Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas väike-tamma »

Asi ametlik. Love Cavsi, Wiggins ja Bennet Wolves. Minu silmis teeeb Cavs vea andes ära Wigginsi.

http://basketball.realgm.com/wiretap/23 ... -Team-Deal" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas nub4you »

väike-tamma kirjutas:Asi ametlik. Love Cavsi, Wiggins ja Bennet Wolves. Minu silmis teeeb Cavs vea andes ära Wigginsi.

http://basketball.realgm.com/wiretap/23 ... -Team-Deal" onclick="window.open(this.href);return false;
Cavsi fännina ei saa nõustuda. Jah, Wiggins on küll väga andekas ja potensiaali on küllaga, AGA, LeBron on praegu oma parimates aastates ning pole aega oodata, kuni Wiggins areneb superstaariks ning kui Cleveland tahab seda Larry O'Brien trophyt lõpuks koju tuua, on neil vaja kohe väga head ja konkurentsi võimelist meeskonda. Minu arust win-win-win olukord - Cavs on nüüd selge contender, Wolves sai paar head noort mängijat ning 76ers saab oma tankimist jätkata.
Pilt

Pilt
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas väike-tamma »

nub4you kirjutas:
väike-tamma kirjutas:Asi ametlik. Love Cavsi, Wiggins ja Bennet Wolves. Minu silmis teeeb Cavs vea andes ära Wigginsi.

http://basketball.realgm.com/wiretap/23 ... -Team-Deal" onclick="window.open(this.href);return false;
Cavsi fännina ei saa nõustuda. Jah, Wiggins on küll väga andekas ja potensiaali on küllaga, AGA, LeBron on praegu oma parimates aastates ning pole aega oodata, kuni Wiggins areneb superstaariks ning kui Cleveland tahab seda Larry O'Brien trophyt lõpuks koju tuua, on neil vaja kohe väga head ja konkurentsi võimelist meeskonda. Minu arust win-win-win olukord - Cavs on nüüd selge contender, Wolves sai paar head noort mängijat ning 76ers saab oma tankimist jätkata.
Kas tõesti väikese riski võtmine ja ühe aasta ootamine oleks nii hull? Kui Love tõesti nii väga oleks tahtnud Cavsi, siis oleks ta olnud nõus aasta ootama, et vaba agendina liituda. Jah seal on ka risk, et ta liitub mõne teise tiimiga muidugi. Muidugi hale-naljakas oleks see kui Wolves suudaks nüüd end play-offi mängida selle tiimiga. Videomängu võistkond nagu mu sõber ütles.
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas nub4you »

väike-tamma kirjutas:
nub4you kirjutas:
väike-tamma kirjutas:Asi ametlik. Love Cavsi, Wiggins ja Bennet Wolves. Minu silmis teeeb Cavs vea andes ära Wigginsi.

http://basketball.realgm.com/wiretap/23 ... -Team-Deal" onclick="window.open(this.href);return false;
Cavsi fännina ei saa nõustuda. Jah, Wiggins on küll väga andekas ja potensiaali on küllaga, AGA, LeBron on praegu oma parimates aastates ning pole aega oodata, kuni Wiggins areneb superstaariks ning kui Cleveland tahab seda Larry O'Brien trophyt lõpuks koju tuua, on neil vaja kohe väga head ja konkurentsi võimelist meeskonda. Minu arust win-win-win olukord - Cavs on nüüd selge contender, Wolves sai paar head noort mängijat ning 76ers saab oma tankimist jätkata.
Kas tõesti väikese riski võtmine ja ühe aasta ootamine oleks nii hull? Kui Love tõesti nii väga oleks tahtnud Cavsi, siis oleks ta olnud nõus aasta ootama, et vaba agendina liituda. Jah seal on ka risk, et ta liitub mõne teise tiimiga muidugi. Muidugi hale-naljakas oleks see kui Wolves suudaks nüüd end play-offi mängida selle tiimiga. Videomängu võistkond nagu mu sõber ütles.
Ei oleks saanud juhtuda nii. Esiteks, Wolves oleks ta raudselt kuskile mujale vahetanud enne trade deadline lõppu, kuna Love oleks nii või naa lahkunud ja Wolvesil oleks mõttekam olnud ta ära vahetada, et midagi vastu ka saada. Teiseks, Cavsil ei oleks olnud piisavalt cap-space'i, et Love'i järgmine suvi palgata. Nüüd, kui Love on juba meeskonnas, on Cavsil võimalus talle max leping pakkuda, mida ka tehakse ja mille ka Love vastu võtab, vähemalt nii räägitakse.
Pilt

