Bc Kalev/Cramo vs TÜ/Rock

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Postitus Postitas Karl »

Sõber Talts teeb korraliku hyppe ja siis kukub sõber Kangurile ka korralikult pähe, pähe kukkumist karistatakse selles mängus isikliku veaga:D
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Oeh..mina jõudsin ka lõpuks mängult tagasi :D

aga jah, midagi positiivset küll pole, sai küll fännklubi juures terve mängu kaasa rõõgitud, aga kasu polnud, kõik olid eile kehvad, ehk Kangur oli ainult norm. Arbet on täiesti metsas omadega, Kedžo on väga aeglane ja rünnakul ka sitt seekord, sama jutt ka ülejäänute kohta, nagu alati Valmo AINSANA VÕITLES! Aga teised on nagu kuradi naised väljakul.
Mängu positiivsem hetk oli ehk poolaja lõpp, kui Sokk sisse viskas, samas teise paoolaja algus oli täitsa *****, audist anti pall tartule kohe.
vähemalt rahvast oli palju ja keegi seletaks, miks sõjaväelased ja mereväelased nii tihti kossu vaatamas käivad? :D
Ja maskotid..võrreldes Neptunase mänguga, mil ma viimati Sakus käisin olid vist välja vahetatud need seal sees, palju aktiivsemad jne, respekt! :D Mingi kuradi Cramo lennuk või asjandus ka väga viis. :D
FANnrOne
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 13 Jaan 2007, 21:41

Postitus Postitas FANnrOne »

greystone kirjutas:Oeh..mina jõudsin ka lõpuks mängult tagasi :D

aga jah, midagi positiivset küll pole, sai küll fännklubi juures terve mängu kaasa rõõgitud, aga kasu polnud, kõik olid eile kehvad, ehk Kangur oli ainult norm. Arbet on täiesti metsas omadega, Kedžo on väga aeglane ja rünnakul ka sitt seekord, sama jutt ka ülejäänute kohta, nagu alati Valmo AINSANA VÕITLES! Aga teised on nagu kuradi naised väljakul.
Mängu positiivsem hetk oli ehk poolaja lõpp, kui Sokk sisse viskas, samas teise paoolaja algus oli täitsa *****, audist anti pall tartule kohe.
vähemalt rahvast oli palju ja keegi seletaks, miks sõjaväelased ja mereväelased nii tihti kossu vaatamas käivad? :D
Ja maskotid..võrreldes Neptunase mänguga, mil ma viimati Sakus käisin olid vist välja vahetatud need seal sees, palju aktiivsemad jne, respekt! :D Mingi kuradi Cramo lennuk või asjandus ka väga viis. :D
Lennuk on küll tegelikult tsepeliin .
BC Kalev/Cramo
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

jajah :D

a , irw eriti laheda pildi leidsin ka kalevi kodukalt, kus ma erinevalt teistest juba kaotuses kindel olen ja juba loobunud, käed ristis sal paremal esireas :D jumala naljakas tagant järele vaadata seda, aga üldiselt oli lahe mäng siiski, rahvast oli jne, maskotid tegid head tööd jne. :P aga jh, ma tahaks ikkagi kalevi spordihallis rohkem käia..


http://www.bckalev.ee/fotod/index.php/1 ... bnail=true
Viimati muutis greystone, 19 Mär 2008, 17:49, muudetud 1 kord kokku.
Patrik
Kasutaja
Postitusi: 294
Liitunud: 02 Nov 2007, 11:36
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas Patrik »

Link on vigane
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

korras. :P nüüd..
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

fännklubiga oligi jutt selline, et viimased 5 minutit on kõik püsti, sõltumatu seisust :)
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

jaja, vabandust, ma suht esimest korda :D ja veel liige pole, aga varsti olen ma loodan..eks peab merliga rääkima veel.
oot, aga Šiauliai mängul olin ma ka fännklubi seas ja siis polnud sellist korda :D

ja see pilt oli mis oli, aga 10 sek hiljem olin ma püsti mängu lõpuni ja elasin kaasa :D
Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristo »

See jutt tekkis minemeelest just enne Rocki mängu :D
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

lol :D ok, ma ei teadnud, vabandan, üritan siis järgmine kord kui tulen juba kalevi särki hoida seljas ja fännklubiga liituda, mingi 100 eek pidi ka andma kellegile w? :D
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

Patrik kirjutas:Vahe on sama suur nagu kanal ja kukel!
ojaa , pane tarka nüüd siin !
Patrik
Kasutaja
Postitusi: 294
Liitunud: 02 Nov 2007, 11:36
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas Patrik »

BigMac kirjutas:
Patrik kirjutas:Vahe on sama suur nagu kanal ja kukel!
ojaa , pane tarka nüüd siin !
Kas ütlesin midagi valesti? Kui midagi ei meeldi, siis sa saad mulle alati sõnumi saata ning probleemid lahendada.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

on kyll valesti... sa ei pea siin kõigi kallal nähvama!
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

Oskar8 kirjutas:on kyll valesti... sa ei pea siin kõigi kallal nähvama!
5+ :lol:
pelmeen

Postitus Postitas pelmeen »

selline küsimus tagantjärgi,et kes Cosworti kattis?Eelmine mäng kui kalev rocki võitis tegi kangur kll mehega mis tahtis kaitses.tundub et seda käiku tuleks ka edaspidi kautada.reedil pole ikka sellist jõudu.liskas tundub et kangurile meeldib ikka kaitses jõulisem mäng kui kiirem.
Vasta