Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Soho »

meeskond on hea küll Orlandol , aga stabiilsust on vaja :)
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Mihkel111 »

Soho kirjutas:meeskond on hea küll Orlandol , aga stabiilsust on vaja :)
Probleem on selles, et kui mäng on nii palju kolmeste peale üles ehitatud, siis polegi eriti palju stabiilsust loota. Esimesed kolm veerandit kasutatakse mingil määral ka Howardit, aga neljanda veeradaja lõpu poole kardetakse talle palli anda, kuna vastased saadavad ta lihtsalt vabaviskejoonele, kus ta, eriti veel sellistel momentidel, just kõige kindlam pole...
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

Marcus kirjutas:See oli tal raske otsus. Ma küll talle pahaks ei paneks, et ta kohe otsustada ei suutnud, eriti meedia tähelepanu ja survet arvestades. Üheaastane pikendus on minu arust loogiline otsus D12 poolt - ta on lojaalne, aga päeva lõpuks tahab ta ikkagi tiitlit võita. See tähendab, et Orlando peab talle parema tiimi ümber saama.
Ta on juba suvest saati nõudnud vahetust, siis vahepeal jälle ümber mõelnud, siis jälle vahetust nõudnud ja nüüd loota, et see meeskond mingi imelise arengu aasta jooksul teeb? Ei ole loogilist võimalust, ei majanduslike võimaluste ega ka mängijate arengu mõttes ja ka Howard teab seda. Ja ma ei tea, mind ajas südamest naerma kui Howard ütles: "I'm too loyal". Meeskond hakkas viimasel ajal natuke paremini mängima ja nüüd järsku on tema ka lojaalne. Nii väga lojaalne oleks olnud ja meedia tähelepanu ajas pea sassi, siis ei oleks pidanud natuke rohkem seda asja endale hoidma.

Ja minu arust on veel paras tsirkus, korraldada opt-ini puhul pressikonverents. Enamus vähe diivamad superstaarid pikendavad lepingut 4-5 aastat ja ei näe isegi põhjust selle puhul intervjuud anda. Vb olen natuke küüniline küll ja liiga vanakooli superstaaride fänn, kelle prioriteet on platsil ennast tõestada, mitte kaamerata ees enda näitamine.

Trey Kerby ütles minu hästi, et Howard on mängija, kes tahab, et ta meeldiks kõigile ja nüüd selle trade'i jamaga hakati tema peale näpuga näitama ja oleks ka erilise Magicu fännide pahameele osaks saanud. Seega üritas ta asju leevendada.
Pilt
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas nub4you »

Tänapäeval on väga vähe superstaare, kes pikendavad lepingut 4-5 aasta võrra, eriti veel siis, kui sõrmust pole.
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

nub4you kirjutas:Tänapäeval on väga vähe superstaare, kes pikendavad lepingut 4-5 aasta võrra, eriti veel siis, kui sõrmust pole.
Alles viimase paari kuu jooksul on mitmed väga suured ilma tiitlita staarid pikendanud 4+ aastat lepingut. Näiteks Rose, Love, Westbrook jne. Nüüd veel arvatavasti Nash varsti. Kellel pole mingit lootust Sunsiga tiitlile aga soovib Sunsi jääda, see on lojaalsus. Üleeelmine aasta suvel sõlmisid veel lepingud ilma suurema kärata nii Durant ja Nowitzki, kes oleks võinud vabalt korraldada ka suurema ooperi. 2010 oli mõlema meeskond samal tasemel mis praegu Orlando, arvatavasti isegi kehvemal.
Pilt
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Marcus »

