BC Kalev/Cramo vs TÜ/Rock

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

Etv's vist mainis,et eelmise hooaja kodu skoor oli 6mängust 1võit.Kommentaarid on liigsed.Pole see koduhall midagi.Kalevi hall on,aga mis teha kui tahavad raha teenida.
YNWA
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Oskar8 kirjutas:võiks jah korra proovida kalevis mängida rocki vastu :)
Jah ma olen sinuga täiesti nõus..Sakus ei ole ega tule vist kunagi koduhalli tunnet, eriti kuna tundus, et Rocki fännid olid kõvemaäälega jne täna.

Ma olen juba ammu mõtelnud, et Kalevi spordihalli võiks renoveerida..ULEBi nõutele vastavaks teha jne..võiks korvide taha spetsiaalsed tribüünid ehitada jne. Tra kuidas mulle meeldiks, kui Kalev suurem osa kodumängudest peaks Kalevi hallis.

Viimati mängisime Rockiga muide Kalevi sph's hooajal 2005/2006...ja see oli muide üle mitme aasta Teini esimene mäng Rockis ning see kulmineerius suuresti Frieri ja Teini duelliga, nagu uudistes räägiti jne..Kalev võitis selle mängu ca 10 punktiga lõpuks. :D
Viimati muutis greystone, 12 Jaan 2008, 20:13, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Mis Kriisa tegi et tehnilise sai, ma ei näinudgi.
Mulle meeldis aga see liigutus, et pärast esimest kullamäe viset viskas Kriisa palli Suslovile oma pahameele näitamiseks.
Ma ise olen selline kes läheb väga kergesti keema ja mulle meeldivad sellised närvilsied mängud , eriti kui ise oled platsil ja saad veel vastast närvi ajada ;)
pelmeen

Postitus Postitas pelmeen »

kõige suurem probleemi on ikka,et tagaliinis pole ajudega meest.Kriisa võib maksimaalselt mängida 20 minutit.Kui ta väsib,siis on ikka täitsa sassis omadega.Ja sokk ikka veel jookseb väljakul ringi,jollar püksis.Visata ta ka ei oska.Selle kaitse juures on see,et ta läheb koguaeg seda palli vahelt lõikama,mistõttu tekib kohe olukord.Seisku lihtsalt palliga mehe juures.Frieriga on nii,et Kuusmaa juba ütles omal ajal selle mehe kohta kõik ära.Kurat kui on 8 sekki aega,siis jõuab liikumisi teha,mitte ei lasta õunu lendu.või veel vähem,üritas täna vist parmerit teha.trügis sinna korvialla jubedalt.ja noh,kaitset täna üldse polnud.47 punni poolajaks oli rockil nata palju.reed ikka ei saa üldse pikemate vastu.omad liigutused muidugi teeb rünnakul ära :D.lisaks veel tuleb kõvasti vabaviskeid õppida ja reedile vahetus leida.
liskas veel pole enam eelmise hooaja kiirrünnakutest ja pool kiiretest haisugi.
päeva parimad esitused olid siis kanguri kopp cosile ja loomulikult tema vägakõva pealtpanek :lol: ,mis lõppes juu sellega,et ta sai selle palli 100% reeglite vastaselt endale uuesti.kui pall korvi ei puutund,siis nagu eii tohiks ju seda ise uuesti kätte võtta.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

see komplekteerimne on ikka täiesti aiataha läinud, me pole oma eelarve eelist absouluutselt kasutanud...
pange mängud kalevisse, seal on võimatu kaotada ju :)
FANnrOne
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 13 Jaan 2007, 21:41

