BC Kalev/Cramo vs TÜ/Rock

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
villu123
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 05 Mai 2007, 00:29
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Postitus Postitas villu123 »

rockijaa kirjutas:Kalevi fännid olid jah täna kuidagi vaiksed!

Tooks ka siis mängu parimad hetked (Rocki poolt vaadatuna)

1) Taltsi kulp Kangurile, Ülikõva
2) Doronini ja Cusworthi pealtpanekud
3) Kanguri Äss üksinda korvilaua alt visates... Naer tuli peale!
4) Kullamäe uskumatud kolmesed
5) Tantsutüdrukud ^^ (Tantsu võiks rohkem olla, kui kehaosade näitamist)
6) Uskumatult palju jookse suudeti lõpuks ometi ära vilistada!
7) Kalevi "uskumatu" vabavisete täpsus!

Äitäh! Edu edaspidiseks, loodan, et nii halba mängu enam ei tee, muidu on teiega juba jama mängida! :D
KES siis tantsu vaatab, vaadatakse ikka ilusaid tydrukuid :D
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

ja ilus oli ka see kanguri kopp cusile :) see oli jõhker... ja kullamäe kopp kh :)
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

ja Allingu järjekordne mööda läinud vise korvi alt :)
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

olgu kuidas on kuid mingeid muudatusi on meeskonnas vaja teha ja kiireimas korras ,sest asi on persse minemas,siin pole enam selles kahtlust .Kuid kas neid muutatusi ka tuleb seda peab näitama algav nädal
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

jyrgen: ma kyll ei kuulnud seda laulu, aga eks käi kreekas ära, siis näed hoopis midagi muud....
sa ei saanudki seda kuulda, seda laulis teatud seltskond selles sektoris värava taga, kus piiroja esimese värava lõi
Tantsutüdrukud ^^ (Tantsu võiks rohkem olla, kui kehaosade näitamist)
ma arvan kh, et vaata rohkem neid..kui tantsu
fänn1
Kasutaja
Postitusi: 177
Liitunud: 25 Nov 2006, 13:55
Asukoht: tabasalu

Postitus Postitas fänn1 »

no ma arvan et toogu kõigepealt see kuldse käega tagamees kohale ja siis hakaku korvi alla vaatama.selge on see et tagaliinist tuleb hetkel liiga vähe punkte.eile oli küll enamvähem norm kuid kalevil puudub võiskonna aju kes rockil on ntx tsinn.ühesõnaga on vaja meest kes paneb võiskonna käima ja viskab ise ka otsustaval hetkel sisse.korvi alla võiks ka tulla mõni võimas ja pikk eurooplane.sest kui reed puhkust korralikult saaks arvan mina et oleks kalevil väga võimas c-de paar.kangur ja arbet mängivad enamvähem oma koha välja.ja keerles.ma ei saa aru kust kuradi kohast see mees sellel aastal välja ilmus.oli ta ju elmistel aastatel suht sitas vormis
elagu kalev.go,go,go kalev
pelmeen

Postitus Postitas pelmeen »

selle Tsinni kohalt on vist ikka nii,et mis viga poisil mängida,kui Kullamäe ja tein kõrval seisavad.Ja ta on ikka rohkem selline isetseja tüüpi rohkem.esimesel poolajal ta aint üksi viskaski.need cosi korvid tulid kõik kullamäe söötudest.
teisel poolajal enam tsinn ei murdnud korvialla ja tema vägasuur nõrkus on kaugvisked.liskas viskas cos teisel poolajal vist aint 1 punkti.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

mulle ka tsin ei meeldi! tal ikka harjumus tähtsatel hetkedel pallikaotusi teha!
Britta
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 18 Nov 2006, 23:55
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Britta »

oijah.. mängust siis varsti 24 h möödas.. ja ma ei saa siiani aru, kuidas saadi nii südametult mängida.. ainukesed, kes mängus sees olid, olid Kriisa, Kangur, Arbet ja Reed.. teised olid sellised uina-muina. keerles tegi ka alguses paar head liigutust, aga pärast vajus ära. igastahes, mehed olid kurvad ja Matic nagu ikka kehita kaotuse peale õlgu ja ütles "next time will be better" nagu ta armastab seda peale iga kaotatud mängu öelda.. saagu üle sellest lausest ja tehku nii, et see lause läheks täkkesse!

igastahes, parim asi oli Kanguri ulmeblokk Cus-ile. see vend ikka lendab, kui vaja! aga muidu, näotu värk!
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

:D tegelt see blokk ei olnud nii hull midagi! kui kangur oleks tahtnud oleks ta lihtsalt selle palli kinni püüdnud, aga tegi ikka efektselt :D
yes

Postitus Postitas yes »

kas keegi salvesas mängu? Ise käisin kohapeal vaatamas ja tahaks uuesti seda kanguri blokki näha.
#99

Postitus Postitas #99 »

Krt, ma aru ei saa Maticist. Keerles paneb ilusti mitu head viset sisse, pingile. Esimene poolaeg, asi on väsimusest kaugel. Tänu Maticile, teisel poolajal keerles ei leidnudki oma mängu. Kriisa mitu head liigutust ja korvi. Kuhu? Pingile. Hästi tehtud. Selgelt näha, et Kanguril ei lähe. Võta pingile. Las mõtleb ja proovida siis uuesti. Kedzo, ega ta sitt pole. Vajalikul hetkel paneb ära ja keha on ka piisavalt kaitses mängimiseks. Ikka pingil vajalikelt hetkedel. Frier?? Oli juu näha, et temaga täna mäng ei lähe. Miks hoida väljakul?

Kokkuvõtteks võib öelda, et Matici vahetused on müstika.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

#99 kirjutas:Krt, ma aru ei saa Maticist. Keerles paneb ilusti mitu head viset sisse, pingile. Esimene poolaeg, asi on väsimusest kaugel. Tänu Maticile, teisel poolajal keerles ei leidnudki oma mängu. Kriisa mitu head liigutust ja korvi. Kuhu? Pingile. Hästi tehtud. Selgelt näha, et Kanguril ei lähe. Võta pingile. Las mõtleb ja proovida siis uuesti. Kedzo, ega ta sitt pole. Vajalikul hetkel paneb ära ja keha on ka piisavalt kaitses mängimiseks. Ikka pingil vajalikelt hetkedel. Frier?? Oli juu näha, et temaga täna mäng ei lähe. Miks hoida väljakul?

Kokkuvõtteks võib öelda, et Matici vahetused on müstika.
kusjuures suht samad asjad jäid silma eile ja ei saanud tõesti Matist aru...
Britta
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 18 Nov 2006, 23:55
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Britta »

Matic on viimased paar mängu imelikke vahetusi teinud.. jätab mehe liiga kauaks pingile ja siis ei tee mees enam platsil essugi.. tal on peas hetkel midagi nihu hetkel.. aga ma loodan, et ehk ta leiab ennast varsti ja paneb meeskonna jälle tööle nagu üks kellavärk!
Vasta