BC Kalev/Cramo vs TÜ/Rock

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Kasutaja avatar
Travis Reed
Kasutaja
Postitusi: 200
Liitunud: 24 Mai 2007, 19:48
Asukoht: Jõgeva

Postitus Postitas Travis Reed »

imelik kuhu see uus mängija jäi kes ganarias vist oli ja pidi rockiga mängim. Aga vot! nägin kuidas kohtunikud olid rocki poolt. Kangur viskas kolmese, kirja läks 2 punkti. Nii ikka ei saa.
scooter

Postitus Postitas scooter »

ma ütlen see aasta pole meil ültse wõistkonna mängu ma ei tea mis toimub aga nõnda ei saa võita ja palun tehke reediga leping kohe 2 aastaks ja siis tooge üks kena pikka weel ja üks wäga kallis viskaja ja kui need ka meeldivad siis jätke need ka järgmiseks aastaks tuleb teha pikad lepingud et mängjatel oleks kindlus ja koostöö laabuks ka siis :cool:
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

Noh , mäng oli nagu ta oli , aga ikkagist aru ei saa miks selle mängu algusega nii palju raskusi tekib ?
Kullamäe lasi ka ikka päris hullu , nende visete vastu pole eriti midagi teha ...
Aga minuarust on kõige uskumatum , et kuidas see kohtunike tandem sittagi aru ei saa..
Küll eksib atso , küll see raudam ja siis muidugi ikka see kuradi suslov , ta on ju täieliku laksu all mängus !
Isegi inimesed platsi kõrvalt juba mõnitasid kohtunikke , see on lihtsalt jube , kuda nad paska keerasid ...
Frier ka täielik null !
fänn1
Kasutaja
Postitusi: 177
Liitunud: 25 Nov 2006, 13:55
Asukoht: tabasalu

Postitus Postitas fänn1 »

irw kohtunikud kohtunikud kohtunikud.asi pole võiskonnas.kalev on lihtsalt NÕRK.mängu pole ja ongi kõik
elagu kalev.go,go,go kalev
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

olgem ausad mäng on meil lihtsalt nõrk või kui päris aus olla siis seda polegi ja kui praegust seisu vaadata siis ma nagu ei näegi ,et me oleksime võimelised Rocki üle mängima meil on nii palju nõrki kohti ,et polegi nagu millestgi rääkida.Meil pole võistkonnamängu,pole õigeid viskajaid ,vabavisked peaaegu olematud ja lauas oleme nõrgad ,sest Reedile pole ju normaalset vahetust leitud.Sooviks teada saada Kalevi presidendi härra Valdmaa kommentaare tänase meeskonna mängu kohta.Praeguses seisus olen küll kindel ,et seda Eesti meistritiitlit me seehooaeg küll ei saa,õigemini me ei suuda seda lihtsalt võitta kui mingeid muudatusi siin võistkonnas ette ei võeta
#18
Kasutaja
Postitusi: 184
Liitunud: 16 Nov 2006, 21:07

Postitus Postitas #18 »

Rocki kõige tugevam külg on nende peatreener
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

spartaklane kirjutas:praegust seisu vaadata siis ma nagu ei näegi ,et me oleksime võimelised Rocki üle mängima meil on nii palju nõrki kohti ,et polegi nagu millestgi rääkida
Rock on küll tugev, aga mitte nii tugev, et me ei suudaks neid võita! Ega ka Rock mingi superklubi pole - ka neil on omad nõrgad kohad, tuleb lihtsalt osata need üles leida. Teise poolaja algus oli meie poolt juba täitsa ilus.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
Kasutaja avatar
volume
Kasutaja
Postitusi: 363
Liitunud: 18 Nov 2006, 19:36

Postitus Postitas volume »

Mulle meeldis Kanguri kopp Custworthile :)
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Kanguri kopp oli tänases mängua ainuke hea asi, alustaksin kritiseerimist:

Mida teeb meeskonnas Pelkic, kui ta üldse väljakule ei pääse? Mingist vigastusest polnud ka juttu.
Natuke kritiseeriks ka Kalevi fänne, kes minu arust koduväljakul tartlastele liiga hellalt pähe said..
Kriisa tegi hea mängu..ülejäänud keskpärase..uusi mehi oleks juba vaja meeskonda, praegune seis on ikka ülisitt.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

tänase mängu põhjal pole küll mingit ülikallist viskajat vaja, Kriisa pani ära kuii vaja, Arbet pani kohati hullu aga viskas ära, Kangur pani sisse.
Kõige rohkem jääb puudu siiski lauapallides ja Reedile vahetuse andmises.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

kohtunikud on ikka niii... aga noh mäng oli kh null.. kanguri kopp oli ilus... aga miks mängud on suurhallis miks miks miks???????? saana ru et saku toob sisse rohkem, aga seal ei lähe rocki vastu, see on neil juba alateadvuses kinnnni....

masendav mäng, rock pole nii tugev ju
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

Ei tea mina nii väga kriitiline ei oleksgi minu arust mängisid mõlemad võistkonnad suht normaalse mängu lihtsalt rock oli natuke kindlam. Kangur kopp oli võimas ja Marek Doronin on vist jälle julgenud palle pealt hakkata suruma.:D
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

võiks jah korra proovida kalevis mängida rocki vastu :)
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

Rock oli lihtsalt parem täna.Kalevil polnud täna ka õiget keemiat.Kangur kuri,Reed polnud ka lõbusa näoga.Kriisa oli nagu oli oma puu jalaga.Tegelikult meeldis Sokku mäng.Skoori ei teinud aga vastas mängija küljes ripus hästi.Sai mõnele pallile näpud vahele.<<Suslovi vile oli küll ****.Kohapeal ei näind seda Kriisa momenti,minut enne lõppu.Mis ta tegi,et tahtlik viga vilistati?
YNWA
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

sokk oli täiesti 0 minu meelest täna..... kõik olid suht 0
Vasta