KML II Finaal TÜ/Rock-BC Kalev/Cramo

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Kasutaja avatar
Travis Reed
Kasutaja
Postitusi: 200
Liitunud: 24 Mai 2007, 19:48
Asukoht: Jõgeva

Postitus Postitas Travis Reed »

kuulsin, et üks kohtunik oli kunagi Rocki koondises.
ints
Kasutaja
Postitusi: 546
Liitunud: 02 Nov 2007, 22:55
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas ints »

pole ime siis
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Postitus Postitas Alan »

greystone kirjutas:Kuidas kellegile, mind ajas aga Cus suht närvi..ta on ülbe..sry aga ma oleks vist Kanguri asemel kallale läinud Cusworthile.
Üldiselt sitt mäng, pohh see lõpp..tekib küsimus, miks enne nii ei mängita või suudabki scott ainult ennast mängu lõpuks kokku vütta kui juba hilja on?
Siinkohal luba nüüd küll naerda :D
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

:/ kirjutas:Loll jutt et Brian ülbe on. Istusin esimese reas. Frier läks ise cusworthi juurde hüppama kui vabaviskeid viskama asuti. Keksis ümber Cusworthi ja kisas i owe you one, i owe you one Brian ei öelnud sõnagi selle peale vaid niisama seisis, Matic sai kah asjast aru ja võttis Frieri pingile. Teine olukord oli kui Kangur hüppas liiga vara lauapalli järgi ja maandus cusworthi seljas mõlemad kukkusid ja jäid asendisse kus cusworthi jalg oli kanguri peal (mitte näos) kangur pirtsutas ja lükkas cusi jala ülbe liigutusega ära.
Sa ajad 2 olukorda segamini, see olukord kui Kangur hüppas liiga vara ja maandus Cusile selga ei toimunud midagi.
Teine olukord kui Kull ja Kangur võitlesid palli pärast ja Cus hüppas omakorda Kangurile peale ning Kangur lükkas siis jala minema, täiesit õigesit tegi, kirgi ja närve tuleb ülesse kütta!
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Peerandi on mänginud Rockis mingi 2005 hooaeg vist, sai mingi hooaja ühel mängul mängida :D . Aga parim oli minuarst Frieri donk üle Taltsi :D
TurboCow
Kasutaja
Postitusi: 96
Liitunud: 27 Veebr 2007, 23:03

Postitus Postitas TurboCow »

#7 kirjutas:Peerandi on mänginud Rockis mingi 2005 hooaeg vist, sai mingi hooaja ühel mängul mängida :D . Aga parim oli minuarst Frieri donk üle Taltsi :D
Jep, see oli kõva. :P
#18
Kasutaja
Postitusi: 184
Liitunud: 16 Nov 2006, 21:07

Postitus Postitas #18 »

etvspordi klippi vaadates mulle Kanguri tegutsemine lõpus küll ebasportlikku viga ei meenuta, mees seisis koha peal (ei olnud enam liikumises), jalad olid sirged, kui Leppik talle otsa jooksis
Viimati muutis #18, 15 Mai 2008, 22:14, muudetud 1 kord kokku.
Zog

Postitus Postitas Zog »

Naera ribadeks... väljavõte Õhtulehe artiklist:

"Sugugi väiksem klubi maine kahjustaja polnud Matic esimeses finaalmängus, kui ta Brian Cusworthi enda löömises süüdistas, teda 3000 pealtvaataja ees f***is ning pressikonverentsil samaga jätkas."
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4161
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

#18 kirjutas:etvspordi klippi vaadates mulle Kanguri tegutsemine lõpus küll ebasportlikku viga ei meenuta, mees seisis koha peal (ei olnud enam liikumises), jalad olid sirged, kui Leppik talle otsa jooksis
seal ei olnudki mingit ebasportlikku, vile oli täna normaalsem aga krt ikka vahepeal pandi ikka väga võssa, jelici ründeviga, siis kaitses kangur seisis sai vea, jpm.

TO Greystone: mai tea kas nad sellega on kursis, aga noh mai tea järsku mingi tüüp tuli ja küsis et tv3 vaja, ja siis ma rääkisin mis mati valesti teeb ja rääkisin võistkonnast.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Tulise Kalevi poolehoidjana ütlen ka mina et see viimane olukord ei olnud ebasportlik, kuid kohtunikel pidi olema selline asi reeglites kirjas, umbes midagi sellist et Kangur ei läinudgi palli mängima vaid sihilikult Leppikut takistama.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4161
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

TDK kirjutas:Tulise Kalevi poolehoidjana ütlen ka mina et see viimane olukord ei olnud ebasportlik, kuid kohtunikel pidi olema selline asi reeglites kirjas, umbes midagi sellist et Kangur ei läinudgi palli mängima vaid sihilikult Leppikut takistama.
peale esimese mängu analüüsi olin positiivne, peale tänast mängu veelgi enam, ma loodan parimat see seeria ei lõppe 4 mänguga
Kasutaja avatar
Travis Reed
Kasutaja
Postitusi: 200
Liitunud: 24 Mai 2007, 19:48
Asukoht: Jõgeva

Postitus Postitas Travis Reed »

kalev omab ära kui cus kinni saadakse:P
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

rahu, rahu küll tulema hakkab. Aga kohtunikkud on ka ikka parajad lambad
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

nyyd siis ehk saite aru miks Scott on liider. just tema hea rünnak ja suure pärane kaitse mäng tzini vastu teisel poolajal tõid kalevi mängu tagasi!
gametime
Kasutaja
Postitusi: 465
Liitunud: 12 Mai 2007, 20:53

Postitus Postitas gametime »

Selles Kanguri lauavõitluse olukorras ei süüdistaks ma küll nii väga Cusi kui Kullamäed, kes selgelt Kangurile pukki alla pani. Kohtunikud olid selgelt võtnud jälle eesmärgiks Kangur nii ruttu kui võimalik vigadega pingile istutada, viiest kolm viga olid sellised mida tavaliselt ikka ära ei võeta. Ja see viimane ebasportlik, no tule taevas appi, Leppik jooksis Kangurile ise otsa ja kuna meeste kaaluvahe on nii suur, siis ka kukkus.
Matic on ikka isevärki tegelane. Arbet, kes esimsel poolajal väga korralikku mängu näitas, istuti jälle pingile, loomulikult pole tal pärast enam sellist kindlust kui treener ta ära on unustanud.

Pühapäeval peab kasvõi jõukaga ära võtma kui muidu ei saa. Ajada mäng kiireks ja mängida füüsiliselt!
Vasta