Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
toivo
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 04 Jaan 2011, 11:07

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas toivo »

Rix kirjutas:
Rio kirjutas:Mis seisus Janar Soo on?Kui tal põlved vähegi kannavad siis võiks proovida,saaks eestikatel korralikult mänguaega ja trennis tugevatega pusida.
Kaks korda ristsidemed ja nüüd Cramosse mängima? No way, see oleks lihtsalt meditsiiniime, mida ei tasu loota.
Lausa kolm korda on tal need sidemed läinud (enne 2010/11 hooaega, 11/12 hooaja lõpus poolfinaalides, see suvi Itaalias testimisel).
Peale viimast vigastust meedias olnud lühiintervjuust oli aru saada, et päris püssi põõsasse ei viska ja tahab kossu edasi mängida, aga loogiliselt mõeldes saab ta tõsisemalt treenima hakata alles kevadel. Ja eks siis näe kas tuleb sealt enam midagi või ei. Tõsisema taseme jaoks on ilmselt rong läinud.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Zog »

http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=66844925" onclick="window.open(this.href);return false;

Varraku Delfi jutu p6hjal tundub, et on siiski ka selline v6imalus olemas, et keegi eestlane kellel juba on leping olemas j6uab otsapidi Cramosse, ning tehing toimub kolme klubi vahel. Muidugi ta isegi ytles, et see on k6ik senini olnud ainult jutu tasemel, aga sellegipoolest oleks huvitav m6elda selle yle, et kes see mees siis olla v6iks?

Oletame, et Kalev tahab endale kedagi, kes oleks suuteline nr. 3 positsioonil m2ngima, ning kes suudaks meeskonnale ikkagi midagi juurde ka anda... kes see olla v6iks?

Kurbas? Doronin? Keerles? Eichfuss? Keedus? Edasi muutuvad nimed juba v2ga v2heusutavaks...

Nyyd vaevalt et Doronin Tartust 2ra tuleb, seega tema j2tame k6rvale. Eichfuss ei annaks minu meelest v6rreldes Kajupangaga midagi m2rkimisv22rselt juurde... samas trenni tooks konkurentsi juurde, ja kui keegi (nt Kaju ise) vigastada saaks, siis v6iks ta kyll umbes sama rolli t2ita. Kurbas... on rynnakul Kajupangast parem, aga kaitses? No ma ei tea, aga samas... miks ka mitte. Ta on ju sellegipoolest suhteliselt noor ja suhteliselt andekas. Keedus oleks huvitav variant... fyysiliste v6imete poolest on ta puhas nr 3, ning ega tal on seda annet ka... j2llegi taseme poolest Kajupanga, Kurbase ja Eichfussiga suht samasse auku.

Noortest kuttidest eristub selgelt Keerles, kes on ju Kalevis aastaid m2nginud, ja sugugi mitte kehvasti. Olgu, viimane hooaeg oli ta t2ielikus augus, aga seni hooaja alguse p6hjal ytleks ma, et ta on seal Rakveres uuesti ree peale saanud. Ma arvan et Kalev v6taks ta kyll praegu tagasi, kui nad saaks, aga ma j2llegi ei tea, kas S6ber tahab teda anda... kuna Rakverel endal on ka see hooaeg p2ris arvestatav sats ja p2ris t6sised eesm2rgid, ning Keerles on neile v2ga vajalik m2ngija. Ning pealegi, ei ta kas Keerles ise tahaks tulla? Rakveres on talle sisuliselt garanteeritud BBL'i hooaeg + KML 25-30 minutit m2ngus, ning mingi arv (vist 6?) EuroChallenge'i m2ngu ka. Cramos peaks ta Kajupangaga minutite p2rast v6itlema hakkama, ning noh... kui eelmine hooaeg juba l2ks untsu, siis ega ta niisama seda keskkonnavahetust ei tahtnud.

