Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas spartaklane »

JukuNoorem kirjutas:
RK kirjutas: Kartsin Rootslasest hullemat, sellise kooslusega ei saagi palju paremini :D
Õhuke on see Tartu sats see aasta, ainuke asi et selle hooajaga tõenäoliselt Tartu noored mängivad ennast ka meeste seas tegijateks ( Eelmäe, Kivi, Rosenthal) aga kerge ei saa olema see hooaeg Tartu pooldajatel :D
Hooaeg pole Tartul veel õieti alanud aga juba K.k Vene, Cizauskas, Meister vigased, Kitsing ka mängib vigasena :D
Isiklikult minu jaoks on selle hooaja eel Tartu meeskonnal üks eelis - seoses uuendustega peatreeneri ametikohal ja Eesti mängijate osas on meeskond muutunud kuidagi sümpaatsemaks. Ka leegionärid, mõni neist esialgse taseme poolest vaieldavalt viimaste hooaegade nõrgimate seas, on sümpaatsemad, kui näiteks eelmisel hooajal. Tartu tegemised lähevad nii palju rohkem korda, et nende tegevuste jälgimine ja lugemine ei tundu enam aja raiskamisena.
Su jutus on tõde ,kuid küsigem kas selline meeskond toob ka Tartus rahva saali,mina kahtlen selles siiralt ,kuid elame näeme ,millegipärast arvan ,et midagi veel selles meeskonnas muutub.
RK
Kasutaja
Postitusi: 1776
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas RK »

Natuke ka uudiseid Tartumailt
Täna kell 12.00 oli Tartus uue meeskonna esitlus ja spordihoone juurdeehituse (uue 2500 saali ja kehakultuuri teaduskonna õpperuumide) ehituslepingu allkirjastamine. Meeskonna fotodelt oli puudu kooliõpilased Kivi ja Eelmäe, teised koolipoisid olid tähtsa sündmuse puhul vabaks lastud koolist :D
Intekaid võite ise kuulata, http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=79492992" onclick="window.open(this.href);return false;
Priit Vene väitel siis ikka kedagi otsitakse juurde, mis ka mõistetav sest Kitsing ja Meister loodetavasti mingi aja jooksul saavad terveks aga kuuldavasti K.K. Vene tervis pidada olema väga kehva , esitlusel küll oli ta suht kobe aga selles valguses 3 positsioon Tartu meeskonnal ikka suht hõre :D
See Laupäev 16 sept algab Leedus Klaipedas Garastas Cup, esimene mäng siis 17,50 Leedu DelfiTV näitab ,et Tartu Rock mängib Klaipeda Neptunasega
https://www.delfi.lt/video/transliacijo ... d=75723629" onclick="window.open(this.href);return false;
Eesti Delfi kannab ka üle aga seal algab mäng 18.00 ja mängivad Tartu Ülikool ja Klaipeda Neptunas :D
http://tv.delfi.ee/live/" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
toivo
Kasutaja
Postitusi: 654
Liitunud: 04 Jaan 2011, 11:07

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas toivo »

http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=79497008" onclick="window.open(this.href);return false;

Täismahus?
RK
Kasutaja
Postitusi: 1776
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas RK »

