Kristjan Kangur

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Re: Kristjan Kangur

Postitus Postitas xrip55 »

See siis vist?

Kahekordne Itaalia liiga meister on õnnelik, et sai oma kesisest vormist hoolimata mänguaega.
Kolm päeva pärast Itaalia meistritiitli võitmist kostub Eesti viimaste aastate parima meeskorvpalluri Kristjan Kanguri hääl telefonis endiselt pisut väsinuna. Mitte et pidustused oleks liiga teinud, aga hooaeg iseenesest kulges läbi suurte võitluste ning ohverduste. Mängupausi, mis võimaldanuks seljaoperatsiooni järgselt kehalise valmisoleku sajaprotsendiliselt joonele saada, Kanguril hooaja käigus teha ei õnnestunud ja see andis kevadel, väsimuse foonil, ilmselgelt tunda.

„Kui päris ausalt rääkida, siis mänguminutid mänguminutiteks, aga ma olen klubi juhtidele ja peatreenerile tänulik, et mind pärast tervisejama meeskonda jäeti. Väga vabalt võinuks klubi minust loobuda ja palgata asemele tervisest pakatava mängumehe,” sõnas ta. „Olen õnnelik, et sain natukenegi mängida ja tervise joonele. Annan endale selgelt aru, ma ei oleks nii või naa suutnud stabiilselt mängida 25 või enam minutit. Minu roll pidigi kõikide asjaolude tõttu olema varasemast teistsugune.”

Lahja hooaeg
Isiklikud näitajad olid Kanguril tänavu Itaalia liiga aastatega võrreldes selgelt kõige lahjemad. Mänge koos play-off’idega 37, punkte keskmiselt 3,7 ja lauapalle 2,5. Ka viskeprotsendid jäid varasemate hooaegade keskmisele selgelt alla. Sügisese lõikuse eest tuli lõivu maksta, kuid alternatiivi polnud. „Sain klubilt maksimaalselt abi. Nüüd tuleb arstide soovitusel paar nädalat täiesti rahulikult võtta ja kehale puhkust anda. Juuli keskpaigast alates olen pikemalt Pärnus ja siis hakkan tasapisi uuesti liigutama. Suvised koondise asjad on endiselt lahtised, ma pole kindlat ei ega jah vastust peatreener Tiit Sokule veel andnud,” sõnas Kangur.

Itaalia liiga finaalseeria kohta rääkis Kangur, et seisul 2 : 3 oli meeskonnal selg ikka väga vastu seina. „Kuuendas mängus oli meil kõvasti õnne. Teadsime, et Siena (Milano vastane – toim) tegutseb koduväljakul hoopis teistsuguse energiaga, kui mängiti kaks esimest kohtumist Milanos, aga kaotusseisu jäämine oli ikkagi ebameeldiv üllatus. Sienas on publiku toetus meeletu ja selle foonil suudetakse vähemalt üks käik juurde panna,” rääkis ta.

Millised on Kanguri väljavaated meisterklubis jätkata? „Viisakusvestlused klubi presidendiga on peetud. Ta sõnas, et kõik mehed tänavusest meeskonnast on tagasi oodatud. Kuid need on tavapärased kõned, mis ei pruugi midagi tähendada. Hea meelega jätkaksin Itaalias,” sõnas Kangur.
ok
Kasutaja
Postitusi: 477
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:02

Re: Kristjan Kangur

Postitus Postitas ok »

Tänud
Axel
Kasutaja
Postitusi: 177
Liitunud: 18 Veebr 2010, 00:31
Asukoht: Tartu

Re: Kristjan Kangur

Postitus Postitas Axel »

Palju õnne meie viimase 5 aasta parimale korvpallurile! :)
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Kristjan Kangur

Postitus Postitas Rio »

http://www.ohtuleht.ee/605715/loplik-ot ... -loikusele" onclick="window.open(this.href);return false;
Kangur opile ! Loodame, et peale vigastust mees ülekoormust ei saa.
Õnneks Varesel üks mäng nädalas.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Kristjan Kangur

Postitus Postitas Egert »

Varese peatreener pani ameti maha.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Kristjan Kangur

Postitus Postitas Alex »

15 märts minnakse Milano koduväljakul omavahel vastamisi.
YNWA
villu123
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 05 Mai 2007, 00:29
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Re: Kristjan Kangur

Postitus Postitas villu123 »

Alex kirjutas:15 märts minnakse Milano koduväljakul omavahel vastamisi.
Ja kui tallinn tv ülekande teeb siis peab ikka maru õnnelik olema!
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Kristjan Kangur

Postitus Postitas Rio »

Kanguril siis see aasta hooaeg juba 10 dal mail läbi. Siena päevil mäletan lõpetati alles Jaanipäeva paiku.
Väga loodan , et mees saab nüüd korralikult puhata ja sügisel Riias tugeva turniiri teha.

Loodan, et järgmine aasta jätkab ta vähe kõrgema kaliibriga meeskonnas.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Kristjan Kangur

Postitus Postitas theundertaker »

Vtb liiga oleks ka tegelt hea temale!
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Kristjan Kangur

Postitus Postitas Rio »

Tema kondid enam 80 mängu vastu ei pea, Itaalias on hea korra nädalas mängida.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Kristjan Kangur

Postitus Postitas KalevRuus »

Koondise seisukohast väga hea, et hooaeg läbi sai. See pole päris normaalne, kui alustad oktoobri algul ja lõpetad juuni lõpus, eriti kui pead vahepeal veel tiitlivõistlustel mängima.
Kui eelmisel aastal oli Kanguri naasmine Cramosse täiesti välistatud, siis sel aastal enam nii kindel ei oleks...
reigo94
Kasutaja
Postitusi: 48
Liitunud: 15 Sept 2008, 22:19

Re: Kristjan Kangur

Postitus Postitas reigo94 »

Kangur siis veel KAKS hooaega Vareses... 8)
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 697
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Kristjan Kangur

Postitus Postitas Kalev »

Welcome back, Kristjan! :koss:
Vasta