Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Kris »

Seni väga huvitavad, ja väga tasavägised playoffid. Paljudes paarides läheb 7nda mängu peale. Seni kõik Warriors mängud ära vaadanud, ja ka paar Raptorsi mängu, pluss mõned poolajad siit ja sealt. Põnevuse poolepealt parim reklaam NBAle :) (las kohtunike mõned apsud jääda kohtunike apsudeks)

Minu pöidlad lähevad Pacersi (edasisele playoffide põnevusele mõeldes, kui nende mäng sujub siis on nad tõeliselt võimas kaitsemeeskond), Thunderile (kahju kui Durant kohe välja langeks), Spursile (ikkagi põhihooaja esimesed, ja jällegi arvan et huvitavam vastane Blazersile) ja muidugi Warriorsile.
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Marcus »

Põnevate play-offide väliselt veel nii palju, et nii Lakers kui ka Knicks lasid oma vastavad peatreenerid lahti ning on uute otsinguil. Knicksi tõenäoliseimaks variandiks tundub hetkel Steve Kerr. Lakers kaalub aga väga paljusid erinevaid variante ning isegi Ettore Messina nimi on juttudest läbi käinud.
Kasutaja avatar
brutality
Kasutaja
Postitusi: 120
Liitunud: 10 Dets 2008, 04:48

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas brutality »

kellegil head streami t2nastele m2ngudele?
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas väike-tamma »

Ma ei tea kuidas teile tundub, aga minu arvates praegu vilistatakse mäng ära suurema võistkonna kasuks.
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas nub4you »

Kahju Raptorsist, pingutasid lõpuni, aga natuke jäi ikka puudu. Loodetavasti suudab Nets mingitki vastupanu osutada Heatile. Play-offid küll üldse teine asi, aga põhihooajal oli jäi 4-0 Netsi kasuks.
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Marcus »

Vile oli tõesti Raptorsile ikka päris ülekohtune. Kahju, igati sümpaatne sats, aga selge see, et Miamile ei saaks idast nii või naa keegi vastu. Ei usu eriti Netsi võimalustesse ja Pacers... Nojah, müstika lihtsalt, mis nendega juhtunud on.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Kris »

Warriors lasi Jacksoni lahti. See käis küll kiiresti.

Pigem pooldan otsust, aga kõva kiitus ka Jacksonile. Suurepärane motiveerija, tema timeoutide kiidulaule meeskonna aadressil on muhe vaadata/kuulata :lol: . Nii peabki, sellega pigistab mängijatest parima välja. Võib ka öelda, et tema tulekuga tõusis Warriors kaitsemängus liiga parimate hulka (aga pigem on see Klay, Iggy ja Boguti teema, kes kõik on suurepärased kaitsemängijad). Kritiseeritud on tema nn. mänguaja treeneriotsuseid (a´la timeoutide võtmised, vahetused jne), millega mõnega ka nõus olen, aga on palju ka mänge kus võidu puhtalt tema arvele saab kirjutada. Igav temaga ei hakanud (meenub kuidas ühes suureskoorilise võiduga mängus vahetas ta mängu viimasteks sekunditeks kogu algviisiku 5 meest korraga sisse tagasi, sest ei jäänud pingiviisku tegutsemiga rahule :) , polnud sellist asja veel ennem näinud).

Minu pika monoloogi point - tõesti väärt treener, kes loodan kauaks tööta ei jää.
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas nub4you »

Cavaliers võiks endale näpata Jacksoni - ise asi, kas ta ise tahab tulla sellisesse tiimi. Cavsi oleks just vaja sellist treenerit, kes paneks noore tiimi korralikult mängima. Scott ja Brown pole kumbki sellega hakkama saanud. Potensiaali on tiimil küllaga, aga meeskonna siseselt käärib ja selle võib pooleldi treeneri kaela ajada küll, ma usun. Jackson on ka minule väga hea treeneri mulje jätnud, mulle jääbki arusaamatuks, miks ta vallandati? Mingid probleemid või midagi taolist? Clippersile pakuti ikka korralik lahing, lõpuks tugevam võttis lihtsalt oma.
Pilt