raido41 kirjutas:Ta on juba suvest saati nõudnud vahetust, siis vahepeal jälle ümber mõelnud, siis jälle vahetust nõudnud ja nüüd loota, et see meeskond mingi imelise arengu aasta jooksul teeb? Ei ole loogilist võimalust, ei majanduslike võimaluste ega ka mängijate arengu mõttes ja ka Howard teab seda. Ja ma ei tea, mind ajas südamest naerma kui Howard ütles: "I'm too loyal". Meeskond hakkas viimasel ajal natuke paremini mängima ja nüüd järsku on tema ka lojaalne. Nii väga lojaalne oleks olnud ja meedia tähelepanu ajas pea sassi, siis ei oleks pidanud natuke rohkem seda asja endale hoidma.
Neil ei olegi imelist arengut vaja. Lihtsalt paari muudatust, et teha neist tõeline tiitlipretendent.
raido41 kirjutas:Ja minu arust on veel paras tsirkus, korraldada opt-ini puhul pressikonverents. Enamus vähe diivamad superstaarid pikendavad lepingut 4-5 aastat ja ei näe isegi põhjust selle puhul intervjuud anda. Vb olen natuke küüniline küll ja liiga vanakooli superstaaride fänn, kelle prioriteet on platsil ennast tõestada, mitte kaamerata ees enda näitamine.
Pressikonverents on lepingu pikendamise puhul tsirkus? The Decision oli tsirkus. Howard on platsil ennast juba tõestanud kui parim keskmängija maailmas.

D-Rose, Durant, Love, Wesbrook on kõik Dwightist mitu aastat nooremad ka. Nash ja Nowitzki on lihtsalt näited ideaalsest inimesest.
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

Marcus kirjutas: Neil ei olegi imelist arengut vaja. Lihtsalt paari muudatust, et teha neist tõeline tiitlipretendent.
Lihtsalt huvi pärast, et kuidas nad seda saavutaksid? Mängijate palga seis on kehv ja vahetuseks väga mingit head materjali ei ole; noori arenguvõimelisi mängijaid ei ole (ei usu, et Ryan Anderson nüüd nii väga veel oma taset tõstab) ja draftist nende pickiga vaevalt saavutab. Selleks, et PO-s üldse midagi saavutada, selleks oleks neil vaja ühte vend Howardi kõrvale, kes lõpus asja enda peale võtaks aga seda ei ole kuskilt võtta. Suvel aga selleks väga vaba raha ei ole ja arvestades, et kõik aimavad, et Howard võib jalga lasta, siis vaevalt keegi ka on nõus "kopikate" eest mängima tulema. Nende kogu ründe ülesehitus ei soosi PO-s mängimist. Nendele omaselt paar järjestikust kehva kolmese päeva ja nad ongi seeria kaotanud.
Marcus kirjutas: Pressikonverents on lepingu pikendamise puhul tsirkus? The Decision oli tsirkus. Howard on platsil ennast juba tõestanud kui parim keskmängija maailmas. D-Rose, Durant, Love, Wesbrook on kõik Dwightist mitu aastat nooremad ka. Nash ja Nowitzki on lihtsalt näited ideaalsest inimesest.
Seda nüüd lepingu päris lepingu pikendamiseks küll nimetada ei saa. Ma isegi ei tea praegu kedagi kes oleks kunagi ajaloos sellist pressikonverentsi korraldanud sellise asja pärast. Mis see siia puutub, et ta ennast tõestanud on kui parim keskmängija, seda ma ei tea. LeBroni oli ka ennast tõestanud kui maailma parim SF, mis see näitab?

Ja need superstaari näited olid nub4you. Neid näiteid on küll ja veel. Ajad muidugi teised aga 10+ aastat tagasi oli sõnal lojaalsus ikka natuke teine maik.
Pilt
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Marcus »

Marcus kirjutas:
raido41 kirjutas:Ja minu arust on veel paras tsirkus, korraldada opt-ini puhul pressikonverents. Enamus vähe diivamad superstaarid pikendavad lepingut 4-5 aastat ja ei näe isegi põhjust selle puhul intervjuud anda. Vb olen natuke küüniline küll ja liiga vanakooli superstaaride fänn, kelle prioriteet on platsil ennast tõestada, mitte kaamerata ees enda näitamine.
Pressikonverents on lepingu pikendamise puhul tsirkus? The Decision oli tsirkus. Howard on platsil ennast juba tõestanud kui parim keskmängija maailmas.
Ma ei saa su vastusest/argumendist/väitest päris hästi aru, aga LeBroni ja Dwighti vahe on selles, et LeBron ei andnud enne teada, et ta lahkuda kavatseb. Dwight andis teada, et soovib omale paremat tiimi ümber ning päeva lõpuks otsustas peale niigi pikka aega seda tiimile veel juurde anda.