Postitus Postitas FANnrOne »

pelmeen kirjutas:kõige suurem probleemi on ikka,et tagaliinis pole ajudega meest.Kriisa võib maksimaalselt mängida 20 minutit.Kui ta väsib,siis on ikka täitsa sassis omadega.Ja sokk ikka veel jookseb väljakul ringi,jollar püksis.Visata ta ka ei oska.Selle kaitse juures on see,et ta läheb koguaeg seda palli vahelt lõikama,mistõttu tekib kohe olukord.Seisku lihtsalt palliga mehe juures.Frieriga on nii,et Kuusmaa juba ütles omal ajal selle mehe kohta kõik ära.Kurat kui on 8 sekki aega,siis jõuab liikumisi teha,mitte ei lasta õunu lendu.või veel vähem,üritas täna vist parmerit teha.trügis sinna korvialla jubedalt.ja noh,kaitset täna üldse polnud.47 punni poolajaks oli rockil nata palju.reed ikka ei saa üldse pikemate vastu.omad liigutused muidugi teeb rünnakul ära :D.lisaks veel tuleb kõvasti vabaviskeid õppida ja reedile vahetus leida.
liskas veel pole enam eelmise hooaja kiirrünnakutest ja pool kiiretest haisugi.
päeva parimad esitused olid siis kanguri kopp cosile ja loomulikult tema vägakõva pealtpanek :lol: ,mis lõppes juu sellega,et ta sai selle palli 100% reeglite vastaselt endale uuesti.kui pall korvi ei puutund,siis nagu eii tohiks ju seda ise uuesti kätte võtta.
tohib
BC Kalev/Cramo
Natalya
Kasutaja
Postitusi: 214
Liitunud: 12 Dets 2006, 19:15
Asukoht: Jõhvi
Kontakt:

Postitus Postitas Natalya »

Kui nad niimodi ka edaspidi Rocki vastu mängivad,siis nad meistriks küll ei tule! Hetkel on tartlased tugevamad!
Võitle KALEV alati!!! go go go!!!!
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

FANnrOne kirjutas:
pelmeen kirjutas:kõige suurem probleemi on ikka,et tagaliinis pole ajudega meest.Kriisa võib maksimaalselt mängida 20 minutit.Kui ta väsib,siis on ikka täitsa sassis omadega.Ja sokk ikka veel jookseb väljakul ringi,jollar püksis.Visata ta ka ei oska.Selle kaitse juures on see,et ta läheb koguaeg seda palli vahelt lõikama,mistõttu tekib kohe olukord.Seisku lihtsalt palliga mehe juures.Frieriga on nii,et Kuusmaa juba ütles omal ajal selle mehe kohta kõik ära.Kurat kui on 8 sekki aega,siis jõuab liikumisi teha,mitte ei lasta õunu lendu.või veel vähem,üritas täna vist parmerit teha.trügis sinna korvialla jubedalt.ja noh,kaitset täna üldse polnud.47 punni poolajaks oli rockil nata palju.reed ikka ei saa üldse pikemate vastu.omad liigutused muidugi teeb rünnakul ära :D.lisaks veel tuleb kõvasti vabaviskeid õppida ja reedile vahetus leida.
liskas veel pole enam eelmise hooaja kiirrünnakutest ja pool kiiretest haisugi.
päeva parimad esitused olid siis kanguri kopp cosile ja loomulikult tema vägakõva pealtpanek :lol: ,mis lõppes juu sellega,et ta sai selle palli 100% reeglite vastaselt endale uuesti.kui pall korvi ei puutund,siis nagu eii tohiks ju seda ise uuesti kätte võtta.
tohib
siis tohib kui on vise!
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

ja cusworthi kaitset tuleb kiita! kui allingu kaitses reedi siis Reed tegi kyll kergelt vennale ära! :D aga Allingu on nagu ta on... BBL all-star :D
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Postitus Postitas Alan »

Sul on kolmese taga põrgatus kinni, sööta pole kuskile. Viskad meelega kaarega ässa korvi alla ja viskad ära. Tahate öelda, et nii tohib? Ma ei tea..

