EuroCup

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: EuroCup

Postitus Postitas KalevRuus »

Ilmselt peeti silmas võitude väärtust nö eneseületamise mõttes. Selles mõttes ma olen tolle järjestamisega üsna nõus kuna Rootsi sats paistis selles mängus ikka sitt mis sitt. Rootsi liigas neil küll 10 võitu ja 1 kaotus, ju siis halb päev või laev kõikus liiga palju nagu Tarval omakorda Rootsis enne hirmsat pakki.

Kajupank on ka minu arvates on minuteid suht oskustele vastavalt saanud. Alles hiljuti Raplas mitte just erilise säraga tegutsenud vend peab õnne tänama, et Arbet siiski lahkus... :)
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Re: EuroCup

Postitus Postitas Mihkel111 »

Karl kirjutas:ei anna ju vähe, minu arvates annab täitsa piisavalt
Eurocupil on kahes mängus natuke üle 20 min mänguaega saanud, ülejäänud neljas 5-10 min.
VTB liigas ühes mängus ~15 min, ülejäänud kahes ~10 min.
Ei ütleks küll, et piisavalt...
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: EuroCup

Postitus Postitas Karl »

Mihkel111 kirjutas:
Karl kirjutas:ei anna ju vähe, minu arvates annab täitsa piisavalt
Eurocupil on kahes mängus natuke üle 20 min mänguaega saanud, ülejäänud neljas 5-10 min.
VTB liigas ühes mängus ~15 min, ülejäänud kahes ~10 min.
Ei ütleks küll, et piisavalt...
Tuleks natuke seda ka vaadata, mis tasemel Kaju varasemalt pelanud on. Eelmine aasta oli ta mingi hetk Raplas ja mängis Hito vastu ja järsku mängib Kalevis siin VTB's ja EuroCupis selliste meeste vastu et oioi. See 15-20 minti ongi tema puhul max mis ta hetkel suudab meeskonnale kasulik olla, mõnikord vähem mõnikord rohkem.

Mul on igatahes hea meel, et Kajupangast üldse midagi tulnud on. Ise kandsin küll selle mehe juba suhteliselt maha kui ta Raplas oli. Praeguse järgi aga ütleks et ei imestaks kui ta 2015 meil Eesti koondises kindel mängumees on.
RK
Kasutaja
Postitusi: 1773
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: EuroCup

Postitus Postitas RK »

KalevRuus kirjutas:Ilmselt peeti silmas võitude väärtust nö eneseületamise mõttes. Selles mõttes ma olen tolle järjestamisega üsna nõus kuna Rootsi sats paistis selles mängus ikka sitt mis sitt. Rootsi liigas neil küll 10 võitu ja 1 kaotus, ju siis halb päev või laev kõikus liiga palju nagu Tarval omakorda Rootsis enne hirmsat pakki.

Kajupank on ka minu arvates on minuteid suht oskustele vastavalt saanud. Alles hiljuti Raplas mitte just erilise säraga tegutsenud vend peab õnne tänama, et Arbet siiski lahkus... :)
Rohkem ei kommenteeriks , kui ainult seda ,et nn. Rootslased tulid esmaspäeval LENNUKIGA Stockholmist - Helsingi - Tartu, kust nad viidi bussiga hotelli. Niipalju laevareisist. Ja mäng oli teisipäeval.
Tublid olid kõik meeskonnad ja selge on see ,et Kalev/Cramo vastane oli tugev aga teeme nii ,et Eesti sisese tugevuse paneme paika kevadel praegu keskenduks rahvusvahelisele edule või ebaedule. Tuletan meelde ,et kõik meeskonnad said esimese võidu, vaatame mis saab edasi.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: EuroCup

Postitus Postitas Egert »

Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Re: EuroCup

Postitus Postitas Mihkel111 »

Karl kirjutas:
Mihkel111 kirjutas:
Karl kirjutas:ei anna ju vähe, minu arvates annab täitsa piisavalt
Eurocupil on kahes mängus natuke üle 20 min mänguaega saanud, ülejäänud neljas 5-10 min.
VTB liigas ühes mängus ~15 min, ülejäänud kahes ~10 min.
Ei ütleks küll, et piisavalt...
Tuleks natuke seda ka vaadata, mis tasemel Kaju varasemalt pelanud on. Eelmine aasta oli ta mingi hetk Raplas ja mängis Hito vastu ja järsku mängib Kalevis siin VTB's ja EuroCupis selliste meeste vastu et oioi. See 15-20 minti ongi tema puhul max mis ta hetkel suudab meeskonnale kasulik olla, mõnikord vähem mõnikord rohkem.

