BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
Kasutaja avatar
BCKLV
Kasutaja
Postitusi: 708
Liitunud: 30 Juul 2007, 22:54
Asukoht: Cramo City

Re: BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

Postitus Postitas BCKLV »

Drogba kirjutas:Ei osanud ise seda kuskilt leida, aga mis oli Cramo kodu mängu Strasbourgiga pealtvaatajate arv? Sai ka ise saalis käidud, väike melu nagu saalis oli, aga tippaegadeni on veel omajagu minna.
https://fibalivestats.dcd.shared.genius ... R/1939060/" onclick="window.open(this.href);return false;
Siin kirjas ATTENDANCE 608, aga ma ei tea kui usaldusväärsed FIBA numbrid on. Näiteks Eesti - Iisraeli mängul oli pandud 2532, kuigi valitsuse otsusega lubati 3360 inimest saali ja ma sain aru, et need kohad said enne mängu täidetud. Äkki kasutaja bckalev-cramo teab täpsemalt kuidas arvestatakse?
Kasutaja avatar
bckalev-cramo
Kasutaja
Postitusi: 329
Liitunud: 17 Juul 2021, 10:11

Re: BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

Postitus Postitas bckalev-cramo »

608 on umbkaudu kõige õigem number.

Piletite läbipiiksutamiste arv + saalis olevad inimesed kes otseselt mänguga seotud pole aga mängu vaatavad.


Ehk koondisemängu puhul oli tegelikkuses vabu kohti ka ja nende arv samamoodi piletitasku piiksutuste arvu järgi eeldatavalt.
Kasutaja avatar
Drogba
Kasutaja
Postitusi: 875
Liitunud: 13 Aug 2012, 22:55

Re: BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

Postitus Postitas Drogba »

Mis kell algab viimane mäng? FB ütleb kell 19, Cramo koduleht 20 , flashscore 21:30. Mis lõpuks õige on? :D
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Re: BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

Postitus Postitas Mihkel111 »

Drogba kirjutas:Mis kell algab viimane mäng? FB ütleb kell 19, Cramo koduleht 20 , flashscore 21:30. Mis lõpuks õige on? :D
BCL'i kodukas ütleb ka 20:00
TV3 Sport 2 kodukas ütleb 19:50

ehk siis 20:00 on vast õige algusaeg
Kasutaja avatar
BCKLV
Kasutaja
Postitusi: 708
Liitunud: 30 Juul 2007, 22:54
Asukoht: Cramo City

Re: BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

Postitus Postitas BCKLV »

Kahju, plaanisin kogu perega tulla, aga laste jaoks jääb lõpp liiga hiliseks.
Kogu aeg on Kalev/Cramo kodumängud tööpäeviti 19:00 olnud, miks siis just nüüd 20:00 kui pilet lõpuks ometi taskukohane on :D
Kasutaja avatar
bckalev-cramo
Kasutaja
Postitusi: 329
Liitunud: 17 Juul 2021, 10:11

Re: BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

Postitus Postitas bckalev-cramo »

Mängu algus on 20.00 (algselt pidi olema 21.30, et kõik mängud ühel ajal aga kuna meie mäng grupi seisu ei otsusta siis BCL tuli vastu ja lubas muuta. 19.00 ei saanud kuna see kattuks liiga palju ülejäänud mängude aegadega oli BCL selgitus).

Kus ta FB 19.00? See BCL event?
Kasutaja avatar
Drogba
Kasutaja
Postitusi: 875
Liitunud: 13 Aug 2012, 22:55

Re: BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

Postitus Postitas Drogba »

bckalev-cramo kirjutas:Mängu algus on 20.00 (algselt pidi olema 21.30, et kõik mängud ühel ajal aga kuna meie mäng grupi seisu ei otsusta siis BCL tuli vastu ja lubas muuta. 19.00 ei saanud kuna see kattuks liiga palju ülejäänud mängude aegadega oli BCL selgitus).

