BC Rakvere Tarvas

Üleüldine korvpallijutt
maik
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 21 Apr 2009, 16:36

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas maik »

Selles see viga ongi, miks ma teda " lolliks " nimetasin. Mees on ilmselget rohkem väärt oma mängu eest kui 300 euri ! Chill! :)
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas väike-tamma »

maik kirjutas:Selles see viga ongi, miks ma teda " lolliks " nimetasin. Mees on ilmselget rohkem väärt oma mängu eest kui 300 euri ! Chill! :)
No see näitab seda, et Sõber on teinud hea diili. Kõik on jumala chill 8)
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Ütleme nii, et väga pehmelt öeldes on Sõber ikka täielik kloun:
- rääkis, et Liepaja pidavat eelmiste hooaegade eest Valeikale võlgu olema ja ei tahtnud ka see hooaeg vanu võlgu klaarida. Peale seda ütles, et vaadake siis millisele meeskonnale Kuusmaa kaotas. No johhaidii, kas see on mingi näitaja kui meeskond on Valeikale võlgu??? Sama Liepeaja pani see hooaeg Vef-i ka kotti. Sõber võiks Kurtinaitisele ka helistada ja öelda et kuidas on võimalik, et sa Valeikale maksmata jätnud meeskonnale kaotasid.
- kiitles, et M.Dorbek ja Veski on tema käe all kõva sammu edasi teind. Veski oli võimeline ka enne täpselt samamoodi korvist eemalt peale lahmima ja vahel tegema normaalse isikliku skooriga mänge (mäletame kõik ju legendaarset Zalgirise mängu). Mõni mäng kukub lauapalle ka ca 5 tk ja ongi kogu lugu. Olgem ausad, kõvemad klubid kui Tarvas, Veski sugust mängijat endale ei taha. Ja see, et Villu naerab ja Tarva olematute trennide ajal Sõbrale anekdoote jutustab ei ole samm edasi. Ja M.Dorbek 26 minuti jooksul keskmiselt 4p ja 2,37 rs pole ka teab, mis samm edasi. Vähemalt saab mängida ja hea seegi.
- Käbin ütles oma intervjuus hästi, et Sõber muudkui praalib, et tema tegi Veidemanist mängumehe. Tegelikult tegi seda Jaak Jalakas, kes Veidemani mängumeheks treenis ja teda psühholoogiliselt kasvatas. Siuke mulje jääb nagu Sõber oleks täiesti suvalisest vennast tipptasemel tegija teinud. Tegelikult oli Veideman omavanuste koondises liider. Enne Rakverre minekut oli tema stats KML-s (Kuremaa) 11p ja 2rs mängus, Rakveres pani ta 15p ja 2rs mängus. Loomulikult samm edasi aga kas tänu ainult Sõbrale???

Meenub veel kuidas ta eelmine hooaeg Kuusmaad taevani kiitis, et nemad on kaks kõige kõvemat treenerit Eestis. Nüüd hakkab see tavaline tati pritsimine juba pihta. Ühesõnaga minu jaoks on Sõber selgrootu limukas ja kõva tühikargaja.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Karl »

Kalevpoiss kirjutas:Ütleme nii, et väga pehmelt öeldes on Sõber ikka täielik kloun:
- rääkis, et Liepaja pidavat eelmiste hooaegade eest Valeikale võlgu olema ja ei tahtnud ka see hooaeg vanu võlgu klaarida. Peale seda ütles, et vaadake siis millisele meeskonnale Kuusmaa kaotas. No johhaidii, kas see on mingi näitaja kui meeskond on Valeikale võlgu??? Sama Liepeaja pani see hooaeg Vef-i ka kotti. Sõber võiks Kurtinaitisele ka helistada ja öelda et kuidas on võimalik, et sa Valeikale maksmata jätnud meeskonnale kaotasid.
- kiitles, et M.Dorbek ja Veski on tema käe all kõva sammu edasi teind. Veski oli võimeline ka enne täpselt samamoodi korvist eemalt peale lahmima ja vahel tegema normaalse isikliku skooriga mänge (mäletame kõik ju legendaarset Zalgirise mängu). Mõni mäng kukub lauapalle ka ca 5 tk ja ongi kogu lugu. Olgem ausad, kõvemad klubid kui Tarvas, Veski sugust mängijat endale ei taha. Ja see, et Villu naerab ja Tarva olematute trennide ajal Sõbrale anekdoote jutustab ei ole samm edasi. Ja M.Dorbek 26 minuti jooksul keskmiselt 4p ja 2,37 rs pole ka teab, mis samm edasi. Vähemalt saab mängida ja hea seegi.
- Käbin ütles oma intervjuus hästi, et Sõber muudkui praalib, et tema tegi Veidemanist mängumehe. Tegelikult tegi seda Jaak Jalakas, kes Veidemani mängumeheks treenis ja teda psühholoogiliselt kasvatas. Siuke mulje jääb nagu Sõber oleks täiesti suvalisest vennast tipptasemel tegija teinud. Tegelikult oli Veideman omavanuste koondises liider. Enne Rakverre minekut oli tema stats KML-s (Kuremaa) 11p ja 2rs mängus, Rakveres pani ta 15p ja 2rs mängus. Loomulikult samm edasi aga kas tänu ainult Sõbrale???

