Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas tonii »

Mcleodi asemel Gibson, kui suur ämber see olla saab ütle mulle palun?
Teised nimetatud asjad - tuumiku säilimine jms, noh selle väärtuses ei tohiks küll kahelda. Ja Vlad on ka ennast Euroopas t6estanud, erinevalt Wiksist.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas zero0 »

tonii kirjutas:Mcleodi asemel Gibson, kui suur ämber see olla saab ütle mulle palun?
Teised nimetatud asjad - tuumiku säilimine jms, noh selle väärtuses ei tohiks küll kahelda. Ja Vlad on ka ennast Euroopas t6estanud, erinevalt Wiksist.
Oled sa Gibsonit juba mängimas näinud Cramo eest? Nimed paberil ei maksa midagi, McLeodil on NBA kogemus, oodati samuti palju. Wilkinson tõestas end hea skoorijana. Ei tasu mingisugusest progressist rääkida, kui pole mehi mängimas näinud meeskonnas, ajalugu on seda korduvalt näidanud.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas nojah »

Hea otsus, selge see, et tippmeest me lubada ei saa endale, on vaja mängijat, kes suudab vähemalt Sokule back-up olla, heal juhul põhikoosseisu koha eest võidelda. Selles osas ma arvan, et vajalik ost igati.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas michaelEP »

Ei tahaks nüüd küll vinguviiul olla aga kui peaks juhtuma, et arbet meeskonnaga ei liitu, siis tuuakse tema asemel keegi väljast. Sellisel juhul moodustaksid meeskonna tuumiku 7 välismaallast+Sokk ja Veidemann. Olen küll selle poolt et tulemuse nimel tuleb väljast mehi tuua aga selline situatsioon oleks juna väga ekstreemne
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rio »

Varrak ütles,et väljast rohkem ei tooda mängijaid,ka valdmaa on seda maininud.Nr 3 suudab mängida Kaju,Mangelsoo,Abbot,Skele
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas zero0 »

michaelEP kirjutas:Ei tahaks nüüd küll vinguviiul olla aga kui peaks juhtuma, et arbet meeskonnaga ei liitu, siis tuuakse tema asemel keegi väljast. Sellisel juhul moodustaksid meeskonna tuumiku 7 välismaallast+Sokk ja Veidemann. Olen küll selle poolt et tulemuse nimel tuleb väljast mehi tuua aga selline situatsioon oleks juna väga ekstreemne
Sisuliselt on Kalevi meeskond nüüd komplekteeritud, küsimärk on vaid Gregor Arbet. "Ma väga loodan, et ta ikkagi tuleb meile. Rohkem pole plaanis meeskonda kedagi tuua," ütles Varrak.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rio »

Kalev Rock

C:Bamba Lucovic
Pf:Vlad Talts
Sf:Arbet Kurbas
Sg:Abbot Dorbek
Pg:Sokk Peciukevicius
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kris »

Mina sellest küll välja ei loe, et kui Arbetit ei saada, siis ei tooda kedagi välismaalt asemele. Mina sain aru et lisaks sellele et Arbet kas tuleb või ei tule, ei tooda kedagi veel.

Väga hea et Devin Gibsoni saime, nüüd on mängujuhi positsioon ka väga hea. Tundub korraliku mängumehega tegu, ja isegi ei imestaks kui endale algviisikukoha teenib.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas nojah »

michaelEP kirjutas:Ei tahaks nüüd küll vinguviiul olla aga kui peaks juhtuma, et arbet meeskonnaga ei liitu, siis tuuakse tema asemel keegi väljast. Sellisel juhul moodustaksid meeskonna tuumiku 7 välismaallast+Sokk ja Veidemann. Olen küll selle poolt et tulemuse nimel tuleb väljast mehi tuua aga selline situatsioon oleks juna väga ekstreemne
Aga mis teha siis? Pole ju kedagi rohkem eestlastest võtta. Eriti rumal oleks olukord, et raha oleks nagu mehe toomiseks aga kuna pole eestlane, siis jätame augu koosseisu? Tänasel päeval oleks jah Arbet hea variant aga kui teda ei saada, siis pole midagi teha... kõige olulisem on konkurentsivõimeline meeskond. Muidugi, kui õnnestub parimad eestlased saada, siis väga hea aga kui ei, siis liigad, kus osalevad ei luba lolli mängimist.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas michaelEP »

Njh oli ju tglt eelmise aasta lõpus sama olukord kui mängisid fall, elegar, skele, abbott, wilkinson, mcleod, dorbek ja sokk
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4283
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

Eks nende välismängijate valimisel on meil tõsised kriteeriumid ees seda muidugi eelkõige raha näol.
Meie mängijate valimine peaks idee poolest käima nii et vaadatakse linte ja konkreetse mehe tegutsemist ning selle põhjal otsustatakse kas tegu on mehega kes võiks sobida vastavasse mänguplaani. Edasi vaadatakse liigasid/lligat kus tüüp on tegutsenud ning sinna juurde statistikat ning lõpuks siis €.

