KML III Finaal BC Kalev/Cramo-TÜ/Rock

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

greystone kirjutas:Väga hea meel on mul ainult Arbeti üle..kas tõesti hakkab vend oma vormi tagasi saama..19 punkti..4 vaheltlõiget ja ka 7 lauapalli. :)
ja kaks ässa ;D aga yldiselt jah, Grex oli tubli :D seda ma oleks nagu nii tihti näinud kuidas Grex lööb vastaselt keskväljal lihtsalt palli käest :D :D täna siis lepikult :D
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Põhivärk oli ikka, see kui Janar lõppus vabakalt ässa lasi. :D
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

gametime kirjutas:
Oskar8 kirjutas:
gametime kirjutas:Kui Kalevi kolm põhi leegionäri viskavad kokku 9 punkti ja Rocki omad kahepeale 41 silma, siis polegi eriti millestki rääkida.
See on väga hea tähelepanek, aga Arbeti suhtes, et kui mees teeb pk ja siis natuke aega hiljem viskab täiuesti vabalt kolmese täiesti mööda, siis ongi õige võtta mees hetkeks pingile mõtlema ja kohe tagasi panna - täpselt nagu mati tegi. Olge ykskord ausad ka ja tunnistage , et täna ei teinud Matic midagi valesti. Vähemalt mina ei näinud. Väikseid vigu näeb igayks ja seda juhtub kõigiga.


Muidugi ei vabanda see välja mati kahes esimeses mängus tehtud kohutavat tööd.
Arbet võis teha ju paar viga aga vähemalt oli mehest täna näha, et ta julgeb ja tahab mängu enda peale võtta. Kalevi rünnak seisis praktiliselt juba algusest peale ja Arbet oli ainuke, kes võttis midagi otsustavalt ette, kui peatreener seda ei taipa, siis on pahasti. Pealegi nagu ma mainisin ei tule Frieri pealt muud otsustavust kui 8lt meetrilt visatud lõppusekundite kolmesed.
ega jah Frier pole mulle kunagi meeldinud. kui olen seda öelnud on siin vastu haugutud.
gametime
Kasutaja
Postitusi: 465
Liitunud: 12 Mai 2007, 20:53

Postitus Postitas gametime »

#7 kirjutas:Põhivärk oli ikka, see kui Janar lõppus vabakalt ässa lasi. :D
Eksivad kõik ja Janar on sel hooajal mitu korda eksinud aga mees on ikka tohutult arenenud Kölni aastatega. Kaitses ülihea, arvatavasti võidab selle 20000.- mis Ringhääling on välja pannud parimale kaitsemängijale. Rünnakul on ka Janar tubli, tema peale vaid mängitakse vähe. Janar koondise algkoosseisu!
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

Janari äss oli mängu ainuke helge hetk.
Optimist #1
Kasutaja
Postitusi: 75
Liitunud: 18 Mai 2008, 19:18

Postitus Postitas Optimist #1 »

Esiteks, Kalev võidab seeria 4:3, juhul kui lõpuks ehitatakse mäng üles kanguri, arberti ja scotti peale ning Jelicile jagatakse ehk maksimaalselt 5min mänguaega.

Mida kritiseerida on jälle Matici tegevus. Mis kurat sai sellest mängust, mida Kalev mängis Matici aja alguses? Neli meest kohe kiiresse ning Rock vaatas suu ammuli. Mida aeg edasi, seda enam langeb Matici treeneritöö kvaliteet.

Ühesõnaga tuleb kolmapäeval jookse-viska mängu mängima hakata, muud relva ma ei näe. Kalevit mängitakse korduvalt ühest ja samas kohast üle, seda siis treeneripingilt. Klubijuhtkonnal on järgmiseks aastaks palju mõtteainet. Vähemasti on meil häid nooremapoolseid eestlasi tiimis - Kangur, Sokk ja Arbert. Müür ja Kriisa juurde ning esimest korda üle pika aja võiks näha all-Estonian põhiviisikut :P. Ma loodan ainult seda, et kui mõni võõrleegionär sisse tuuakse, siis on ta ikka parem kui meie omad poisid :).