Kriitilise loomu ja otsese ütlemisega Priit Vene saab Tartus tõestada oma visiooni õigsust. Ta üritab Tartu meeskonna viia uuele tõusulainele, millega peaks suurenema ka kohalike mängijate roll.
„Tahaks, et noored teeksid pika sammu edasi,” sõnab Vene hooaja ambitsioonidest rääkides. „Et noored oleksid järgmisteks aastateks rohkem valmis. Tahaks anda seda kogemust edasi, mis sees istub. Kui me töö ja protsessi korralikult käima saame, siis küll tuleb ka tulemus,” on Žalgirise kogemusega loots veendunud. Esimese sammuna tehti struktuurilisi muudatusi ja suurendati taustajõude, see peaks tulemuse paranemisele kaasa aitama.
Meeskonna esitlusel oli kohal 12 mängijat, Robin Kivi ja Hendrik Eelmäe jäid kooli tõttu pidulikust „teele saatmisest” kõrvale. Välismängijaid on praegu satsis kolm, aga peatreeneri vihje järgi võib üks veel juurde tulla. Ideaalis on kokku 15 mängijat.
„Komplekteerimise koha pealt ei täitunud üsna mitu soovi,” ütleb Vene mängijateturu suviste võitluste kohta. „Naiivne on loota, et esimese kutse peale jooksevad kohe kõik kokku. See on pikk protsess. Ühe saad, siis pead selle järgi hakkama järgmist vaatama. Need, kelle oleme saanud, on okei. Tahaks kedagi veel juurde vaadata,” sõnab Vene, kes on varem Eesti meistriliigas juhendanud TTÜ ja Pärnu meeskonda.
Kui tal kogemuse mõistes midagi puudu jääb, siis on see meeskonna juhendamine eurosarja tasemel. Oktoobri alguses on ka see karastus käes. Kaunase Žalgirise aegadest on Venel ette näidata abitreeneri „paberid” Euroliigast.
Eeloleval laupäeval ja pühapäeval mängib Tartu Ülikool Leedus Klaipėdas nelja meeskonna turniiril. Avapäeval minnakse kokku kohaliku Neptūnasega ja pühapäevases kohamängus kas Vilniuse Lietuvos rytase või VTB Ühisliigas palliva Krasnojarski Jenisseiga. Delfi TV näitab Tartu mõlemat kohtumist otseülekandes. Laupäevane mäng algab kell 18.
JukuNoorem
Kasutaja
Postitusi: 450
Liitunud: 05 Aug 2015, 01:47

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas JukuNoorem »

spartaklane kirjutas: Isiklikult minu jaoks on selle hooaja eel Tartu meeskonnal üks eelis - seoses uuendustega peatreeneri ametikohal ja Eesti mängijate osas on meeskond muutunud kuidagi sümpaatsemaks. Ka leegionärid, mõni neist esialgse taseme poolest vaieldavalt viimaste hooaegade nõrgimate seas, on sümpaatsemad, kui näiteks eelmisel hooajal. Tartu tegemised lähevad nii palju rohkem korda, et nende tegevuste jälgimine ja lugemine ei tundu enam aja raiskamisena.
Su jutus on tõde ,kuid küsigem kas selline meeskond toob ka Tartus rahva saali,mina kahtlen selles siiralt ,kuid elame näeme ,millegipärast arvan ,et midagi veel selles meeskonnas muutub.[/quote]

Jah, sinu kahtlused on täiesti põhjendatud, sest tõenäosus edu saavutada väljaspool KML on väga madal. Meeskonna suhteliselt tugevale ja kogenud tuumikule ei ole lihtsalt pingilt vahetust tulemus + väikese ääre positsiooni nõrkus!
RK
Kasutaja
Postitusi: 1776
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas RK »

Sai siis lubatud, et Garastas Cupil saab Tartu ülikoolist või siis leedulaste andmetel Tartu Rocki tegemistest pildi ette, päris nii see ei läinud, kuna Tartul päris palju puudujaid ikka veel :D Meister ikka veel vigane, Eelmäe jäi haigeks ja K.K. Vene ka lisaks vigastusesele pidi veel ka haige olema :D ning kuuldavasti Kitsing ja Cizauskas mängivad mitte täielikult paranenud vigastusega :D
Aga mingi pildi sai ette ja tänu Delfile, selguse ka, et leegionäride valik tundub parem kui eelmistetel aastatel, et Ergström on täitsa mängumees ja Cook on päris korralik ja ainult Cizauskase puhul peab tunnistama ,et oli mingi ebakindlus tema mängus aga loodetavasti kaob see varsti koos näpuvigastuse tervenemisega.
Mis torkas veel silma: Noorte väljakul olles, seekord siis Kivi ja Rosenthal midagi halvasti ei läinud, seeest Parroli väljakul olles kohe kärises kaitses ja rünnakul, minul tekkis peas küsimus, et huvitav kui teda kasutataks Eesti esiliigas keskmängijana , kuhu ta ausaltöeldes toodi mängima , kas ta oleks meeskonnale kasulik vôi kahjulik, sest praegu tundub ,et ta ei saa isegi esiliigas hakkama , rääkimata siis muudest liigadest, hämmastab Priit Vene optimism tema mängitamise suhtes, samas tema on korvpalli spetsialist mina lihtne korvpalli huviline ja ennegi on karusid tantsima pandud aga Parroli mängijaoskuste avaldumiseni läheb minu arvates mitu aastat aega, annaks jumal et ma eksin :D samas ütlen ausalt: olen esimene kes rõõmustab kui Parrol hakkab mängija moodi liigutusi tegema sest kuju on tal hea.
Mängutulemus siis 79-81, tänu Kitsingu viimase hetke kolmesele saime vahe napikaks , sellise tasemel klubi vastu ja vastase kodusaalis on suht hea tulemus, mängukäigust kokkuvõte ka http://m.sport.delfi.ee/article.php?id=79503088" onclick="window.open(this.href);return false;
Täna siis kell 13.00 mäng Krasnojarski Jenisseiga, näis kuidas siis läheb :D Loodame siis esimest võitu ametlikes kontrollmängudes
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas theundertaker »

