KML I Finaal TÜ/Rock-BC Kalev/Cramo

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4161
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Vaseliini Mati kirjutas:no kelle särk sinna platsile lendas? :rolleyes:
"Eestlase" vist
Igatahes, Mängult tagasi ja noh Mati sitt sõna otseses mõttes, koduvile oli kah ikka suht hull. Lauda ei blokeeritud sealt ka vahe lauas, ühesõnaga masendav. Aga mati kah tore mees 15 sek mängida hakkab toomet mängu panema, no midafakki, ennem oleks pidanud juba neid mängu panema, ja säästma teisi mehi!
Maticist on küll sitaauguni.
Viimati muutis marxx762, 13 Mai 2008, 20:49, muudetud 1 kord kokku.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

olen alati Kalevi fänn ja jään ka selleks aga ausalt tänane mäng ja üldse Kalevi viimased mängud on ikka väga jubedad. Usku mul nendesse muidugi on ,kuid kui vaatad täna nende meeste nägusid siis minul jäi küll selline mulje ,et nad tulid nagu rängale tööle ja puudus täiseti arusaam meeste ja treeneri vahel.Huvitav oleks kuulda klubi juhtkonna kommentaare tänase mängu kohta,kui treeneri valikul kaalutakse veel tõesti Matici jätkamist siis peaks Kalevi juhtkond küll täiesti pimedusega löödud olema.Ja kõigi nende käest sooviksin küsida kes mind siin suureks pessimistiks peavad,kas tõesti te arvate ,et midagi siin muutub nende kahe päevaga,lihtsalt valus on vaadata seda allakäiku ,mis täna alguse sai .
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Postitus Postitas kalevcramo »

kui esimesel kahel veerandajal tundus et kalev võib veel meistritiitli võita siis....... kui poolaja vaheaeg tuli oli selge et see rong on ikkagi ka see aasta jälle läinud.
FANnrOne
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 13 Jaan 2007, 21:41

Postitus Postitas FANnrOne »

Põhjuseid on palju, ühe põhjuse mille mina leidsin oli kindlasti Kangur. Kalevi mäng oli 2. veerandil suht ladus, sööt liikus. Järsku Kanguril tuleb meelde, et tal on 0 punkti ja hakkab lihtsalt kaare tagant kange loopima üle vastase, isegi kui teda katab Kullamäe, siis kasutab Kangur oma eeliseid ja viskab põrgatuse pealt kolmese :rolleyes:
BC Kalev/Cramo
Kasutaja avatar
Travis Reed
Kasutaja
Postitusi: 200
Liitunud: 24 Mai 2007, 19:48
Asukoht: Jõgeva

Postitus Postitas Travis Reed »

nu esiteks mida kuradit see matic Kedzot pingil hoidis, tõesti ma ei saa aru miks küll. Pelicut oleks võinud ka proovida, samas ka Toomet, mine tea Toome oleks äkki mõne 3 tabanud, nagu Paade. Esimene poolaeg oli enamvähem mäng, Keerles ja Arbet pelasid korralikult, nug Scott kah aga jah Jelicut otsisid kogu aeg, oleks võinud ise peale minna ja vb isegi vea välja teenida, aga näe otsivad Jelicut. Matic on ikka täesti vale treener.
Neljapäev peab tulema parem mäng, algviisk: Kedzo, Scott, Keerles, Arbet ja Kangur, küll kangur hakkab ka neid kolmeseid neljapäev tabama. Muide Arbetil kukkusid ilusti sisse. Suur kaotus oli küll aga jah Kalev on neid pea samaga võitnud, niiet pole paha, lihtsalt laudadega tehti ära. Muidu esimene veerand ei saanud tsin ja cus üldse korvigi, sest jelic seisis hästi ees ja Scott võttis hästi peale.
Raudsepp
Kasutaja
Postitusi: 190
Liitunud: 21 Nov 2006, 22:25
Asukoht: Keila

Postitus Postitas Raudsepp »

Kusjuures mis mind üllatas oli see ,et tegelikult suutis Jelic Cusworthi vastu seal ikka päris hästi ära tehtud kahju ainult ,et mehel võhma nii vähe. Nii mõnigi kord keerutas ta ikka Cusi päris lihtsalt üle.
Lootus sureb viimasena!
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

Jah seekord väga häbiväärne kaotus, kuid ma loodan edasi :)
Vasta