Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

zero0 kirjutas:
Info kohaselt on Taltsist huvitatud ka mitmeid teised meeskonnad ja kui mees saab parema pakkumise, siis ta tõenäoliselt ka Varesest lahkub.
Valikuid on tõenäoliselt mitmeid.

http://sport.postimees.ee/1271486/vares ... st-lahkuda" onclick="window.open(this.href);return false;
Suure tõenäosusega on see tavaline PR jutt. Mismoodi sa ikka ütled, et ega peale Rocki ja Cramo mind keegi ei tahagi. Võimalik, et tuleb rahaliselt parem pakkumine Taltsile, kuid kindlasti mitte parema väljundiga pakkumine. Eks Talts siis otsustab, et kas on aeg hakata raha kõrvale panema või proovida ennast veel tõestada, et kuhugi kõrgemale jõuda.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas zero0 »

Kalevpoiss kirjutas:
zero0 kirjutas:
Info kohaselt on Taltsist huvitatud ka mitmeid teised meeskonnad ja kui mees saab parema pakkumise, siis ta tõenäoliselt ka Varesest lahkub.
Valikuid on tõenäoliselt mitmeid.

http://sport.postimees.ee/1271486/vares ... st-lahkuda" onclick="window.open(this.href);return false;
Suure tõenäosusega on see tavaline PR jutt. Mismoodi sa ikka ütled, et ega peale Rocki ja Cramo mind keegi ei tahagi. Võimalik, et tuleb rahaliselt parem pakkumine Taltsile, kuid kindlasti mitte parema väljundiga pakkumine. Eks Talts siis otsustab, et kas on aeg hakata raha kõrvale panema või proovida ennast veel tõestada, et kuhugi kõrgemale jõuda.
PR-jutt Cramole või, et madratsi alla hakata raha koguma oma parimas vanuses olles? Loodan, et on piisavalt ambitsioonikas ning leiab võrdväärse klubi, kus eelmisel hooajal mängis.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

zero0 kirjutas:
Kalevpoiss kirjutas:
zero0 kirjutas:
Info kohaselt on Taltsist huvitatud ka mitmeid teised meeskonnad ja kui mees saab parema pakkumise, siis ta tõenäoliselt ka Varesest lahkub.
Valikuid on tõenäoliselt mitmeid.

http://sport.postimees.ee/1271486/vares ... st-lahkuda" onclick="window.open(this.href);return false;
Suure tõenäosusega on see tavaline PR jutt. Mismoodi sa ikka ütled, et ega peale Rocki ja Cramo mind keegi ei tahagi. Võimalik, et tuleb rahaliselt parem pakkumine Taltsile, kuid kindlasti mitte parema väljundiga pakkumine. Eks Talts siis otsustab, et kas on aeg hakata raha kõrvale panema või proovida ennast veel tõestada, et kuhugi kõrgemale jõuda.
PR-jutt Cramole või, et madratsi alla hakata raha koguma oma parimas vanuses olles? Loodan, et on piisavalt ambitsioonikas ning leiab võrdväärse klubi, kus eelmisel hooajal mängis.
PR jutt ikka kõigile. Kui rääkida, et mehe vastu on suur huvi igalt poolt, siis äkki see huvi mingil hetkel tekibki. Raha saabki ta koguda istudes kuskil rikkamas klubi pingi peal, kus vahest isegi 12 hulka ei mahu. Samas on oma parimas vanuses olles võimalus Cramos näidata, mis mees sa oled ja seda mitte üldse kehvades sarjades. See oli minu mõte. Enam lihtsamalt kirjutada ei oska, loodan, et saad pointile pihta.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas zero0 »

