KML II Finaal TÜ/Rock-BC Kalev/Cramo

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Küsimus . Kui pühapäeval Tallinnas mäng, kui ostad piletilevist pilet, kas on kindlakohaga või kuidas?
#18
Kasutaja
Postitusi: 184
Liitunud: 16 Nov 2006, 21:07

Postitus Postitas #18 »

mehed pingutasid, peale eelmist mängu ja tänast esimest veerandit olen sellegagi rahul. kodus tuleb ära võtta!
Britta
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 18 Nov 2006, 23:55
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Britta »

minu meelest pole ükski pilet nummerdatud Suurhallis.. istu sinna, kuhu tahad! kui on sininesärk ja Kalevi meel, siis soovitatavalt sektorisse 108! :)
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Postitus Postitas Alan »

Ma esimest poolaega ei näinud. Milliga Cusworth siis silma jäi?
Ei olnud midagi koduvile

Postitus Postitas Ei olnud midagi koduvile »

Ausaltöeldes mina küll "koduvilet" ei näinud... Cammoon, ta pani ikka mõlemale poole sitta...
Tsindsadze teine tagasimäng--- mida veel, jalg oli 10 cm keskjoones... Kanguri tõmblemine cusiga.. MATIC SEISIS PLATSI PEAL KOHTUNIKU EES, JOONEST ÜLE, WTf!? Vead, mis olid olematud, visked mida koos vigadega ei loetud, lihtsalt jube -.-
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

no okei, vb niiväga koduvile polnd aga tõesti, vile oli alla igasugust arvestust, see Peerandi sobiks küll vist ainult mingi b-klassi mänge vilistama healjuhul.
:/

Postitus Postitas :/ »

Loll jutt et Brian ülbe on. Istusin esimese reas. Frier läks ise cusworthi juurde hüppama kui vabaviskeid viskama asuti. Keksis ümber Cusworthi ja kisas i owe you one, i owe you one Brian ei öelnud sõnagi selle peale vaid niisama seisis, Matic sai kah asjast aru ja võttis Frieri pingile. Teine olukord oli kui Kangur hüppas liiga vara lauapalli järgi ja maandus cusworthi seljas mõlemad kukkusid ja jäid asendisse kus cusworthi jalg oli kanguri peal (mitte näos) kangur pirtsutas ja lükkas cusi jala ülbe liigutusega ära.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Kuidas kellegile, mind ajas aga Cus suht närvi..ta on ülbe..sry aga ma oleks vist Kanguri asemel kallale läinud Cusworthile.
Üldiselt sitt mäng, pohh see lõpp..tekib küsimus, miks enne nii ei mängita või suudabki scott ainult ennast mängu lõpuks kokku vütta kui juba hilja on?
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Postitus Postitas xrip55 »

Nii ei viimane m2ng oli ikka suht hea:D
algus oli Prr ei taha m6eldagi aga l6pp ikka t2iega hea !
Kas kellegil neid kanguri pealtpaneku videosi on?
aga ma arvan et tuleb 4-3 kalevile
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4161
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

mult võesti siis peale mängu intervjuu TV3. Küsiti kalevi ja Matici kohta,
Kasutaja avatar
Travis Reed
Kasutaja
Postitusi: 200
Liitunud: 24 Mai 2007, 19:48
Asukoht: Jõgeva

Postitus Postitas Travis Reed »

greystone kirjutas:Kuidas kellegile, mind ajas aga Cus suht närvi..ta on ülbe..sry aga ma oleks vist Kanguri asemel kallale läinud Cusworthile.
Üldiselt sitt mäng, pohh see lõpp..tekib küsimus, miks enne nii ei mängita või suudabki scott ainult ennast mängu lõpuks kokku vütta kui juba hilja on?
Olen greyga nõus, Cusworth sai üle 30 p ja veel isetseb, Reed ei isetsenud üldse, ma ei ole näinud ka ühtek sõnavahetust, kus Reed on ülbitsenud. Aga see et frierile andis küll keegi vastu nägu , natuke oli mokk lõhki.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Isiklikult kaks mängu kõige hullemat hetke oligi seotud Kanguriga. Läksin Cusi olukorra peale täiesti pöördesse karjusin teleka ees nagu segane "anna molli" (Cusile siis) ning teine kord oli Kanguri donk, mille peale ma ka täiesti pöördesse läksin..tema korvi küljes rippumine oli justkui nagu piltlikult öeldes omang..
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

marxx762 kirjutas:mult võesti siis peale mängu intervjuu TV3. Küsiti kalevi ja Matici kohta,
kuidas nii? :P
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4161
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

greystone kirjutas:
marxx762 kirjutas:mult võesti siis peale mängu intervjuu TV3. Küsiti kalevi ja Matici kohta,
kuidas nii? :P
juhtus nii,
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

marxx762 kirjutas:
greystone kirjutas:
marxx762 kirjutas:mult võesti siis peale mängu intervjuu TV3. Küsiti kalevi ja Matici kohta,
kuidas nii? :P
juhtus nii,
ei aga ma mõtlen, miks nad nagu migi suvaka käest hakkasid sellist asja küsima ja mida täpsemalt? Või teadsid nad, et sul on mingit infi seoses Holmseriga kirjavahetusega.
Vasta