Kus ta FB 19.00? See BCL event?
FB oli jah 19.00, aga ma vaatan nüüd muudetud 20.00 peale. Samas ehk algselt oli mõeldud, et 19.00 avatakse SSH uksed pealtvaatajatele, mis pole ka iseenesest vale.
Kasutaja avatar
bckalev-cramo
Kasutaja
Postitusi: 329
Liitunud: 17 Juul 2021, 10:11

Re: BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

Postitus Postitas bckalev-cramo »

Drogba kirjutas:
bckalev-cramo kirjutas:Mängu algus on 20.00 (algselt pidi olema 21.30, et kõik mängud ühel ajal aga kuna meie mäng grupi seisu ei otsusta siis BCL tuli vastu ja lubas muuta. 19.00 ei saanud kuna see kattuks liiga palju ülejäänud mängude aegadega oli BCL selgitus).

Kus ta FB 19.00? See BCL event?
FB oli jah 19.00, aga ma vaatan nüüd muudetud 20.00 peale. Samas ehk algselt oli mõeldud, et 19.00 avatakse SSH uksed pealtvaatajatele, mis pole ka iseenesest vale.
See oli jah BCL enda event mis nad teinud on igaks mänguks, arvatavasti arvutasid meie ajavahe valesti. Aga tänud tähelepanu pööramast, parandasin eile ära!
Kasutaja avatar
bckalev-cramo
Kasutaja
Postitusi: 329
Liitunud: 17 Juul 2021, 10:11

Re: BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

Postitus Postitas bckalev-cramo »

Pakun välja sellise võimaluse, nimelt koostöös Unibetiga tuleb tänavusest eurohooajast ülevaatlik minidokumentaal ning sellega seoses anname võimaluse ka teil küsida küsimusi mis võiksid sinna intervjuu osadesse minna!

Hetkeseisuga teeme intervjuud Robertsi, Nurgeri, Kitsingu, Lewise ja Melsoniga. Küsimused peaksid olema vaid BCL kohta, ideaalselt konkreetsest mängust, olukorrast või emotsioonist.

Kellel huvi on siis andke tulla, loodetavasti saame enamus ka küsitud ning jäävad ka final cuti.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4427
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

Postitus Postitas vaim564 »

Oostende võitis lõpuks võõrsil Strasbourgi 92:91, lõpp oli päris pinev, belglasi juhendas viimasel veerandil naisabitreener, sest peatreener saadeti tehnilistega minema. :)
Lõppseis peaks siis olema:
1. Tofas 4
2. Strasbourg 3
3. Oostende 3
4. Kalev 2
Strasbourgi ja Oostendet ootavad play-inid Nymburki, Paoki või Igokea vastu.
VTB omadest tegi Nižni Novgorod täpselt samasuguse tulemuse, 2 võiduga alagrupi viimane. Naabritest Rytas võitis grupi ja VEF peaks mängima igal juhul play-inis, sest AEKiga on nad plussis.
Treieri klubi Sassari sai ainult ühe võidu ja kindlalt grupi viimane. Kullamäe klubi Burgos kaotas Kullamäeta kodus Rytasele ja tuli grupis teiseks, ehk siis ootab neidki play-in.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

Postitus Postitas Rix »

