Kalev/Cramo head ja vead

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
elchukakabra
Kasutaja
Postitusi: 305
Liitunud: 29 Dets 2010, 20:56

Re: Kalev/Cramo head ja vead

Postitus Postitas elchukakabra »

Ise kahjuks Unibeti mängule ei jõudnud, kuid uut merchi vaataks hea meelega. Kas on plaanis merchi kohta infot ka kodukale lisada - kasvõi link teamsporti lehele vms, kui otse kodukalt osta ei saa.
Kasutaja avatar
bckalev-cramo
Kasutaja
Postitusi: 329
Liitunud: 17 Juul 2021, 10:11

Re: Kalev/Cramo head ja vead

Postitus Postitas bckalev-cramo »

elchukakabra kirjutas: 11 Jaan 2024, 11:22 Ise kahjuks Unibeti mängule ei jõudnud, kuid uut merchi vaataks hea meelega. Kas on plaanis merchi kohta infot ka kodukale lisada - kasvõi link teamsporti lehele vms, kui otse kodukalt osta ei saa.
Paar limiteeritud t-särgivarianti oli + talvemütse jms.

Tegelikult uue kodukaga sai alus pandud ka e-poele, mis veidi aega võtab (tooted üles, makselahendus ja shipinglahenduse lõpule viimine).
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4161
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Kalev/Cramo head ja vead

Postitus Postitas marxx762 »

Viimases Pihtas Põhjas episoodis rääkis Jurtšenko, et lähimate nädalate jooksul peaks Kalev/Cramo kohta tulema mingi põnev uudis - huvitav milline? Ise jäin mõtlema, et kas uudis uuest kavandatavast kodusaalist?
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 627
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: Kalev/Cramo head ja vead

Postitus Postitas vanafänn »

marxx762 kirjutas: 02 Veebr 2024, 18:07 Viimases Pihtas Põhjas episoodis rääkis Jurtšenko, et lähimate nädalate jooksul peaks Kalev/Cramo kohta tulema mingi põnev uudis - huvitav milline? Ise jäin mõtlema, et kas uudis uuest kavandatavast kodusaalist?
Kus Tallinnas oleks üldse sellist sobivat lappi? Lähim suurarendus mis tulemas on, kus tekitatakse palju tühja maad on Hipodroomi kant, kas sinna? Samas, niipalju kui ma aru olen saanud on sinna lubatud ainult elamu- ja büroohooned.

Visake ka mingeid variante, kui häid pähe tikub.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4161
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Kalev/Cramo head ja vead

Postitus Postitas marxx762 »

vanafänn kirjutas: 02 Veebr 2024, 18:21
marxx762 kirjutas: 02 Veebr 2024, 18:07 Viimases Pihtas Põhjas episoodis rääkis Jurtšenko, et lähimate nädalate jooksul peaks Kalev/Cramo kohta tulema mingi põnev uudis - huvitav milline? Ise jäin mõtlema, et kas uudis uuest kavandatavast kodusaalist?
Kus Tallinnas oleks üldse sellist sobivat lappi? Lähim suurarendus mis tulemas on, kus tekitatakse palju tühja maad on Hipodroomi kant, kas sinna? Samas, niipalju kui ma aru olen saanud on sinna lubatud ainult elamu- ja büroohooned.

Visake ka mingeid variante, kui häid pähe tikub.
See Hipodroom ei tohiks olla. Hiljuti avaldatud detailplaneeringus igatahes sellest juttu polnud, mainiti vaid seda sama elamu- ja büroohoonet.
barons2
Kasutaja
Postitusi: 210
Liitunud: 06 Aug 2018, 21:36

Re: Kalev/Cramo head ja vead

Postitus Postitas barons2 »

Oletan puusalt, et kõiki järgmisi edaspidiseid Cramo mänge vilistab kolmik - jurtsenko, kullamäe, talts... õilsad õigusemõistjad!
Kasutaja avatar
bckalev-cramo
Kasutaja
Postitusi: 329
Liitunud: 17 Juul 2021, 10:11

Re: Kalev/Cramo head ja vead

Postitus Postitas bckalev-cramo »

marxx762 kirjutas: 02 Veebr 2024, 18:07 Viimases Pihtas Põhjas episoodis rääkis Jurtšenko, et lähimate nädalate jooksul peaks Kalev/Cramo kohta tulema mingi põnev uudis - huvitav milline? Ise jäin mõtlema, et kas uudis uuest kavandatavast kodusaalist?
Arutasime Ramoga ka, et mis see uudis olla võiks, välja ei mõelnud.
habe
Kasutaja
Postitusi: 31
Liitunud: 08 Jaan 2024, 14:04

Re: Kalev/Cramo head ja vead

Postitus Postitas habe »

Siis on see uudis kõigi jaoks ju! Ootame põnevusega!
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 627
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: Kalev/Cramo head ja vead

Postitus Postitas vanafänn »

marxx762 kirjutas: 02 Veebr 2024, 18:31
vanafänn kirjutas: 02 Veebr 2024, 18:21
marxx762 kirjutas: 02 Veebr 2024, 18:07 Viimases Pihtas Põhjas episoodis rääkis Jurtšenko, et lähimate nädalate jooksul peaks Kalev/Cramo kohta tulema mingi põnev uudis - huvitav milline? Ise jäin mõtlema, et kas uudis uuest kavandatavast kodusaalist?
Kus Tallinnas oleks üldse sellist sobivat lappi? Lähim suurarendus mis tulemas on, kus tekitatakse palju tühja maad on Hipodroomi kant, kas sinna? Samas, niipalju kui ma aru olen saanud on sinna lubatud ainult elamu- ja büroohooned.

