BC Kalev/Cramo vs TÜ/Rock

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

ja kohtunikega mölisev ka asjatult... tehakse tavaline viga ja matic kohe vehib ja karjub et tuleks ebasportlik anda :D kahtlane! vahest vehib ei tea mdia öelda ja ytleb midagi serbia keeles :D
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

minu meelest kh mati teeb viimael ajal kahtlaseid vahetusi, nt sokk alustas rocki vastu.. miks mitte kriisa jne.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

ja kui Allingu väljakul oli siis oli *Reed pingil :S
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

koguaeg polnud juu.. ma arvan et see oli sellega seotud,et kui cus puhkas, puhkas ka tema
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

Reed tavalisewlt ju Allingu vastu ryndes teeb mida ise tahab!
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

Oskar8 kirjutas:Reed tavalisewlt ju Allingu vastu ryndes teeb mida ise tahab!
nojah seda ka (haha oskar :) )
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4161
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

see et matic vaidleb, see on loogiline, sest see on kõikidel aladel igaüks näeb ikka asja alati oma nurga alt ja enda poolt pea 100% on see niii, aga jah vahetuste ja time outide võtmisega jääb sageli kyll hiljaks.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

jyrgen kirjutas:minu meelest kh mati teeb viimael ajal kahtlaseid vahetusi, nt sokk alustas rocki vastu.. miks mitte kriisa jne.
Kriisal peaks jalgadega mingi pro. olema.Küll sai puukaid ja gran vastu väänas ära.See selleks.
YNWA
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

nädal aega põeb sul puukat w?
pelmeen

Postitus Postitas pelmeen »

selle puukate jutu juures meenub kriisaga veel üks seik,et omal ajal,vist nybitis mängides veel,väänas ta hüppeliigest nii hullult,et ei saanud käiagi,kuid ütles treenerile,et on ok ja läheb mängu.pärast selgus,et tal oli mingi hüppeliigese luumurd või midagi sellist ja oli mitu kuud kipsis.
kriisa siis on selline veel,et laagris olles ärkab kell 6.00 hommikul ja läheb jookseb,võimleb.siis kui teised hotellitoast unistena bussi uimerdavad,on kriisal juba 1 trenn tehtud.sellepärast ta selline ongi-kriisa.ja ega nii vana kala tegelikult enam ümber ei õpeta ka.
PointGuard
Uus kasutaja
Postitusi: 22
Liitunud: 04 Nov 2007, 11:01
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas PointGuard »

enne mängu oldi juba nii mornide nägudega.juu siis eelmine õhtu matic käristas ühe 5 tunnise trenni jälle,ohtrate joonejooksudega.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

Ei tea mis seal trennis toimub,kuid mehed on nagu sunnitööl.Kui Sokk,Kriisa ja Kangur pingile vahet vahel tulid,siis turtsusid ja podisesid pidevalt enda ette.Kangur närib ka nätsu väljakul ja siis loobib kuhu juhtub.Viimati mängiti hea tujuga Siauliai vastu.Erinevus ainult selles,et mängule ei mindud trenni pealt.Kes istus/kummardas peldikus ning muud põhjused.Noh ja kolm päeva hiljem asveli vastu jälle kurnatud olekuga.Mati peaks juba selle kahe aastaga ära õppinud eestlase mentaliteedi.Või üritab ikka ratast leiutada.
YNWA
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

jama on see kh, et tein sai 5 ryndelauda kätte selle mängus....
tanel
Kasutaja
Postitusi: 203
Liitunud: 02 Apr 2007, 10:13

Postitus Postitas tanel »

Kysimus, teile, võibolla natuke rumal..... ma vaatasin telekast mängu ja ma ei tea kes seal kommentaator oli aga pidevalt rääkis ta sellest et iga tartu mees võiks kanguri vastu üks üks ette võtta, et kangur mängib kaitses kehvasti.....Minu arust on kangur siiamaani väga hästi kaitses mänginud või olen ainult mina sellest niimoodi aru saanud
FANnrOne
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 13 Jaan 2007, 21:41

Postitus Postitas FANnrOne »

tanel kirjutas:Kysimus, teile, võibolla natuke rumal..... ma vaatasin telekast mängu ja ma ei tea kes seal kommentaator oli aga pidevalt rääkis ta sellest et iga tartu mees võiks kanguri vastu üks üks ette võtta, et kangur mängib kaitses kehvasti.....Minu arust on kangur siiamaani väga hästi kaitses mänginud või olen ainult mina sellest niimoodi aru saanud
Endeni teooria, et Kanguri 1 on 1 kaitse mäng on üks halvimaid. Peamiselt on tal ka õigus
BC Kalev/Cramo
Vasta