KML I Finaal TÜ/Rock-BC Kalev/Cramo

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
no

Postitus Postitas no »

No niimoodi poolajaks -9 peale lasta on ikka võrdlemisi kahtlane.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

asi on täiesti p.......ses siin pole midagi.Mina küll ei näe siin mingit võimalust ,et me siin täna võitta võiks.Arvan ,et teisel poolajal läheb asi aina hullemaks.Kui nii mängime siis arvan ,et4-0 on see seeria tulemas Rockile
#18
Kasutaja
Postitusi: 184
Liitunud: 16 Nov 2006, 21:07

Postitus Postitas #18 »

ma ei saa aru miks Kangur neid raskeid kolmeseid proovib, visaku siis kui vaba on
vihane
Kasutaja
Postitusi: 396
Liitunud: 30 Sept 2007, 11:51

Postitus Postitas vihane »

kanguril 3p 4-0 ja 2p visked 1-0 no mis sa teed sellisega? krt endal nii head võimed mingu korvi alla ja pangu pealt, mitte ärgu üritagu kolmeseid ,mis kunagi ei taba.vot see on minu arvamus!!!!

Ja to 18# ta viskas kõik kolmesed täiesti vabalt lihtsalt ta pole hea käega :S

Kas keegi nõustub minuga????????????????
Viimati muutis vihane, 13 Mai 2008, 18:49, muudetud 1 kord kokku.
Charly
Kasutaja
Postitusi: 399
Liitunud: 01 Okt 2007, 15:01
Asukoht: Kurtna

Postitus Postitas Charly »

Ei nõustu, Kanguril on käsi hea, rabistama kui vaid kipub, siis läheb mööda. Tuleb asja teisel poolajal rahulikumalt võtta.
Karlsson

Postitus Postitas Karlsson »

spartaklane kirjutas:asi on täiesti p.......ses siin pole midagi.Mina küll ei näe siin mingit võimalust ,et me siin täna võitta võiks.Arvan ,et teisel poolajal läheb asi aina hullemaks.Kui nii mängime siis arvan ,et4-0 on see seeria tulemas Rockile
Mis sul viga un??...mix sa vaatad seda mängu kui se sinus aint negatiivseid emotsioone tekitab nagu näha...ära ole siis kalevi fänn kui kunagi neisse ei usu...
juuksed
Kasutaja
Postitusi: 102
Liitunud: 29 Jaan 2008, 18:12
Kontakt:

Postitus Postitas juuksed »

Kedžot võiks rohkem kasutada, mitte ainult Jelici vahetusena.

Spartaklane ära oli nii negatiivne, asi ei ole veel pe...s...
Pilt
Pilt
Pilt
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

no vaatame mida te siin peale seda mängu räägite ,asi pole siin minu negatiivsuses vaid mängus ,kus meie omad nii saamatud välja näevad.Kui te kõik siin nii targad olete siis öelge millega me neid siin üldse võitta võime,kui me nii vabadelt positsioonidelt viskeid ära ei pane
Karlsson

Postitus Postitas Karlsson »

spartaklane kirjutas:no vaatame mida te siin peale seda mängu räägite ,asi pole siin minu negatiivsuses vaid mängus ,kus meie omad nii saamatud välja näevad.Kui te kõik siin nii targad olete siis öelge millega me neid siin üldse võitta võime,kui me nii vabadelt positsioonidelt viskeid ära ei pane
Mudugi on kalev tna sitt,aga iga finaalseerias on olnud valusaid ja nati suuremaid kaotusi...tleb neljap uuesti pingutada ja päävad ple vennad....aga mix sa toetad kalevit kui sul neisse usku ple...
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Loodan, et ropendamise pärast siit foorumist banni ei saa, aga praegu olen sunnitud ütlema lihtsalt et minge put*i kuradi Kalevi juhtkond ja mänedžment, hetkel ei koti üldse need asjaolud kuidas tegelikult Reed lahkus.
Kogu hooaja on Kalevi sitt mäng tingitud halvast komplekteeritusest, sellest et ei suudeta tsentrit leida ( mille pärast Reedil need vigastused tekkisid ) jnejne.

Pärast tänast HÄVINGUT, olen kindel et tänavune tiitel läheb 4-0 või 4-1 Tartule!




EDIT: Reedita ebaolulises mängus +21 / Reedita olulises mängus -26.


Kuidas sekkuvad Rocki mängu Leppik ja Paade nii võrd hästi ning Kalevi omad ei suuda midagi.
Kogu see nus* on kõigilt täielikult mängutuju ära võtnud ning meeskonna täielikult lõhestanud, kui niimoodi edasi läheb ei taha mitte keegi praegustest leegionäridest Kalevisse jääda.
Matic & Co. on teinud ikka puhta vuugi.
Viimati muutis TDK, 13 Mai 2008, 19:49, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Selge millest kaotus tuli, muidugi lauapallid aga tra küll, kui Arbet pani ühel veerandil pmst 10 sanga siis istus terve teise veerandi pingil ! ja kui Keerles pani poolajaga 10 punni siis istus tema terve 3. veerandi pingil. Ja Kedzo hiline sisse toomine oli veel hullem no, :S
Viimati muutis #7, 13 Mai 2008, 19:54, muudetud 1 kord kokku.
Vaseliini Mati
Kasutaja
Postitusi: 301
Liitunud: 01 Okt 2007, 17:45

Postitus Postitas Vaseliini Mati »

no kelle särk sinna platsile lendas? :rolleyes:
ints
Kasutaja
Postitusi: 546
Liitunud: 02 Nov 2007, 22:55
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas ints »

jube m2ng midagi muud pole liccalt öelda
ints
Kasutaja
Postitusi: 546
Liitunud: 02 Nov 2007, 22:55
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas ints »

kangur ütles õigesti. kui nad m2ngiks sama m2ngu nagu pirita vastu 3 poolfinaalis siis -30 TÄIESTI ÕIGE
vabakutseline

Postitus Postitas vabakutseline »

no mida kuradit matic teeb?? kaotuse üks põhjuseid on muidugi lauapallid milles maticil muidugi süüd ei ole aga teistes põhjustes on küll tema süüdi. mix hoidis ta keerlest ja arbetit nii kaua pingil kui oli näha, et nad olid mängu algul heas hoos. ja ma ei saa aru mix matic aega maha ei võtnud kui oli näha esimesi märke mõõna tulekust. selle asemel, et TIME-OUT võtta tegeles ta valjaku ääres mängu väliste asjadega.
Vasta