2024 Kaamos Karikavõistlused

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
NoName
Kasutaja
Postitusi: 725
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: 2024 Kaamos Karikavõistlused

Postitus Postitas NoName »

Kui ründes teeb Vaaks mehetegusid, siis tema kaitse on küll halenaljakas. Teatud situatsioonides isegi tekib kahtlus, et kas ta mängib lolli nagu Doncic.
Kasutaja avatar
Drogba
Kasutaja
Postitusi: 875
Liitunud: 13 Aug 2012, 22:55

Re: 2024 Kaamos Karikavõistlused

Postitus Postitas Drogba »

Mille kuradi pärast peab Rosenthal 40 minti uhama täna?
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4161
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: 2024 Kaamos Karikavõistlused

Postitus Postitas marxx762 »

Drogba kirjutas: 17 Veebr 2024, 18:45 Mille kuradi pärast peab Rosenthal 40 minti uhama täna?
Aga miks mitte? Või miks ta ei või, mis selles halba on?
Tartu kohta näitab see selgelt ära seda, et ilma Märdita ei saa ja seni kuni ta jaksab ning vigadega pahuksisse ei satu siis Vetra on aru saanud, et periood mil Märti väljakul pole, kukub kogu üritus rünnakul täiesti kokku. Ehk siis seni kuniks Tartu on punkt-punkti mängus või kui pole teatud vahet sisse tehtud, pole peatreener valmis talle puhkust andma, sest see tähendaks korralikku tagasilööki rünnakul.
Kasutaja avatar
Drogba
Kasutaja
Postitusi: 875
Liitunud: 13 Aug 2012, 22:55

Re: 2024 Kaamos Karikavõistlused

Postitus Postitas Drogba »

marxx762 kirjutas: 17 Veebr 2024, 23:40
Drogba kirjutas: 17 Veebr 2024, 18:45 Mille kuradi pärast peab Rosenthal 40 minti uhama täna?
Aga miks mitte? Või miks ta ei või, mis selles halba on?
Tartu kohta näitab see selgelt ära seda, et ilma Märdita ei saa ja seni kuni ta jaksab ning vigadega pahuksisse ei satu siis Vetra on aru saanud, et periood mil Märti väljakul pole, kukub kogu üritus rünnakul täiesti kokku. Ehk siis seni kuniks Tartu on punkt-punkti mängus või kui pole teatud vahet sisse tehtud, pole peatreener valmis talle puhkust andma, sest see tähendaks korralikku tagasilööki rünnakul.
Lõpus oli näha, et mees hakkas kõvasti eksima seetõttu, et täitsa jalad olid pehmed. 40 minti sel tasemel uhada tundub ikka liiga, aga saan aru, Vetra pold Veideka tegutsemisega üldse rahul kuna too 12 minti aint sai või häiris teda vigastus. Lisaks Kivi ka ainult 15 minti kuigi oli episoodiliselt siiski tubli. Lisaks Malmanis eksis ikka väga räiegelt, eriti oma lauas 2 korda kui palli ära kaotas ja Cramo kergelt 4 punni sealt sai. Lisaks lõpus sealt veel üpris oluliselt momendilt väga tobe jooks kuigi oleks pidand peale kütma. Sõnades tahab küll Tartu tiitlit kuigi väga raske seda hetkeseisul näha, aga õnneks see on sport ja võib kõik kaardid kevadel ringi mängida ja täna tuli pigem enam vähem lahing, kuigi Kalevi fännina pold kordagi tunnet, et asi läheb Tartule ära. Taltsi välja ütlemised tekitasid isegi minul sportliku viha, et nüüd tuleks Cramol Tartu kotti panna võimalikult suurelt. Usun, et tänane mäng kuulub kindlasti selle hooaja atmosfääri top 3 mängude hulka koos Prometey kodu ja Kanguri lahkumismänguga. Saarlased kindlasti igatsesid sporditipp sündmust kuna neil pole peale võrgu kadumise midagi olnud. Okei ralli on iga aasta.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4161
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: 2024 Kaamos Karikavõistlused

Postitus Postitas marxx762 »

Ilmselgelt avaldab see mõju, et Märt nii suuri minuteid mängima peab. Ses osas on Tartul veel kõvasti juurde panna, et manageerida ära oma mäng ajaks mil Rosenthal puhkust saab.