L6ppkokkuv6ttes arvan ma, et on t2iesti v6imalik, et keegi loetelust Eichfuss, Kurbas ja Keedus Kalevisse j6uab. Vb Keedus oleks k6ige loogilisem variant nendest... nii et TTY saab asemele kellegi, kes on laenule antud, ning Rapla v6i P2rnu saavad oma raha tagasi. Ma arvan et tema annaks praegusele meeskonnale rohkem juurde, kui M. Dorbek v6i T. Raadik...
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rio »

Ma ise loodaks ka Keedust aga olen aru saanud,et tal kavas kool enne ära lõpetada.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas spartaklane »

Mina isiklikult loodaks muidugi Keerlese tagasituleku peale,sest oli ju minuteada siin ka mingi kõlakas,et Keerles oli Kalev/Cramos ootejärjekorras just seda hooaega silmas pidades.Jah muidugi on see hooaeg Tarvas ka päris hästi komplekteeritud aga mäletate kuidas omal ajal Valmo Kriisa Tarvast Rocki suundus ,samuti avaldas siis ju Kullamäe arvamust ,et tahaks meest näha Veidemanni asemel Rockis ja nii juhtuski.Ja arvan ise kui Keerlesele sellist võimalust nüüd pakutakse ja mehel endal ise tahet on ja vorm ka lubab mängida nii kõrgel tasemel siis on kõik võimalik,sest Keerles annaks Kalev/Cramole ju midagi ikkagi praegusel hetkel juurde just oma kogemuse ja oskuste poolest ,mida Keeduse puhul ju ei tähelda.Võib olla sai jutt segane aga arvamus vast mitte.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

"Kindlasti tuleb vigastusi ja haigusi ette ning me ei kesta lihtsalt ära. Ühte meest on kindlasti juurde vaja. Jutu tasandil on päris huvitavaid skeeme välja mõeldud, et keda tuua ja millistel tingimustel, aga nimedega ma ei taha hetkel spekuleerida. Hea meelega täiendaks meeskonda mõne kogenud mängumehega. Kui tehinguks läheb, siis võib korraga mängus olla lausa kolm klubi," maalis Varrak silme ette pildi, mis hakkab juba meenutama mängijate vahetusi NBA-s.
Mis siit annab välja lugeda: tehinguks võib minna Rocki või Tarvaga, kus M.Dorbek või T.Raadik liiguvad edasi nendesse klubidesse, selleks et sealt keegi omakorda Cramosse maanduks.
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas japs »

Zog kirjutas:http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=66844925

Varraku Delfi jutu p6hjal tundub, et on siiski ka selline v6imalus olemas, et keegi eestlane kellel juba on leping olemas j6uab otsapidi Cramosse, ning tehing toimub kolme klubi vahel. Muidugi ta isegi ytles, et see on k6ik senini olnud ainult jutu tasemel, aga sellegipoolest oleks huvitav m6elda selle yle, et kes see mees siis olla v6iks?

Oletame, et Kalev tahab endale kedagi, kes oleks suuteline nr. 3 positsioonil m2ngima, ning kes suudaks meeskonnale ikkagi midagi juurde ka anda... kes see olla v6iks?

Kurbas? Doronin? Keerles? Eichfuss? Keedus? Edasi muutuvad nimed juba v2ga v2heusutavaks...

Nyyd vaevalt et Doronin Tartust 2ra tuleb, seega tema j2tame k6rvale. Eichfuss ei annaks minu meelest v6rreldes Kajupangaga midagi m2rkimisv22rselt juurde... samas trenni tooks konkurentsi juurde, ja kui keegi (nt Kaju ise) vigastada saaks, siis v6iks ta kyll umbes sama rolli t2ita. Kurbas... on rynnakul Kajupangast parem, aga kaitses? No ma ei tea, aga samas... miks ka mitte. Ta on ju sellegipoolest suhteliselt noor ja suhteliselt andekas. Keedus oleks huvitav variant... fyysiliste v6imete poolest on ta puhas nr 3, ning ega tal on seda annet ka... j2llegi taseme poolest Kajupanga, Kurbase ja Eichfussiga suht samasse auku.

