KML III Finaal BC Kalev/Cramo-TÜ/Rock

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

greystone kirjutas:aniway, välja tuleks järgmiseks hooajaks vahetada: matic, holsmer, frier, scott, jelic, pelkic ja võib-olla veel keegi kes ei meenu...sokk võiks ehk välismaale minna.
Holsmer tuleks välja vahetada???? Kle ma vaatan , et sa oled klubi asjadega päris kursis. Scotti vahedaks välja vaid,siis kui oleks näha ka et keegi ksukilt tuleb. kui jäädakse otsima , siis oleks see kindlasti vale otsus. Scott on superhea kaitses ja ryndes on ta võimekas, lihtsalt ei tahamillegi pärast enda peale mõngu võtta.
KKK

Postitus Postitas KKK »

Oskar8 kirjutas:
greystone kirjutas:aniway, välja tuleks järgmiseks hooajaks vahetada: matic, holsmer, frier, scott, jelic, pelkic ja võib-olla veel keegi kes ei meenu...sokk võiks ehk välismaale minna.
Holsmer tuleks välja vahetada???? Kle ma vaatan , et sa oled klubi asjadega päris kursis. Scotti vahedaks välja vaid,siis kui oleks näha ka et keegi ksukilt tuleb. kui jäädakse otsima , siis oleks see kindlasti vale otsus. Scott on superhea kaitses ja ryndes on ta võimekas, lihtsalt ei tahamillegi pärast enda peale mõngu võtta.
Ma kah vaatasin et mees jumala vaba kolmese taga aga visata ei julge ja läbimurded kah oli nii et pmtslt söötis palli jälle välja ainult,,
kes teab oleks scott lammutama hakkanud oleks ka seeria 2-1 olnud:D
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Oskar8 kirjutas:
greystone kirjutas:aniway, välja tuleks järgmiseks hooajaks vahetada: matic, holsmer, frier, scott, jelic, pelkic ja võib-olla veel keegi kes ei meenu...sokk võiks ehk välismaale minna.
Holsmer tuleks välja vahetada???? Kle ma vaatan , et sa oled klubi asjadega päris kursis. Scotti vahedaks välja vaid,siis kui oleks näha ka et keegi ksukilt tuleb. kui jäädakse otsima , siis oleks see kindlasti vale otsus. Scott on superhea kaitses ja ryndes on ta võimekas, lihtsalt ei tahamillegi pärast enda peale mõngu võtta.
Ma arvan, et kui me Scotti asemele ei saaks sellise eelarvega kedagi paremat järgmine hooaeg oleks midagi viltu.. Scott on paraku liiga ebastabiilne! Muutusi on vaja..ei imestaks muutusteta kui aasta pärast jälle BBL kuue hulgas ja laseme Rockil end KML'is peksta.
Ma ei pruugi olla kursis aga ma arvan, et pole ainus kes nii mõtleb..Salumets ütles lõpus väga hästi, kõik algab komplekteerimisest. Rockil oli koosseis juba sügisel olemas ja Kalev komplekteeris kevadeni.. ja jäigi..
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Postitus Postitas And »

greystone kirjutas:
Oskar8 kirjutas:
greystone kirjutas:aniway, välja tuleks järgmiseks hooajaks vahetada: matic, holsmer, frier, scott, jelic, pelkic ja võib-olla veel keegi kes ei meenu...sokk võiks ehk välismaale minna.
Holsmer tuleks välja vahetada???? Kle ma vaatan , et sa oled klubi asjadega päris kursis. Scotti vahedaks välja vaid,siis kui oleks näha ka et keegi ksukilt tuleb. kui jäädakse otsima , siis oleks see kindlasti vale otsus. Scott on superhea kaitses ja ryndes on ta võimekas, lihtsalt ei tahamillegi pärast enda peale mõngu võtta.
Ma arvan, et kui me Scotti asemele ei saaks sellise eelarvega kedagi paremat järgmine hooaeg oleks midagi viltu.. Scott on paraku liiga ebastabiilne! Muutusi on vaja..ei imestaks muutusteta kui aasta pärast jälle BBL kuue hulgas ja laseme Rockil end KML'is peksta.
Ma ei pruugi olla kursis aga ma arvan, et pole ainus kes nii mõtleb..Salumets ütles lõpus väga hästi, kõik algab komplekteerimisest. Rockil oli koosseis juba sügisel olemas ja Kalev komplekteeris kevadeni.. ja jäigi..
Jätke jutt! Ei ole vaja nii suuri muudatusi koosseisus, pigem on vaja uueks hooajaks teha muudatusi juhtkonnas ja treenerites! Mängijatest võiks ehk vaid Jelic ära minna, sest tundub, et vormi tal ei ole ega tule ning erilist tahet ka ei paista. Kõik teised mehed jätaks! Mida kuradit on vaja igaks aastaks uued mehed tuua? Nii ei teki iialgi mingit MEESKONDA! Uued treenerid, uus suhtumine, meeskond lõbusalt mängima panna, vaimu ja ühtsust on vaja! Praegu tundub, et Matic dirigeerib vägesid, Vene vaatab niisama kõrvalt ja ei taha või ei saagi sõna sekka öelda...
gametime
Kasutaja
Postitusi: 465
Liitunud: 12 Mai 2007, 20:53

