KML II Finaal TÜ/Rock-BC Kalev/Cramo

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

Oskar pani päris hästi Matile !
Kurat , kinga talle !
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

jaa täpselt nii oligi kusjuures, leppik jookseb vastu kangurit ja kuna ta oli tasakaalust väljas siis kukkus, ei usu et leppik simuleeris, ta ise oli ka üllatunud kui kulis et see viga oli.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4161
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

ma sind jyrgen ära ei tundunud aga emm oskar pani hästi matile.
Mind oli etv-s kah suht pikalt näidatud. misvärk on :D
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Millal sind etv's näidati? II poolaja videos sees w?

misasja see Oskar matile pani?
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

marxx762 kirjutas:ma sind jyrgen ära ei tundunud aga emm oskar pani hästi matile.
Mind oli etv-s kah suht pikalt näidatud. misvärk on :D
:D TRA ma ise ei näinud :D sõbrad helistasid, et kle mees sa tv3-s :D

etv-s olin ka olnud, :D
Viimati muutis Oskar8, 16 Mai 2008, 20:13, muudetud 1 kord kokku.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

Oskar pani matile peale mängu ära...

nagu sõnadega :D kui seda mõtles marxx
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

Matic kirjutas:Mainiks veel seda, et Kalevi tõid tagasi Soku ja Frieri kõva kaitse. Sellega innustasid nad Scotti ja Kangurit kes edasi vankrit vedasid. Vaadake kuidas Sokk ja Frier pressivad tagamängijad. Kaitse toob edu.
??? Scotti kõva kaitse... tegi kaks steali ja sundus kahel korral tsini lolli pallikaotust tegema. Sellepärast ta ongi tiimi liider, et nad koos kanguri parimad nii kaitses kui ründes.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

jyrgen kirjutas:Oskar pani matile peale mängu ära...

nagu sõnadega :D kui seda mõtles marxx
sain aru jah, et sõnadega, aga mis ta talle täpsemalt ütles siis ? :D
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

greystone kirjutas:
jyrgen kirjutas:Oskar pani matile peale mängu ära...

nagu sõnadega :D kui seda mõtles marxx
sain aru jah, et sõnadega, aga mis ta talle täpsemalt ütles siis ? :D
ei mäleta enam, midagi taolist, et miks sa time oute ei võtta kui rock läheb kohe alguses ette.
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Postitus Postitas xrip55 »

aaa see jah
Midagi taolist oli jah et rock l2ks 10-nega ette et miks sa siis timeouti ei v6tnud
Mati pani vastu et vahel võtan timeoudi vahel mitte:d
vihane
Kasutaja
Postitusi: 396
Liitunud: 30 Sept 2007, 11:51

Postitus Postitas vihane »

tra ma ei saa aru Leppik,Tein ja Kullamäe kõik nõrgad kaitses . Kangur ja ARbet peaks lihtsalt sisse murdma ja ära panema ja Kangur võiks ründelauas iga palli järgi minna ikka. Oma hüppega saab ta enamus kätte. Millegi pärast ma ei näe ühtegi sisse murret Kanguri ,Arbeti poolt neljandil veerandil paar tükki oli ,J elic mõtetu vend ja sai 2 koppa ka Taltsilt. Jelic on aeglane ja sitta hüppe võimega.


Kolmas mäng tuleb ära, kui ei magata esimesel poolajal ja Kangur ei lähe kohe algul pingile 3 veaga jälle
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

vihane kirjutas:tra ma ei saa aru Leppik,Tein ja Kullamäe kõik nõrgad kaitses . Kangur ja ARbet peaks lihtsalt sisse murdma ja ära panema ja Kangur võiks ründelauas iga palli järgi minna ikka. Oma hüppega saab ta enamus kätte. Millegi pärast ma ei näe ühtegi sisse murret Kanguri ,Arbeti poolt neljandil veerandil paar tükki oli ,J elic mõtetu vend ja sai 2 koppa ka Taltsilt. Jelic on aeglane ja sitta hüppe võimega.


Kolmas mäng tuleb ära, kui ei magata esimesel poolajal ja Kangur ei lähe kohe algul pingile 3 veaga jälle
raske on olal nii agresiivne kui sulle vilistatakse 5 minutiga 3 viga!
#15
Kasutaja
Postitusi: 143
Liitunud: 20 Jaan 2008, 21:12

Postitus Postitas #15 »

vihane kirjutas:tra ma ei saa aru Leppik,Tein ja Kullamäe kõik nõrgad kaitses . Kangur ja ARbet peaks lihtsalt sisse murdma ja ära panema ja Kangur võiks ründelauas iga palli järgi minna ikka. Oma hüppega saab ta enamus kätte. Millegi pärast ma ei näe ühtegi sisse murret Kanguri ,Arbeti poolt neljandil veerandil paar tükki oli ,J elic mõtetu vend ja sai 2 koppa ka Taltsilt. Jelic on aeglane ja sitta hüppe võimega.


Kolmas mäng tuleb ära, kui ei magata esimesel poolajal ja Kangur ei lähe kohe algul pingile 3 veaga jälle
No nii **** juttu annab ajada tein ja sitt kaitses kes võttis kanuri esimses mängus kinni siis. **** ma ei tea kust sellised taunid tulevad.Cus võtaks raudselt kangurist ikka rohkem laudu.Jelic on niisama töllakas.Arbet on lihtsalt selline beib no et anna olla nagu vea saab hakkab nütma teeeb suured silmad ja nutab põrandal.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

vihane kirjutas:tra ma ei saa aru Leppik,Tein ja Kullamäe kõik nõrgad kaitses . Kangur ja ARbet peaks lihtsalt sisse murdma ja ära panema ja Kangur võiks ründelauas iga palli järgi minna ikka. Oma hüppega saab ta enamus kätte. Millegi pärast ma ei näe ühtegi sisse murret Kanguri ,Arbeti poolt neljandil veerandil paar tükki oli ,J elic mõtetu vend ja sai 2 koppa ka Taltsilt. Jelic on aeglane ja sitta hüppe võimega.


Kolmas mäng tuleb ära, kui ei magata esimesel poolajal ja Kangur ei lähe kohe algul pingile 3 veaga jälle
Teini poole pealt paned küll mõõda.
YNWA
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

Leppik pole ka nüüd kaitses kohe kindlasti mingi nõrk vend.
Vasta