Pilt
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas väike-tamma »

See et Wolves ta kuhugi vahetab ei muudaks midagi. See ei tähenda, et Love oleks uue tiimiga uue lepingu sõlminud. Cap space muidugi teine teema aga küll sinna oleks ka midagi välja mõeldud. Nüüd peaks Cavs lahti saama Waitersit. Tema asemele oleks mõnda stabiilsemat venda vaja. Aga muidu nõustun. Win-win olukord kõigile. Wigginsile ja Bennetile ka. Wiggins saab kohe teada mis tunne on olla võistkonna nö cornerstone.
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas nub4you »

Täpselt. Win olukord ka Wigginsile ja Bennettile, kes saavad korralikult arenema hakata. Wiggins oleks Cavsis alati LeBroni ja Kyrie varju jäänud. Waitersit ma veel maha ei kannaks. Spot-up shooterina on ta täitsa hea olnud, kui Blatt ja LeBron suudavad mõistuse pähe taguda ja mees enam ei isetse nii palju, siis võib täitsa vajalik olla Cavsile. Kaitses on ka päris hea ta. Hooaja esimene pool läheb Cavsil raudselt chemistry ehitamisele, teisel poolel ja play-offideks peaks juba meeskond korralikult kokku mängima ja Eastis play-off seerias peale Bullsi vastaseid ei tohiks väga olla Cavsile. Westist tuleb neid tiime kindlasti rohkem, eelkõige Spurs ja Thunder.
Pilt

Pilt
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas väike-tamma »

nub4you kirjutas:Täpselt. Win olukord ka Wigginsile ja Bennettile, kes saavad korralikult arenema hakata. Wiggins oleks Cavsis alati LeBroni ja Kyrie varju jäänud. Waitersit ma veel maha ei kannaks. Spot-up shooterina on ta täitsa hea olnud, kui Blatt ja LeBron suudavad mõistuse pähe taguda ja mees enam ei isetse nii palju, siis võib täitsa vajalik olla Cavsile. Kaitses on ka päris hea ta. Hooaja esimene pool läheb Cavsil raudselt chemistry ehitamisele, teisel poolel ja play-offideks peaks juba meeskond korralikult kokku mängima ja Eastis play-off seerias peale Bullsi vastaseid ei tohiks väga olla Cavsile. Westist tuleb neid tiime kindlasti rohkem, eelkõige Spurs ja Thunder.
Ära unusta westist ka Mavsi kellel on väga korralik tiim koos. Ja ma kardan, et ei suudeta sellele mehele mõistus pähe panna. Aga eks seda ka näha ole. See aasta tuleb NBA-s ikka väga huvitav hooaeg. On palju rohkem contender tiime ja on ka üllatusvõimelisi tiime. Sisimas loodan, et OKC ei pääseks westi finaali ja seal saaksid kokku Spurs ja Mavs.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas michaelEP »

väike-tamma kirjutas:
nub4you kirjutas:
väike-tamma kirjutas:Asi ametlik. Love Cavsi, Wiggins ja Bennet Wolves. Minu silmis teeeb Cavs vea andes ära Wigginsi.