Mis Gibsonisse puutub siis tegelikult pole ju väga oluline et tegu oleks score first pg-ga, sest võistkonnas on nii Vlad-i; Bamba; Elegari kui ka Abbot-i ning Veideka/Arbeti näol piisavalt potensiaalseid skoorijaid. Loetlesin just 6 meest ette mis on pool võistkonda on sellised kelle otsa võib vaadata ja loota et nad toovad "oma" ära. Sellest kriteeriumist jätsin välja veel skele, kuigi ka tema on võimeline suurelt ja laialt ette võtma, lisaks ka Tanel, kes vormis olles on väga kasulik mees just punktide osas. (ikka ja jälle meenub mulle tanelit mainides võit skylinersi üle suurhallis, kuigi tegu on ainult ühe hetkega) Ühesõnaga skoorijatest ei tohiks meil puudust olla. Aga tahtsin rääkida Gibsonist. Nagu varrak ütles, siis otsiti lihtsalt teist PG-d Soku kõrvale. Ning nagu ma juba loetlesin eelpool skoorijaid, siis Gibsoni puhul polegi punktid niivõrd olulised(loomulikult on need boonuseks nt.5-8ppg) kuivõrd see, et mees suudaks edukalt täide viia varraku/müüri/käbin soovid väljakul ja toita teisi. Mis mulle veel meeldib, on see et tegu on noore mehega, seega on küllaga ruumi areneda ja võimalus ennast tõestada, al'a tartu leedukas. Paneksin nad suhteliselt ühe pulga peale, üks möllas pärnus(punktide osas) teine saksamaal suhteliselt tugevas satsis. Ja nagu varrak mainis siis saadi ta väga odava hinnaga, seega julgen pakkuda sinna 3K kanti. Igatahes ma loodan väga et Arbet liitub võistkonnaga, siis oleks väga titi miti seis.
Kasutaja avatar
mikoza
Kasutaja
Postitusi: 196
Liitunud: 17 Nov 2009, 23:50

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas mikoza »

sellest napist 59-sekundilisest videost Delfis jäi Gibsoni puhul vähemalt minu arvates positiivsena kohe silma vasak käsi - toob veits vaheldust ja ajab Simpsonil loodetavasti pea sassi :))
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Marcus »

mikoza kirjutas:sellest napist 59-sekundilisest videost Delfis jäi Gibsoni puhul vähemalt minu arvates positiivsena kohe silma vasak käsi - toob veits vaheldust ja ajab Simpsonil loodetavasti pea sassi :))
Mingi Rocki tegelane on küll nüüd viimane, kelle pärast me muret peaksime tundma... Tuleb ikka loota, et Gibson suudab ka VTB ja Eurocup tasemel korralikult panustada. Esialgu tundub aga igatahes väga kena signing.

Kergelt sita ajab keema jälle see teema, et "oi kui palju välismaalasi" jne. Ausalt öeldes mida rohkem, seda uhkem - ilma nendeta me klubikorvpall jääkski oma samale (nõrgale) tasemele.

Nüüd pöidlad pihku, et Arbet meeskonda jääks (kui tema asemel uut meest ei plaanita tuua, jäi vähe kaheti mõistetavaks see).
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

Kergelt sita ajab keema jälle see teema, et "oi kui palju välismaalasi" jne. Ausalt öeldes mida rohkem, seda uhkem - ilma nendeta me klubikorvpall jääkski oma samale (nõrgale) tasemele.
Sul võib sita keema ajada aga paljudel ajab keema jälle võõrmängijate arv. Ma saan aru mõlemast poolest - kui kodunt sobivat meest pole võtta, tuleb see võtta mujalt. Aga kui Cramo võidab ja omad poisid säravad, rõõmustab see mind ja küllap vaatajate enamikku rohkem kui võit kus eestlased viskavad kamba peale mõne punkti, nagu korra või paar eelmisel hooajal ka juhtus.
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas sequa »

KalevRuus kirjutas:
Kergelt sita ajab keema jälle see teema, et "oi kui palju välismaalasi" jne. Ausalt öeldes mida rohkem, seda uhkem - ilma nendeta me klubikorvpall jääkski oma samale (nõrgale) tasemele.
Sul võib sita keema ajada aga paljudel ajab keema jälle võõrmängijate arv. Ma saan aru mõlemast poolest - kui kodunt sobivat meest pole võtta, tuleb see võtta mujalt. Aga kui Cramo võidab ja omad poisid säravad, rõõmustab see mind ja küllap vaatajate enamikku rohkem kui võit kus eestlased viskavad kamba peale mõne punkti, nagu korra või paar eelmisel hooajal ka juhtus.
jättes välja die-hard fännid ( no selle foorumi tegijad-lugejad näiteks) - niikaua kui "eurosarjades " ei hakka võite tulema, jätab meeskond suht külmaks avalikkust. Kui võidud tuleks - probleemi poleks, tekiks ka laiem huvi ja võitude nimel antaks ka "mitteestlased" andeks. "Kalevi" nimi on ühtaegu needus ja õnnistus : aiatab Venemaal müüa, aga samas kodumaal ikkagi see "oi kuidas salumetsa-kalev pani", mis see käkk siin, aind kaotab, eksole.

Jabur võrdlus ja seostamine, aga sellega tuleb leppida.
Vasta