VTB Ühisliiga 2017/2018

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: VTB Ühisliiga 2017/2018

Postitus Postitas KalevRuus »

Aga kuidas Briscoe oli? Viimasel veerandandil kippus endiselt isetsema, kas ka varem? Protsent oli igatahes väga kehv.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: VTB Ühisliiga 2017/2018

Postitus Postitas Rio »

KalevRuus kirjutas:Aga kuidas Briscoe oli? Viimasel veerandandil kippus endiselt isetsema, kas ka varem? Protsent oli igatahes väga kehv.
Pilt ei olnd nii hull kui varem aga kohati kaotas ta ikkagi aru ja ladus lambi koha pealt peale.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4458
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: VTB Ühisliiga 2017/2018

Postitus Postitas vaim564 »

Briscoelt võttis individuaalselt vähem ette kui varasemates mängudes, võib-olla ka sellepärast, et väga ei kippunud õnnestuma. Resultatiivsus oli pikka aega väga madal. Mirkovici kaitseks tuleb siiski öelda, et ilma temata oleks võidust ilmselt und nähtud. Eksimuste kohta võiks öelda, et tegijal juhtub.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: VTB Ühisliiga 2017/2018

Postitus Postitas Rix »

Eks see mäng oleks vist vähe kergemalt tulnud, kuid VEFi kolmesteprotsent oli ikkagi ulmeline sellise visete arvu juures. Muudes näitajates oldi siiski üle ja rünnak oli mitmekesisem, aga jah see jonnakas maa-ala täna polnud kõige õigem valik. Briscoe väga hullult ei isetsenud, jagas mõned kenad söödudki, aga ilma tema mõne terauseta ja vabaviseteta oleks vist mäng lõpuks läinud ka. Oleksid või poleksid, aga jah, keegi peab mingil hetkel seda mängu tegema rünnakul.

Simmons kuidagi lagunes täna ära teisel poolajal seda enam oli oluline, et VDM õnnestus.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4232
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: VTB Ühisliiga 2017/2018

Postitus Postitas marxx762 »

Teagi nüüd, kas see on minu kiiks, aga mind on hakanud viimasel ajal üha enam silma jääma see, et briscoe ei saa kaitses absoluutselt asjadele pihta. Kui ülejäänute vahel peitub mingi loogilisus jne siis briscoe koos ükskõik millise kalevlasega kaitseolukorras läheb seiklema või käitub absoluutselt ristivastupidi harilikule pildile. Rünnakut ma ei hakka kommenteerima, võit tuli, see on peamine.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: VTB Ühisliiga 2017/2018

Postitus Postitas Rix »

marxx762 kirjutas:Teagi nüüd, kas see on minu kiiks, aga mind on hakanud viimasel ajal üha enam silma jääma see, et briscoe ei saa kaitses absoluutselt asjadele pihta. Kui ülejäänute vahel peitub mingi loogilisus jne siis briscoe koos ükskõik millise kalevlasega kaitseolukorras läheb seiklema või käitub absoluutselt ristivastupidi harilikule pildile. Rünnakut ma ei hakka kommenteerima, võit tuli, see on peamine.
jup, seda maa-ala ei jaga mees üldse kohe mitte, mis teeb formatsiooni kasutamise mõttekuse küsitavaks. Aga võitjate üle kohut jne..
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4232
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: VTB Ühisliiga 2017/2018

Postitus Postitas marxx762 »

Rix kirjutas:
marxx762 kirjutas:Teagi nüüd, kas see on minu kiiks, aga mind on hakanud viimasel ajal üha enam silma jääma see, et briscoe ei saa kaitses absoluutselt asjadele pihta. Kui ülejäänute vahel peitub mingi loogilisus jne siis briscoe koos ükskõik millise kalevlasega kaitseolukorras läheb seiklema või käitub absoluutselt ristivastupidi harilikule pildile. Rünnakut ma ei hakka kommenteerima, võit tuli, see on peamine.
jup, seda maa-ala ei jaga mees üldse kohe mitte, mis teeb formatsiooni kasutamise mõttekuse küsitavaks. Aga võitjate üle kohut jne..
ma isegi ei pidanud maa-ala niiväga silmas, kuigi see formatsioon nägi ka pisut teistsugusem välja kui harilik 2-3 või 3-2 maa ala. Jäi mulje et proovitakse mängida 1-3-1 formaadis,
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3606
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: VTB Ühisliiga 2017/2018

