) Viie positsiooni suudaksid vajadusel täita ka Kitsing ja Talts.

Kokkuvõtteks näeks siis roster välja selline:
1-Sokk/VM
2-Kurbas/GD*/VM*/Sutt
3-GD/VM*/eestlane
4-Talts/Hallik/Kitsing
5-VM/VM

Ülejäänud senistest meestest Vene/Meister-vajaks uut hingamist/keskkonda, Eichfuss-Tore mees, aga liialt vigastusaldis, Doronin-aitab küll juba.

Väljatoodud rosteris siis 12 korraliku mees, kellest kõige noorem ja rohelisem siis ainult Sutt ja "eestlane" Kindlasti on võimalik siia juurde võimalik tuua ka mõningaid noori kas siis mõnest teisest klubist(audentes) või oma püramiidist. Aga tuumik millega tõesti mängida näeks välja päris soliidne.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Uhhuu »

Minu poolt eelistatud koosseisu mudel näeks välja järgmine:

1. Välismaalane; Sokk
2. Välismaalane; Dorbek
3. Kurbas; Kajupank
4. Talts; Eichfuss
5. Välismaalane; Toome (eeldusel, et ta on endiselt mängumees)

See oleks koosseis, kus mängijad saaksid tegutseda oma loomulikel positsioonidel ning samas oleks igale positsioonile võtta ka varuvariant (a la Talts tsentrisse või Kurbas number kahe peale). Samuti oleks koosseis struktuurselt sarnane sellele, millega viimati, s.t kaks hooaega tagasi Euroopas tegusid tehti.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Zog »

Mnojah, aga foorum on siis konsensuslikult jõudnud järeldusele, et tulemuste parandamiseks oleks vaja, et välismaalasi oleks rohkem, ja et nad kõik oleks sealjuures ka paremad, kui need, kes meil praegu on? Ma kardan veidi, et kui nt. loobutakse Doroninist, Meistrist ja Venest, siis selle rahaga, mis sealt üle jääb, ei saa küll suurt midagi tehtud. Aga kui rahalised võimalused on tõesti järgmisel hooajal paremad, siis kirjutan küll eelkõnelejate jutule alla.

Sel hooajal on minu meelest lihtsalt leegionäride valikuga veidi puusse pandud. Petrukonis juba eelmine hooaeg ei olnud ju suurem asi, aga noh, tema on loodetavasti suht odav vend ka. Saabase siia toomine on mulle paras mõistatus: kuidas on võinalik, et lasti läbi selline prohmakas? Eriti veel Leeduka puhul oleks ju pidanud teada saama, et ta ei ole meeskonnamängija. Harper oleks isegi päris normaalne lisakäik, tema puhul läks lihtsalt vigastustega sandisti.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas KalevRuus »

Klubil oleks vaja teha konkreetne otsus, kas jätkata laias laastus samade meestega ning proovida tõsta kvaliteeti lihtsalt läbi välismängijate või siis vahetada välja mõningad senised "kampsunid" ning asendada need välismängijatega. Olgem ausad, selline klubi nagu on Tartu Rock koos oma liigadega on eesti mõistes päris kõva taset eeldav võistkond. Ning sellest tulenevalt pole võimalik taset tõsta lihtsalt üht eestlast teisega asendades. Muidugi kui võistkonda toodaks Kangur või Vene või Arbet, aga selle tõenäosus on suhteliselt väike.
Mnojah, aga foorum on siis konsensuslikult jõudnud järeldusele, et tulemuste parandamiseks oleks vaja, et välismaalasi oleks rohkem, ja et nad kõik oleks sealjuures ka paremad, kui need, kes meil praegu on? Ma kardan veidi, et kui nt. loobutakse Doroninist, Meistrist ja Venest, siis selle rahaga, mis sealt üle jääb, ei saa küll suurt midagi tehtud. Aga kui rahalised võimalused on tõesti järgmisel hooajal paremad, siis kirjutan küll eelkõnelejate jutule alla.

