KML II Finaal TÜ/Rock-BC Kalev/Cramo

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Pime oled või?

Postitus Postitas Pime oled või? »

TDK kirjutas:Tulise Kalevi poolehoidjana ütlen ka mina et see viimane olukord ei olnud ebasportlik, kuid kohtunikel pidi olema selline asi reeglites kirjas, umbes midagi sellist et Kangur ei läinudgi palli mängima vaid sihilikult Leppikut takistama.
Saad sa aru, et Kanguri närvid keesid üle. Ta vahepeal oleks juba kallale läinud, siis leppik rahustas ta maha.
Ebasportliku sai ta sellepärast, et Kangur ei mänginud palli vaid läks selgelt viga tegema kuna Kalev oli taga.
Kui sa oled nii loll ja ei tea korvpalli reegleid. Siis tee ennem need endale selgeks kui hakkad sinisilmselt rääkima, et see ei olnud viga.
Kalev oleks pidanud ei tea mitu tehnilist veel saama. Matic oli nagu 6 mees platsi peal. Sammuti ei vilistatud ära Jelici jookse... Kohtunike vilepartii oli tõesti ülikõva!!
Kalev sai teha Rockist 18 VISET rohkem. Kui sellise suure eduga ei võideta, siis on tõesti midagi lahti. Pole mõtet süüdistada kaotuses AINULT kohtunike. Nad keerasid sitta mõlemale meeskonnale.



Aitäh.
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Basket.ee 's olevas pressikonverentsi videos, süüdistab Matic ka suht palju kohtunikke..
pelmeen
Kasutaja
Postitusi: 206
Liitunud: 05 Apr 2008, 21:37

Postitus Postitas pelmeen »

Pime oled või? kirjutas:
TDK kirjutas:Tulise Kalevi poolehoidjana ütlen ka mina et see viimane olukord ei olnud ebasportlik, kuid kohtunikel pidi olema selline asi reeglites kirjas, umbes midagi sellist et Kangur ei läinudgi palli mängima vaid sihilikult Leppikut takistama.
Saad sa aru, et Kanguri närvid keesid üle. Ta vahepeal oleks juba kallale läinud, siis leppik rahustas ta maha.
Ebasportliku sai ta sellepärast, et Kangur ei mänginud palli vaid läks selgelt viga tegema kuna Kalev oli taga.
Kui sa oled nii loll ja ei tea korvpalli reegleid. Siis tee ennem need endale selgeks kui hakkad sinisilmselt rääkima, et see ei olnud viga.
Kalev oleks pidanud ei tea mitu tehnilist veel saama. Matic oli nagu 6 mees platsi peal. Sammuti ei vilistatud ära Jelici jookse... Kohtunike vilepartii oli tõesti ülikõva!!
Kalev sai teha Rockist 18 VISET rohkem. Kui sellise suure eduga ei võideta, siis on tõesti midagi lahti. Pole mõtet süüdistada kaotuses AINULT kohtunike. Nad keerasid sitta mõlemale meeskonnale.



Aitäh.
a mis mõtet oli üldse mängida, kui kohtunikud taas asja ära otsustavad? nagu ikka sõbra andres armastab öelda, et las poisid otsustavad ikka asja väljakul ise ära. ebasportlik oli ikka väga karm vile. ja kanguri neljas viga oli kõige mustem, jalad maas, seisab,käed all, grusiini jookseb mürinal sisse, aga peerandi muidugi ei julgend viiendat tsinnile lasta. ja mis mees see peerandi üldse on, et selliselt tasemel puhub.isegi TTÜ-welg ei osandu vilistada.
Arvaja

Postitus Postitas Arvaja »

Pime oled või? kirjutas:
TDK kirjutas:Tulise Kalevi poolehoidjana ütlen ka mina et see viimane olukord ei olnud ebasportlik, kuid kohtunikel pidi olema selline asi reeglites kirjas, umbes midagi sellist et Kangur ei läinudgi palli mängima vaid sihilikult Leppikut takistama.
Saad sa aru, et Kanguri närvid keesid üle. Ta vahepeal oleks juba kallale läinud, siis leppik rahustas ta maha.
Ebasportliku sai ta sellepärast, et Kangur ei mänginud palli vaid läks selgelt viga tegema kuna Kalev oli taga.
Kui sa oled nii loll ja ei tea korvpalli reegleid. Siis tee ennem need endale selgeks kui hakkad sinisilmselt rääkima, et see ei olnud viga.
Kalev oleks pidanud ei tea mitu tehnilist veel saama. Matic oli nagu 6 mees platsi peal. Sammuti ei vilistatud ära Jelici jookse... Kohtunike vilepartii oli tõesti ülikõva!!
Kalev sai teha Rockist 18 VISET rohkem. Kui sellise suure eduga ei võideta, siis on tõesti midagi lahti. Pole mõtet süüdistada kaotuses AINULT kohtunike. Nad keerasid sitta mõlemale meeskonnale.