Meenub veel kuidas ta eelmine hooaeg Kuusmaad taevani kiitis, et nemad on kaks kõige kõvemat treenerit Eestis. Nüüd hakkab see tavaline tati pritsimine juba pihta. Ühesõnaga minu jaoks on Sõber selgrootu limukas ja kõva tühikargaja.

Ühesõnaga tavaline kesik.
maik
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 21 Apr 2009, 16:36

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas maik »

Ei tea mida see Sõber tegelikult tänases õhtulehes mainituga öelda tahtis? Kas hakkab järgmiseks sügiseks mingit ulmemeeskonda sinna rakveresse kokku panema või liigub ise Rakverest minema?!?
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas kalevcramo »

temajaoks ulme meeskond on ju paar keskpärast eestiliiga mängijat, üks ülemakstud välismaallane ja siis paar eriti noort, kelle üle ta jube uhke on ja räägib et uued "riki ruubiod."

Sõber on lihtsalt peatamatu optimist ja naudib seda, et saab mingit iba suust välja ajada ja teisi halvustada. kuidas tema teeks kõike paremini ja. huvi pärast tahaks ükskord et sõber oleks rocki või kalevi peatreener (samas õudusega loodan et seda kunagi ei juhtu) ja siis näeks mida ta suudab oma jutuga korda saata.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas marxx762 »

Kalevpoiss kirjutas:Ütleme nii, et väga pehmelt öeldes on Sõber ikka täielik kloun:
- rääkis, et Liepaja pidavat eelmiste hooaegade eest Valeikale võlgu olema ja ei tahtnud ka see hooaeg vanu võlgu klaarida. Peale seda ütles, et vaadake siis millisele meeskonnale Kuusmaa kaotas. No johhaidii, kas see on mingi näitaja kui meeskond on Valeikale võlgu??? Sama Liepeaja pani see hooaeg Vef-i ka kotti. Sõber võiks Kurtinaitisele ka helistada ja öelda et kuidas on võimalik, et sa Valeikale maksmata jätnud meeskonnale kaotasid.
- kiitles, et M.Dorbek ja Veski on tema käe all kõva sammu edasi teind. Veski oli võimeline ka enne täpselt samamoodi korvist eemalt peale lahmima ja vahel tegema normaalse isikliku skooriga mänge (mäletame kõik ju legendaarset Zalgirise mängu). Mõni mäng kukub lauapalle ka ca 5 tk ja ongi kogu lugu. Olgem ausad, kõvemad klubid kui Tarvas, Veski sugust mängijat endale ei taha. Ja see, et Villu naerab ja Tarva olematute trennide ajal Sõbrale anekdoote jutustab ei ole samm edasi. Ja M.Dorbek 26 minuti jooksul keskmiselt 4p ja 2,37 rs pole ka teab, mis samm edasi. Vähemalt saab mängida ja hea seegi.
- Käbin ütles oma intervjuus hästi, et Sõber muudkui praalib, et tema tegi Veidemanist mängumehe. Tegelikult tegi seda Jaak Jalakas, kes Veidemani mängumeheks treenis ja teda psühholoogiliselt kasvatas. Siuke mulje jääb nagu Sõber oleks täiesti suvalisest vennast tipptasemel tegija teinud. Tegelikult oli Veideman omavanuste koondises liider. Enne Rakverre minekut oli tema stats KML-s (Kuremaa) 11p ja 2rs mängus, Rakveres pani ta 15p ja 2rs mängus. Loomulikult samm edasi aga kas tänu ainult Sõbrale???