Sel hooajal on minu meelest lihtsalt leegionäride valikuga veidi puusse pandud. Petrukonis juba eelmine hooaeg ei olnud ju suurem asi, aga noh, tema on loodetavasti suht odav vend ka. Saabase siia toomine on mulle paras mõistatus: kuidas on võinalik, et lasti läbi selline prohmakas? Eriti veel Leeduka puhul oleks ju pidanud teada saama, et ta ei ole meeskonnamängija. Harper oleks isegi päris normaalne lisakäik, tema puhul läks lihtsalt vigastustega sandisti.
No eks jutt lähtubki eeldusest, et eelarve suureneb. Lubatud ju on, peale seda Postimehe diili.. Piltlikult öeldes oleks vaja Petrukonise asemel Killingsworthi ning väikse leeduka ja Harperi asemel samuti vähe kõvema kaliibriga mängijaid. Otseselt rohkem ei olekski välismängijaid ehk vaja.
Samas tuleb tasapisi alustada noorenduskuuriga ka eestlaste osas. See ei pea olema midagi radikaalset aga tulevikule mõeldes on vajalik, sest muidu võib kätte jõuda aeg, kus tuleb sisuliselt enamik sastaavist ühe aastaga välja vahetada. Ja see oleks juba väga valulik. Sobivaid kandidaate on siin välja toodud juba mitmeid.
5. Välismaalane; Toome (eeldusel, et ta on endiselt mängumees)
Ei välista viimaste mängude põhjal, et ka Karl-Martin Kasel võiks vahetusmehena oma roll olla. Tundub, et mees on arenguhüppe teinud ja kui suvel veel tublisti liha luudele kasvatab, miks ei. Kutil vanust alles 20 ja pikkust 210, pikemas perspektiiivis ehk tasuks ära. Erinevalt näiteks Raadikutest.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Rio »

Ma võtaks Soku kõrvale Laane, tal ikkagi viimane võimalus samm edasi teha.
Liskas peaks muidugi võtma korraliku sg kes suudaks vajadusel ka mängu juhtida.
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas japs »

Uhhuu kirjutas:
japs kirjutas:Olen Zogi pakutud nimega nõus. Tõsiselt! Miks peaks nimi lühike ja pläma olema? Miks mitte pikk ja äge!

Meeskonna edasise osas. Mõne noore mehe (Meister, Vene) Valka minek oleks vägagi OK. Kindlasti ei tohi seda võtta meestele käega löömisena, Valga on siiski väljundi osas Eesti kolmas klubi (üldse ei imestaks, kui ka tulemuse osas). Samas kuigi käega ei löö, oleks see neile heal tasemel jätkamise ja tõestamise viimane võimalus.

Mujalt toodud "poolnoorte" liitumist Tartuga küll ei oota. Pigem võtta juba enda kasvandikest või Audentesest päris noori. Mehed saaks eurosarjas ja Balti liigas häid mänge ning areneks mühinal. Kui mõned kogenumad alles jäävad jõutakse eestikate finaali ikka. Perspektiivi ja energiat oleks meeskonnas kõvasti. Mõnest kohalikust tegijast vabaneva ja ehk vb ka suuremast eelarvest tulenevalt saaks palgata 1-2 tugevamat leegionäri. St tegelikuses ei näeks mina ka tulemuses mingit kukkumist, pigem hea üllatuse võimalust.
Kuigi sa oled Tartu poolehoidja, siis su antud postitus mõjub pigem trollimisena. Sel aastal lõpetavad Audentese viis noort: Hermet, Post, Viilup, Pajumets ja Parrol. Profikarjäär terendab neist vaid kahele esimesele. Tartu enda lootustandvad noored – Jürgenstein, Eelmäe, Kivi ja Rosenthal – on vanuses vaid 15-17. Mitte ükski neist noortest, olgu nad kui perspektiivikad tahes, pole võimelised andma järgmisel või isegi ülejärgmisel aastal rahvusvahelistes sarjades kaalukamat või isegi samaväärset panust kui Sutt, Meister, Vene või Doronin. Kui loobuda näiteks Venest, Meistrist ja Doroninist, siis kooslus karjääri loojangul olevatest eestlastest (Talts, Sokk, Dorbek, võib-olla ka Hallik), paarist ebastabiilsest „keskealisest“ eestlasest (Kurbas, Eichfuss), kambast (väga)noormängijatest ja 1-2 leegionärist (olgu nad või Machado ja Elegari tasemel) tähendaks suure tõenäosusega regressi.
Küll aga võiks toimiv mudel olla – ja see kattub vähemal või rohkemal määral mõne eelkõneleja omaga –, kui loobuda Venest, Meistrist ja Doroninist ning nende asemel värvata üks kuni kaks koondise kandidaadi tasemega mängijat väiksematest klubidest (ehk keegi nelikust Kajupank, Järveläinen, Kitsing ja Laane) ning asendada eeldatavalt suureneva eelarve toel praegused kolm välismängijat klassi võrra kõrgemal tasemel olevate mängumeestega.
Olen Eesti kossu poolehoidja, aga see selleks.
Minuarust on mõttetu vaadata vaid 1 hooaja kaugusele! Nagu kirjutasin (ok ei kirjutanud aga mõtlesin), 3-(4) praegust top eestast + 1-2 korraliku leegionäri tagaks koha eestikate finaalis väga suure tõenäosusega. Ja tõsiselt? keda kotib 2 koht? Ma usun, et enamus pikemaaajalisi fänne saavad aru, et teekond on olulisem kui tulemus! 1 hooaeg finaalist eemaljäämist annaks uut jõudu edasiseks. Kalev jäi üks hooaeg meistritiitlist ilma... võtab seda isukamalt järgmist! Kangur-Arbet-Talts ei andnud ka esimesel rahvusvahelisel hooajal muutvat panust, aga nüüd ei kahtle ometi keegi, et esimese hooaja -20-30 kaotustel oli nende arengus oma oluline osa. Ja veelkord... mis krdi pärast arvatakse, et noortega kohe kaotama hakatakse...
Loobuda keskmiselt noorematest Meistrist-Venest ja värvata vanemad Kajupank, Järvelainen, Laane....MILLEKS? Mida neist oodata? Kõik nad 5 võiks näidata end üldsusele Valgas, kui mitte, siis OK, lähme edasi.
Ok võibolla olen optimist, aga miks peaks olema teisiti?
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Uhhuu »