79-80 oli tulemus ju. eks paistab, mis nad teevad jennisei vastu, sest kalev sai 10 pähe.
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas barons »

ma julgen kiita ka veidi tartut eilese mängu osas, kuigi...neptunas ei olnud eile päris see neptunas kes olema peaks tänaseks seisuks...vaatasin nende FB lehelt protokolli ja mis ma nägin - kodumeeskond ei tabanud 11 - st 3 -sest mitte ainsat? leedu korvpalli edu on siiski just selliste 3 - ste loopimisega hea ...aga see on muidugi nende probleem.

tartust, siiski on mul veel kahtlusi, eile oli selge liider cook, liepaja turniir näitas et rookina ta 2-3 mängu järjest kaob kuhugi ära, kuigi temas on liidri ainest küll. vene lubatud üks mängija veel olukorda ei päästa tõsistes mängudes, aga kivi - rosenthal - eelmäe kolmik saab suurepärase võimaluse end pildile mängida, kusjuures mulle meeldib neist enim just kivi. engströmi kohta ütleks seda, et eile polnud talle seda õiget pukki vastas, palacios on hea vana küll, aga mitte selg ees ja viskas oma 23 punkti ikka rohkem 3-4 meetri pealt...aga noh, mulle tundub et rootslasel on seda entusiasmi küllalt, võiks sellest osa tõesti anda leedulasele, kes...näinuna nüüd liepaja turniiri, vaadates eilset ja meeskonna esitlusest pilte - siis mulle tundub, et cizauskas ei tundu väga õnnelik millegipärast? või eksin? ja see vast kandub ka platsile edasi...või teisalt, kui tema leping avalikustati, siis vaadates tundus ta selline leedu klubide selge vahetusmees ja minumeelest selles vennas ei ole sellist liidri ainest, nagu olid peciukeviciusel või vanadest aegadest vaskysel...

aga täna vastas vtb tiim jenessei, kel minumeelest materjal parem kui neptunasel ja kes harrastab kiiret mängutempot, tea kuidas priit vene aeglane stiil slaavlastele vastu saab...
Viimati muutis barons, 17 Sept 2017, 11:29, muudetud 1 kord kokku.
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas barons »

theundertaker kirjutas:79-80 oli tulemus ju. eks paistab, mis nad teevad jennisei vastu, sest kalev sai 10 pähe.
eile oli ekraanil viga, õige seis ikka 81 : 79, see ka neptunase FB lehel ilusasti olemas.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas theundertaker »

no ma ei vaata ńeptunase fb-d
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Rio »

Tartu uus rootslane ei saa hetkel millegagi hakkama.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas theundertaker »

vahetusmees on ju parem :)
RK
Kasutaja
Postitusi: 1776
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas RK »