Pilt
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas michaelEP »

nub4you kirjutas:Cavaliers võiks endale näpata Jacksoni - ise asi, kas ta ise tahab tulla sellisesse tiimi. Cavsi oleks just vaja sellist treenerit, kes paneks noore tiimi korralikult mängima. Scott ja Brown pole kumbki sellega hakkama saanud. Potensiaali on tiimil küllaga, aga meeskonna siseselt käärib ja selle võib pooleldi treeneri kaela ajada küll, ma usun. Jackson on ka minule väga hea treeneri mulje jätnud, mulle jääbki arusaamatuks, miks ta vallandati? Mingid probleemid või midagi taolist? Clippersile pakuti ikka korralik lahing, lõpuks tugevam võttis lihtsalt oma.

Muidu nõus, aga Cavliers oma praeguse koosseisuga ongi maksimaalselt Ida 8-10 võistkond. Peale Irvingu seal suurepäraseid või häid mängijaid ei ole. Ülejäänud on ikka üsna keskpärane hall mass.
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas nub4you »

michaelEP kirjutas:
nub4you kirjutas:Cavaliers võiks endale näpata Jacksoni - ise asi, kas ta ise tahab tulla sellisesse tiimi. Cavsi oleks just vaja sellist treenerit, kes paneks noore tiimi korralikult mängima. Scott ja Brown pole kumbki sellega hakkama saanud. Potensiaali on tiimil küllaga, aga meeskonna siseselt käärib ja selle võib pooleldi treeneri kaela ajada küll, ma usun. Jackson on ka minule väga hea treeneri mulje jätnud, mulle jääbki arusaamatuks, miks ta vallandati? Mingid probleemid või midagi taolist? Clippersile pakuti ikka korralik lahing, lõpuks tugevam võttis lihtsalt oma.

Muidu nõus, aga Cavliers oma praeguse koosseisuga ongi maksimaalselt Ida 8-10 võistkond. Peale Irvingu seal suurepäraseid või häid mängijaid ei ole. Ülejäänud on ikka üsna keskpärane hall mass.
Päris nõus ma sinuga ei ole. Kui sa vaatad Ida konverentsi, siis seal peale Heati ja Pacersi niisuguseid VÄGA tugevaid tiime pole ja peab mainima, et ka Pacers on ära vajunud viimasel ajal. Bulls, Wizards, Raptors ja kõik need järgmised on küll head tiimid, aga mitte nii hirm kõvad, et neile vastu ei saaks. Cavs võiks vabalt mängida sinna 5-8 koha peale Idas, kui saadaks meeskond korralikult käima. See hooaeg oli vigastustega ka palju probleeme muidugi, Varejaol jäi pool hooaega vähemalt vahele, Waiters oli pikalt vigastatud, Irving oli vahepeal vigastatud, C.J Miles oli pikalt vigastatud. Aga eks see kõik käibki spordi juurde. Ja päris nii ma ka ei ütleks, et Irving on ainukene üle keskmise mängija Cavsis. Waiters näitas ka, et on arenemas päris heaks korvpalluriks ning samuti on Thompson kõva arengu teinud. Thompsoni ainuke miinus on see, et ta on natuke liiga lühike korvi all mängimiseks, aga tahtega teeb tasa selle ja korjab ründelauda üle 10cm pikemate mängijate ka.
Pilt

Pilt
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas michaelEP »

Selles osas on sul muidugi õigus, et Idas (kui Miami välja arvata) kohad 2-10 suht ühtlane punt. Vaid Milwaukee, Orlando ja Philadelphia langevad veidi välja. Boston ja Detroit on seal vahepeal. Samas on Orlando ja Philadelphia praegu selgelt rebuildis, ehk 2-3 aasta jooksul võib ka nende uut tõusu oodata. Cavaliersi boonus on muidug see, et mehed on noored ja arenemisvõimelised. Samas võiksid nad juba praegu olla oluliselt tugevamad, kui oleks drafti valikutes vähe terasemad oldud.