Kalevpoiss kirjutas:
PR jutt ikka kõigile. Kui rääkida, et mehe vastu on suur huvi igalt poolt, siis äkki see huvi mingil hetkel tekibki. Raha saabki ta koguda istudes kuskil rikkamas klubi pingi peal, kus vahest isegi 12 hulka ei mahu. Samas on oma parimas vanuses olles võimalus Cramos näidata, mis mees sa oled ja seda mitte üldse kehvades sarjades. See oli minu mõte. Enam lihtsamalt kirjutada ei oska, loodan, et saad pointile pihta.
Kas sa tõesti arvad, et klubid nagu Varese surfavad Delfis ja loevad eestikeelseid nupukesi? Usun, et pigem vaadatakse, mida on teinud eelmisel hooajal. Olen täiesti kindel, et on korralikud pakkumised laual.
Kas Talts oli tõesti pinginühkija? Mina olen vaadanud statistikat ja arvan teistmoodi. Ma ei tõesti ei saa aru, miks sa seda Cramo jura ajad. Saada tugevaid mänge, võideldes VTB-s alagrupis viimasest kohast pääsemisest ja EuroCupil ehk mõned mängud tugevamte vastu saada. Kui tood välja argumendi, et võimalik näidata end välisklubidele, siis see on lauslollus. Mitu korvpallurit on Cramost või Rockist korralikkuse välismaa klubisse pääsenud viimastel aastatel? Täpselt kaks. Loodan tõesti, et vähemalt 3 järgmist aastat veedab kuskil tippklubis - alustades juba sellest, kui palju oleks kasu koondisele.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

zero0 kirjutas:
Kalevpoiss kirjutas:
PR jutt ikka kõigile. Kui rääkida, et mehe vastu on suur huvi igalt poolt, siis äkki see huvi mingil hetkel tekibki. Raha saabki ta koguda istudes kuskil rikkamas klubi pingi peal, kus vahest isegi 12 hulka ei mahu. Samas on oma parimas vanuses olles võimalus Cramos näidata, mis mees sa oled ja seda mitte üldse kehvades sarjades. See oli minu mõte. Enam lihtsamalt kirjutada ei oska, loodan, et saad pointile pihta.
Kas sa tõesti arvad, et klubid nagu Varese surfavad Delfis ja loevad eestikeelseid nupukesi? Usun, et pigem vaadatakse, mida on teinud eelmisel hooajal. Olen täiesti kindel, et on korralikud pakkumised laual.
Kas Talts oli tõesti pinginühkija? Mina olen vaadanud statistikat ja arvan teistmoodi. Ma ei tõesti ei saa aru, miks sa seda Cramo jura ajad. Saada tugevaid mänge, võideldes VTB-s alagrupis viimasest kohast pääsemisest ja EuroCupil ehk mõned mängud tugevamte vastu saada. Kui tood välja argumendi, et võimalik näidata end välisklubidele, siis see on lauslollus. Mitu korvpallurit on Cramost või Rockist korralikkuse välismaa klubisse pääsenud viimastel aastatel? Täpselt kaks. Loodan tõesti, et vähemalt 3 järgmist aastat veedab kuskil tippklubis - alustades juba sellest, kui palju oleks kasu koondisele.
Que? Cus, Tsin, Sanikidze, Kangur, Linehan, Talts...võiks lisada ka Dunigani, Ako...
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kris »

VTB ja EuroCup (kui vaadata kes osalevad siis väga muljetavaldav) oleks Taltsi kohapealt ideaalsed. Aga võibolla löövad välisklubid rahapatakaga (kuigi reaalselt ma ei usu et vahe nii suur oleks, ta ei mängiks Kalevis peenraha eest).

Ma ise Taltsi palkamise teemal natuke küsival seisukohal. Lihtsalt ma ise olen Taltsi viimastel aastatel mängimas näinud ainult koondise eest, ja koondises oli ta tsentri rollis - minule on küsimärk kuidas ta kohaneks Kalevi rolliga mis tähendaks rohkem suurt äärt mängida. Minujaoks peamine et Sibul ja Varrak need asjad enda jaoks läbi mõtlevad. Praegu ainult öelda selle suve juba tuttavad sõnad: aeg näitab mis suvi toob.
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas sequa »

Koondisemängud on ukse ees ja sestap ei kiirustatagi allkirju andma ( sh arbet, veidekas), kui just "maitse järgi " pakkumine pole. Iial ei tea, kellele koondisemängudes võid veel silma jääda.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas zero0 »