Aitäh.
Jelic ei tee jookse, vaid mängib korvi all meeletult osavalt. Ta kontrollib oma jalgade liikumist ideaalselt. Alati ju hoiab tugijala kenasti maas. Selle Kanguri ebasportliku vea kohta nii palju, et selle eest võib vea anda (kui isegi viga ei oleks vilistatud, poleks ka nagu häbi), aga ebasportlik oli ilmselge liialdus. Nii nõme on kui kohtunikud tahavad mängu saatuse vägisi ära otsustada. Viimastel sekunditel peaks kohyunikud natuke madalamat profiili hoidma ja meestel parim meeskond ära otsustada lasta.
Tänan tähelepanu eest!
Arvaja

Postitus Postitas Arvaja »

Peerandit ei tohiks küll tartus rocki mängu vilistada lasta, sest oht koduvileks on liiga suur. Ta mõned aastad tagasi kuulus ju mängijana rocki koosseisu. Tallinnas las vilistab kui tahab, sest seal ta ikka rockile vilistada ei julge. Ma lihtsalt arvan et endise meeskonna mängijana tuleb juba alateadlikult vile n-ö. omade poole.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

Pime oled või? kirjutas:
TDK kirjutas:Tulise Kalevi poolehoidjana ütlen ka mina et see viimane olukord ei olnud ebasportlik, kuid kohtunikel pidi olema selline asi reeglites kirjas, umbes midagi sellist et Kangur ei läinudgi palli mängima vaid sihilikult Leppikut takistama.
Saad sa aru, et Kanguri närvid keesid üle. Ta vahepeal oleks juba kallale läinud, siis leppik rahustas ta maha.
Ebasportliku sai ta sellepärast, et Kangur ei mänginud palli vaid läks selgelt viga tegema kuna Kalev oli taga.
Kui sa oled nii loll ja ei tea korvpalli reegleid. Siis tee ennem need endale selgeks kui hakkad sinisilmselt rääkima, et see ei olnud viga.
Kalev oleks pidanud ei tea mitu tehnilist veel saama. Matic oli nagu 6 mees platsi peal. Sammuti ei vilistatud ära Jelici jookse... Kohtunike vilepartii oli tõesti ülikõva!!
Kalev sai teha Rockist 18 VISET rohkem. Kui sellise suure eduga ei võideta, siis on tõesti midagi lahti. Pole mõtet süüdistada kaotuses AINULT kohtunike. Nad keerasid sitta mõlemale meeskonnale.



Aitäh.
mul on tunne et sa ise oled natuke loll.. Jelic ei tee jokkse ta nii pikk ja osav, kuid paraku aeglane selleks need tunduvad jooksud..

ja eile nussisiud kohtunikud ikka täiega asja ära.. finaalides võiks olla nagu käsipallis, et kohtunikud tulevad VÄLISMAALT..
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

See on nagu aamen kirikus,et iga aasta peab finaalide ajal kohtunikest jahuma.Viga oli muidugi reeglite järgi õieti vilistatud aga tehnilist otsa panna oli liiast.Kanguri neljandast ei hakka üldse rääkima:see oli tase!....andnud siis Matile kah,vähemalt kahel korral tehniline...see kord vedas.
YNWA
Matic

Postitus Postitas Matic »

Mainiks veel seda, et Kalevi tõid tagasi Soku ja Frieri kõva kaitse. Sellega innustasid nad Scotti ja Kangurit kes edasi vankrit vedasid. Vaadake kuidas Sokk ja Frier pressivad tagamängijad. Kaitse toob edu.
joost

Postitus Postitas joost »

Ma ei saa aru miks Cusworth ülbe oli kui samaga oleks Kangur sama teinud poleks teist keegi ülbeks nimetanud.Kuulge poisid saage natuke reaalsemalt asjadest aru!!
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4161
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

eilse mängu pilte kah kuskil netis on või ?
Vaseliini Mati
Kasutaja
Postitusi: 301
Liitunud: 01 Okt 2007, 17:45

Postitus Postitas Vaseliini Mati »

jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

marxx nägin sind ka eile mängul siis :)
Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristo »

jyrgen kirjutas:marxx nägin sind ka eile mängul siis :)
ma nägin teda just telekast :)
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

Kristo kirjutas:
jyrgen kirjutas:marxx nägin sind ka eile mängul siis :)
ma nägin teda just telekast :)
ma nägin ennast kh sealt etv videoklipilt :) aga seda mingi alguses, lõpuni pole vaadanud..
Sitikas

Postitus Postitas Sitikas »

joost kirjutas:Ma ei saa aru miks Cusworth ülbe oli kui samaga oleks Kangur sama teinud poleks teist keegi ülbeks nimetanud.Kuulge poisid saage natuke reaalsemalt asjadest aru!!
Ega ainult sellepärast, pani Frierile küünarnukiga näkku, jooksis eelmine mäng julmalt jalg ees mõttetut palli päästma ja siis veel toksas Maticit ka. Mõttetult teeskleb ka.


Kangur seisis enne Lepikut seal 1-2 sec, nii et ma ei saa aru mis viga. Pealegi kohtunikud ei oska lugeda 1-10neni. Rock otsib oma väljaviskeid pool tundi ja ikka ei tule vilet. Eile võitsid kohtunikud, teise koha sai Rock ja kolmanda Kalev.
Vasta