Meenub veel kuidas ta eelmine hooaeg Kuusmaad taevani kiitis, et nemad on kaks kõige kõvemat treenerit Eestis. Nüüd hakkab see tavaline tati pritsimine juba pihta. Ühesõnaga minu jaoks on Sõber selgrootu limukas ja kõva tühikargaja.
Olen absoluutselt nõus sinuga. Lisaks veel sellele limuka jutule seda, et kindlasti osad mäletavad, kuida ta tappa saadud mängude järel ikka tõi välja positiivseid asju, ala Viljari 15 sanga ja 7 lauda ja kuidas poolajani oldi ikka korralikult pildis. Ja teinekord kui tappa saadakse, siis ütleb, ega siin pole midagi ilusat otsida kui tappa saad, nagu seda osad meie treenerid siin teevad.. selge vhje
Aga kindlasti, ei saa ka Sõbra banust alahinnata, on ta siiki toonud mingilgi määral arvestatava jõu korvpallikaardile.Aga jah, ta siiski vahepeal ajab kontrollimatut häussi suust välja...
Kasutaja avatar
scorpion
Kasutaja
Postitusi: 241
Liitunud: 21 Sept 2010, 16:41

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas scorpion »

Jätke Sõber rahule!
Tema juttu on alati rõõm lugeda ja kuulata, olgu see siis ülevindi keeratud või mitte! Tema juttu ei tohi lihtsalt liiga tõsiselt võtta, sest siis tundubki, et mis iba ta ajab!
xrip55 kirjutas:"Mitu Eesti mõistes tippkorvpallurit on käinud uurimas võimalust kolida ühest klubist, mida ma ei taha nimetada, kuid mille peatreener ei suudi mehi väärikalt kohelda, minu juurde," paljastas ja salatses Sõber korraga.

Kust ja kes ?:D
Pakun Orula, Saks ja Paade näiteks! :)
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Egert »

Sõbra jutus ei ole enam ammu huumorit.
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Asjaajaja »

Ilmselt need ikka cramolased on. Olen ammu rääkinud, et Kalev/Cramo sisemine atmosfäär on päris kohutav.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Egert kirjutas:Sõbra jutus ei ole enam ammu huumorit.
Jah huumoriga võib võtta neid "Ricky Rubio" ja "NBA poisid" jutte. Aga pori loopimine valimatult igas suunas pole küll eriti naljakas.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Rix »

Asjaajaja kirjutas:Ilmselt need ikka cramolased on. Olen ammu rääkinud, et Kalev/Cramo sisemine atmosfäär on päris kohutav.
Kui loed uut Basketit, sealt Timmu lugu, siis....asjad ei ole alati nii, nagu sina arvad. Lepi sellega.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Rix kirjutas:
Asjaajaja kirjutas:Ilmselt need ikka cramolased on. Olen ammu rääkinud, et Kalev/Cramo sisemine atmosfäär on päris kohutav.
Kui loed uut Basketit, sealt Timmu lugu, siis....asjad ei ole alati nii, nagu sina arvad. Lepi sellega.
Peale seda Visnapuu analüüsi võib veel teisigi seal olla, kes rahul pole. Aga Timmu on seda muidugi kõige selgemalt väljendanud. Ja mitte ainult Basketis (ÕL: Ma ei tea. Tahaksin olukorda, kus ma ei peaks kogu aeg mõtlema, et teen midagi valesti, midagi õigesti.)
Samas on kõigil ju pikad lepingud tehtud.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Rix »

Kalevpoiss kirjutas:
Rix kirjutas:
Asjaajaja kirjutas:Ilmselt need ikka cramolased on. Olen ammu rääkinud, et Kalev/Cramo sisemine atmosfäär on päris kohutav.
Kui loed uut Basketit, sealt Timmu lugu, siis....asjad ei ole alati nii, nagu sina arvad. Lepi sellega.
Peale seda Visnapuu analüüsi võib veel teisigi seal olla, kes rahul pole. Aga Timmu on seda muidugi kõige selgemalt väljendanud. Ja mitte ainult Basketis (ÕL: Ma ei tea. Tahaksin olukorda, kus ma ei peaks kogu aeg mõtlema, et teen midagi valesti, midagi õigesti.)
Samas on kõigil ju pikad lepingud tehtud.
Kas Timmul mitte selle hooajaga leping ei lõpe? Nii jäi nagu Basketist meelde. Õhtuka artikkel ongi Basketi alusel tehtud.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Rix kirjutas: Kas Timmul mitte selle hooajaga leping ei lõpe? Nii jäi nagu Basketist meelde. Õhtuka artikkel ongi Basketi alusel tehtud.
Minu tsitaat oli võetud 22.02.2011 ilmunud ÕL artiklist. Seega ei ole see Basketi ainetel.

Soku leping ei olnud jah mitte 3a vaid 2a, nii et siiski ühe hooaja peaks lepingu järgi veel Rockis olema.
Vasta