Mul on igatahes hea meel, et Kajupangast üldse midagi tulnud on. Ise kandsin küll selle mehe juba suhteliselt maha kui ta Raplas oli. Praeguse järgi aga ütleks et ei imestaks kui ta 2015 meil Eesti koondises kindel mängumees on.
Stabiilselt 15-20 minutit olekski normaalne. Mitte, et ühes mängus 20 ja siis järgmises 5 min.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: EuroCup

Postitus Postitas KalevRuus »

Rohkem ei kommenteeriks , kui ainult seda ,et nn. Rootslased tulid esmaspäeval LENNUKIGA Stockholmist - Helsingi - Tartu, kust nad viidi bussiga hotelli. Niipalju laevareisist. Ja mäng oli teisipäeval.
Tublid olid kõik meeskonnad ja selge on see ,et Kalev/Cramo vastane oli tugev aga teeme nii ,et Eesti sisese tugevuse paneme paika kevadel praegu keskenduks rahvusvahelisele edule või ebaedule. Tuletan meelde ,et kõik meeskonnad said esimese võidu, vaatame mis saab edasi.
No ära nüüd asja nii tõsimeelselt võta. See laevajutt oli rohkem naljaga öeldud, pigem oli point selles, et vastastel oli kehv päev ja ega nad nii viletsad ka ei ole kui antud mängu põhjal võis tunduda.
Ja ammugi ei taha ma nende kolme viimase Eesti klubide euromängude põhjal nende omavahelist tugevust paika panna. Proovime ikka sõnu kokku lugedes ka mõtet tabada.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: EuroCup

Postitus Postitas Rix »

Mihkel111 kirjutas: Stabiilselt 15-20 minutit olekski normaalne. Mitte, et ühes mängus 20 ja siis järgmises 5 min.
Midagi ei ole teha, kui mängudes ei täida peatreeneri nõudmisi või unustad need mängus ära, siis järgmises mängus saad vähem peale, pluss ka siis, kui teised mehed hästi mängivad. Eile sai Gibson ka vähe mängida, kuigi rünnakul oli päris hea iseenesest (visketabavuse mõttes), aga Varrak kasutas teda sisuliselt vaid Sokule puhkuse andmiseks, kuna Gibson tegi kaks korda ikkagi seda, mida Varrak talle rõhutas, et kohe kindlasti ei tohi teha e anda palli 45 kraadi peale Fallile või Elegarile/Moldoveanule, kuna neid katsid pikkade kätega liikuvad mehed, kes duubeldasid. See oli vähemasti, mida mina kuulsin. Ja pingile ta kohe potsataski+omakorda Soku suurepärane mäng rünnakul.
Kajuga on mitmeski mängus sama lugu olnud- nii kui platsile pääseb, unustab kohe paar kokkulepitud asja ära. Cramol ei ole rahv. sarjades kergeid mänge ning seal ei saa lihtsalt mänguaega nn ette jagada.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Mario
Kasutaja
Postitusi: 307
Liitunud: 13 Jaan 2009, 23:30

Re: EuroCup

Postitus Postitas Mario »

michaelEP kirjutas:
barons kirjutas:
sequa kirjutas:Ei oleks elu sees uskunud, et kõik eesti meeskonnad tulevad eurovoorust kilbiga tagasi. :koss: :yahoo:
ja kui hindeid anda, siis kõige kõvem sõna oli Cramo võit Banviti üle,
sellele järgneb kindlalt Tarvase võit Belgia klubi üle ja ausalt tunnistan, kindel kolmas koht ses reas jääb Roots klubile paki pannud Rock ile, või mis pakk...kui vaadata alagruppe, siis EuroCup on klass omaette, Tarvase alagrupp ikka kõvasti tugevam kui Rocki oma...kahju, et Cramo ja Tarvas eelmine nädal edu mahamängisid...