Aga kohtunikest, mina (kõigest minu arvamus) julgen väita, et kes kohtunike töös midagi erapooletut nägi võib ennast idioodiks kutsuda. Ma ei tea, kuidas teil on, aga minul on konkreetselt häbi, kui ma kuulen seda sõna otseses mõttes paska, mida "fännid" platsile saadavad. Vähekene enesväärikust võiks ikka olla. Päris "kohtunik on p*de" lauluni, nagu jalgpallis kasutusel, pole asjad küll veel õnneks jõudnud. Kriisa sai jumala õige tehnilise mölisemise eest. Ju tal jooksis natuke kokku juhe hapniku puuduses. Kõik vead, mis Kangurile anti, tõstis ta ise käe püsti, oli nõus. Tavaliselt ta lööb käega vms. Täna lendas mees isegi kõrgema kaarega, kui härra Gert Dorbek parimatel päevadel. Selliseid visatud piruette alati ei näe. Üldse oli ta kuidagi liimist lahti, kohati tegeles rohkem rüselusega kui korvpalliga. Aga üldiselt mängis Rock meeskonnana Kalevi täna üle, muud polegi.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Alan kirjutas:Sul on kolmese taga põrgatus kinni, sööta pole kuskile. Viskad meelega kaarega ässa korvi alla ja viskad ära. Tahate öelda, et nii tohib? Ma ei tea..

Aga kohtunikest, mina (kõigest minu arvamus) julgen väita, et kes kohtunike töös midagi erapooletut nägi võib ennast idioodiks kutsuda. Ma ei tea, kuidas teil on, aga minul on konkreetselt häbi, kui ma kuulen seda sõna otseses mõttes paska, mida "fännid" platsile saadavad. Vähekene enesväärikust võiks ikka olla. Päris "kohtunik on p*de" lauluni, nagu jalgpallis kasutusel, pole asjad küll veel õnneks jõudnud. Kriisa sai jumala õige tehnilise mölisemise eest. Ju tal jooksis natuke kokku juhe hapniku puuduses. Kõik vead, mis Kangurile anti, tõstis ta ise käe püsti, oli nõus. Tavaliselt ta lööb käega vms. Täna lendas mees isegi kõrgema kaarega, kui härra Gert Dorbek parimatel päevadel. Selliseid visatud piruette alati ei näe. Üldse oli ta kuidagi liimist lahti, kohati tegeles rohkem rüselusega kui korvpalliga. Aga üldiselt mängis Rock meeskonnana Kalevi täna üle, muud polegi.
seda kohtunik on **** laulu laulsid ühed mu tuttavad Eesti - Andorra jalkal :)

aga ok..hetkel on ikka päris sitt seis...midagi tuleks kähku ette võtta ja seda ma ka ru ei saa, miks pelkic platsil üldse polnud jne.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

ma kyll ei kuulnud seda laulu, aga eks käi kreekas ära, siis näed hoopis midagi muud....
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

Makedoonia-Eesti mängus mängijad tunnistasid et fännid suutsid mängu isu ära võtta!
rockijaa

Postitus Postitas rockijaa »

Kalevi fännid olid jah täna kuidagi vaiksed!

Tooks ka siis mängu parimad hetked (Rocki poolt vaadatuna)

1) Taltsi kulp Kangurile, Ülikõva
2) Doronini ja Cusworthi pealtpanekud
3) Kanguri Äss üksinda korvilaua alt visates... Naer tuli peale!
4) Kullamäe uskumatud kolmesed
5) Tantsutüdrukud ^^ (Tantsu võiks rohkem olla, kui kehaosade näitamist)
6) Uskumatult palju jookse suudeti lõpuks ometi ära vilistada!
7) Kalevi "uskumatu" vabavisete täpsus!

Äitäh! Edu edaspidiseks, loodan, et nii halba mängu enam ei tee, muidu on teiega juba jama mängida! :D
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

jah,ilus oli see ka,kui Gert oli ***** maas.<Kui talle viskel käsi palli peale pandi.
YNWA
Vasta