ENBL 2022/2023

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
barons2
Kasutaja
Postitusi: 210
Liitunud: 06 Aug 2018, 21:36

Re: ENBL 2022/2023

Postitus Postitas barons2 »

Juba Budivelnikuga läks lõpp lappesse, tundub et kumm ongi tühi, lisaks Gilbert ka aut... kolmapäeval läheb ikka keeruliseks, lisaks homme ju vaja ka mängida...
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4161
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: ENBL 2022/2023

Postitus Postitas marxx762 »

Täna jäi silma et puudus igasugune energia mängust. Kaitsesurvet ei saadud ei saadud üldse üles, tõsi, väga keeruline on seda üles saada kui rünnakul pidevalt mööda panna. Esimene poolaeg lõhuti top pick n rollist ka päris palju meid. Graafik on raske, mänge palju ning kui peaks juhtuma, et mõni põhimees saab veel mõne vopsu, siis mängupilt muutub kiiresti.

Gilberti eemal olekuga hakkab enim silma see kui visked rünnakul ei kuku ning oleks vaja punkte saada individuaalsete oskuste najalt. Ohtlike läbiminejaid võistkonnas pole just ülearu palju ning needki kes on võimelised 1-1 mängima, siis nad pole sedavõrd oskuslikud kui Gilbert.

Kuigi tänase mängugraafiku juures vajaks võistkond võibolla kvaliteeti nii ees kui tagaliini, aga kahjuks pole sellisteks täiendusteks võimalust.
Kui ma hooaja esimeste mängude pealt Raimot kaitsesin, siis täna ma ütleks, et selle mehe asemel võiks olla keegi teine. Ei pea vast olema selgeltnägija, saamaks aru sellest, et Rannulagi pole just ülearu temaga rahul, kasutab ta Raimot ju kas äärmisel vajadusel või siis vastased on eeldatavalt nõrgemad.
barons2
Kasutaja
Postitusi: 210
Liitunud: 06 Aug 2018, 21:36

Re: ENBL 2022/2023

Postitus Postitas barons2 »

Kindlasti on Raimo hea poiss ja palk väike, aga niisama pole küll välismängijat pingil soojendada... Kask võiks nüüd omanike ja treeneritega jalad kõhualt välja võtta ja mingi plaani ikkagist sepitsema, et üks mängumees rosterisse juurde manööverdada.
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 721
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Re: ENBL 2022/2023

Postitus Postitas Tartust »

barons2 kirjutas:Kindlasti on Raimo hea poiss ja palk väike, aga niisama pole küll välismängijat pingil soojendada... Kask võiks nüüd omanike ja treeneritega jalad kõhualt välja võtta ja mingi plaani ikkagist sepitsema, et üks mängumees rosterisse juurde manööverdada.
Mitte, et ma Cramo rahaasju eriti täpselt teaks, aga kuna mulle on jäänud mulje et Rannula ei taha väga hunnikut leegionäre kokku ajada, siis ma julgeks arvata, et äkki ikkagi loodetakse saada oma juurde mõni välismaal hädas olev mängumees. Esimesed tulevad meelde Vene (minu silmis vähetõenäoline, sest isegi kui Hapoelist peaks minek olema, on mingisugused Itaalia kõrgliiga tagumise otsa satsid äkki ikkagi huvitatud). Hermet (võib ju täitsa tõenäoline olla, Poola liigas ikka jube kehv olnud vähemalt statistiliste näitajate ja viske% poolest). Välismaalt erilisi kosilasi ei tohiks olla ka. Ma muidugi ei tea ENBL reglemente, et kas ühe hooaja jooksul saab mitut klubi esindada? Eeldan, et saab. Peale seda vast oleks Raimol minek.

Nagu Marxx ühes teises teemas kirjutas, siis ega ilmselt tegeletakse väga eelarve piiri peal ning ma kahtlen, et mingi väga asjaliku välistäienduse jaoks raha on. Lisaks siis tuleks härra Raimo vb välja osta (ei tea täpselt tema lepingu detaile). See on ka omamoodi kulu.
(Y)
Kasutaja avatar
Drogba
Kasutaja
Postitusi: 875
Liitunud: 13 Aug 2012, 22:55

Re: ENBL 2022/2023

Postitus Postitas Drogba »

Vaadates mänguminutite arvu, siis neid sisuliselt kõigil võrdselt. Selge see, et seda mängu mindi eile lihtsalt ära mängima, kui tuleb võit tuleb, ei tule, ei juhtu ka midagi. Prioriteet on ju selgelt Eurochallange praegu, mis on väga õige. Minu arvates võib ka need 2 ENBL mängu selle nimel ohvriks tuua kui edasipääsetakse. Koosseis ja vigastusprobleemid lihtsalt ei lase 4 mängu nädalas kõva tempoga tampida hetkel. Kui rahvas tahab muutusi meeskonnas, siis kõige lihtsam viis selleks on minna ise mängule kohapeale stabiilselt ja klubi piletiostuga toetada. See on üks viis, kuidas meeskond raha juurde saaks teenida. Loodetvasti kolmapäeval ikka täismaja ja klubi saab kõva kassa.
barons2
Kasutaja
Postitusi: 210
Liitunud: 06 Aug 2018, 21:36