Üks väike tähelepanek veel - kui eelmisel aastal sai karika võitnud klubi ka rahalise auhinna, siis sel aastal seda polnud. Päris "tase" värk. EKL-i võib kiita. Kogu korraldus klubide kaela enda kulud võimalikult alla ja ongi hästi tehtud.
East
Kasutaja
Postitusi: 964
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: 2024 Kaamos Karikavõistlused

Postitus Postitas East »

marxx762 kirjutas: 18 Veebr 2024, 11:02 Ilmselgelt avaldab see mõju, et Märt nii suuri minuteid mängima peab. Ses osas on Tartul veel kõvasti juurde panna, et manageerida ära oma mäng ajaks mil Rosenthal puhkust saab.
Märdi teemal ei tasu unustada, et alles eelmisel hooajal tal oli see kurikuulus väsimusmurd.

Karikafinaalis on suured minutid muidugi okei, aga kui tema minutid igal pool punases hoitakse, siis ei välistaks, et play-off seeriates tuleb teda sellise koormuse pealt uus vigastus kollitama, mis päädib sellega, et suvistele välislepingutele tõmmatakse kriips peale.
marxx762 kirjutas: 18 Veebr 2024, 11:02
Üks väike tähelepanek veel - kui eelmisel aastal sai karika võitnud klubi ka rahalise auhinna, siis sel aastal seda polnud. Päris "tase" värk. EKL-i võib kiita. Kogu korraldus klubide kaela enda kulud võimalikult alla ja ongi hästi tehtud.
Vähemalt said kõik nokamütsi.
barons2
Kasutaja
Postitusi: 210
Liitunud: 06 Aug 2018, 21:36

Re: 2024 Kaamos Karikavõistlused

Postitus Postitas barons2 »

East kirjutas: 18 Veebr 2024, 16:42
marxx762 kirjutas: 18 Veebr 2024, 11:02 Ilmselgelt avaldab see mõju, et Märt nii suuri minuteid mängima peab. Ses osas on Tartul veel kõvasti juurde panna, et manageerida ära oma mäng ajaks mil Rosenthal puhkust saab.
Märdi teemal ei tasu unustada, et alles eelmisel hooajal tal oli see kurikuulus väsimusmurd.

Karikafinaalis on suured minutid muidugi okei, aga kui tema minutid igal pool punases hoitakse, siis ei välistaks, et play-off seeriates tuleb teda sellise koormuse pealt uus vigastus kollitama, mis päädib sellega, et suvistele välislepingutele tõmmatakse kriips peale.
marxx762 kirjutas: 18 Veebr 2024, 11:02
Üks väike tähelepanek veel - kui eelmisel aastal sai karika võitnud klubi ka rahalise auhinna, siis sel aastal seda polnud. Päris "tase" värk. EKL-i võib kiita. Kogu korraldus klubide kaela enda kulud võimalikult alla ja ongi hästi tehtud.
Vähemalt said kõik nokamütsi.
Kõik ikka ei saanud nokatsit, viimase nelja höigatud kontori poole omadest kolm jäid ilma...
Tondu
Kasutaja
Postitusi: 31
Liitunud: 24 Sept 2009, 10:51

Re: 2024 Kaamos Karikavõistlused

Postitus Postitas Tondu »