Noortest kuttidest eristub selgelt Keerles, kes on ju Kalevis aastaid m2nginud, ja sugugi mitte kehvasti. Olgu, viimane hooaeg oli ta t2ielikus augus, aga seni hooaja alguse p6hjal ytleks ma, et ta on seal Rakveres uuesti ree peale saanud. Ma arvan et Kalev v6taks ta kyll praegu tagasi, kui nad saaks, aga ma j2llegi ei tea, kas S6ber tahab teda anda... kuna Rakverel endal on ka see hooaeg p2ris arvestatav sats ja p2ris t6sised eesm2rgid, ning Keerles on neile v2ga vajalik m2ngija. Ning pealegi, ei ta kas Keerles ise tahaks tulla? Rakveres on talle sisuliselt garanteeritud BBL'i hooaeg + KML 25-30 minutit m2ngus, ning mingi arv (vist 6?) EuroChallenge'i m2ngu ka. Cramos peaks ta Kajupangaga minutite p2rast v6itlema hakkama, ning noh... kui eelmine hooaeg juba l2ks untsu, siis ega ta niisama seda keskkonnavahetust ei tahtnud.

L6ppkokkuv6ttes arvan ma, et on t2iesti v6imalik, et keegi loetelust Eichfuss, Kurbas ja Keedus Kalevisse j6uab. Vb Keedus oleks k6ige loogilisem variant nendest... nii et TTY saab asemele kellegi, kes on laenule antud, ning Rapla v6i P2rnu saavad oma raha tagasi. Ma arvan et tema annaks praegusele meeskonnale rohkem juurde, kui M. Dorbek v6i T. Raadik...
Jutt on, et tehingus on 3 klubi. Kui natukel lihtsustada, siis võib arvata, et toimib midagi sellist: 2 klubi annavad ära kellegi, kes on küll tasemel, aga hetkel üle, juurde aga saab vähemalt üks neist hoopis teisele mängupositsioonile kellegi, kes hetkel puudu. Sellele aga, kes juurde kedagi ei saa (kalev vaevalt kedagi ära annab) kompenseeritakse kaotus rahaliselt ning ta täidab koha mõne noormängijaga.

Näiteks, kui algul Eicfussi välistasin, sest tartus jääks korvialla laatsaret, siis näiteks juhul kui asemele saadakse Raadik, on selline tehing täiesti mõeldav. Samas Eicfuss on viimasel ajal ainult PF mänginud ning kas teda uuesti SF mängima pannakse on kahtlane.

EDIT: sisuliselt sama mida vaim564, jõudis juba varem kirjutada
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Nojah, näiteks T.Raadik Tartusse, Tartust keegi: Kurbas-Eichfuss-Doronin Cramosse, ja v-olla mõni noormängija Meister/Vene Pärnusse laenule.
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas sequa »

http://www.ohtuleht.ee/548562" onclick="window.open(this.href);return false;

Adekvaatne ülevaade, midagi uut ei tooda: ses mõttes, et on juba teada see "meeskondade ring", keda Cramo "võiks võita".
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Egert »

Eichfuss ei ole kindlasti kohe number kolm. Liiga aeglane ja enam-vähem stabiilsest viskest ei maksa tema puhul rääkidagi. Keeduse suhtes olen ka suht skeptiline. Mitte selles mõttes, et ta ei võiks tulla, vaid tema taseme pärast. Aga huvitav oleks teada tõesti, kuidas see kolme meeskonna trade toimuma saaks.
RK
Kasutaja
Postitusi: 1685
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas RK »

Egert kirjutas:Eichfuss ei ole kindlasti kohe number kolm. Liiga aeglane ja enam-vähem stabiilsest viskest ei maksa tema puhul rääkidagi. Keeduse suhtes olen ka suht skeptiline. Mitte selles mõttes, et ta ei võiks tulla, vaid tema taseme pärast. Aga huvitav oleks teada tõesti, kuidas see kolme meeskonna trade toimuma saaks.
T.Raadik Pärnust TTÜ-sse , Keedus TTÜ-st Kalev/Cramosse. See on üks variant.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas jyrgen »

vaim564 kirjutas:Nojah, näiteks T.Raadik Tartusse, Tartust keegi: Kurbas-Eichfuss-Doronin Cramosse, ja v-olla mõni noormängija Meister/Vene Pärnusse laenule.