Postitus Postitas Rix »

marxx762 kirjutas:
Rix kirjutas:
marxx762 kirjutas:Teagi nüüd, kas see on minu kiiks, aga mind on hakanud viimasel ajal üha enam silma jääma see, et briscoe ei saa kaitses absoluutselt asjadele pihta. Kui ülejäänute vahel peitub mingi loogilisus jne siis briscoe koos ükskõik millise kalevlasega kaitseolukorras läheb seiklema või käitub absoluutselt ristivastupidi harilikule pildile. Rünnakut ma ei hakka kommenteerima, võit tuli, see on peamine.
jup, seda maa-ala ei jaga mees üldse kohe mitte, mis teeb formatsiooni kasutamise mõttekuse küsitavaks. Aga võitjate üle kohut jne..
ma isegi ei pidanud maa-ala niiväga silmas, kuigi see formatsioon nägi ka pisut teistsugusem välja kui harilik 2-3 või 3-2 maa ala. Jäi mulje et proovitakse mängida 1-3-1 formaadis,
ega täpsemalt ei saa aru, aga mingi hübriid see maa-alast ja mees mehest nagu paistab olevat, kuid see vist on Briscoe jaoks nagu araabia keel veel peegelpilti panna ja seda siis pimedas toas lugeda. Nagu keegi kunagi näite tõi, et mingi hetka tahab katta kõiki mängijaid platsil ning järgmisel hetkel mitte kedagi.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 697
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: VTB Ühisliiga 2017/2018

Postitus Postitas Kalev »

Ma teen siis otsa lahti.
Super võit!!! Eriti hea meel omade poiste õnnestumise üle.
Võidu teeb veel magusamaks see, et Shved ka ikka toimetamas oli.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: VTB Ühisliiga 2017/2018

Postitus Postitas Egert »

Shved pidi 34 minutit higistama, et Kalevile kaotada. Ilus. :clap:
j2nesh
Kasutaja
Postitusi: 116
Liitunud: 08 Okt 2012, 20:34

Re: VTB Ühisliiga 2017/2018

Postitus Postitas j2nesh »

Kurat pole mamu niimoodi kaasa karjunud, kui täna... Kena sünnipäevakink homseks :D
KossuF2nn
Kasutaja
Postitusi: 171
Liitunud: 20 Dets 2014, 22:01

Re: VTB Ühisliiga 2017/2018

Postitus Postitas KossuF2nn »

Kus nüüd need vennad on kes halasid et varraku vallandamine oli mõttetu?
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4458
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: VTB Ühisliiga 2017/2018

Postitus Postitas vaim564 »

Treenerivahetus on toonud kaasa uue hingamise. Meeskond pole iseenesest halb, sellega on võimalik mängida küll ja meeldiv on just see, mille üle siin mõned vingusid, et keegi pole rotatsioonist väljas, kõik saavad mänguaega ning tulemus ongi käes. Pole protokolli vaadanud, aga äkki rohkem mänguaega oli täna Martin Dorbekul ja millalgi oli ka tema efektiivsuse näitaja kõige suurem.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4731
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: VTB Ühisliiga 2017/2018

Postitus Postitas Uhhuu »

KossuF2nn kirjutas:Kus nüüd need vennad on kes halasid et varraku vallandamine oli mõttetu?
Mul on sust tõeliselt kahju. Sul paistab olevat käsil väga raske lapsepõlv. Absoluutselt kõik su kommentaarid on ilkuvad ja inisevad. Erandiks ei ole ka tänane. Selle asemel, et suurepärase võidu üle rõõmu tunda, suudad sa vaid s***a pritsida.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: VTB Ühisliiga 2017/2018

Postitus Postitas KalevRuus »

Klubi ajaloo võit nr 2, pakun.

Huvitav, et lisaks Mirkovicile särasid kõige enam mehed, keda aasta tagasi poleks kuidagi kujutanud ette Euroliiga meeskonna vastu võitu toomas - toonane Rapla mees van der Mars ja Jõesaar.
Ja muidugi on tähelepanuväärne, et saavutati ilma Briscoeta.
Suletud