Eesti Karikas2007

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Natalya
Kasutaja
Postitusi: 214
Liitunud: 12 Dets 2006, 19:15
Asukoht: Jõhvi
Kontakt:

Postitus Postitas Natalya »

Fuck ja nad on veel Eesti meistrid! Häbi pole neil või! Kalev ruuuuuuuuuuuuuuuliiiiiiib!:D
Õnne kõigile!
Võitle KALEV alati!!! go go go!!!!
gametime
Kasutaja
Postitusi: 465
Liitunud: 12 Mai 2007, 20:53

Postitus Postitas gametime »

Õnnitlused kõigile!
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4161
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Pelkic-i kolmene lõpus lasi rocki laeva põhja kah. Ja parmer vedas kõvasti lõpus ikka. tema pealt tulidki vist viimased punktid.
Alguses vaatasin küll et rünnak on hea kalevil aga kurat pall korvi ei lähe aga siis saadi mäng käima ja siis oli juba tore. rünnak on tglt päris hea ses suhtes et saadakse niipalju vigu kätte see näitab ikka kõvasti aktiivsust.Huvitav miks Reed ei mänginud enam lõpus.
Kahju tundub et Keerlese jalg on päris halb.Krt tuleks korvialla umbes samapikk tüüp nagu rockil siis oleks ikka jumala kõva sats koos. ja veel see ääre mängija kah. Väga viis oleks siis :) Arbet kah veel terveks saab siis on hästi.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

hea asi see, et see oli Rocki põhimeeskond ja kui Kalev võitis teda pooliku meeskonnaga ja tuleb täiendust, siis tundub, et tuleb Kalevi aasta
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Vaadake kõim ev uudiseid spordis..
gametime
Kasutaja
Postitusi: 465
Liitunud: 12 Mai 2007, 20:53

Postitus Postitas gametime »

Kahjuks ei näidata ETV uudistes kunagi effetsemaid olukordi, või siis ainult mõnda momenti.
FANnrOne
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 13 Jaan 2007, 21:41

Postitus Postitas FANnrOne »

need, kes mängu ei käinud vaatamas pole mõttet kommenteerima hakata, see mis toimus oli täiesti masendav! Parmer oli kõige kehvem mees väljakul, järgmisena Matic, kiidusõnu annaks mina vaid Taltsile, kes ikka tõeliselt hästi mängis ja kahju , et kalevisse ei tulnud. Paistis igas mänguelemendis silma, kaitses hoidis Reedi nii kinni , et ta ei saanud terve veerandi jooksul palli, lisaks pani ikka pool tosinat väga effektset koppa ja samuti väga hea tegutsemine ryndes. Kalevil on kiiremas korras vaja suurt meest korvi alla appi ja selliste tagameestega hakkama ei saa
BC Kalev/Cramo
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4161
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

FANnrOne kirjutas:need, kes mängu ei käinud vaatamas pole mõttet kommenteerima hakata, see mis toimus oli täiesti masendav! Parmer oli kõige kehvem mees väljakul, järgmisena Matic, kiidusõnu annaks mina vaid Taltsile, kes ikka tõeliselt hästi mängis ja kahju , et kalevisse ei tulnud. Paistis igas mänguelemendis silma, kaitses hoidis Reedi nii kinni , et ta ei saanud terve veerandi jooksul palli, lisaks pani ikka pool tosinat väga effektset koppa ja samuti väga hea tegutsemine ryndes. Kalevil on kiiremas korras vaja suurt meest korvi alla appi ja selliste tagameestega hakkama ei saa
Kui sa ei ole veel jõudnud lugeda ajalehti siis tee seda. Parmer ei ole veel nagu pärsi selgeks saanud Matici tahtmistest ja miks reed pingil istus oligi see et Mingeid liikumisi nagu polnudki, ning seega polnud mõtet reedi mängu panna.
inimene

Postitus Postitas inimene »

Mina ütleks, et kalev võitis vabavisetega :D Ma ei ütle, et vile oli kohutav, lihtsalt vaadake, kui palju nad vabaviskeid said ( 40 viga ) Rock sai samuti, kuid suuremosa jäid kahjuks möödaviseteks

Samuti võis maseka sisse tuua vigade arv teiselpoolajal, eriti 3ndal veerandajal ja Rockil kadus mänguisu!