Doronini võtaks küll :)
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Zog »

Kui nüüd tõsiselt rääkida, siis see on selgemast selgem, et Doroninile võiks keskkonnavahetus positiivselt mõjuda, ja teisalt et Kalevile oleks tema tüüpi mehest kasu. Siis oleks Varrakul võimalik valida nr kolme vastavalt sellele, kes vastas mängib... kui vastaste väike äär on 2.00, siis võtaks teda Doronin, kui aga 188, siis Abbot. Või avantüüri mõttes saaks ta jälle vastupidi proovida, nt Doronin teeks pukis 188 mehe vastu tõenäoliselt punktid ära.

Aga, aga... ma ei usu mitte mingil juhul, et Tartu temast kergekäeliselt loobuks, ning arvestades mehe enda varasemaid väljaütlemisi ja tegemisi ei näe ma ka temas just erilist soovi "kilulinlaste" klubiga liituda. Ma arvan et see tehing saaks reaalsuseks saada siiski ainult juhul, kui Kalev annaks Tartule asemele mehe (T. Raadiku) ning veel päris arvestatava rahasumma pealekauba... ning nooh... ei kuidagi ebareaalne on see jutt ausalt öeldes. Kuigi mulle selline lahendus meeldiks.

Doroninil on omad puudused ka muidugi... lollid vead eelkõige.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Zog kirjutas:Kui nüüd tõsiselt rääkida, siis see on selgemast selgem, et Doroninile võiks keskkonnavahetus positiivselt mõjuda, ja teisalt et Kalevile oleks tema tüüpi mehest kasu. Siis oleks Varrakul võimalik valida nr kolme vastavalt sellele, kes vastas mängib... kui vastaste väike äär on 2.00, siis võtaks teda Doronin, kui aga 188, siis Abbot. Või avantüüri mõttes saaks ta jälle vastupidi proovida, nt Doronin teeks pukis 188 mehe vastu tõenäoliselt punktid ära.

Aga, aga... ma ei usu mitte mingil juhul, et Tartu temast kergekäeliselt loobuks, ning arvestades mehe enda varasemaid väljaütlemisi ja tegemisi ei näe ma ka temas just erilist soovi "kilulinlaste" klubiga liituda. Ma arvan et see tehing saaks reaalsuseks saada siiski ainult juhul, kui Kalev annaks Tartule asemele mehe (T. Raadiku) ning veel päris arvestatava rahasumma pealekauba... ning nooh... ei kuidagi ebareaalne on see jutt ausalt öeldes. Kuigi mulle selline lahendus meeldiks.

Doroninil on omad puudused ka muidugi... lollid vead eelkõige.
Kui lugeda Varrakut, siis võiksid kõne alla tulla eelkõige Keerles ja Doronin. :
Hea meelega täiendaks meeskonda mõne kogenud mängumehega.
Doronini variant oleks huvitavam, Keerles on Cramos juba teada-tuntud, imelist tagasitulekut ma eriti ei usu, siin poleks tal niipalju vabadusi kui Tarvas, aga Doroninil on võimalus enne karjääri lõppu veel "välisklubisse" pääseda.:)
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Egert »

Ärge unustage, et Doronin pole selle hooaja eel veel korralikult trennigi saanud teha ning ei tea, millal mees väljakule üldse saab... nagu tavaliselt. Eesti mõistes on Pilk ja Keedus ka kogenud, seega seda Varraku lauset väga tõsiselt ei võtaks.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rio »

Tuleb siin meelde paari aasta tagune teema Doronini ja Kalevi kohta :D
Doronin:peab midagi väga ekstreemset juhtuma kui ma Kalevisse peaksin minema
Kuusmaa:uskuge mind!Doroniniga ei juhtu midagi ekstreemset!
Vasta