Eelkõnelejale.

Tartu andekamad oma kasvandikud on hetkel vanuses 15-17. Nad on lapsed. Pea võimatu on nende puhul ühildada koolis käimist ja osalemist profiklubi argipäevas (sh sagedased võistlusreisid välismaale). Kolmikust Vene, Meister ja Sutt on vaid viimane rahvusvahelise potentsiaaliga. Sel aastal Audentese lõpetavatest noortest on Postist ja Hermetist sirgumas kindlasti Eesti liiga tasemel korralikud mängijad, kuid raske on neis siiski näha Kanguri, Taltsi või Arbeti potentsiaali. Miks peaks Rockist ühtäkki kujunema klubi, mille koosseisust moodustavad pea poole noormängijad?! Eesti tippklubide eesmärk peaks olema siiski teha tulemust parimate saadaval olevate mängijatega. See kehtib ka noormängijate kohta: kui meeskonda kuulub mõni juunioriea piiril olev mängija, peaks tegemist olema oma vanuseklassi juhtivmängijaga, s.t kellegagi kelle arendamisse on mõtet panustada ja kes pole lihtsalt trennikeha/kohatäide ja lebominutite pakkuja.
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas japs »

Uhhuu kirjutas:Eelkõnelejale.

Tartu andekamad oma kasvandikud on hetkel vanuses 15-17. Nad on lapsed. Pea võimatu on nende puhul ühildada koolis käimist ja osalemist profiklubi argipäevas (sh sagedased võistlusreisid välismaale). Kolmikust Vene, Meister ja Sutt on vaid viimane rahvusvahelise potentsiaaliga. Sel aastal Audentese lõpetavatest noortest on Postist ja Hermetist sirgumas kindlasti Eesti liiga tasemel korralikud mängijad, kuid raske on neis siiski näha Kanguri, Taltsi või Arbeti potentsiaali. Miks peaks Rockist ühtäkki kujunema klubi, mille koosseisust moodustavad pea poole noormängijad?! Eesti tippklubide eesmärk peaks olema siiski teha tulemust parimate saadaval olevate mängijatega. See kehtib ka noormängijate kohta: kui meeskonda kuulub mõni juunioriea piiril olev mängija, peaks tegemist olema oma vanuseklassi juhtivmängijaga, s.t kellegagi kelle arendamisse on mõtet panustada ja kes pole lihtsalt trennikeha/kohatäide ja lebominutite pakkuja.
Sutti osas oleme ilmselt ühel nõul, talle on vaja min 20min mänguaega ja oleme ausad see piirab selgelt nr 3. lisamist (juhul kui Kurbas jääb).
Teiste osas jään eriarvamusele. Ideaalis 3-4 top eestlast+1-2(3) leegionäri + noored annaks võimaluse võidelda KÕIGIGA. Loomulikult on põhimeeste vigastuste risk, aga kui kaotada pole sisuliselt midagi on see väärt võtmist.