2011 draftis võtsid nad avavalikuna Irvingu, mis oli kindlasti parim valik. Samas valisid nad viiendada Thompsoni, mis on ka enam vähem okei valik. Tagapool võeti veel sellised mehed nagu Valanciunas, Kemba Walker, Klay Thompson, Kawhi Leonard, Jimmy Butler. Chandler Parsons jäi üldse teise ringi lõppu

2012 võeti neljanda valikuna Dion Waiters, tagapool oli saadaval veel Lilliard, Barnes, Ross, Drummond.

2013 avavalik Bennet ei kannata muidugi üldse kriitikat. Samas oli see ka ajaloo halvemaid drafte, kus kvaliteet mängijad olid vaid MCW, Burke, Oladipo.

Ja kui nüüd võrdluseks võtta näiteks OKC draftivalikud läbi aastate: 2007 Durant (teine valik), 2008 Westbrook (neljandana) ja Ibaka (24), 2009 James Harden (kolmandana) ja 2011 Reggie Jackson (24.)


Ka 2014 draftis (mis peaks olema viimase 10 aasta tugevaim) on Cavliersil 10. koha valik. Kõige rohkem kasu ootavad kindlasti Philadelphia ja Orlando, kellel on hulgaliselt avaringi valikuid
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas nub4you »

Seda küll, et drafti valikutega on natuke mööda pandud, v.a Irving. Thompson oli nii ja naa valik, tagant oli veel paremaid mehi võtta küll ja küll. Waitersi valikut ma eriti pahaks ei pane, Lillardit ei võetud juba ilmselt sellepärast, et Irving oli olemas ja teist mängujuhti ei olnud vaja. Ja no Benneti valik ei kannata tõesti kriitikat. MCW ja Burke jällegi mängujuhid, keda pole vaja ja Oladipot ei võetud ilmselt seepärast, et tema positsioonil mängib juba Waiters. Eks see draftimine on tegelikult paras loterii. Irvingu valikut kritiseerisid ka algul paljud, sest jättis kolledži hooajast vahele ja ei usutud tema võimetesse. Mõndadele lihtsalt ei sobi NBA stiil. Tänavu saadakse loodetavasti enam-vähem mängija kas 3 või 5 peale. Need positsioonid jäävad väga hõredaks ma kardan, sest ilmselt lähevad nii Deng kui Hawes mujale suvel. Aga eks me näe. Tänavune draft pidi ju tõesti olema vähemalt sama kõva, kui oli 2003 aasta oma.
Pilt

Pilt
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas michaelEP »

jah, 2 väga kõva SF-i on muidugi Jabari Parker ja Andrew Wiggins, kuid nemad lähevad tõenäoliselt juba 2-3 kolmanda valikuna kas 76ersile või Magicule. Cavliers sihib siis tõenäoliselt Kyle Andersoni
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas väike-tamma »

Praegusel hetkel on raske muidugi ennustada mis tiim kelle võtab. Drafti loterii on tõesti ikka loterii. Kunagi ei tea mis tiim kusagilt tõusta võib valiku järjekorras ja mis tiim kuhu kukkuda. Ma muidugi ei ole kursis mis tiimil palju valikuid on aga võib-olla tõmbab Cavs jällegi kuldkala järvst välja ja saavad esimese valiku.(kui see muidugi võimalik on)
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas michaelEP »

väike-tamma kirjutas:Praegusel hetkel on raske muidugi ennustada mis tiim kelle võtab. Drafti loterii on tõesti ikka loterii. Kunagi ei tea mis tiim kusagilt tõusta võib valiku järjekorras ja mis tiim kuhu kukkuda. Ma muidugi ei ole kursis mis tiimil palju valikuid on aga võib-olla tõmbab Cavs jällegi kuldkala järvst välja ja saavad esimese valiku.(kui see muidugi võimalik on)

See võimalus on olemas, kuid minu andmetel on Cavaliersi võimalused saada avavalik äärmiselt väike. Tõenäoliselt läheb see ikka kas Orlandole, Philadelphiale või Milwaukele

E: Clevelandi šanss peaks olema ca 1,5%. Orlandol näiteks 16%, Phillyl 20% ja Milwaukel 25%
Vasta