Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Mihkel111 »

Kobe't tuleb kiita - tegi väga hea esimese veerandaja ja pani lõpupoole väga raskeid viskeid sisse. Ja Artestilt vist viimase kahe hooaja parim mäng?

Aga ma arvan, et kaks viimast mängu on näidanud, kui vajalik Bosh Heatile on. Ilma temata on pika Utah tiimi ning Lakersi+kohtunike vastu keeruline...
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Alex »

Normaalne. Deron Williams viskas üle poole enda meeskonna punktidest (57p. vabakad 21/21) võidumängus 104-101 Catside üle.
http://www.nba.com/games/20120304/NJNCH ... GIboxscore" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

Mihkel111 kirjutas:Kobe't tuleb kiita - tegi väga hea esimese veerandaja ja pani lõpupoole väga raskeid viskeid sisse. Ja Artestilt vist viimase kahe hooaja parim mäng?

Aga ma arvan, et kaks viimast mängu on näidanud, kui vajalik Bosh Heatile on. Ilma temata on pika Utah tiimi ning Lakersi+kohtunike vastu keeruline...
Kolmas veerandaeg oli vile täiesti kohutav. Jäi selline mulje, et kuna Lakers on tsentri kohapeal nii suur, et siis kohe tuleb viga vilistada, kui mõni Heati mängija vastu läheb. Samal ajal teisel pool hoiti Jamesi kätest ja veerandi viimaselt võimalusel kui see väike kähmlus tekkis, oli ka puhas kätesse raiumine. Aga elab üle, kaotuses hullu pole, kuna tean Heat suudab paremini. Loodetavasti läheb diil läbi ja Heat saab Chris Kamani omale korvi alla, keda Hornets väga lihtsalt ära tahab anda.
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Marcus »

Egert kirjutas:Kolmas veerandaeg oli vile täiesti kohutav. Jäi selline mulje, et kuna Lakers on tsentri kohapeal nii suur, et siis kohe tuleb viga vilistada, kui mõni Heati mängija vastu läheb. Samal ajal teisel pool hoiti Jamesi kätest ja veerandi viimaselt võimalusel kui see väike kähmlus tekkis, oli ka puhas kätesse raiumine.
Võta oma Miami prillid eest ära palun.
Kasutaja avatar
Bawse
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 09 Sept 2010, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Bawse »

Kui on keegi, kes ei tohiks kohtunikke süüdistada, siis on need Heati fännid. Küll nad teile ja D-Whistlele veel appi tulevad.

Aga Lakersi poolne mäng eile meeldis, vahel on tore energilist Mettat vaadata, tõmbab ülejäänud ka käima.
"Kaotamist ei olegi vaja osata, võita on vaja osata." - tonii
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Karl »

Egert kirjutas:
Mihkel111 kirjutas:Kobe't tuleb kiita - tegi väga hea esimese veerandaja ja pani lõpupoole väga raskeid viskeid sisse. Ja Artestilt vist viimase kahe hooaja parim mäng?

Aga ma arvan, et kaks viimast mängu on näidanud, kui vajalik Bosh Heatile on. Ilma temata on pika Utah tiimi ning Lakersi+kohtunike vastu keeruline...
Kolmas veerandaeg oli vile täiesti kohutav. Jäi selline mulje, et kuna Lakers on tsentri kohapeal nii suur, et siis kohe tuleb viga vilistada, kui mõni Heati mängija vastu läheb. Samal ajal teisel pool hoiti Jamesi kätest ja veerandi viimaselt võimalusel kui see väike kähmlus tekkis, oli ka puhas kätesse raiumine. Aga elab üle, kaotuses hullu pole, kuna tean Heat suudab paremini. Loodetavasti läheb diil läbi ja Heat saab Chris Kamani omale korvi alla, keda Hornets väga lihtsalt ära tahab anda.

Ma vaatasin ka mängu, aga minu arvates oli vile enam-vähem mõlemale poole, kobele tõmmati ka ikka päris mitu korda vastu vahtimist Battieri poolt, samas Wade mõned vead olid natuke palju antud.
Mängupildi järgi vääris Lakers aga igati võitu, Boshi puudumine annab Heatil korvi all ikka väga tunda hetkel.
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas nub4you »

No tavaliselt on vile ikka väga kõvasti Heati kasuks, ja seda ei märka keegi Heati fännidest kunagi. Nüüd kui oli natuke Lakersi kasuks siis kohe, kohutav vile jne.
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

Sai ka ikka kõhutäie naerda. Heati fännid süüdistavad kohtunikke :D Pole minu arust küsimustki, et viimaste aastate Heat ja selle staarmängijad on NBA ajaloos kõige rohkem kohtunike poolt abi saanud tegelased.
Pilt
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Alan »

Pilt

Minnesota hetkeseisul ametlikult play-off kohal! Viimased 5 kodumängu kotti pistetud, lisaks paar ülipikka kaotusteseeriat lõpetatud. Kuradi mõnus on nende mänge vaadata. Love teeb praktiliselt iga mäng oma ära (sealjuures mängib selgelt üle vastaste PF'e), aga iga kohtumine suudab ka mõni rollimängija üllatada. Clippersi vastu mõni aeg tagasi oli selleks Williams + Beasley mõlemad 27 punktiga, eelmine mäng Portlandi vastu Webster 21p, täna Wes Johnson, kes viimastes mängudes on kaare tagant üsna kuum olnud. Kuigi Rubio ei taba platsilt viimasel aja just hästi, siis mäng jookseb ikkagi paremini, kui tema platsil on. Väga vajalik floor general.

Samuti on sümpaatne, et Adelman julgeb mänge lõpetada tihti ebaharilike viisikutega, kus on mehed, kellel parasjagu just see mäng käsi lahti on. Üks mäng võid piirduda 10 minutiga, kuid juba järgmisel mängid 30+ ja lõpetad neljandat veerandaega platsil olles.

Järgmiseks on vaja Lakers kotti pista, Pekovic peaks siis juba terve olema.
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Sten »

Olen ise ka kõik selle aasta Minnesota mängud vaadanud ja vaikselt siis nende fänn. Mida hooaeg edasi seda paremaks on tiim läinud ja pingimeeste panus tõusnud. Adelman on ikka Wesiga olnud väga kannatlik ja igastahes eile tasus ära. Loodevasti jätkavad sama hooga ja kindlustavad play-offi koha. Üks shooter kuluks ära küll aga eks näeb kas viimaste mängude alusel kedagi üldse tradetakse. Love on lihtsalt sick ja Rubio pärast üldse hakkasingi vaatama nende mänge.
Pilt
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Alan »

Mul sama lugu. Esimest pre-season mängu vaatasin just selle mõttega, et näha kuidas Rubio ookeanitaguses liigas hakkama saab. Sealt edasi on juba puhas korvpallinauding.

Samal teemal jätkates:

Pilt

:D :D
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

Minnesota on tõesti väga hästi oma materjali ära kasutanud. Kevin Love väärib play-off kohta see hooaeg. 6.-8. on päris reaalne.
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas xrip55 »

Pilt
eqy2k
Kasutaja
Postitusi: 520
Liitunud: 01 Aug 2010, 16:10

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas eqy2k »

wow,lätlane v? :D
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas TDK »

Kurat, ma olen seda ammu kahtlustanud - LeBrons James
Vasta