Postitus Postitas gametime »

Kui Kalevi kolm põhi leegionäri viskavad kokku 9 punkti ja Rocki omad kahepeale 41 silma, siis polegi eriti millestki rääkida. Olen ka sellega nõus, et Valmo visked võisid otsustavaks saada, kui sa paned ikka 17 korda peale ja kahel korral tabad, siis ei tohikski saada võita, hoolimata, et mees kõvasti musta tööd teeb. See, et Valmo niipalju peale viskas ei näita niiväga seda, et mees nüüd hullult tahtis ise panna, vaid pigem seda, et mujalt tervavust ei tulnud. Jelici kohta parem ei kommenteeriks, Kangur sai vaid korra post-up´is palli ja teised pikad ei suuda lihtsalt Cusworthi ega Taltsi üle mängida. Jällegi hiilgas Matic, kes Arbeti peale suurepärast esitust esimse veerandi keskel pingile võttis ja selle Frieri, kelle pealt absoluutselt rünnakut ei tule, asemele toppis. Kurat, kui ollakse taga, siis pole vaja niiväga kaitset kui ikka rünnakut. Ja muideks Frieri kaitse ei ole sugugi parem kui Arbetil. Sellega võin ma veel leppida, et Scott rünnakul tagasihoidlikuks jääb, aga sellega mitte, et ta kaitses Tsinnile kõik nii lihtsalt kätte annab.
Kangur, Keerles ja Arbet pingutasid kõvasti. Ja nende esituse kallal küll nuriseda ei saa.
Mängu otsustas ikkagi ära see, et kolmest visati liiga palju, ei suudetud tervavust luua ega korvialla mängida maa-ala vastu. Siit järjekordne, üks paljudest kividest Matici kapsaaeda!
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

no sõbrad vaatan ,et hakkate samuti minusugusteks pessimistideks muutuma.Ütlesin teile siin juba peale esimest mängu ,et asi on p.....ses ja kui teine mäng mingigi lootuse andis ,et midagi on muutumas siis täna oli asi juba põhimõtteliselt sama lootusetu ,eriti just mängu lõpp.Siit järeldub veelkord see ,et on vaja hakata tegema meeskonnas kardinaalseid muudatusi ja nende muudatustega tuleb algust teha juba kohe selle hooaja lõpus ,ehk tahan öelda ,et uue peatreeneri otsingud peaksid juba praeguseks hetkeks olema meil viidud lõppjärkku ,mitte ,et ootame ja vaatame,sest ainult nii on lootust näha ,et meil siin midagi muutma hakkab ehk teisisõnu meeskonnas tuleb teha täielik uptate,täpselt nii nagu tegi seda eelmine hooaeg Läti klubi Barons kellel hooaeg ka ebaõnnestus.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

noh juhtub.. järgmine mäng läheb paremini..
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

spartaklane kirjutas:no sõbrad vaatan ,et hakkate samuti minusugusteks pessimistideks muutuma.Ütlesin teile siin juba peale esimest mängu ,et asi on p.....ses ja kui teine mäng mingigi lootuse andis ,et midagi on muutumas siis täna oli asi juba põhimõtteliselt sama lootusetu ,eriti just mängu lõpp.Siit järeldub veelkord see ,et on vaja hakata tegema meeskonnas kardinaalseid muudatusi ja nende muudatustega tuleb algust teha juba kohe selle hooaja lõpus ,ehk tahan öelda ,et uue peatreeneri otsingud peaksid juba praeguseks hetkeks olema meil viidud lõppjärkku ,mitte ,et ootame ja vaatame,sest ainult nii on lootust näha ,et meil siin midagi muutma hakkab ehk teisisõnu meeskonnas tuleb teha täielik uptate,täpselt nii nagu tegi seda eelmine hooaeg Läti klubi Barons kellel hooaeg ka ebaõnnestus.
Ma just tahtsin postitada, et oodake veel kuni seltsimees spartaklane kohale jõuab. ;)
gametime
Kasutaja
Postitusi: 465
Liitunud: 12 Mai 2007, 20:53

