Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Soho »

Jukapuka kirjutas:Thunderi poisid tegid täna ikka müstika mängu. KD 51, Westbrook 40 ja Ibaka triple-double(11 blokki!!!).
Yep viimati nägi sellist asja siis 96 aastal jordani ja pippeni poolt :D
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas nub4you »

Niisugusele mängule ei saaks Heat ka vastu ma arvan, kui veel tuleks teistelt ka punkte natuke, siis on seis ikka väga kõva. Ei imesta, kui Thunder põhihooaja kinni paneb ja Durant MVP.
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Soho »

nub4you kirjutas:Niisugusele mängule ei saaks Heat ka vastu ma arvan, kui veel tuleks teistelt ka punkte natuke, siis on seis ikka väga kõva. Ei imesta, kui Thunder põhihooaja kinni paneb ja Durant MVP.

Nu kui Ibakale korralikult postgame ka selgeks teha siis jah täitsa võrreldav Heatiga .. kui Westbrook ja KD suudavad samahead mängu teha , kui Wade ja Bron siis Ibaka jääb veits all Boshile ..
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

nub4you kirjutas:Niisugusele mängule ei saaks Heat ka vastu ma arvan, kui veel tuleks teistelt ka punkte natuke, siis on seis ikka väga kõva. Ei imesta, kui Thunder põhihooaja kinni paneb ja Durant MVP.
Nii lihtne see kõik ongi. Heat lihtsalt ei saagi enam OKC-le vastu peale sellist mängu. smh
Selline kahe mehe mäng oleks Heatile täiesti perfektne, kuna Heat on kaitsega meeskond, eriti meeskondlik kaitse on tasemel.
Viimati muutis Egert, 20 Veebr 2012, 21:27, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Karl »

Mdea kas ma olen nüüd ainuke, aga tõesti, ma ei peaks küll seda millekski üli-super fantastiliseks, kui oma kodus suudetakse Denveri üle, kust on puudu Gallinari, Rudy ja Nene, lisaajal suhteliselt napp võit võtta.
See, et 2 meest nüüd kõvad punktiskoorid tegid on ka ju suhteliselt loogiline, kui kahekesi pmtslt ainult peale visatakse ja teised max 3-4 viset teevad siis mdea. Oleks Durant ja Westbrook paar viset mööda pannud oleksid nad Denveri käest kotti saanud ja ma ei usu et te siin räägiksite et oi oi keegi ei saa sellisele mansale vastu.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

Karl kirjutas:Mdea kas ma olen nüüd ainuke, aga tõesti, ma ei peaks küll seda millekski üli-super fantastiliseks, kui oma kodus suudetakse Denveri üle, kust on puudu Gallinari, Rudy ja Nene, lisaajal suhteliselt napp võit võtta.
See, et 2 meest nüüd kõvad punktiskoorid tegid on ka ju suhteliselt loogiline, kui kahekesi pmtslt ainult peale visatakse ja teised max 3-4 viset teevad siis mdea. Oleks Durant ja Westbrook paar viset mööda pannud oleksid nad Denveri käest kotti saanud ja ma ei usu et te siin räägiksite et oi oi keegi ei saa sellisele mansale vastu.
Ei, sa ei ole ainuke. Fännidele ilus vaadata küll, aga treenerile peaks selline asi probleemne olema, kuna iga mäng ei ole kaugeltki selline.
Denver oli meeskonnana eile kindlalt parem, lihtsalt individuaalselt 2 meest tegid ära.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Karl »

Natuke naljakas siin lugeda, et peale sellist mängu räägitakse Thunderist kui mdea mis ülivõimsast jõust. :koss:
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas nub4you »

Egert, sa arvad, et su meeskondlik kaitse suudab Duranti peatada? Meeskondlik kaitse my ass, Durant mängib ka selle "meeskondliku kaitse" üle täiesti vabalt. Ma räägingi, et kui tuleb abi ka pingilt, siis on nad ikka väga tugevad.
Pilt

Pilt
Stat
Kasutaja
Postitusi: 317
Liitunud: 10 Jaan 2011, 20:04

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Stat »

Suht vahva jutt tuleb sult nuub.Noh Bostoni meeskondliku kaitse mängib Durant tõesti vist üle :P
Manchester City
Miami Heat
San Anotnio Spurs
Michael Schumacher
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

nub4you kirjutas:Egert, sa arvad, et su meeskondlik kaitse suudab Duranti peatada? Meeskondlik kaitse my ass, Durant mängib ka selle "meeskondliku kaitse" üle täiesti vabalt. Ma räägingi, et kui tuleb abi ka pingilt, siis on nad ikka väga tugevad.
... rohkem polegi midagi öelda :smash:
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

nub4you kirjutas:Egert, sa arvad, et su meeskondlik kaitse suudab Duranti peatada? Meeskondlik kaitse my ass, Durant mängib ka selle "meeskondliku kaitse" üle täiesti vabalt. Ma räägingi, et kui tuleb abi ka pingilt, siis on nad ikka väga tugevad.
Kuule, kõik ei ole siin elus nii lihtne. Vaevalt, et sellise isetsemisega Heati võidetakse. Pealegi puudusid Denveril nii mõnedki põhimängijad ja võit oli päris napp. Pole mõtet taevasse tõusta.

Lin mulle pärast eilset enam ei meeldi. Päriselt.

Aga noh Nowitzki mängib küll praegu nagu All-Star. Paistab, et see paus tasus ära.
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Karl »

Ja hea meel ka et Dirki ikka All-Star mängul näeb.
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Patrioot »

Päris keeruline oleks seda vigastust Cubanile seletada olnud :lol:

http://www.ohtuleht.ee/465464" onclick="window.open(this.href);return false;
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
MrKilp
Kasutaja
Postitusi: 135
Liitunud: 05 Okt 2010, 17:51

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas MrKilp »

Egert kirjutas:
nub4you kirjutas:Egert, sa arvad, et su meeskondlik kaitse suudab Duranti peatada? Meeskondlik kaitse my ass, Durant mängib ka selle "meeskondliku kaitse" üle täiesti vabalt. Ma räägingi, et kui tuleb abi ka pingilt, siis on nad ikka väga tugevad.
... rohkem polegi midagi öelda :smash:
alati kui mingi Thunderi sugune team v ükskõik mis team peale Heat'i teeb hea mängu ss peab kohe hakkama Heat'iga võrdlema eks? no tõsiselt ka mida see Heat teile ette jääb koguaeg? aga nuh ise õnnelik täna selle üle ,et kuidas Nets mängis sest endale see team väga meeldib :D Williams tõi ära :)
Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas nub4you »

Kuna Heat on tugevaim tiim NBA-s praegusel hetkel, siis on kõige normaalsem võrrelda Heatiga. :D
Pilt

Pilt
Vasta