Jube doom ja gloom käis siit mingi hetk läbi. Arusaadav, tahaks alati võita ja tahaks alati, et mäng on atraktiivne ja eestlased põhirollis jnejne. Kokkuvõttes oli minu meelest CL ülivajalik väga mitmes aspektis- diagnoosi ei saa panna teoreetiliselt ning tõestati ka see, et tase ei käi üle jõu. Minu meelst jäädi positiivsesse sektorisse, väga hästi jäi Oostende kodumängu taha, kus tõestati, et üks-kaks valeotsust sel tasemel määrab su saatuse.
Ma läheks isegi niikaugele, et kogu organisatsioonile oli kasulikum see CLi turna ettevõtmine isegi siis, kui selle arvelt nt VTB play-offi ei jõuta. Kole jah, et Parma jms kodumängud kindlalt kotti saadi tänu ülitihedale graafikule. Kui saadakse järgmisel aastal jalg ukse vahele, siis väga vajalikke teadmisi juures. Ja kui, siis selge ka see, et kodukalendriga tuleb kindlasti midagi ette võtta.
Häirib ikkagi see, et tagantjärele peetakse kvalifikatsiooniturnat ja alagrupimänge kuidagi alamõõduliseks ja need nagu Cramo jaoks olekski olnud koht, kust edasi saada. Khm, ei nõustu üldse. Meile võib paista siin eestimaal, et Cramo on teistest üle eelarvega jne, aga vaadates reaalselt meeskonna eelarvet võrdluses, siis ollaksegi ju euroopas tagumiste seas. Pakun, et isegi see Morna Bar ja Juventus on eelarvelt suuremad klubid, starsbourgist ja oostendest rääkimata. raha ei mängi, aga oluline on ikka.
Publikust ka nii palju, et alahinnatakse covidi mõju igas aspektis. On kadunud pika piirangute perioodil selline mängul käimise traditsioon, tugitoolimugavus on tulnud asemele, pluss maskikandmise jms covid piirangud avaldavad ikka päris palju mõju. Paljudes nt ka lihtsalt kartus massürituste ees. Piirangud on vajalikud, aga publikule mõjuvad, näeme seda Eestis ja mujal. Ülehinnatakse jällegi seda juttu, et huvi kossu vastu on kadumas jne. Jalkanumbrid võivad laes olla, aga seda mängitakse vabas õhus. Väga suur vahe. Piletihind...minu meelest oli ok, aga koosmõjus covidiga muidugi raske. Selle näitas ka viimane mäng ikkagi ära. kui oleks ikkagi lootust, et pandeemia läbi saab ja piirangud lõplikult maha lähevad, siis ma küll usun, et kui CLis peale saadakse ja konkurentsis ollakse, tuleb rahvas /kossuhuviline saali tagasi. Cramo taha minu meelest asi ei jää, minu meelest mänedzment on küll sammu edasi astunud.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4646
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

Postitus Postitas Uhhuu »

