Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
Bosh For The Win
Kasutaja
Postitusi: 83
Liitunud: 14 Mär 2011, 17:21
Asukoht: Key West

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Bosh For The Win »

Aitäh kõigile heade soovide eest. Aga ärge unustage, et juunis naeran mina kõvemini kui teie.
tonii kirjutas:Bosh for the win, ma niisama huvi pärast küsiks palju sul vanust passis on, kui sul üldse selline asi olema peaks?
Passi pole ,ID-kaart on. Vanust julgelt üle kümne.
Pilt
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas tonii »

Bosh For The Win kirjutas:Aitäh kõigile heade soovide eest. Aga ärge unustage, et juunis naeran mina kõvemini kui teie.
tonii kirjutas:Bosh for the win, ma niisama huvi pärast küsiks palju sul vanust passis on, kui sul üldse selline asi olema peaks?
Passi pole ,ID-kaart on. Vanust julgelt üle kümne.
Kas sa arvad, et Heat'i tiitel on vabanduseks sinu väljaütlemistele?
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

Bosh For The Win kirjutas:Aitäh kõigile heade soovide eest. Aga ärge unustage, et juunis naeran mina kõvemini kui teie.
tonii kirjutas:Bosh for the win, ma niisama huvi pärast küsiks palju sul vanust passis on, kui sul üldse selline asi olema peaks?
Passi pole ,ID-kaart on. Vanust julgelt üle kümne.
Vaevalt, et sa siis kõvemini naerad, kui me juba praegu :D

Pilt

Aga teema juurde tagasi tulles, siis täna saab väga põnev mänd Chicago ja Dallase vahel olema. Dallasele ei olene sellest enam midagi, aga Chicago saaks sellega põhimõtteliselt kindlustada idakonverentsi võidu..
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
ClipsNation12
Uus kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 17 Apr 2012, 17:41

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas ClipsNation12 »

Spoelstra pani ikka täiega mööda, et aint Wade'i võttis Big 3'st mängu. Eriti kui Wade just vigastuspausilt tuli.
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Mihkel111 »

ClipsNation12 kirjutas:Spoelstra pani ikka täiega mööda, et aint Wade'i võttis Big 3'st mängu. Eriti kui Wade just vigastuspausilt tuli.
Ei ütleks et see kuidagi Spo süü nüüd oli, et Wade kohe mängu alguses sellise vigastuse sai. Ja ei olnud tal mingit väga suurt vigastuspausi - usu mind, kui väga vaja oleks olnud, oleks ta saanud osaleda nendes mängudes, mis ta hiljuti vahele jättis...
Kasutaja avatar
Korx300
Kasutaja
Postitusi: 350
Liitunud: 10 Okt 2009, 12:23

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Korx300 »

Patrioot kirjutas:
cramo kirjutas:Aga Toome on minu meelest kindlasti parem mängija kui seda on Paade.
Võta üks ja viska teist. Ühel päeval võivad mõlemad väga korraliku mängu teha, kuid järgmisel on nad nagu üks latt saaremaa vorsti.
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

Korx300 kirjutas:
Hea töö ja eriti tervitatav, et just assistidest. Ma olen alati huvi tundub, et palju üldse sellise video kokkupanek ja kogu ülejäänud töö aega võtab? Või läbi hooaja kogusid?
Pilt
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

Video teema juba jutuks tuli, mis selle aasta playoffide ESNP vs TNT promo videodest arvate?

TNT
http://www.youtube.com/watch?v=Llj9Yx-q ... r_embedded" onclick="window.open(this.href);return false;

ESPN
http://www.youtube.com/watch?v=-8aScAoVh0c" onclick="window.open(this.href);return false;

RealGMis võeti ka teema üle aga tuleb vist nõustuda, et see aasta on ikka kaua oodatud TNT promo video väga mannetu. ESPN vähemalt lahendas selle päris originaalselt. Aga Ali G ja Jeremy Piveni videodele ikka ei saa lähedalegi.
Pilt
Kasutaja avatar
Korx300
Kasutaja
Postitusi: 350
Liitunud: 10 Okt 2009, 12:23

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Korx300 »

raido41 kirjutas:
Hea töö ja eriti tervitatav, et just assistidest. Ma olen alati huvi tundub, et palju üldse sellise video kokkupanek ja kogu ülejäänud töö aega võtab? Või läbi hooaja kogusid?
Tänud. Minu jaoks käib kogu protsess niimoodi: esiteks tuleb idee kellest või millest teha. See järel otsin muusika, siis video materjali ning lõpuks editin asja kõik kokku. Materjali otsimine käib vastavalt ideele. NBAga on lihtsam, materjal on kergemini leitav ning seda lihtsalt on rohkem, selle jaoks ei pea terve hooaja vältel materjali koguma. Eesti meistriliigaga on aga raskem, video materjali liigub mitu korda vähem ning eelmised aastad, kui Rocki mängijatest mixe tegin, siis lihtsalt küsisin terve hooaja jooksul kodumängude videod. Nendega läks päris palju aega ja vaeva.

Kui kõik vajalikud asjad on olemas, siis kokku editimine iseenest ei võta kaua aega. Aga siit tuleb jälle mängu kvaliteet, mida rohkem läbi vaatad enne kui üles riputad, seda parem on kvaliteet - vähem kiirustamis vigu, paremini läbi mõeldud jne. Lisaks mängib rolli ka see, kui pikaks video läheb.