Drogba kirjutas: 16 Veebr 2024, 15:49 Krt Talts piriseb liiga palju. Õhtulehes pikk tubli artikkel Voolaiu poolt. Cramo teeb Saaremaal kõva asja!!! Teeb noortele trenni, tegi promo ürituse fännide kohtumise näol. Toob eeldatavalt saali ligi 1000 inimest. Mis arvate palju see mäng Tallinnas kohale oleks toonud? Samamoodi ju 1000 max. Mis need kulud siis Tartu satsile on selleks mänguks? Buss sinna - tagasi, hotell tänaseks, söögid täna õhtu, hommik, lõuna? Kokku teeb mõne tuhande euroga ära? Peale mängu võivad ju kohe Tartu tagasi sõita, jõuavad peale südaööd koju mõni tund. Kui ei taha/suuda osaleda ei pea ju end kirja panema!
Asja tuleb vaadata suuremalt. Kui lepiti kokku eelmine aasta, et kulusid tuleb kokku hoida ja asi fännidele lähemale tuua, siis see ilmselgelt ei õnnestunud antud lahendusena. Tallinnasse saab minna samal päeval, kuid ma usun, et Saaremaale sõideti ikka päev varem kohale. Minu meelest on üldse väga suuri probleeme tänavuse karikavõistluste kontseptsiooniga ja samal ajal ideega, et rohkem fänne saali saaks.
1. Üldine ajastus. On üksjagu inimesi, kes käivad mitmel spordiüritusel, seega on oluline jälgida, et tähtsad üritused ei toimuks samal ajal. Eestis suuri spordialasid, mida selles osas jälgida, just palju ei ole. Ma ütleksin, et kõne alla tulevad siin laskesuusk, ralli, jalgpalli koondisemängud ja võrkpalli olulisemad mängud. Olgu, ralli kalender polnud siis veel teada, kui karikas kuupäevad paika pandi, kuid kõigi karikamängude sättimine laskesuusa mm ajale oli kahtlane tegevus. Lisaks pidada finaal Tartu Maratoni eelõhtul jättis samuti kindlasti mõnedki toetajad saalist eemale. Lisaks siis veel Eesti laul, kui Eestis üks suure vaatajaskonnaga kultuuriüritus. Ilmselgelt kossuliidus kalendrit selles osas ei vaadatud, kui plaani paika pandi.

2. Ühe nädala kontseptsioon. Esiteks on väga raske reklaamida üritusi, kui sa ei tea, kus järgmine mäng võiks toimuda. Seetõttu teavad neist mängudest ja võimalikest kohtadest vaid tulihingelised fännid, kuid nemad tulevad niikuinii saali, suurte numbrite taga ajamiseks on vaja püüda just neid teisi kossuhuvilisi. Hea näide selleks oli ka Tartu-Pärnu mäng. Poolfinaalvastane ja mängukoht selgus teisipäeva õhtul, ehk siis kolmapäeval pidid inimesed sättima oma reisiplaane neljapäevaks. Usun, et nii mõnigi toetaja ei saanud nii lühikese etteteatamisega töölt poolt päeva vabaks, mistõttu oli Pärnu fänne Tartus ka sellevõrra vähem. Usun, et sarnane probleem oli ka teistel, kes pidid planeerima võimalikku reisi kuhugi teadmata kohta.

Kõige ägedama atmosfääri saab saali ikkagi nii, kui on kohal mõlema meeskonna toetajad ja tänavu proovitud lahendus seda eriti ei toeta.
East
Kasutaja
Postitusi: 964
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: 2024 Kaamos Karikavõistlused

Postitus Postitas East »

Tondu kirjutas: 19 Veebr 2024, 08:48
Drogba kirjutas: 16 Veebr 2024, 15:49 Krt Talts piriseb liiga palju. Õhtulehes pikk tubli artikkel Voolaiu poolt. Cramo teeb Saaremaal kõva asja!!! Teeb noortele trenni, tegi promo ürituse fännide kohtumise näol. Toob eeldatavalt saali ligi 1000 inimest. Mis arvate palju see mäng Tallinnas kohale oleks toonud? Samamoodi ju 1000 max. Mis need kulud siis Tartu satsile on selleks mänguks? Buss sinna - tagasi, hotell tänaseks, söögid täna õhtu, hommik, lõuna? Kokku teeb mõne tuhande euroga ära? Peale mängu võivad ju kohe Tartu tagasi sõita, jõuavad peale südaööd koju mõni tund. Kui ei taha/suuda osaleda ei pea ju end kirja panema!
Asja tuleb vaadata suuremalt. Kui lepiti kokku eelmine aasta, et kulusid tuleb kokku hoida ja asi fännidele lähemale tuua, siis see ilmselgelt ei õnnestunud antud lahendusena. Tallinnasse saab minna samal päeval, kuid ma usun, et Saaremaale sõideti ikka päev varem kohale. Minu meelest on üldse väga suuri probleeme tänavuse karikavõistluste kontseptsiooniga ja samal ajal ideega, et rohkem fänne saali saaks.
1. Üldine ajastus. On üksjagu inimesi, kes käivad mitmel spordiüritusel, seega on oluline jälgida, et tähtsad üritused ei toimuks samal ajal. Eestis suuri spordialasid, mida selles osas jälgida, just palju ei ole. Ma ütleksin, et kõne alla tulevad siin laskesuusk, ralli, jalgpalli koondisemängud ja võrkpalli olulisemad mängud. Olgu, ralli kalender polnud siis veel teada, kui karikas kuupäevad paika pandi, kuid kõigi karikamängude sättimine laskesuusa mm ajale oli kahtlane tegevus. Lisaks pidada finaal Tartu Maratoni eelõhtul jättis samuti kindlasti mõnedki toetajad saalist eemale. Lisaks siis veel Eesti laul, kui Eestis üks suure vaatajaskonnaga kultuuriüritus. Ilmselgelt kossuliidus kalendrit selles osas ei vaadatud, kui plaani paika pandi.
Ma olen nõus, et seda tuleb jälgida, aga seda ei saa teha lõpmatuseni. On võimatu lõpmatult enda üritusi selle järgi ajastada, et samal ajal midagi muud ei toimuks. Kui paned mingi kuupäev varem paika, siis on ikkagi väga suur võimalus, et mingi muu suurüritus samal ajal toimub. Praegusel juhul läks ju sinu loogika järgi tegelikult hästi, sest Tallinnas oli tol päeval mitu suurüritust - võibolla oleks karmi konkurentsi tingimustes Tallinnas saali kogunenud vaid 600 inimest, mitte üle 900 nagu Saaremaal. Saaremaal oli nädalavahetusel tippsündmus number üks ikkagi karikafinaal ning kogu tähelepanu oli sinna koondunud.