Garastas cup seljataga, kuuldavasti see nädal siis Tartu mängib mõned mängud Soomes, soome klubide vastu.
Leedus mõlemad mängud kaotati, Neptunase vastu 79-81 ja Jenissei vastu 56-77 aga kuna oldigi turniiril 9 kesi (3 haigestatud ja vigastatud mängijat + nõrgema tasemega noored: Saal ja Jürgenstein osalesid kõrgetasemega U18 turniiril Poolas)
ja kui sul 9 mängija sees on ebakindel ja kohmakas Parrol ja kaks 18 aastast mängumeest ja vastased on VTB liiga keskmikud või Eurocupi keskmikud siis ausaltöeldes hästi läks :D
Kui mängud on tihedalt siis Tartul ei jätku jõudu, minu silmis oli viimase mängu pluss see kui viimasel veerandil jäeti mängu noored siis Märt Rosenthal hakkas tegema VTB liiga klubi vastu ja mitte pahasti, protokolli küll ei näinud aga ca 4-5 lauda , mõned söödud ja 11 p. Kivi jäi see mäng 0 peale, samas eelmine mäng oli vastupid: Rosenthal jäi 0 peale ja Kivi sai 4 p. Noored ongi mehiselt mänguaega saanud ja see on võrreldes varasemate aastate võrreldes suur erinevus olnud, kas ka sellest kasu sünnib näeme kevadel :D minul isiklikult on noorte osas suured lootused, eelkõige Eelmäe ja Rosenthali silmas pidades, kui ka Kivi saab enesekindluse kätte siis ka tema suhtes, teised noored peavad eelkõige esiliigas mehistuma. Parroli asjus mul igasugune optimism puudub aga paistab ,et Vene-l on see olemas seega ootan mis arengud ka selles suunas on tulemas, hetkel ma arvan ,et temaga läheks ka esiliigas raskeks ja ka audentese noor keskmängija Karpin keerab ta sõlme korvi all, annaks jumal ,et ma eksin :D
Kahjuks ikka veel ei ole kuulda lisajõu palkamisest ja ka vigastatud paranevad visalt , ka need kes juba mängivad: Kitsing ja Cizauskas, seega eurosarjas alagrupiturniirile jõudmine ikka veel võimatu tundub aga mängupilt on võrreldes Liepaja turniiriga palju paremaks läinud.
JukuNoorem
Kasutaja
Postitusi: 450
Liitunud: 05 Aug 2015, 01:47

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas JukuNoorem »

Parrol on Vene jaoks Tartus samasugune projekt, nagu R. Raadik oli Pärnus! Raadikus oli muidugi korvpalluri ainest kaugelt enam kui Parrolis, kuid Vene juhendamise all ja individuaalselt tööd tehes võib Parrolist saada KML tasemel varutsenter.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4783
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Uhhuu »

JukuNoorem kirjutas:Parrol on Vene jaoks Tartus samasugune projekt, nagu R. Raadik oli Pärnus! Raadikus oli muidugi korvpalluri ainest kaugelt enam kui Parrolis, kuid Vene juhendamise all ja individuaalselt tööd tehes võib Parrolist saada KML tasemel varutsenter.
Ma sügavalt kahtlen selles, et Parrolist võiks kunagi kujuneda isegi eestikate tasemel varutsenter. Ta on kõige kehvem mängija, kelle Tartu on sel aastatuhandel värvanud. Tal on raskusi isegi nii elementaarse asja nagu palli püüdmisega. Ta meenutab korvpallurit üksnes gabariitidelt: pole kiirust, hüpet, võitluslikkust ega tehnilisi oskusi. Kui alguses võis arvata, et äkki ta toodi meeskonda eeskätt esiliigat silmas pidades, siis Tartu ülilühikest pinki vaadates paistab, et Vene nägi tas tõsimeeli esindusmeeskonna varutsentrit. Sellisel juhul jääb arusaamatuks, miks värvati Pärnust Parrol, aga mitte Kask, kelles on oluliselt rohkem potentsiaali. Üldises plaanis paistab tänavusest hooajast kujunevat Tartu jaoks viimaste aastate kõige pingevabam. Sellise koosseisuga pole põhjust eeldada edasipääsu eurosarjas, Kalevi alistamist kodusel tandril ega ka medalit Balti liigas. Suurim kordaminek oleks vast see, kui kolmikust Rosenthal, Kivi ja Eelmäe kujuneksid tegijad ka täiskasvanute seas.
Vasta