Selle konkreetse video tegemiseks läks umbes 4-5h, kuna läksin vähe lihtsamat teed, otsisin lihtsalt nba kodukalt top 10 assistid üles ning valisin sealt välja paremaid. Sellest on ka näha videos vahepeal need numbrid vasakul all nurgas :P Laisk olin. Algselt oli idee teha video üle-üldse praegustest nba point guardidest - Kidd, Nash, D-Will, CP3, Rondo, Rubio jne. Aga kui highlighte vaatasin, siis lihtsalt teised vennad olid ka nii häid sööte jaganud, et otsustasin teha üldise video. Ühe mängija hooaja sooritustest video tegemine võtab kauem aega, materjali kogumine on keerulisem, seega läheb päevi või nädalaid. Lisaks on veel sellised videod, mis jäävad lihtsalt mingi hetk pooleli, kuna ei tulnud päris nii välja nagu tahtnud oleks. Samas võivad need videod ka kunagi lõpuni tehtud saada.

Alati võite mulle ideid kellest/millest videot teha. Võite ka mingi mängija kohta küsida.

Kergelt :offtopic: sai nüüd küll, aga noh, vast antakse andeks :D Natukene rohkem siis on-topic: :D

raido41 kirjutas:Video teema juba jutuks tuli, mis selle aasta playoffide ESNP vs TNT promo videodest arvate?

TNT
http://www.youtube.com/watch?v=Llj9Yx-q ... r_embedded" onclick="window.open(this.href);return false;

ESPN
http://www.youtube.com/watch?v=-8aScAoVh0c" onclick="window.open(this.href);return false;

RealGMis võeti ka teema üle aga tuleb vist nõustuda, et see aasta on ikka kaua oodatud TNT promo video väga mannetu. ESPN vähemalt lahendas selle päris originaalselt. Aga Ali G ja Jeremy Piveni videodele ikka ei saa lähedalegi.
Sellise video nagu TNT tegi, suudab teha tasuta enamus YTi parematest korvpalli videode tegijatest. Ilmselt isegi parema. Mitte midagi erilist. ESPN oma meeldis rohkem, kuid ei olnud see ka midagi erilist. Eks nad ise ole ka omale päris kõrge lati seadnud, aga see aasta joosti küll selgelt lati alt läbi.
Viimati muutis Korx300, 22 Apr 2012, 20:16, muudetud 1 kord kokku.
Patrioot kirjutas:
cramo kirjutas:Aga Toome on minu meelest kindlasti parem mängija kui seda on Paade.
Võta üks ja viska teist. Ühel päeval võivad mõlemad väga korraliku mängu teha, kuid järgmisel on nad nagu üks latt saaremaa vorsti.
Kasutaja avatar
MarttiH
Kasutaja
Postitusi: 253
Liitunud: 02 Dets 2011, 23:16

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas MarttiH »

Carmelolt täitsa huvitav algus - kaks kerget lay-up'i mööda.
Toronto Raptors
Tartu Rock
FC Bayern Munich
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Soho »

Täna rockets vs Heat NBA TV-s .. ..
Nõme see , et seal NBA TV-s kunagi pühapäeval varajaseid mänge pole .. tööinimesena nagu Live mänge näeb üliharva ..
Kasutaja avatar
MarttiH
Kasutaja
Postitusi: 253
Liitunud: 02 Dets 2011, 23:16

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas MarttiH »

Soho kirjutas:Täna rockets vs Heat NBA TV-s .. ..
Nõme see , et seal NBA TV-s kunagi pühapäeval varajaseid mänge pole .. tööinimesena nagu Live mänge näeb üliharva ..
Mis sa sellega mõtled? Knicks ja Atlanta käib ju hetkel.
Toronto Raptors
Tartu Rock
FC Bayern Munich
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Soho »

MarttiH kirjutas:
Soho kirjutas:Täna rockets vs Heat NBA TV-s .. ..
Nõme see , et seal NBA TV-s kunagi pühapäeval varajaseid mänge pole .. tööinimesena nagu Live mänge näeb üliharva ..
Mis sa sellega mõtled? Knicks ja Atlanta käib ju hetkel.

NBA TV ja need low kvaliteediga lingid on väga erinevad asjad :) Mulle meeldib mängu vaadata Full screenil ja HD/HQ ..
Kasutaja avatar
MarttiH
Kasutaja
Postitusi: 253
Liitunud: 02 Dets 2011, 23:16

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas MarttiH »

Soho kirjutas:
MarttiH kirjutas:
Soho kirjutas:Täna rockets vs Heat NBA TV-s .. ..
Nõme see , et seal NBA TV-s kunagi pühapäeval varajaseid mänge pole .. tööinimesena nagu Live mänge näeb üliharva ..
Mis sa sellega mõtled? Knicks ja Atlanta käib ju hetkel.

NBA TV ja need low kvaliteediga lingid on väga erinevad asjad :) Mulle meeldib mängu vaadata Full screenil ja HD/HQ ..
Ei ütleks, et siin just väga halb kvaliteet on, ilusti full screen ja kvaliteet väga hea: http://www.nba.tv/nbatv/games/20120422/NYKATL/21100951" onclick="window.open(this.href);return false;
Toronto Raptors
Tartu Rock
FC Bayern Munich
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Soho »

3 dollarit mängu eest jah :)...
Mul tellitud see Ametlik NBA TV seal täna Rockets . vs Heat mäng..
Praegu näitab mingit muud staffi seal..
Vasta