Lisaks, ütle siis millal oleks olnud parem aeg need karikamängud korraldada? Pühade ajal nagu eelmisel aastal? Samamoodi erinevad probleemid - inimesed on puhkustel ja reisivad mööda Eestit ringi, inimestel on jõulude tõttu raha otsakorral jne. Samuti on jõuluaeg võimalus anda korra mängijatele hingetõmbepaus, mida tihe kalendar väga palju ei võimalda.
Tondu kirjutas: 19 Veebr 2024, 08:48 2. Ühe nädala kontseptsioon. Esiteks on väga raske reklaamida üritusi, kui sa ei tea, kus järgmine mäng võiks toimuda. Seetõttu teavad neist mängudest ja võimalikest kohtadest vaid tulihingelised fännid, kuid nemad tulevad niikuinii saali, suurte numbrite taga ajamiseks on vaja püüda just neid teisi kossuhuvilisi. Hea näide selleks oli ka Tartu-Pärnu mäng. Poolfinaalvastane ja mängukoht selgus teisipäeva õhtul, ehk siis kolmapäeval pidid inimesed sättima oma reisiplaane neljapäevaks. Usun, et nii mõnigi toetaja ei saanud nii lühikese etteteatamisega töölt poolt päeva vabaks, mistõttu oli Pärnu fänne Tartus ka sellevõrra vähem. Usun, et sarnane probleem oli ka teistel, kes pidid planeerima võimalikku reisi kuhugi teadmata kohta.

Kõige ägedama atmosfääri saab saali ikkagi nii, kui on kohal mõlema meeskonna toetajad ja tänavu proovitud lahendus seda eriti ei toeta.
Ma arvan, et paar mängu kannatab sellist asja ära aasta jooksul. Eestis ei ole korvpalliturism niikuinii eriti suur teema - võõrsilmängudele reisivad ikkagi justnimelt need tulihingelised fännid, kelle puhul sa viitasid, et nad niikuinii saali tulevad. Tavaline tartlane ei hakkaks sul Tartust Pärnusse ka siis sõitma, kui mängu toimumisaeg oleks 4 nädalat ette teada. Vähemalt mitte massiliselt. 

See on täiesti normaalne nähtus, et kodumängul moodustavad valdava osa ikkagi kodufännid ning võõrsilfännid ongi need tulihingelised, kes igal juhul moodustuse tulla leiavad.

Kui mul oleks valida, kas praegune korraldus või eelmise aasta korraldus, siis mina eelistaks igal juhul praegust korraldust, sest see segas klubisid vaid ühe nädala vältel vs eelmise aasta mudel, kus see karikatrall ketras ikkagi pikema perioodi vältel.