Paluks mitte sõnasõnalt võtta, aga minu vahetatav ideaal (koguvalikus: 3-4 tegijat eestlast + 1-2 (3) leegionäri + noored (k.a Sutt))

1. Sokk+(leegionär)+noored
2. Leegionäär+Kurbas+Sutt+noored
3. Kurbas+Sutt+noored
4. Talts+(Eichfuss)+(leegionär)+noored
5. Talts +leegionär+noored
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas vaim564 »

Loobuda keskmiselt noorematest Meistrist-Venest ja värvata vanemad Kajupank, Järvelainen, Laane....MILLEKS?
Sellega olen laias plaanis nõus, minu nägemuse järgi võiksidki Meister ja Vene areneda kindlateks vahetusmeesteks, milliseid on samuti vaja. Valgaga liitumine tähendaks nende jaoks juba kindlat taandarengut, hooaeg seal, teine veel kusagil ja esiliiga ootab. Sutt võiks veel hooaja kusagil mujal veeta. Kajupank, Järvelainen, Laane, Kitsing, Paasoja - no sealt ei tule ju uut kvaliteeti ei tule. Ma ei näe seal erilist vahet.
Halliku jätaksin samuti alles, sest ta ongi teistmoodi mängija ja selliseid läheb samuti vaja. Ma arvan, et tema kasutegur on kokkuvõttes suurem kui nii mõnelgi nimekirjas mainitul. T.Sokk ja G.Dorbek ei liigu ka enam edasi kõrgemale tasemele, seepärast võiksid nad vabalt jätkata. Viimane aeg kusagile mujale välja murda oleks ehk Kurbasel.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Uhhuu »

vaim564 kirjutas:
Loobuda keskmiselt noorematest Meistrist-Venest ja värvata vanemad Kajupank, Järvelainen, Laane....MILLEKS?
Sellega olen laias plaanis nõus, minu nägemuse järgi võiksidki Meister ja Vene areneda kindlateks vahetusmeesteks, milliseid on samuti vaja. Valgaga liitumine tähendaks nende jaoks juba kindlat taandarengut, hooaeg seal, teine veel kusagil ja esiliiga ootab. Sutt võiks veel hooaja kusagil mujal veeta. Kajupank, Järvelainen, Laane, Kitsing, Paasoja - no sealt ei tule ju uut kvaliteeti ei tule. Ma ei näe seal erilist vahet.
Halliku jätaksin samuti alles, sest ta ongi teistmoodi mängija ja selliseid läheb samuti vaja. Ma arvan, et tema kasutegur on kokkuvõttes suurem kui nii mõnelgi nimekirjas mainitul. T.Sokk ja G.Dorbek ei liigu ka enam edasi kõrgemale tasemele, seepärast võiksid nad vabalt jätkata. Viimane aeg kusagile mujale välja murda oleks ehk Kurbasel.
See mõjub nagu eriti halb huumor väita, et Meistrist ja Venest võiksid kujuneda kindlad vahetusmehed ja siis sama hooga kanda maha Laane ja Paasoja, kes on sama vanad, kui kaks esimesena mainitut ja olnud erinevalt neist juba aastaid meistriliigas tegijad ja näidanud ka b-koondises korralikke esitusi. Või siis väita, et Kitsing, Kajupank või Järveläinen ei lisaks Meistri või Venega võrreldes Rockile kvaliteeti. See duo on tiksunud Rockis juba kolm hooaega samas rütmis: mängu saavad eestikatel harva ja rahvusvahelistes sarjades veel harvemini ehk siis, kui on olnud vigastustega probleeme ja mingit arengut on nende puhul kahjuks väga raske tuvastada.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas vaim564 »

Uhhuu kirjutas:
vaim564 kirjutas:
Loobuda keskmiselt noorematest Meistrist-Venest ja värvata vanemad Kajupank, Järvelainen, Laane....MILLEKS?
Sellega olen laias plaanis nõus, minu nägemuse järgi võiksidki Meister ja Vene areneda kindlateks vahetusmeesteks, milliseid on samuti vaja. Valgaga liitumine tähendaks nende jaoks juba kindlat taandarengut, hooaeg seal, teine veel kusagil ja esiliiga ootab. Sutt võiks veel hooaja kusagil mujal veeta. Kajupank, Järvelainen, Laane, Kitsing, Paasoja - no sealt ei tule ju uut kvaliteeti ei tule. Ma ei näe seal erilist vahet.
Halliku jätaksin samuti alles, sest ta ongi teistmoodi mängija ja selliseid läheb samuti vaja. Ma arvan, et tema kasutegur on kokkuvõttes suurem kui nii mõnelgi nimekirjas mainitul. T.Sokk ja G.Dorbek ei liigu ka enam edasi kõrgemale tasemele, seepärast võiksid nad vabalt jätkata. Viimane aeg kusagile mujale välja murda oleks ehk Kurbasel.
See mõjub nagu eriti halb huumor väita, et Meistrist ja Venest võiksid kujuneda kindlad vahetusmehed ja siis sama hooga kanda maha Laane ja Paasoja, kes on sama vanad, kui kaks esimesena mainitut ja olnud erinevalt neist juba aastaid meistriliigas tegijad ja näidanud ka b-koondises korralikke esitusi. Või siis väita, et Kitsing, Kajupank või Järveläinen ei lisaks Meistri või Venega võrreldes Rockile kvaliteeti. See duo on tiksunud Rockis juba kolm hooaega samas rütmis: mängu saavad eestikatel harva ja rahvusvahelistes sarjades veel harvemini ehk siis, kui on olnud vigastustega probleeme ja mingit arengut on nende puhul kahjuks väga raske tuvastada.
Minu mälu järgi, kui Meister sai möödunud hooajal vahepeal regulaarselt mänguaega ja Vene sel hooajal, siis muutus nende mäng kindlamaks ja kasutegur suuremaks, st saavad vajadusel hakkama küll. Minu argument oli pigem selles, et see teine mainitud seltskond, ega nende tiivad ei kanna samuti kõrgemale, siis jääb valida, kas olla nõrgemas satsis tegija või tulla Rocki pinki nühkima.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas KalevRuus »