Postitus Postitas gametime »

Tahtsin veel seda öelda, et teie palju kiidetud Scott ei ole kaitses mingi imemees ja et järgmine mäng võiks proovida algkoosseisu Kriisa, Scott, Arbet, Pelkic, Kangur. Kui sellise koosseisuga ei suudeta ka mängu kiireks, siis arvatavasti seda ei suudetagi Rocki vastu.
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Kõik oli veel korras, kui tuli Jelic lõpus sisse. Ütlesin sõrbale ka,et nüüd läheb mäng ära ja nii ta läks . Aga 4-3 Kalevile, kui ma seda ei loodaks, siis valetaks endale.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Eelmine aasta mängiti Rocki vastu väga kiirelt koguaeg..siis oli meil Reed..polnud eglaseid Kedžot ja Jelicit ja oli Johnson. Burlacu, ega temagi kõige aeglasem poleks.
Igal treeneril on oma süsteem, aga mulle meeldiks näha Kalevit järgmine aasta just sellise jookse-viska meeskonnana..sellest lähtuvalt tuleks ka õiged välismängijad meeskonda värvata.
Olev

Postitus Postitas Olev »

Noo kahju, mis muud ikka öelda oskaks, vahepeal olime isegi eespool rovkist jne aga võitu ikkagist ei tulnud.
Eriti haige oli mängu alguse poole üks vahejuhtum, kus vanad paadunud rocki fännid kalevi fännisektoris viibijatele õlle kaela viskasid... Enam idiootsema mõtte peale ikka tulla ei saa...
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

gametime kirjutas:Kui Kalevi kolm põhi leegionäri viskavad kokku 9 punkti ja Rocki omad kahepeale 41 silma, siis polegi eriti millestki rääkida.
See on väga hea tähelepanek, aga Arbeti suhtes, et kui mees teeb pk ja siis natuke aega hiljem viskab täiuesti vabalt kolmese täiesti mööda, siis ongi õige võtta mees hetkeks pingile mõtlema ja kohe tagasi panna - täpselt nagu mati tegi. Olge ykskord ausad ka ja tunnistage , et täna ei teinud Matic midagi valesti. Vähemalt mina ei näinud. Väikseid vigu näeb igayks ja seda juhtub kõigiga.


Muidugi ei vabanda see välja mati kahes esimeses mängus tehtud kohutavat tööd.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Väga hea meel on mul ainult Arbeti üle..kas tõesti hakkab vend oma vormi tagasi saama..19 punkti..4 vaheltlõiget ja ka 7 lauapalli. :)
gametime
Kasutaja
Postitusi: 465
Liitunud: 12 Mai 2007, 20:53

Postitus Postitas gametime »

Oskar8 kirjutas:
gametime kirjutas:Kui Kalevi kolm põhi leegionäri viskavad kokku 9 punkti ja Rocki omad kahepeale 41 silma, siis polegi eriti millestki rääkida.
See on väga hea tähelepanek, aga Arbeti suhtes, et kui mees teeb pk ja siis natuke aega hiljem viskab täiuesti vabalt kolmese täiesti mööda, siis ongi õige võtta mees hetkeks pingile mõtlema ja kohe tagasi panna - täpselt nagu mati tegi. Olge ykskord ausad ka ja tunnistage , et täna ei teinud Matic midagi valesti. Vähemalt mina ei näinud. Väikseid vigu näeb igayks ja seda juhtub kõigiga.


Muidugi ei vabanda see välja mati kahes esimeses mängus tehtud kohutavat tööd.
Arbet võis teha ju paar viga aga vähemalt oli mehest täna näha, et ta julgeb ja tahab mängu enda peale võtta. Kalevi rünnak seisis praktiliselt juba algusest peale ja Arbet oli ainuke, kes võttis midagi otsustavalt ette, kui peatreener seda ei taipa, siis on pahasti. Pealegi nagu ma mainisin ei tule Frieri pealt muud otsustavust kui 8lt meetrilt visatud lõppusekundite kolmesed.
Viimati muutis gametime, 18 Mai 2008, 19:22, muudetud 1 kord kokku.
Vasta