Mind näiteks ajas tugevalt kettasse see tartlaste illusioon, et Kalev viis mängu Saaremaale vaid selleks, et neid kottida. Sel hetkel, kui Kalev selle välja hõikas, polnud isegi teada, kas Tartu finaali jõuab või mitte. Täiesti reaalne oleks olnud ju ka Pärnu finaali jõudmine, mis tähendanuks seda, et näiteks Pärnu fännidel oleks olnud lühem tee Saaremaale kui Tallinna fännidel.
Tondu
Kasutaja
Postitusi: 31
Liitunud: 24 Sept 2009, 10:51

Re: 2024 Kaamos Karikavõistlused

Postitus Postitas Tondu »

Selles osas olen nõus, et selline ühel nädalal tegemine on parem, kui mitme kuu jooksul tegemine, sest siis on "suvalisel" publikult lihtsam aru saada, mis toimub ja karikamängud saavad rohkem tähelepanu. Probleem ilmselt ka selles, et minu meelest jättis korvpalliliit selle ürituse turustamise puhtalt klubide teha, sest ise tegeleti juba rohkem koondisega, sest koondisemängud tulevad kohe peale.

Võibolla oleks targem olnud pidada need paar nädalat varem, et siis oleks koondise ja karika vahel väike paus, kus saaks veel reamänge pidada ja need klubid, kes kiirelt välja kukuvad, nendel ei tuleks keset hooaega sedavõrd pikk paus, nagu praegu on. Ma ise arvan, et varasemaks ei toodud seetõttu, et europe cupi teise grupi mängud lõppesid veebruari alguses ja kui Cramo oleks nii kaugele jõudnud, siis oleks need kaks liigat üksteist segama hakanud.

Lisaks tuleb kindlasti klubidel endal ka peeglisse vaadata. Tartu puhul ma tean, et saal oli broneeritud kõikidest võimalikeks mängudeks, kuid nagu Pärnu näide - tuleb kolmanda koha mäng ja siis ütlevad, et näe, ei saagi tolles saalis pidada, sest ei vasta nõuetele, teeme hoopis mujal - see näitab, et klubid ise ka ei valmistunud, kuigi kohamängude kuupäevad kinnitati 20. juunil...

Ma olen nõus siin väidetuga, et Kuressaare elanikud said nautida korralikul tasemel kossu, kuid lihtsalt see tekst, mida eelmise karika F4 järel välja käidi ja mis kokkuvõttes tuli, ei läinud päris üks ühele kokku.
Karikavõistluste puuduste puhul peaks vist meenutama veel ka seda Klandorfi välja ütlemist, mida ma praegu ei hakanud välja otsima, kus ta tõi välja osalemistasu tasumise kuupäeva ja karikavõistluste alguskuupäeva, et need omavahel hästi ei ühildu. Lihtsalt tahaksin teada saada, et milline kossuliidu arvates peaks olema karikavõistluste formaat, kus ja kellega peaks see toimuma ja siis saaks vaadata, et kas eesmärgid ja tegevused ka ühtivad - hetkel on segaseid signaale palju.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4161
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: 2024 Kaamos Karikavõistlused

Postitus Postitas marxx762 »

Mulle isiklikult meeldis, et terve nädal sai keskenduda ainult karikal. Ja ma loodan, et seda ei hakata tulevikus kuhugi x kuupäevadele tõstma, sest siis on kõikssugu muid mänge (Euroliigad jms asjad) ja see sööb minu arust antud ürituse veidi ära. Oli igati tore, et põhimõtteliselt igal päeval oli mäng(ud) mida vaadata. Ainus mis võiks ehk olla - et medalid mängitakse välja ühes saalis (Viimsi-Pärnu / Tartu-Cramo).
Selles ma kahtlen, et kui mäng toimunuks Saaremaa asemel näiteks Paides, siis olnuks rahvast märkimisväärselt enam saalis. Võibolla oleks Tartu poolehoidjaid pisut enam kohale jõudnud ja mõned ka Tallinnast, aga mingit märgatavat kasvu see mängupaik (Saaremaa vs Paide) ei oleks toonud.
East
Kasutaja
Postitusi: 964
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: 2024 Kaamos Karikavõistlused

Postitus Postitas East »

Tondu kirjutas: 19 Veebr 2024, 10:22 Selles osas olen nõus, et selline ühel nädalal tegemine on parem, kui mitme kuu jooksul tegemine, sest siis on "suvalisel" publikult lihtsam aru saada, mis toimub ja karikamängud saavad rohkem tähelepanu. Probleem ilmselt ka selles, et minu meelest jättis korvpalliliit selle ürituse turustamise puhtalt klubide teha, sest ise tegeleti juba rohkem koondisega, sest koondisemängud tulevad kohe peale.