Mille poolest siis grupp, kus mängivad: Prantsuse 8s, Belgia 8s, Hollandi 4s ja Eesti 3s klubid on PALJU kõvem kui grupp kus on Läti 2ne, Eesti 2ne, Rootsi meister ja Austria meister??
Kui tiimide ajalooliste tulemuste asemel vaadata sel hooajal kordasaadetut, siis on pilt vähe teine ja mingi Belgia liiga autsaideri asemel alistas Tarvas siiski sealse tänavuse liidermeeskonna.
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: EuroCup

Postitus Postitas sequa »

Võtame asja nii, et silma pähe saamine on Tarvale saavutus omaette(enese ületus), Rockile oli see kohustuslik ja Cramole kompensatsioon kaotuse eest kas siis VEFile ja või Skopjele.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: EuroCup

Postitus Postitas Rix »

sequa kirjutas:Võtame asja nii, et silma pähe saamine on Tarvale saavutus omaette(enese ületus), Rockile oli see kohustuslik ja Cramole kompensatsioon kaotuse eest kas siis VEFile ja või Skopjele.
Word!
Tarval edasipääsuks siiski väiksed šansid on. Hollandlasi kodus pigem võidetakse, eriti kui Keerles korda saab. Antverpenist teist võitu, julgen öelda, ei saada, Dijonist ka mitte. Lootus oleks surnud ringile, seal on matemaatikat juba palju.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: EuroCup

Postitus Postitas vaim564 »

Praktika näitab, et Tarvas on vähemalt kodus konkurentsivõimeline ja kui saadakse korvi alla lisajõudu, tagameestel/Laksal vise läheb ning Gustas vigadega välja ei lange, võidakse ka väljas üllatada. Rock mängib oma teada tasemel, sest Viin ei ole nõrk meeskond, Austria MV kindel liider. Cramol on potentsiaali rohkemaks, aga tavaliselt ei peeta lõpuni vastu. Banviti vastu tuli lõpuks ära see, mis paljude vastu tulemata jäi.
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Re: EuroCup

Postitus Postitas Mihkel111 »

Rix kirjutas:
Mihkel111 kirjutas: Stabiilselt 15-20 minutit olekski normaalne. Mitte, et ühes mängus 20 ja siis järgmises 5 min.
Midagi ei ole teha, kui mängudes ei täida peatreeneri nõudmisi või unustad need mängus ära, siis järgmises mängus saad vähem peale, pluss ka siis, kui teised mehed hästi mängivad. Eile sai Gibson ka vähe mängida, kuigi rünnakul oli päris hea iseenesest (visketabavuse mõttes), aga Varrak kasutas teda sisuliselt vaid Sokule puhkuse andmiseks, kuna Gibson tegi kaks korda ikkagi seda, mida Varrak talle rõhutas, et kohe kindlasti ei tohi teha e anda palli 45 kraadi peale Fallile või Elegarile/Moldoveanule, kuna neid katsid pikkade kätega liikuvad mehed, kes duubeldasid. See oli vähemasti, mida mina kuulsin. Ja pingile ta kohe potsataski+omakorda Soku suurepärane mäng rünnakul.
Kajuga on mitmeski mängus sama lugu olnud- nii kui platsile pääseb, unustab kohe paar kokkulepitud asja ära. Cramol ei ole rahv. sarjades kergeid mänge ning seal ei saa lihtsalt mänguaega nn ette jagada.
Gibsoni puhul on sellised unustamised palju suuremate tagajärgedega, kuna tema käes on pall palju rohkem ja sellega õigete otsuste tegemine ongi tema kui mängujuhi üks põhiülesandeid. Ning tahaks kuulda, mis kokkulepitud asjad Kajupank ära unustas, kuna, nii palju kui mul mänge on õnnestunud vaadata, ei meenu küll ühtegi nii ränka eksimust, mis sunniks teda mängu lõpuni pingile istutama.
Ta on meil enam-vähem ainus SF, Abbott võib seal küll mängida, aga 30+ min ta Eurocupi/VTB SFide vastu ei kesta, eriti kui tahta, et ta ka stabiilselt punkte tooks.
Lisaks, kui tegemist ei ole punkt-punkti mänguga, vaid vahe on (vastaste kasuks) juba vahepeal 15+, ei näe ma väga põhjust teda mängu lõpuni pingil hoida (isegi kui tal on paar eksimust). Kuigi meie lühikese ja kiire rivistusega on ehk veidi parem võimalus mängu tagasi jõuda, nõuab see nii palju energiat, et lõpuni selline koosseis enamasti ei kesta. Ja siis tuleb ka neilt aina rohkem ja rohkem eksimusi - möödavisked ja pallikaotused otsustavatel hetkedel jne.
Ja siis muidugi 0 min Tartu vastu - ma hästi ei usu, et tema ~10 mänguminutiga oleks 1. poolaeg meil kehvem olnud.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: EuroCup