Visake ka mingeid variante, kui häid pähe tikub.
See Hipodroom ei tohiks olla. Hiljuti avaldatud detailplaneeringus igatahes sellest juttu polnud, mainiti vaid seda sama elamu- ja büroohoonet.
Äkki lasnas Paevälja kant on siis mõttes, peaks vist olema suurim nö. kasutamata koht kogu Tallinnas. Mul üldse veidi arusaamatus, et kas tegemist Kalevi halliga või siis linnapoolt ehitatud pallimängude halliga?

Või omakorda siis investorite poolt ehitatud pallimängu halliga, kus Kalevil on eelisõigus saalile? Täpselt ei hablo, mis ja kuidas plaan kunagi võiks välja näha. Äkki kohalik konto oskab mingeid vihjeid anda või mõistatuse teha lausa? :D
NoName
Kasutaja
Postitusi: 726
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: Kalev/Cramo head ja vead

Postitus Postitas NoName »

Mõneti kõrvaline küsimus, aga mis pagana tühi plats see Rahumäe tee ja Tuisu tee nurgal on? Olen sinna mõned korrad jalutades sattunud ja tekitab uudishimu. Pole kahjuks pärustallinlane.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4161
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Kalev/Cramo head ja vead

Postitus Postitas marxx762 »

NoName kirjutas: 02 Veebr 2024, 23:24 Mõneti kõrvaline küsimus, aga mis pagana tühi plats see Rahumäe tee ja Tuisu tee nurgal on? Olen sinna mõned korrad jalutades sattunud ja tekitab uudishimu. Pole kahjuks pärustallinlane.
Kui ma õiget krunti vaatasin, siis see sinu mainitud maalapp on 100% riigikaitsemaa, omanikuks Eesti riik.
Kasutaja avatar
Drogba
Kasutaja
Postitusi: 875
Liitunud: 13 Aug 2012, 22:55

Re: Kalev/Cramo head ja vead

Postitus Postitas Drogba »

Väga äge üritus, et mängijaid tutvustada Saaremaal kiitus. Piltidelt tundub, et läks pigem korda see asi? Ehk peaks ka Tallinnas tegema selliseid asju vähe rohkem, mitte ainult enne hooaja algust kui toimub meeskonna tutvustus!?
Kasutaja avatar
BCKLV
Kasutaja
Postitusi: 708
Liitunud: 30 Juul 2007, 22:54
Asukoht: Cramo City

Re: Kalev/Cramo head ja vead

Postitus Postitas BCKLV »

Pilt

Igati kiiduväärt tulemus, aga kas Kalev/Cramo kasutab live statistikast erinevat publiku kokku lugemist? Saan protokollidest 15849/15 keskmiseks 1056 per mäng, mis klapib ka Kaljuranna arvutusega. Millest tuleb vahe?
Kasutaja avatar
bckalev-cramo
Kasutaja
Postitusi: 329
Liitunud: 17 Juul 2021, 10:11

Re: Kalev/Cramo head ja vead

Postitus Postitas bckalev-cramo »

BCKLV kirjutas: 24 Mär 2024, 23:40 Pilt

Igati kiiduväärt tulemus, aga kas Kalev/Cramo kasutab live statistikast erinevat publiku kokku lugemist? Saan protokollidest 15849/15 keskmiseks 1056 per mäng, mis klapib ka Kaljuranna arvutusega. Millest tuleb vahe?
Meie andmed tulenesid Läti kossureporter Andrei Silinsi numbritest, kes terve hooaja numbritel silma peal hoidnud kogul liigal.

Pean süvenema, kumb number on õige ning kust erinevus sisse tulnud on.
Kasutaja avatar
Drogba
Kasutaja
Postitusi: 875
Liitunud: 13 Aug 2012, 22:55

Re: Kalev/Cramo head ja vead

Postitus Postitas Drogba »

Väheseid kordi kui ma Mängumeeste ga ei nõustu, et nad sooviks nagu Cramolt 2 kõva mängu ära võtta ning ainult mediaan arvestada. Cramo panustas kõvasti neisse kahte mängu. Sel hooajal on Eestis olnud 3 korvpalli pidu. Täismajad Prometey, Eesti vs Leedu ja avamäng Tartuga. Korvpalli sõbrana sooviks aga siukseid õhtuid rohkem. Kuna Cramo nii kõva Eestis siis intriig saab tulla vast, vaid VEF või Prometeyga. Kas on plaanis kolida veel see hooaeg Unibetti?
NB. Kadrina ja TalTechis saalides on ka viimasel ajal hea möll old.
Vasta