http://basketball.realgm.com/wiretap/23 ... -Team-Deal" onclick="window.open(this.href);return false;
Cavsi fännina ei saa nõustuda. Jah, Wiggins on küll väga andekas ja potensiaali on küllaga, AGA, LeBron on praegu oma parimates aastates ning pole aega oodata, kuni Wiggins areneb superstaariks ning kui Cleveland tahab seda Larry O'Brien trophyt lõpuks koju tuua, on neil vaja kohe väga head ja konkurentsi võimelist meeskonda. Minu arust win-win-win olukord - Cavs on nüüd selge contender, Wolves sai paar head noort mängijat ning 76ers saab oma tankimist jätkata.
Kas tõesti väikese riski võtmine ja ühe aasta ootamine oleks nii hull? Kui Love tõesti nii väga oleks tahtnud Cavsi, siis oleks ta olnud nõus aasta ootama, et vaba agendina liituda. Jah seal on ka risk, et ta liitub mõne teise tiimiga muidugi. Muidugi hale-naljakas oleks see kui Wolves suudaks nüüd end play-offi mängida selle tiimiga. Videomängu võistkond nagu mu sõber ütles.
Miks peaks Cavs ootama kuni Wiggins areneb Love'i tasemega mängumeheks, kui neil on juba praegu võimalik saada Love'i tasemega mees (ehk Love ise :D) oma tiimi? Mda see ootamine annab? Või sa tõesti usud, et Wigginsist tuleb palju kõvem mees kui KL?
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas väike-tamma »

Ma ei rääkinud kes kellest kõvemaks saab. Vaid Cavs oleks tiimina veelgi tugevam kui mõlemad tiimis on.
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 685
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Maxi »

Huvitav fakt,
eelmisel hooajal Szolnoki meeskonnas Rocki korvi punkte täis loopinud Justin Holiday on see hooaeg NBAs juba 5 mängus keskmiselt 6 minutit platsile saanud. Nagu näha siis isegi Ungari liigast on võimalik tagasi NBA´sse saada ja mitte enam väga noorelt.
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Marcus »

Maxi kirjutas:Huvitav fakt,
eelmisel hooajal Szolnoki meeskonnas Rocki korvi punkte täis loopinud Justin Holiday on see hooaeg NBAs juba 5 mängus keskmiselt 6 minutit platsile saanud. Nagu näha siis isegi Ungari liigast on võimalik tagasi NBA´sse saada ja mitte enam väga noorelt.
Eks see võib osaliselt ka tema venna Jrue Holiday teene olla.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Alex »

vot selline uudis:
BOSTON -- The Boston Celtics and Dallas Mavericks have agreed to the framework of a deal that will send All-Star guard Rajon Rondo to the Mavericks, a league source told SI.com. Dallas will send Jameer Nelson, Brandon Wright, Jae Crowder and a 2015 first round pick to Boston, an NBA source told SI.com.
In addition to Rondo, Boston will send reserve forward Dwight Powell to Dallas.
YNWA
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Marcus »

Võrdlemisi suur trade leidis aset Knicksi, Cavsi ning OKC vahel.

Knicks saab: Lance Thomas (OKC), Lou Amondson (CLE), Alex Kirk (CLE), 2019 2. round pick (CLE)

Cleveland saab: Iman Shumpert (NYK), J.R. Smith (NYK), 2015 1. round pick (OKC)

OKC saab: Dion Waiters (CLE)


Esmapilgul tundub suurim võitja kahtlemata Cleveland. OKC tehingu edukus sõltub minu arvates enamjaolt sellest, kas ja kuidas Waiters meeskonda sisse sulanduda suudab. Knicksi ainus eesmärk oli järgmiseks aastaks vabaagentide palkamiseks palgaruumi juurde tekitada - kas see tasus Shumperti (ja Smithi) hinnaga ära või mitte, selgub alles suvel. Poolehoidjana ma igatahes kuigi optimistlik hetkel ei ole. Lisaks lasi Knicks samal eesmärgil lahti ka Samuel Dalemberti.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas michaelEP »

Cavsi suurim probleem on big mani puudumine ja korvialune kaitse. Mure, mida Shumperti ja Smithi saabumine kuidagi ei paranda
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas nub4you »

Cavs kindlasti võitis sellest tradest. Saadi lahti hunnikust s*tast, saadi asemele Shumpert, kes tundub esialgu väga kõva täiendus, kuna kutt on üks parimaid perimeter defendereid üldse liigas ning Cavsi suurimaks mureks on just kaitse ning Smith, kes noh, on praktiliselt vanem versioon Waitersist, aga ehk just see vanus ja kogemus ja play-off kogemus räägib tema kasuks. Kui nüüd saaks veel ühe rim protectori kuidagi meeskonda, oleks väga viis.
Pilt

Pilt
Vasta