Mina ei ole mitte ühegi NBA tiimi GM, seega ei hakka sügavale detailidesse laskuma ning oma pead vaevama, mida nad ette peaks võtma. Üks on selge - Türkoglu lepingust tuleb lahti saada; võibolla õnnestub mõnele rahulikult rebuildivale tiimile see pähe määrida arvestatava talendi vastu.

Howardi võimaliku jalgalaskmise kohta - pigem nad ju teavad, et kui ta ühe tippmängija veel omale juurde saab, siis ta jääb.
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

Täna võib jänkide meediast välja lugeda, et Fisher pole pärast kahte päeva Houston'i meeskonnaga ühendustki võtnud, mis sest, et nad täna LA-s mängivad. Tundub, et Fisher ei kiirusta rakettide eest mängima


vast põhjus selles
Derek Fisher will never wear a Houston Rockets uniform.

Fran Blinebury of NBA.com is reporting that the Rockets will buy out the remainder of Fisher’s contract (he has a player option worth $3.4 million), making him a free agent and allowing him to sign with the team of his choice — as long as it is not the Los Angeles Lakers.

Under new collective bargaining rules (insiders call this one the Ilgauskas rule), a player cannot be re-signed by a team that traded him until after July 1.

That means there are 28 teams who may want to take a flyer of a veteran leader who has been known to hit a big shot late in games from time to time.

A buyout would need to be completed by March 23 in order for Fisher to remain playoff-eligible.
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Marcus »

Ei teagi, kas ta ise tahab üldse mõne muu tiimi eest mängida. Samal ajal on ka teine küsimus, et kas ta tahaks isegi Lakersi eest veel mängida (vähe mänguaega, off the bench)?
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas tonii »

Olete tähele pannud, kui nauditavat korvpalli on Knicks viimased 3 mängu mänginud Woodsoni käe all ?
Kasutaja avatar
hans
Kasutaja
Postitusi: 319
Liitunud: 28 Mär 2009, 15:25

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas hans »

Ise mänge pole näinud, aga vastased pole ka just kõige kõvemast puust olnud...
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

Marcus kirjutas:Üks on selge - Türkoglu lepingust tuleb lahti saada; võibolla õnnestub mõnele rahulikult rebuildivale tiimile see pähe määrida arvestatava talendi vastu.
Sry, aga peale sellist lauset ei viitsi küll edasi rääkida sellel teemal. Saad ikka aru, et Türkoglu lepinguid on NBA üks kõige ebasoovitumaid ja sellest lahti saamiseks tuleb kindlasti ise talenti kaasa anda? Samamoodi nagu on kehvad lepingud Richardsonide omad ja ei jookse keegi ka tormijooksul Davist või Nelsonit enda meeskonda tooma.
Pilt
Kasutaja avatar
Sanro
Kasutaja
Postitusi: 155
Liitunud: 30 Apr 2010, 10:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Sanro »

Olen kõiki kolme knicksi mängu näind ning olen nõus - portland ei olnud mingi vastane aga Indiana ei on päris ok meeskond ja nende vastu tulemused täitsa arvestatavad. New yorki mängu juures hetkel on lihtsalt eelkõige tunda meeste enda motiveeritust. Ei ole seda leina meeleolu mis vahepeal oli. Publik elas samuti esimeses indiana mängus kaasa megalt.. eriti hea oli, kui igakord Novak palli sai siis rahvas nõudis viset ja siis kas hüppas püsti või ohkas kõvasti :)

Lin saab endiselt mängu ohjata enamasti ja see hirm et nüüd ta pingile läheb osutus õnneks valeks, KUIGI eile otsustavas faasis viimased 2 mins tõi palli üle anthony ja hoidis "mängujuhi" rolli.
Season to remember: http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... f1B4HZjlYU" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

Sanro kirjutas:Indiana ei on päris ok meeskond ja nende vastu tulemused täitsa arvestatavad.
Minu arust ka Indianale nende kodus igati hästi vastu hakata ja neljandal lausa kenasti kott pähe tõmmata on igati uhke saavutus. Küsimus laiale ringile, et Tyson Chandler on hakanud veel edukamalt kiirrünnakutesse jooksma? Oh jah.. kuidas temast puudust tunneb praegu Dallase fännina.
Pilt
Vasta