Rix kirjutas:
zero0 kirjutas:
Kalevpoiss kirjutas:
PR jutt ikka kõigile. Kui rääkida, et mehe vastu on suur huvi igalt poolt, siis äkki see huvi mingil hetkel tekibki. Raha saabki ta koguda istudes kuskil rikkamas klubi pingi peal, kus vahest isegi 12 hulka ei mahu. Samas on oma parimas vanuses olles võimalus Cramos näidata, mis mees sa oled ja seda mitte üldse kehvades sarjades. See oli minu mõte. Enam lihtsamalt kirjutada ei oska, loodan, et saad pointile pihta.
Kas sa tõesti arvad, et klubid nagu Varese surfavad Delfis ja loevad eestikeelseid nupukesi? Usun, et pigem vaadatakse, mida on teinud eelmisel hooajal. Olen täiesti kindel, et on korralikud pakkumised laual.
Kas Talts oli tõesti pinginühkija? Mina olen vaadanud statistikat ja arvan teistmoodi. Ma ei tõesti ei saa aru, miks sa seda Cramo jura ajad. Saada tugevaid mänge, võideldes VTB-s alagrupis viimasest kohast pääsemisest ja EuroCupil ehk mõned mängud tugevamte vastu saada. Kui tood välja argumendi, et võimalik näidata end välisklubidele, siis see on lauslollus. Mitu korvpallurit on Cramost või Rockist korralikkuse välismaa klubisse pääsenud viimastel aastatel? Täpselt kaks. Loodan tõesti, et vähemalt 3 järgmist aastat veedab kuskil tippklubis - alustades juba sellest, kui palju oleks kasu koondisele.
Que? Cus, Tsin, Sanikidze, Kangur, Linehan, Talts...võiks lisada ka Dunigani, Ako...
Räägin eesti soost mängijatest.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kris »

sequa kirjutas:Koondisemängud on ukse ees ja sestap ei kiirustatagi allkirju andma ( sh arbet, veidekas), kui just "maitse järgi " pakkumine pole. Iial ei tea, kellele koondisemängudes võid veel silma jääda.
Suhtun sellisesse asja küllalki skeptiliselt (väljaarvatud mingid erijuhtud kui a´la klubi tahab veel veenduda et tervis korras vmt).

Aga õnneks koondisemängud sellel suvel natuke varem, ja nagu aru saan siis Kalev ei kiirusta ka välismängijate palkamisel (tahavad viimase hetke soodsaid pakkumisi kui mängijad avastavad et hooaeg kohe algamas ja pole klubi)
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

Kris kirjutas:VTB ja EuroCup (kui vaadata kes osalevad siis väga muljetavaldav) oleks Taltsi kohapealt ideaalsed. Aga võibolla löövad välisklubid rahapatakaga (kuigi reaalselt ma ei usu et vahe nii suur oleks, ta ei mängiks Kalevis peenraha eest).

Ma ise Taltsi palkamise teemal natuke küsival seisukohal. Lihtsalt ma ise olen Taltsi viimastel aastatel mängimas näinud ainult koondise eest, ja koondises oli ta tsentri rollis - minule on küsimärk kuidas ta kohaneks Kalevi rolliga mis tähendaks rohkem suurt äärt mängida. Minujaoks peamine et Sibul ja Varrak need asjad enda jaoks läbi mõtlevad. Praegu ainult öelda selle suve juba tuttavad sõnad: aeg näitab mis suvi toob.
Jääb pisut mulje, et Tartu fännidele ja toetajatele oleks Taltsi maandumine Cramos see viimane nael kirstus ja eks sealt muidugi see king pigistab.
Talts on suur mees ja teeb oma valiku nende pakkumiste seast, mis tal juuli lõpuks laual on ja kogu lugu. Küll mees ise teab, mis talle parem on.
Ise eelistaks, et vähegi korraliku pakkumiste korral välismaalt jätkaks ta seal, kuid see peaks tähendama, et nii palk kui ka mänguaeg ja liiga oleks tasemel. Silma jääb, et nt Varese koostab siin hoolega meeskonda, kus Taltsile ikkagi kipub väheks nii palka kui mänguaega jääma. Lihtsalt hetkel ei paista midagi väga säravat välismaalt olema.

