KML III Finaal BC Kalev/Cramo-TÜ/Rock

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Patrik
Kasutaja
Postitusi: 294
Liitunud: 02 Nov 2007, 11:36
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas Patrik »

zero0 kirjutas:
Oskar8 kirjutas:ja kusjuures Kedzot ma ei jätaks. ta kyll meeldib mulel, aga selliseid mehi ja paremaid on turul kindlasti ja ta lihtsalt on palliga korvist eemal liiga saamatu, kaitses liiga kehv ja lihtsalt liiga aeglane.
Põhisse küll mitte jah, aga vahetuseks oleks täitsa kobe.
Mis mõttega vahetusse selline mees, kes maksab rohkem kui ta väärt on ning selle asemel võiks mõne eestlase Kedzo asemele tuua ning saaks oma poiss mängida. Ei ole vaja mingeid murisi vahetusmängijateks.
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Mulle meeldis täna see,kui hakkasin mängult koju liikuma siis, mingi Rocki fänn hüppas seal Rocki särgiga ringi ja siis, teine vend tuleb kuskilt kõrvalt ütleb: '' küll sa näed, Kalev teeb ajalugu, võtab 4-3 selle seerja ära '' . Oleks meeldiv :)
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

#7 kirjutas:Mulle meeldis täna see,kui hakkasin mängult koju liikuma siis, mingi Rocki fänn hüppas seal Rocki särgiga ringi ja siis, teine vend tuleb kuskilt kõrvalt ütleb: '' küll sa näed, Kalev teeb ajalugu, võtab 4-3 selle seerja ära '' . Oleks meeldiv :)
Usk kaob viimasena!;)
siimphoto

Postitus Postitas siimphoto »

Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Isegi kui me peaks selle seeria kaotama, siis võitis meil vähemalt Eesti korvpall, kui Rockil teevad ära Cus ja Tzin, siis meil Arbet ja Kangur :)
Zog

Postitus Postitas Zog »

no tere hommikust... ei tee ju need Arbet ja Kangur midagi... ja rääkides eesti korvpalli arengust, siis... ma usun et Rock'is on Leppik, Paade jm saanud hooaja jooksul tasemel meeste (Cusworth, Tsintsadze, Kullamäe, Tein...) ja hea treeneri kõrval treenides palju korralikuma kooli kui meil Tanel Sokk või Viiask selle hullu serblase ja keskpäraste võõrleegionäridega :rolleyes:

Võib olla olen ma liiga negatiivne... aga noh, minu arvates tuleks Kalevist treener koos väljamaalastega minema kupatada igatahes... ja asemele tuua parem treener ning 2-3 HEAD leegionäri, ja siis saab meeskonnast asja...
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

...kui Rockist rääkida,siis ainult Leppik.Eriti nüüd finaalides on positiivselt üllatand,aga mis Paadest sa sonid?
YNWA
Kasutaja avatar
Travis Reed
Kasutaja
Postitusi: 200
Liitunud: 24 Mai 2007, 19:48
Asukoht: Jõgeva

Postitus Postitas Travis Reed »

andy72o kirjutas:...kui Rockist rääkida,siis ainult Leppik.Eriti nüüd finaalides on positiivselt üllatand,aga mis Paadest sa sonid?
Täpselt, mis Paadet sa taga ajad siin, Leppik on väga hästi mänginud. Kalevis skoorivad rohkem ikka eestlased, vot!
MrBckalev
Kasutaja
Postitusi: 102
Liitunud: 14 Mai 2008, 19:09

Postitus Postitas MrBckalev »

Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristo »

''Mingi bullshit'' :D
Kriisa pani päris hästi
MrBckalev
Kasutaja
Postitusi: 102
Liitunud: 14 Mai 2008, 19:09

Postitus Postitas MrBckalev »

Kristo kirjutas:
''Mingi bullshit'' :D
Kriisa pani päris hästi
jh
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

täpselt nii, see ongi bullshit. õpetuseks nendele tainapeadele kes siin karjuvad, et teeme plakati, et matit mustata. MIS FAKING MÕTTEGA?
vaeseke

Postitus Postitas vaeseke »

MrBckalev kirjutas:
Kristo kirjutas:
''Mingi bullshit'' :D
Kriisa pani päris hästi
jh
Ja sealt kohe edasi http://sloleht.ee/spordiblogi/118 :rolleyes:
pelmeen
Kasutaja
Postitusi: 206
Liitunud: 05 Apr 2008, 21:37

Postitus Postitas pelmeen »

kangur,arbet,kriisa,sokk,keerles,scott,toome,müürsepp,kedzo.rohkem pole sellest koosseisust kedagi vaja. ei ole see taneli poiss kuhugi kadunud.lihtsalt mati tambib kõik mängujuhid passiivseks, lootes,et sealt pealt hakkab tulema 10söötu mängus.kedzo probleem on hetkel selles, et tsentrina ta kuidagi hakkama ei saa. kedzo tahab rohkem näoga korvipoole olla. väljamaalt on vaja tuua pos. 5 ja 2.
lisaks on kuri kahtlus,et matic teeeb igal mängueelsel õhtul meestele endiselt kuuetunniseid joonejookse. füüsilist nagu üldse poistel ei ole. ja ei tea kas matic üldse oskabki õiget toonust anda. kalev ise on suur proffesionaal aga pole suudetud tuua näiteks õiget kehalise ettevalmistuse treenerit.lisaks tundub, et ka venel on aeg pintsak maha võtta.matic käsutab tervet meeskonda nagu füürer, kedagi troonile ei luba. rockil ideed saavadki alguse sellest, et visnapuu,russak kerdega aru hakkavad pidama.
Zog

Postitus Postitas Zog »

Paadest rääkisin ma lihtsalt selle mõttega et noh, ma usun et mees on oma arengus jälle järje peale saamas ja kahtlemata on ta praegu mänguks oluliselt rohkem valmis, kui ta oli hooaja alguses... mitte et ta veel nüüd eriline tegija oleks muidugi; ja kohe võrdluseks... Sokk, kes selle hooaja alguses oleks võinud vabalt Eesti koondise põhirivistusse mahtuda, on ikka hirmus ära vajunud ja ei saa enam üldse millegagi hakkama seal...

Ja rääkides punktide viskamisest, varem, kui välismaalane Reed enamik kalevi punkte tõi polnud küll kellelgi midagi selle vastu, on ju nii?:)
Vasta