Postitus Postitas Rix »

Mihkel111 kirjutas: Gibsoni puhul on sellised unustamised palju suuremate tagajärgedega, kuna tema käes on pall palju rohkem ja sellega õigete otsuste tegemine ongi tema kui mängujuhi üks põhiülesandeid. Ning tahaks kuulda, mis kokkulepitud asjad Kajupank ära unustas, kuna, nii palju kui mul mänge on õnnestunud vaadata, ei meenu küll ühtegi nii ränka eksimust, mis sunniks teda mängu lõpuni pingile istutama.
Ta on meil enam-vähem ainus SF, Abbott võib seal küll mängida, aga 30+ min ta Eurocupi/VTB SFide vastu ei kesta, eriti kui tahta, et ta ka stabiilselt punkte tooks.
Lisaks, kui tegemist ei ole punkt-punkti mänguga, vaid vahe on (vastaste kasuks) juba vahepeal 15+, ei näe ma väga põhjust teda mängu lõpuni pingil hoida (isegi kui tal on paar eksimust). Kuigi meie lühikese ja kiire rivistusega on ehk veidi parem võimalus mängu tagasi jõuda, nõuab see nii palju energiat, et lõpuni selline koosseis enamasti ei kesta. Ja siis tuleb ka neilt aina rohkem ja rohkem eksimusi - möödavisked ja pallikaotused otsustavatel hetkedel jne.
Ja siis muidugi 0 min Tartu vastu - ma hästi ei usu, et tema ~10 mänguminutiga oleks 1. poolaeg meil kehvem olnud.
Nõus mõneti. Tundus siiski Tartu vastu, et Kaju ei saanud ses mängus platsile eelmise mängu asjade pärast. Kõhutunne, ei muud.
Eile igatahes oli treeneripingilt kuulda (mul hea koht), et Kaju eksis küll algul, aga pärast mitmekordset meeldetuletust, et ta ei viiks oma meest Bambale ja Elegari äärele ette, kui need oma meest ette võtavad palliga, siis võttis õppust ja pidas juhtnööridest kinni. Ja kuna ta oli rünnakul efektiivne ning Abbott nagunii väljas, siis ta ei põdenud oma esialgset eksimust ja sealt ka mänguaeg, mis oleks vist suuremgi olnud, kui vead poleks kummitanud. Meijaga sai ta paermini hakkama kui skele, seda kohe kindlasti.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: EuroCup

Postitus Postitas vaim564 »

Gibson siiski leegionäri kohta suht noor ja perspektiivikas mängumees, küll ta õpib. Kajupankiga on samamoodi, mida rohkem ta mängida saab, seda kindlamaks mäng muutub. Gert Dorbek tundus mõni aasta tagasi suht lootusetu, aga ta sai pidevalt tugevate vastu platsile ja nüüd on hoopis teine mees.
Vasta