Rix kirjutas:Jube doom ja gloom käis siit mingi hetk läbi. Arusaadav, tahaks alati võita ja tahaks alati, et mäng on atraktiivne ja eestlased põhirollis jnejne. Kokkuvõttes oli minu meelest CL ülivajalik väga mitmes aspektis- diagnoosi ei saa panna teoreetiliselt ning tõestati ka see, et tase ei käi üle jõu. Minu meelst jäädi positiivsesse sektorisse, väga hästi jäi Oostende kodumängu taha, kus tõestati, et üks-kaks valeotsust sel tasemel määrab su saatuse.
Ma läheks isegi niikaugele, et kogu organisatsioonile oli kasulikum see CLi turna ettevõtmine isegi siis, kui selle arvelt nt VTB play-offi ei jõuta. Kole jah, et Parma jms kodumängud kindlalt kotti saadi tänu ülitihedale graafikule. Kui saadakse järgmisel aastal jalg ukse vahele, siis väga vajalikke teadmisi juures. Ja kui, siis selge ka see, et kodukalendriga tuleb kindlasti midagi ette võtta.
Häirib ikkagi see, et tagantjärele peetakse kvalifikatsiooniturnat ja alagrupimänge kuidagi alamõõduliseks ja need nagu Cramo jaoks olekski olnud koht, kust edasi saada. Khm, ei nõustu üldse. Meile võib paista siin eestimaal, et Cramo on teistest üle eelarvega jne, aga vaadates reaalselt meeskonna eelarvet võrdluses, siis ollaksegi ju euroopas tagumiste seas. Pakun, et isegi see Morna Bar ja Juventus on eelarvelt suuremad klubid, starsbourgist ja oostendest rääkimata. raha ei mängi, aga oluline on ikka.
Publikust ka nii palju, et alahinnatakse covidi mõju igas aspektis. On kadunud pika piirangute perioodil selline mängul käimise traditsioon, tugitoolimugavus on tulnud asemele, pluss maskikandmise jms covid piirangud avaldavad ikka päris palju mõju. Paljudes nt ka lihtsalt kartus massürituste ees. Piirangud on vajalikud, aga publikule mõjuvad, näeme seda Eestis ja mujal. Ülehinnatakse jällegi seda juttu, et huvi kossu vastu on kadumas jne. Jalkanumbrid võivad laes olla, aga seda mängitakse vabas õhus. Väga suur vahe. Piletihind...minu meelest oli ok, aga koosmõjus covidiga muidugi raske. Selle näitas ka viimane mäng ikkagi ära. kui oleks ikkagi lootust, et pandeemia läbi saab ja piirangud lõplikult maha lähevad, siis ma küll usun, et kui CLis peale saadakse ja konkurentsis ollakse, tuleb rahvas /kossuhuviline saali tagasi. Cramo taha minu meelest asi ei jää, minu meelest mänedzment on küll sammu edasi astunud.
Ma olen üsna kindel, et Utena Juventus, mis tol hetkel mängis kahe välismaalasega ja leedukatega, kes on terve karjääri vältel olnud rollimängija staatuses, ei oma Kalevist suuremat eelarvet. Ma pakun, et see võib jääda suurusjärku 800-900k. Leedu klubidest on paaril eelneval hooajal miljoni euro piiri ületanud lisaks kahele suurele vaid Lietkabelis.

Mornar Bari eelarve on kindlasti suurem kui Kalevil, aga koosseisu vaadates ka palju väiksem kui mullu, mil tehti tegusid EuroCup`is ja Aadria liigas. Kalev sattus Mornar Bariga mängima väga sobival ajahetkel, sest nad olid hooaja alguses totaalselt liimist lahti. Pärast kaotust Kalevile kaotasid nad ka kuus esimest mängu Aadria liigas ja said ennast käima alles siis, kui tegid koosseisu osas korrektuurid.
Kasutaja avatar
Drogba
Kasutaja
Postitusi: 875
Liitunud: 13 Aug 2012, 22:55

Re: BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

Postitus Postitas Drogba »

Ei suutnud jälle leida, mis on Tofase vastu käinud publiku number? :D Iseenesest hea, et rahvas oli ühel pool, küljepealt tundus, et keskelt oli täitsa täis. Pole kaamerast üle vaadanud.
Kasutaja avatar
bckalev-cramo
Kasutaja
Postitusi: 329
Liitunud: 17 Juul 2021, 10:11

Re: BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

Postitus Postitas bckalev-cramo »

Drogba kirjutas:Ei suutnud jälle leida, mis on Tofase vastu käinud publiku number? :D Iseenesest hea, et rahvas oli ühel pool, küljepealt tundus, et keskelt oli täitsa täis. Pole kaamerast üle vaadanud.

Ca 385
Kasutaja avatar
bckalev-cramo
Kasutaja
Postitusi: 329
Liitunud: 17 Juul 2021, 10:11

Re: BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

Postitus Postitas bckalev-cramo »

Drogba kirjutas:Ei suutnud jälle leida, mis on Tofase vastu käinud publiku number? :D Iseenesest hea, et rahvas oli ühel pool, küljepealt tundus, et keskelt oli täitsa täis. Pole kaamerast üle vaadanud.
Müüdud pileteid oli Tofasele 192 ehk piletitulu ca 1025 (3tk olid 15€ toetajapiletid, ülejäänud jõuluhinnaga piletid), Strasbourgile müüsime 200 piletit ehk ca 2300 , Oostendele 408 ehk ca 4750.
Vasta