Kas kullamäe on õtesti nii erutatud ja hirmul oma uuest tulevasest lapsest, et üski kolmene enam ei lähe? :S
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

inimene kirjutas:Mina ütleks, et kalev võitis vabavisetega :D Ma ei ütle, et vile oli kohutav, lihtsalt vaadake, kui palju nad vabaviskeid said ( 40 viga ) Rock sai samuti, kuid suuremosa jäid kahjuks möödaviseteks

Samuti võis maseka sisse tuua vigade arv teiselpoolajal, eriti 3ndal veerandajal ja Rockil kadus mänguisu!

Kas kullamäe on õtesti nii erutatud ja hirmul oma uuest tulevasest lapsest, et üski kolmene enam ei lähe? :S
Kalevlased olid aktiivsed, Parmer murdis sisse ja sai visked, seevastu näiteks Kullamäe ei hakka sisse murdma ja ei saanud viskeid. Aktiivsem tuleb olla.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
FANnrOne
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 13 Jaan 2007, 21:41

Postitus Postitas FANnrOne »

marxx762 kirjutas:
FANnrOne kirjutas:need, kes mängu ei käinud vaatamas pole mõttet kommenteerima hakata, see mis toimus oli täiesti masendav! Parmer oli kõige kehvem mees väljakul, järgmisena Matic, kiidusõnu annaks mina vaid Taltsile, kes ikka tõeliselt hästi mängis ja kahju , et kalevisse ei tulnud. Paistis igas mänguelemendis silma, kaitses hoidis Reedi nii kinni , et ta ei saanud terve veerandi jooksul palli, lisaks pani ikka pool tosinat väga effektset koppa ja samuti väga hea tegutsemine ryndes. Kalevil on kiiremas korras vaja suurt meest korvi alla appi ja selliste tagameestega hakkama ei saa
Kui sa ei ole veel jõudnud lugeda ajalehti siis tee seda. Parmer ei ole veel nagu pärsi selgeks saanud Matici tahtmistest ja miks reed pingil istus oligi see et Mingeid liikumisi nagu polnudki, ning seega polnud mõtet reedi mängu panna.
Kaitset võiks ju ikka mängida , kasvõi natukenegi! Palli võiks ka yle kiiresti tuua ja kombinatsiooni näidata, sul pole õrna aimugi , mis toimus
BC Kalev/Cramo
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4161
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

FANnrOne kirjutas:
marxx762 kirjutas:
FANnrOne kirjutas:need, kes mängu ei käinud vaatamas pole mõttet kommenteerima hakata, see mis toimus oli täiesti masendav! Parmer oli kõige kehvem mees väljakul, järgmisena Matic, kiidusõnu annaks mina vaid Taltsile, kes ikka tõeliselt hästi mängis ja kahju , et kalevisse ei tulnud. Paistis igas mänguelemendis silma, kaitses hoidis Reedi nii kinni , et ta ei saanud terve veerandi jooksul palli, lisaks pani ikka pool tosinat väga effektset koppa ja samuti väga hea tegutsemine ryndes. Kalevil on kiiremas korras vaja suurt meest korvi alla appi ja selliste tagameestega hakkama ei saa
Kui sa ei ole veel jõudnud lugeda ajalehti siis tee seda. Parmer ei ole veel nagu pärsi selgeks saanud Matici tahtmistest ja miks reed pingil istus oligi see et Mingeid liikumisi nagu polnudki, ning seega polnud mõtet reedi mängu panna.
Kaitset võiks ju ikka mängida , kasvõi natukenegi! Palli võiks ka yle kiiresti tuua ja kombinatsiooni näidata, sul pole õrna aimugi , mis toimus
Ma pole väitnud et ta hull kaitsespets oleks olnud. Jah seda ma tean et palli toob ikka kole aeglaselt üle. Vahest vist jättis isegi kohtunikud 8sek vilistamata.Ja kombinatsioonide osas mai tea. Kas tal pole need selged või mis viga aga jah neid ta eriti ei näidanud.Sa ütled et pole õrna aimugi mis toimus, juhuslikult ma nägin tervet mängu.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

pirital kodukas valmis :D
Vasta