Võibolla oleks targem olnud pidada need paar nädalat varem, et siis oleks koondise ja karika vahel väike paus, kus saaks veel reamänge pidada ja need klubid, kes kiirelt välja kukuvad, nendel ei tuleks keset hooaega sedavõrd pikk paus, nagu praegu on. Ma ise arvan, et varasemaks ei toodud seetõttu, et europe cupi teise grupi mängud lõppesid veebruari alguses ja kui Cramo oleks nii kaugele jõudnud, siis oleks need kaks liigat üksteist segama hakanud.

Lisaks tuleb kindlasti klubidel endal ka peeglisse vaadata. Tartu puhul ma tean, et saal oli broneeritud kõikidest võimalikeks mängudeks, kuid nagu Pärnu näide - tuleb kolmanda koha mäng ja siis ütlevad, et näe, ei saagi tolles saalis pidada, sest ei vasta nõuetele, teeme hoopis mujal - see näitab, et klubid ise ka ei valmistunud, kuigi kohamängude kuupäevad kinnitati 20. juunil...

Ma olen nõus siin väidetuga, et Kuressaare elanikud said nautida korralikul tasemel kossu, kuid lihtsalt see tekst, mida eelmise karika F4 järel välja käidi ja mis kokkuvõttes tuli, ei läinud päris üks ühele kokku.
Karikavõistluste puuduste puhul peaks vist meenutama veel ka seda Klandorfi välja ütlemist, mida ma praegu ei hakanud välja otsima, kus ta tõi välja osalemistasu tasumise kuupäeva ja karikavõistluste alguskuupäeva, et need omavahel hästi ei ühildu. Lihtsalt tahaksin teada saada, et milline kossuliidu arvates peaks olema karikavõistluste formaat, kus ja kellega peaks see toimuma ja siis saaks vaadata, et kas eesmärgid ja tegevused ka ühtivad - hetkel on segaseid signaale palju.
Nõus. Ja kui midagi see karikanädal ära näitas, siis seda, et Eesti korvpall vajab ka uut infrastruktuuri. Eriti tugevalt kriibib see Tallinna näitel silma, kus saale justkui küll on, aga neid on nõudluse tarbeks selgelt liiga vähe. Loodetavasti jõuab asi lähiaastatel ikkagi sinnamaale, et kopp lüüakse maasse ning Kalev saaks halli, mida saaks baasiks pidada ja kus neil oleks natuke rohkem sõnaõigust kui praegu. Viimase paari aasta saalijamad panevad Tallinna linna praegusel juhul väga piinlikusse olukorda.

Samamoodi võiks ka Pärnu suuruses linnas olla teine enam-vähem spordisaal, kus kannataks vajaduse korral EST-LAT Ühisliiga tasemel mänge pidada, et pärnakad ei peaks Märjamaale rändama.
Kasutaja avatar
Drogba
Kasutaja
Postitusi: 875
Liitunud: 13 Aug 2012, 22:55

Re: 2024 Kaamos Karikavõistlused

Postitus Postitas Drogba »

Seda karikanädalat ei saagi ju kuskile mujale lükata kui nii nagu kogu Euroopa toimib ehk kõik karikanädalad on samal ajal. See oligi selle ürituse idee ja point. Maa ei tea täpselt, kuidas see mujal Euroopas toimib aga eeldan jah, et kõik top 8 mängud ühes kohas ja kui saadakse auhinnaline koht, siis saadakse ka selle eest tasu. Ilmselgelt Eestis seda ei ole ja siin pidid klubid oma asju ajama, kes paremini, kes halvemini. Mängumehed ja muud podcastid jaurasid juba ammu, miks meil ei või ka sel ajal see sari toimuda. Nüüd tegime ära ja esimesed vead ja kordaminemised teada.
Vasta