Vaba teema (off-topic).

Muud jutud (sh arvutimängud)
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas michaelEP »

sequa kirjutas:
xrip55 kirjutas:Nüüd võib lugeda, et Veerpalu oli Torinos puhas.

Siiski meeldib Port-i arvamus: "Porti üllatas kõige rohkem Šmigun-Vähi avalik pöördumine meedias. "Mingi vene portaali kõlaka ees end hakata kaitsma tundub ebavajalik, kuid ju on see tema strateegiline plaan," sõnas Port."

Olen seisukohal, et kui ei ole midagi teinud siis miks on vaja hakata tõmblema enne nimede avaldamist. Ma usun, et järelikult on Šmigunil midagi varjata.
WADA enda reeglite järgi ei tohi enne avaldada kui mõlemad proovid tehtud - šmiguni puhul on seda reeglit juba rikutud - seega, keegi kuskilt WADAst koputas. Seega šmiguni poolt pole tegemist varjamisega. Küll aga üritati varjata - Veerpalu juhtumis - seda vastastikusel kokkuleppel FISga - kuni olümpia lõpuni - vähemalt nii seletasid Postimehe ajakirjanikud.

Kristjan Port võiks vähem seletada ja spekuleerida ja rohkem oma erialase tööga tegeleda - oleks tolku rohkem. Alati saab vastata, et ei kommenteeri, kui leheneeger tuleb kõlavat pealkirja tahtma.

Viimase lausega 100% nõus
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas michaelEP »

japs kirjutas:"Kit 1 and Kit 2 have separate decision limits because they are coated with two
distinct sets of antibodies: a rec/pit ratio exceeding 1.81 for Kit 1 and 1.68 for Kit
2 constitutes an AAF.182 The Appellant’s A-sample yielded rec/pit ratios for Kit 1
and Kit 2 of 2.62 and 3.07, respectively, while the B-sample showed ratios of 2.73
and 2.00 respectively"


Veel niipalju, et ma ei tea kas oled lugenud, aga stat24 -s on üsna huvitav seletus ja veel palju huvitavam hilisem arutelu kommentaariumis (arutelu on algse õigeksmõistmise mitte uute proovide kohta). Kui ei ole siis, igaljuhul soovitan lugeda: http://stat24.ee/2013/04/miks-andrus-ve ... -moisteti/" onclick="window.open(this.href);return false;
Tänud huvitava lingi eest! Kuid pean tõdema, et nii kui jutt läheb mingite gamma jaotuste peale, siis ma enam väga hästi ei adu, millest jutt käib. Kuid üritan ta rahulikult õhtul läbi lugeda. Ma selle statistika osas ei vaidlekski, kuna mul puudub vastav teadmistepagas.

Külla aga võin kaasa rääkida biokeemia seisukohalt. S.t et kit1 ja kit2 peavadki olema erinevad (kuna erinevad antikehad) ja A-ja B proovi erinevus on minu arust siiski seletatav analüüsaadi koostise muutumisega (põhjendust vaata eelnevast postist). Kuigi, ma ei peaks sellist testi/säilitusmeetodit väga usaldusväärseks, mille tingimused 2 kuuga nii tugevalt muutuvad. Aga nagu ma juba seletasin, siis kuna tehakse ka kontrollproove, siis ei saa asi olla selles, et analüüs kord mõõdab ühte moodi ja teine kord teistmoodi.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas jyrgen »

käin ise Kristjan Pordi loengutes ja pean tunnistama, et inimesena on ta väga meeldiv ja tark ning samuti on ta kõige huvitavam õppejõud pika puuga. Samuti meeldib mulle tema ausus ja see, et ajab tõde taga 100%
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas michaelEP »

Nurmsalu peale avavooru 4ndal kohal (Oslo MK)
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4427
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas vaim564 »

jyrgen kirjutas:käin ise Kristjan Pordi loengutes ja pean tunnistama, et inimesena on ta väga meeldiv ja tark ning samuti on ta kõige huvitavam õppejõud pika puuga. Samuti meeldib mulle tema ausus ja see, et ajab tõde taga 100%
Kristjan Pordi probleem on, kuna ta müüb ennast kollasele meediale, siis peab ta käituma meedia reeglite kohaselt, et nad teda ostaksid. Müüvad aga teatavasti kõiksugused spekulatsioonid, skandaal ja kahtlustused ning patuste pihta kivide loopimine. Kui Port räägiks nagu on, st et asja uuritakse, tema informatsiooni ei valda ning ei kommenteeri, siis teda keegi enam ei ostaks.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas KalevRuus »

vaim564 kirjutas:
jyrgen kirjutas:käin ise Kristjan Pordi loengutes ja pean tunnistama, et inimesena on ta väga meeldiv ja tark ning samuti on ta kõige huvitavam õppejõud pika puuga. Samuti meeldib mulle tema ausus ja see, et ajab tõde taga 100%
Kristjan Pordi probleem on, kuna ta müüb ennast kollasele meediale, siis peab ta käituma meedia reeglite kohaselt, et nad teda ostaksid. Müüvad aga teatavasti kõiksugused spekulatsioonid, skandaal ja kahtlustused ning patuste pihta kivide loopimine. Kui Port räägiks nagu on, st et asja uuritakse, tema informatsiooni ei valda ning ei kommenteeri, siis teda keegi enam ei ostaks.
Port Pordiks aga kuidas see ostmine-müümine täpsemalt välja näeb? Kas Ringvaade, ÕL, EPL ja PM maksavad talle mingit pappi kui järjekordselt teda stuudiosse kutsuvad või kommentaari küsivad?
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4427
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas vaim564 »