Minu mälu järgi, kui Meister sai möödunud hooajal vahepeal regulaarselt mänguaega ja Vene sel hooajal, siis muutus nende mäng kindlamaks ja kasutegur suuremaks, st saavad vajadusel hakkama küll. Minu argument oli pigem selles, et see teine mainitud seltskond, ega nende tiivad ei kanna samuti kõrgemale, siis jääb valida, kas olla nõrgemas satsis tegija või tulla Rocki pinki nühkima.
No eks nad on mitmel korral häid mänge teinud küll aga nende tase pole siiski võrreldav Laane, Paasoja, Kitsingu, Järveläineni või Kajupangaga. Kõik nimetatud on koondise piiri peal, kuhu Venel või Meistril on veel valgusaastate pikkune tee ning sellise 10-15 minuti mehe rolli kannaksid vähemalt osad neist välja küll.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas vaim564 »

KalevRuus kirjutas:
Minu mälu järgi, kui Meister sai möödunud hooajal vahepeal regulaarselt mänguaega ja Vene sel hooajal, siis muutus nende mäng kindlamaks ja kasutegur suuremaks, st saavad vajadusel hakkama küll. Minu argument oli pigem selles, et see teine mainitud seltskond, ega nende tiivad ei kanna samuti kõrgemale, siis jääb valida, kas olla nõrgemas satsis tegija või tulla Rocki pinki nühkima.
No eks nad on mitmel korral häid mänge teinud küll aga nende tase pole siiski võrreldav Laane, Paasoja, Kitsingu, Järveläineni või Kajupangaga. Kõik nimetatud on koondise piiri peal, kuhu Venel või Meistril on veel valgusaastate pikkune tee ning sellise 10-15 minuti mehe rolli kannaksid vähemalt osad neist välja küll.
Mõte oligi, milleks tulla 10-15min pärast Rocki, kui sa oled Pärnus, Raplas või TTÜs põhitegija. Need 10-15min kannavad Meister ja Vene ka välja.
Kasutaja avatar
toivo
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 04 Jaan 2011, 11:07

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas toivo »

Kui nende Paasojade-Järveläinenite jt seisukohast vaadata, siis mina isikikult loodan, et neil nii palju sportliku ambitsioonikust ikka jagub, et kui kutsutakse Cramosse-Rocki, siis tuleb minna ja proovida. Anda endast maksimum ja kui ikka üldse välja ei tule, siis küll jõuab sinna Raplasse vms tagasi ka minna. Parimas mängijaeas mehed praegu, tulebki uskuda endasse, et kui võimalus antakse, siis küll ma ära kasutan ja võitlen omale rohkem välja kui need 10-15 minutit. Saan aru, et veidi nooremate seas (nt need Pärnu tüübid) võib mõelda, et pole mõtet 18-20 aastaselt esimese kutse peale kuhugi pingiotsale minna, pigem lammutada vähe nõrgemas klubis. Aga ~25 aastastel pole enam midagi oodata.

Et ei nõustu selle vaimu teesiga nagu oleks TTÜ-s põhimees olemine parem kui tugevamas klubis enese proovilepanek. Enne eelmist hooaega ei osanud ka ju keegi Keedusest midagi oodata, aga täitsa okeilt sai hakkama, vähemalt eelmine aasta. Käis veel koondisega Lätis ka.
narvalmark
Uus kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 17 Aug 2014, 11:41

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas narvalmark »

Tugevas klubis isiklikus plaanis kindlasti ka areng parem mängijatel.
Vasta