Re: ENBL 2022/2023

Postitus Postitas barons2 »

Ei taha seda kolmapäeva, no ei taha seda näha ... kas tõesti.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: ENBL 2022/2023

Postitus Postitas spartaklane »

Tartust kirjutas:
barons2 kirjutas:Kindlasti on Raimo hea poiss ja palk väike, aga niisama pole küll välismängijat pingil soojendada... Kask võiks nüüd omanike ja treeneritega jalad kõhualt välja võtta ja mingi plaani ikkagist sepitsema, et üks mängumees rosterisse juurde manööverdada.
Mitte, et ma Cramo rahaasju eriti täpselt teaks, aga kuna mulle on jäänud mulje et Rannula ei taha väga hunnikut leegionäre kokku ajada, siis ma julgeks arvata, et äkki ikkagi loodetakse saada oma juurde mõni välismaal hädas olev mängumees. Esimesed tulevad meelde Vene (minu silmis vähetõenäoline, sest isegi kui Hapoelist peaks minek olema, on mingisugused Itaalia kõrgliiga tagumise otsa satsid äkki ikkagi huvitatud). Hermet (võib ju täitsa tõenäoline olla, Poola liigas ikka jube kehv olnud vähemalt statistiliste näitajate ja viske% poolest). Välismaalt erilisi kosilasi ei tohiks olla ka. Ma muidugi ei tea ENBL reglemente, et kas ühe hooaja jooksul saab mitut klubi esindada? Eeldan, et saab. Peale seda vast oleks Raimol minek.

Nagu Marxx ühes teises teemas kirjutas, siis ega ilmselt tegeletakse väga eelarve piiri peal ning ma kahtlen, et mingi väga asjaliku välistäienduse jaoks raha on. Lisaks siis tuleks härra Raimo vb välja osta (ei tea täpselt tema lepingu detaile). See on ka omamoodi kulu.
Hermet siis Poola klubist lahkumas,nüüd asi ka ametlikult teatatud,küsimus ,kuhu ta nüüd edasi liigub.
RK
Kasutaja
Postitusi: 1637
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: ENBL 2022/2023

Postitus Postitas RK »

spartaklane kirjutas:
Tartust kirjutas:
barons2 kirjutas:Kindlasti on Raimo hea poiss ja palk väike, aga niisama pole küll välismängijat pingil soojendada... Kask võiks nüüd omanike ja treeneritega jalad kõhualt välja võtta ja mingi plaani ikkagist sepitsema, et üks mängumees rosterisse juurde manööverdada.
Mitte, et ma Cramo rahaasju eriti täpselt teaks, aga kuna mulle on jäänud mulje et Rannula ei taha väga hunnikut leegionäre kokku ajada, siis ma julgeks arvata, et äkki ikkagi loodetakse saada oma juurde mõni välismaal hädas olev mängumees. Esimesed tulevad meelde Vene (minu silmis vähetõenäoline, sest isegi kui Hapoelist peaks minek olema, on mingisugused Itaalia kõrgliiga tagumise otsa satsid äkki ikkagi huvitatud). Hermet (võib ju täitsa tõenäoline olla, Poola liigas ikka jube kehv olnud vähemalt statistiliste näitajate ja viske% poolest). Välismaalt erilisi kosilasi ei tohiks olla ka. Ma muidugi ei tea ENBL reglemente, et kas ühe hooaja jooksul saab mitut klubi esindada? Eeldan, et saab. Peale seda vast oleks Raimol minek.

Nagu Marxx ühes teises teemas kirjutas, siis ega ilmselt tegeletakse väga eelarve piiri peal ning ma kahtlen, et mingi väga asjaliku välistäienduse jaoks raha on. Lisaks siis tuleks härra Raimo vb välja osta (ei tea täpselt tema lepingu detaile). See on ka omamoodi kulu.
Hermet siis Poola klubist lahkumas,nüüd asi ka ametlikult teatatud,küsimus ,kuhu ta nüüd edasi liigub.
Paistab et eelkirjeldatud teooria läheb käiku, Hermet Cramosse, Raimo kuhugi mujale, ntx Talltechi seal sellised lühikesed eesliinimehed on heas kirjas :D
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: ENBL 2022/2023

Postitus Postitas theundertaker »

Ei taha teda tagasi.
East
Kasutaja
Postitusi: 966
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: ENBL 2022/2023

Postitus Postitas East »

Ma ei saa väga aru inimestest, kes siin kahe ENBL mängu pinnalt paanikakella tilistada tahavad. Juba Reinboki jutt peale Budivelnyki mängu viitas, et 100% tõsidusega neid mänge mängima ei mindud. Sellele vaatamata sai miinimumprogramm täidetud.