KalevRuus kirjutas:
vaim564 kirjutas:
jyrgen kirjutas:käin ise Kristjan Pordi loengutes ja pean tunnistama, et inimesena on ta väga meeldiv ja tark ning samuti on ta kõige huvitavam õppejõud pika puuga. Samuti meeldib mulle tema ausus ja see, et ajab tõde taga 100%
Kristjan Pordi probleem on, kuna ta müüb ennast kollasele meediale, siis peab ta käituma meedia reeglite kohaselt, et nad teda ostaksid. Müüvad aga teatavasti kõiksugused spekulatsioonid, skandaal ja kahtlustused ning patuste pihta kivide loopimine. Kui Port räägiks nagu on, st et asja uuritakse, tema informatsiooni ei valda ning ei kommenteeri, siis teda keegi enam ei ostaks.
Port Pordiks aga kuidas see ostmine-müümine täpsemalt välja näeb? Kas Ringvaade, ÕL, EPL ja PM maksavad talle mingit pappi kui järjekordselt teda stuudiosse kutsuvad või kommentaari küsivad?
Mul pole kombeks teiste rahakotti vaadata, aga kõik ei ole mõõdetav rahas. Sull, feim, respekt - mille iganes nimel on inimesed valmis end müüma :)
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas michaelEP »

http://www.ohtuleht.ee/567410/klavan-vo ... loi-varava" onclick="window.open(this.href);return false;

Törts jalgpalli juttu ka.

Klavan ja Augsburg on Eesti jalgpalli jaoks midagi uut. Mitte kunagi ei ole ükski eestlane nii tugevas liigas nõnda kõrgel olnud. Ausaltöeldes on ju sama tugevas liigas mänginud vaid Poom, kes kuulus keskmike ja tagumise otsa tiimidesse. Arsenali päevil oli ta juba kolmas väravavahet.

Praegu aga saab Klavan iga mäng 90 minutit kirja ja Bundesligas asutakse väga kõrgel kuuendal kohal
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas nub4you »

Lisaks lõi hiljuti oma esimese värava Bundesligas. Respekt mehele!
Pilt

Pilt
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas sequa »

http://sport.postimees.ee/2728422/marti ... taielikult" onclick="window.open(this.href);return false;

Martin Reim paneb siis oma asutuse kinni. Talle ilmselt järgnevad ka teised
Viimati muutis sequa, 15 Mär 2014, 13:14, muudetud 1 kord kokku.
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas väike-tamma »

https://www.facebook.com/tiislerispordi ... fan_invite" onclick="window.open(this.href);return false;

Huvitavad spordijutud sellisel lehel.
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas japs »

sequa kirjutas:http://sport.postimees.ee/2728422/marti ... taielikult

Marin Reim paneb siis oma asutuse kinni. Talle ilmselt järgnevad ka teised
Päris masendav jah: http://sport.postimees.ee/2728718/marti ... -kriminaal" onclick="window.open(this.href);return false;

Eriti tähelepanuväärne on lause: "Toimuv näitab, et ministeerium ega ka spordi katuseorganisatsioonid ei vastuta mitte millegi eest – aastaid on nad vaikinud, kõik on olnud justkui igati korras. Soovitan kõigil sinna tööle minna, tundub hea lihtne amet,» torkas Reim"
Stennu
Kasutaja
Postitusi: 153
Liitunud: 30 Dets 2010, 13:51

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Stennu »

Kas keegi teab, kas on olemas mingi link või programm, millega saaks netis vaadata eesti kanaleid. Tv3 ja kanal 2 ?
Tänud, Stennu ! :)
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Soho »

Stennu kirjutas:Kas keegi teab, kas on olemas mingi link või programm, millega saaks netis vaadata eesti kanaleid. Tv3 ja kanal 2 ?
Tänud, Stennu ! :)
Otse ei saa jälgida, ainult järelvaadata saad.. ja siis ka reklaami täis topitud..
Kasutaja avatar
Invisibl3
Kasutaja
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Mär 2010, 14:29

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Invisibl3 »

Aitame oma tantsutüdruku võidule!! :)

http://www.vtb-league.com/en/cheerleade ... ysheva.htm" onclick="window.open(this.href);return false; Vajuta pildi all LIKE nuppu!!
http://www.vtb-league.com/ru/cheerleade ... ysheva.htm" onclick="window.open(this.href);return false; Need samad, aga erinevas keeles ja hääled lähevad eraldi arvesse:P
Suletud