Legia Warsaw

Üleüldine korvpallijutt
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 5571
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Legia Warsaw

Postitus Postitas Uhhuu »

Kui Legia praegune poolakate kooslus osutub lõplikuks, siis eesliini oleks alamõõdulisele kohalikule keskmängijale lisaks vaja kolme välismaalast: C, PF/C (ideaalis Thompson) ja PF. Tagaliini oleks vaja kolme välismängijat: mängujuht ja veel kaks pallikäsitsejat. See tähendaks, et väikese ääre kohal oleks vaid Kolenda ning Tomaszewski ja Andrzejewski, kes on pigem tagamängijad, peaksid olema augutäiteks. Eurosarjas saab küll kasutada ka seitset välismängijat ja koduliigas vastasest sõltuvalt nendega vangerdada, aga see ei muuda asjaolu, et kaalukate mängude jaoks oleks võtta vaid kaks parketikõlbulikku poolakat ning neist Tomczak ei suuda kindlasti pakkuda sellist kvaliteeti nagu Pluta. Sel juhul jääb vaid üle loota, et Anwil ja Slask jäävad kohaliku kaadri komplekteerimisega samuti jänni. Praegune asjade seis süvendab tunnet, et Rannulal oleks aeg edasi liikuda.
SopsuSõge
Kasutaja
Postitusi: 49
Liitunud: 09 Jaan 2024, 10:31

Re: Legia Warsaw

Postitus Postitas SopsuSõge »

Kuidas sealmaal nende värbamistega on? Kas sellega tegeleb pelgalt ainult spordidirektor või on sõna ka peatreeneril? Kui sõna on ka peatreeneril, siis ilmselgelt tuleb Heiko nina/silma uskuda, on ta seda korduvalt tõestanud.

Kui ma õigesti mäletan, siis Pluta kohta ei räägitud ka alguses siin mingeid imejutte, aga vot - mees tuli ja tegi! Aga võib-olla meenutan valesti.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 5571
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Legia Warsaw

Postitus Postitas Uhhuu »

SopsuSõge kirjutas: Täna, 19:55 Kuidas sealmaal nende värbamistega on? Kas sellega tegeleb pelgalt ainult spordidirektor või on sõna ka peatreeneril? Kui sõna on ka peatreeneril, siis ilmselgelt tuleb Heiko nina/silma uskuda, on ta seda korduvalt tõestanud.

Kui ma õigesti mäletan, siis Pluta kohta ei räägitud ka alguses siin mingeid imejutte, aga vot - mees tuli ja tegi! Aga võib-olla meenutan valesti.
Eks spordidirektor ole see, kes nimesid põhiliselt välja käib, aga vaevalt et ilma Rannula nõusolekuta kedagi värvatakse.

Pluta oli põmmpea, kui Rannula Legiasse siirdus, aga ta oli Poola koondisesse kuuluv põmmpea. Legia värskeim täiendus saab peagi 22-aastaseks, aga pole mänginud päevagi meistriliigas ja tema esiliiga statistika, ehkki sealse meistri ridades, on säratu, eriti arvestades, et Poola esiliiga klubides tohtis lõppenud hooajal olla vaid üks välismängija. Ka ei ole tal noortekoondiste tasemel Plutale midagi vastu panna.

Ja ega Rannula kõigi värbamistega ka täppi pane. Wojciech Tomaszewski palkamine osutus pigem ebaõnnestumiseks: ta pääses play-off`is väljakule vaid üheteistkümnes mängus neljateistkümnest, mängis keskmiselt 7,5 minutit, millest suure osa moodustasid prügiminutid.
Vasta