Cramo seisukohast on Talts kindlasti PR ja turuväärtusega lisandus, kippus ju eelmine aasta kostuma tihti peale hääli, et vaataks Cramot küll, aga ainult siis, kui seal rohkem eesti mehi oleks. Ei ole selle lähenemise pooldaja, aga kindlasti on see juhtkonna jaoks üks kõva argument, miks teda värvatakse. Mänguliselt oleks tema pluss kõva kaitsetegevus- panna väljakule nt Arbet, Abbott, Talts ja Bamba, siis pigistaks vist nii mõnelgi kõval meeskonnal hapniku kinni
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kris »

Rix kirjutas:Silma jääb, et nt Varese koostab siin hoolega meeskonda, kus Taltsile ikkagi kipub väheks nii palka kui mänguaega jääma.
Tänast uudist lugedes, et Varese palkas endale tagamehe Aubrey Colemani (kes eeldatavalt pole üldse odav mängija) tuli mulle sama mõte pähe.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

Kris kirjutas:
Rix kirjutas:Silma jääb, et nt Varese koostab siin hoolega meeskonda, kus Taltsile ikkagi kipub väheks nii palka kui mänguaega jääma.
Tänast uudist lugedes, et Varese palkas endale tagamehe Aubrey Colemani (kes eeldatavalt pole üldse odav mängija) tuli mulle sama mõte pähe.
Sakota jätkab, Ere ja nyyd saadi kokkuleppele ka Mbakwega. Vaevalt Talts seal jätkab.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Rix kirjutas:Mänguliselt oleks tema pluss kõva kaitsetegevus- panna väljakule nt Arbet, Abbott, Talts ja Bamba, siis pigistaks vist nii mõnelgi kõval meeskonnal hapniku kinni
Taltsi tulekuga teeks mulle natuke muret, et kes siis uuel hooajal need Wilkinsoni 15 punkti iga mäng ära viskab. Kaitses on head kõik aga stabiilselt punkide toojat nagu tegelikult pole. Loomulikult ei poolda ma Wilkinsoni moodi meest, et rünnakul põrutan kõvasti aga kaitset mängida ei viitsi. Samas ei olnud harvad need korrad, kui tervel meeskonnal jooksis rünnak kinni aga Wilks tuli ja tegi oma ikka ära. Taltsi mäng on kogu aeg järjest rohkem korvi alla liikunud ja kuidas ta nüüd puhta nr 4-na hakkama saaks ei oskagi öelda.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

Kalevpoiss kirjutas:
Rix kirjutas:Mänguliselt oleks tema pluss kõva kaitsetegevus- panna väljakule nt Arbet, Abbott, Talts ja Bamba, siis pigistaks vist nii mõnelgi kõval meeskonnal hapniku kinni
Taltsi tulekuga teeks mulle natuke muret, et kes siis uuel hooajal need Wilkinsoni 15 punkti iga mäng ära viskab. Kaitses on head kõik aga stabiilselt punkide toojat nagu tegelikult pole. Loomulikult ei poolda ma Wilkinsoni moodi meest, et rünnakul põrutan kõvasti aga kaitset mängida ei viitsi. Samas ei olnud harvad need korrad, kui tervel meeskonnal jooksis rünnak kinni aga Wilks tuli ja tegi oma ikka ära. Taltsi mäng on kogu aeg järjest rohkem korvi alla liikunud ja kuidas ta nüüd puhta nr 4-na hakkama saaks ei oskagi öelda.
Eks küsimus jääb, aga kõva kaitsega oleks vast suurem tõenäosus euros või vtb-s edukalt mängida. Skoorimises me nagunii suuremate klubidega võidu joosta ei jõua, neil on pisut teiste võimalustega skoorijaid võimalik värvata. Donetsk võeti nt ju kaitsega, Turow kodus ka. Aga jah, täiesti nõus, et Wilkinson rynnakul ikka oskas individuaalselt punkte tuua, nii seest kui väljast.

Wilksi kohta vast niipalju, et vaevalt ta nyyd ei tahtnud kaitset mängida, pigem ei olnud lihtsalt sellist kooli all- hooaja lõpus püüdis ta juba päris kõvasti ka kaitses, aga eks oli pisut hilja.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rio »

Pean Wilksi eestis üheks parimaks leegionäriks,ründemängus loomulikult.Ta oli ka sisuliselt ainus mees kes oskas korvi all selg ees mängida.Aga usun,et korvi alune Bamba-Elegar-Talts oleks ikka korralik kaitselukk,lisaks ühe ja mängiujuhi ka ja olekski hea tiim olemas.
Vasta