Jah, on täiesti arvestatav tõenäosus, et Europe Cupi mäng võib Brindisi vastu pekki minna, aga mis mõttega praegu ette nutta? Nii või naa on Kalev teinud eurosarjas väga eeskujuliku hooaja ning kui edasipääsust ilma jäädakse, siis eelkõige seetõttu, et (a) Kalevi alagrupp oli kõige tummisem, (b) korvpallijumal oli ebaõiglane (sest 4-1 pealt oleks peaaegu kõigis teistes gruppides edasipääs kotis olnud) ning (c) keegi korvpalliliidust arvas, et keset hooaja kõige tihedamat osa on jube lahe kahemänguline karika veerandfinaali seeria mängida, mis ohhoo päädiski Gilberti vigastusega.

Kui ma vaatan kuidas Kalev sel hooajal eurosarjas mänginud on, siis pole mul küll mitte midagi ette heita. Bring it on, Brindisi.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4427
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: ENBL 2022/2023

Postitus Postitas vaim564 »

Kui mängijad on vähegi motiveeritud ja kaitse saadakse toimima, siis 20-st pakki Brindisile ei tohiks tulla, kuid kindel ei saa olla milleski, seda näitas mäng Zielona Gora vastu, kelle tase on kindlasti allpool Kalevit, seal kusagil Ventspils/Tartu tasemel ja Prishtina, keda võideti halva mängu juures, oleks ehk EstLat lõpuotsa klubi.
(c) keegi korvpalliliidust arvas, et keset hooaja kõige tihedamat osa on jube lahe kahemänguline karika veerandfinaali seeria mängida, mis ohhoo päädiski Gilberti vigastusega.
Lollide vastu ei saa, neile meeldivad lollid otsused, mida rumalam, seda uhkem. Tegelikult rikkus see ära juba eelmise BCL hooaja, kus pidi samuti vahepeal mõttetuid karikamänge TSA Kalevi ja Rapla vastu mängima.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4646
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: ENBL 2022/2023

Postitus Postitas Uhhuu »

Tartuga samasse alagruppi kuuluv BC Wolves värbas väga nimeka mängija:

https://bcwolves.com/news/Wolves-sudeti ... Qtd_iJoOHI" onclick="window.open(this.href);return false;

Tartu ja BC Wolves kohtuvad 9. jaanuaril.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4646
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: ENBL 2022/2023

Postitus Postitas Uhhuu »

Kui Tartu jääb play-off`ist välja, siis nad saavad süüdistada vaid iseennast. Vabavisked Sopoti vastu jäid 21-st 10, lisaks said Voinalovitš ja Johnson hakkama uskumatute eksimustega lähivisetel kahepunktilises kaotusseisus mängu lõpuhetkedel. Positiivne on vähemalt see, et Poola liiga ühe tugevama klubiga võrreldes erilist tasemevahet märgata polnud, ehkki Sopoti rivistuses olid palju nimekamad välismängijad ja eelarve vahe on ilmselt umbes nelja- kuni viiekordne.

Böckler tegi suurepärase viimase veerandaja, samas kui esimesel kolmel veerandajal kõikusid ta sooritused seinast seina: edukad läbimurded varieerusid visetega, mis ei ulatunud isegi korvirõngani. Arvestades, et ta USA-s olles palliga tegutseda ei saanud ja oli puhta viskaja rollis, siis pisut üllatuslikult on ta praegu tugevam pigem teravuse tekitamises kui viskamises. Mazursil paistab ta vastu igatahes suur austus olevat ja jääb mulje, et Böckler on hetkel võib-olla isegi ta lemmik hoolealune. Kurb on vaid see, et ta üldse Tartus mängib. Ta siirdus ju USA-sse palju suuremate ootuste ja lootustega.
NoName
Kasutaja
Postitusi: 726
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: ENBL 2022/2023

Postitus Postitas NoName »

Ma ei saa aru, et mis Rosenthaliga on juhtunud. Kas ta lihtsalt ei taha või ei suuda. Paar aastat tagasi tundus juba, et siit tuleb veel korralik mängumees, aga praeguseks on ta esitused vähekenegi kobedamate vastaste vastu ikka läbivalt jubedad. Juba see tempo, millega ta asju teeb, ei ole professionaalsele korvpallile kohane. Ja nüüd ta ei julge enam rünnakul ka korvi vaadata. Kui Valga-Valka veel elaks, siis ütleks, et kell tiksub.
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 685
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: ENBL 2022/2023

Postitus Postitas Maxi »

Igast alagrupist pääseb 4 paremat play-offi eks? Sellisel juhul viimane mäng 23. jaanuaril Lubliniga on otsutav, et kas on loota 4. kohale pääsemist või mitte.
Vasta