Martin Müürsepp

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Martin Müürsepp

Postitus Postitas väike-tamma »

Charly kirjutas:
väike-tamma kirjutas:
väike-tamma kirjutas:Nagu pildilt näha võite käisin ka ise kohal ja naerda sai.

hahahaha kus nüüd alles salvas. Kui sa just ei tea siis ma istun Müüri selja taga sorry et seda ütlen sa väike ebard
Vaatasin kohe, et oled sedasi profiilis väga oma isa noorema aja fotodelt nähtule sarnane.
Seda ütlevad nad kõik mulle.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Martin Müürsepp

Postitus Postitas KalevRuus »

hahahaha kus nüüd alles salvas. Kui sa just ei tea siis ma istun Müüri selja taga sorry et seda ütlen sa väike ebard
Igati muhe nali, asjata solvusid. Ega see sinu pihta halvustavalt suunatud polnud. Kui poleks ette jõutud, oleksin ehk isegi küsinud, et kas külm polnud ja ehk ühtteist veel.
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Martin Müürsepp

Postitus Postitas väike-tamma »

KalevRuus kirjutas:
hahahaha kus nüüd alles salvas. Kui sa just ei tea siis ma istun Müüri selja taga sorry et seda ütlen sa väike ebard
Igati muhe nali, asjata solvusid. Ega see sinu pihta halvustavalt suunatud polnud. Kui poleks ette jõutud, oleksin ehk isegi küsinud, et kas külm polnud ja ehk ühtteist veel.
No ei ole erilist naljade tuju kuna ma hetkel invaliid ja sellepärats läksingi närvi. Kui oli asjata siis sorry
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4161
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Martin Müürsepp

Postitus Postitas marxx762 »

On keegi juba müüri raamatu ostnud ja ka lugenud?
Mis mulje on jätnud?
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Martin Müürsepp

Postitus Postitas väike-tamma »

marxx762 kirjutas:On keegi juba müüri raamatu ostnud ja ka lugenud?
Mis mulje on jätnud?
Raamat on päris hea. Huvitavaid seiku tuleb välja. Soovitan igal juhul muretseda endale.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Martin Müürsepp

Postitus Postitas Kalev4ever »

väike-tamma kirjutas:
marxx762 kirjutas:On keegi juba müüri raamatu ostnud ja ka lugenud?
Mis mulje on jätnud?
Raamat on päris hea. Huvitavaid seiku tuleb välja. Soovitan igal juhul muretseda endale.
Palju plekib muidu?
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Re: Martin Müürsepp

Postitus Postitas Kristo »

üleeile Selverist ostsin, 275.- oli hinnaks (20% sain alla, arvan et partnerkaardi tõttu).
Raamat on väga huvitav ja samuti soovitan selle osta.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4161
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Martin Müürsepp

Postitus Postitas marxx762 »

Kristo kirjutas:üleeile Selverist ostsin, 275.- oli hinnaks (20% sain alla, arvan et partnerkaardi tõttu).
Raamat on väga huvitav ja samuti soovitan selle osta.
ma ostsin täna raamatu ja hetkel olen jõudnud otsaga maccabi aegadesse, kus müür hoidis oma dollareid külmkapis.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Martin Müürsepp

Postitus Postitas Kalev4ever »

Nonii, sai siis ka lõpuks raamat läbi loetud. Üldiselt väga huvitav raamat oli, leheküljed aina möödusid ja möödusid, kuigi ma pole kaugeltki mitte eriline raamatute lugeja.

Kuidas kaineris leivast täringuid visati, kuidas Bonner Venemaal elades lasi soojal veel vanni voolata, et endal soojem oleks ning kuidas Greer enne väljalendu saunas higistamas käis, et siis mänedžerile mulje jääks, et tal palavik on ja mitmeid seikasid veel. Kes pole veel ostnud ja kahtlevad kas seda teha, siis kindlasti ostke! :)
Fear the prophet!
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Martin Müürsepp

Postitus Postitas Mr. Aff »

Super raamat väga hästi kirjutatud...mind üllatas et tüüp nagu NII palju tina pani, nagu seal kirjutati. :)
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Martin Müürsepp

Postitus Postitas Karl »

Müür kuskil intervjuus rääkis et pooled asjad jäid rääkimata kah:)
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Martin Müürsepp

Postitus Postitas nojah »

Soovitan lugeda küll kõigil korvpallihuvilistel. Saab läbi praktiliselt bussisõiduga Tallinnast Tartusse ja tagasi (OK tegelt võtab veidi rohkem aega, olin juba NBA perioodini oma lugemisega jõudnud varem aga tagasisõidul sai jällegi tund enne sõidu lõppu läbi). Ei hakkagi täpsemalt kirjeldama sisu, eks igaüks lugegu ise. Pikk ja huvitav kokkuvõte. Eks meeldib muidugi ka sellepärast, et kajastatud just seda aega (80. lõpust tänaseni), kui ise olen korvpalli jälginud.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Martin Müürsepp

Postitus Postitas KalevRuus »

Raamat huvitav aga mulle ei istu see autori stiil panna raamat peamiselt vanadest artiklitest kokku. Mürka enda juttu võinuks nende arvelt pisut rohkem olla.
Kasutaja avatar
kasutaja123
Kasutaja
Postitusi: 1067
Liitunud: 04 Apr 2009, 13:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Martin Müürsepp

Postitus Postitas kasutaja123 »

KalevRuus kirjutas:Raamat huvitav aga mulle ei istu see autori stiil panna raamat peamiselt vanadest artiklitest kokku. Mürka enda juttu võinuks nende arvelt pisut rohkem olla.
Täpselt, vahepeal oli mitmeid lehekülgi järjest lihtsalt tuima juttu ajalehtedest, kuigi Mürkal endal oleks olnud ilmselt nii mõndagi öelda. Muidu oli aga huvitav raamat, eriti minusugusele, kes ma kossu teadlikumalt alles viimase kümnendi algusest olen jälginud.
Kasutaja avatar
eestikana
Kasutaja
Postitusi: 361
Liitunud: 11 Nov 2009, 11:55

Re: Martin Müürsepp

Postitus Postitas eestikana »

Pilt
Moving balls with mind since 1974
Vasta