Ühesõnaga loota tuleb viimase hetkeni, et Kalev tuleb rongi alt välja :P kuigi jah, kui selle ära võtavadki, siis on järgmine Tartus ning seal ei ole kunagi kerge mängida :(.

PS: lihtsalt küsin, kas keegi teab, kui suureks võib kujuneda Kalevi järgmise hooaja eelarve?
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

eelarve pidi jääma samaks, aga selleeest pidi toodama paremaid leegionäre kui see hooaeg aga jah, eks paistab :D
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

#7 kirjutas:Põhivärk oli ikka, see kui Janar lõppus vabakalt ässa lasi. :D
sellest kavatsen ma 10 minutilise video teha :D
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Oskar8 kirjutas:
#7 kirjutas:Põhivärk oli ikka, see kui Janar lõppus vabakalt ässa lasi. :D
sellest kavatsen ma 10 minutilise video teha :D
nalja peab ka saama jah? :D
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Aga mul on ikkagi üksküsimus, kas niiöelda Eesti koonidis võidab sellest, kui eesti parim C- Vallo Allingu sai täna 2 minti mängida??
gametime
Kasutaja
Postitusi: 465
Liitunud: 12 Mai 2007, 20:53

Postitus Postitas gametime »

#7 kirjutas:Aga mul on ikkagi üksküsimus, kas niiöelda Eesti koonidis võidab sellest, kui eesti parim C- Vallo Allingu sai täna 2 minti mängida??
Ma arvan, et Janar suudab ka koondise eest tsentrit mängida, oleneb muidugi vastasest aga proovida võiks. Allingu on juba kogenud mängija ja vaevalt mänguaeg Rocki eest tema esitusi koondise eest oluliselt mõjutab. Pigem olen ma mures Doronini pärast, kes muidu väga korraliku hooaja teinud, nüüd aga vigastuspausi järel enesekindluse ehk kaotanud on.
Viimati muutis gametime, 18 Mai 2008, 19:53, muudetud 1 kord kokku.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

seda näeme siis kui koondise mängud algavad siis Kerdel jälle oma vabandus olemas ,et vigastus ja kindlus puudub .On ju üpriski selgelt näha ,et Rock ehitab oma mängu paljusgi Cusworthi peale ja see on ka loomulik ,sest meil ju põhitsentrit ja liidrit pole .Aga ma tahaks näha Rocki mängu ilma Cuswordita ,usun ,et siis tõmbleks Kerde seal väljakuääres samamoodi ja otsiks iroonilisi vabandusi ,et miks midagi välja pole tulnud.Lihtsalt seekord on Kalevil halvasti läinud ikkagi paljusgi sellele ,et pole Reedi ja tegelikult on ka meeskonna sisekliima suht nõrk ,kuid sisekliima osas on probleemid juba meeskonna treeneril meeskonna mängu loomisega
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

gametime kirjutas:
#7 kirjutas:Aga mul on ikkagi üksküsimus, kas niiöelda Eesti koonidis võidab sellest, kui eesti parim C- Vallo Allingu sai täna 2 minti mängida??
Ma arvan, et Janar suudab ka koondise eest tsentrit mängida, oleneb muidugi vastasest aga proovida võiks. Allingu on juba kogenud mängija ja vaevalt mänguaeg Rocki eest tema esitusi koondise eest oluliselt mõjutab. Pigem olen ma mures Doronini pärast, kes muidu väga korraliku hooaja teinud, nüüd aga vigastuspausi järel enesekindluse ehk kaotanud on.
mina näen ka, et koondis on meil see aasta väga tip-top

Põhikooseis: Talts,Müürsepp,Kangur,Tein,Kriisa

Mängu võivad hästi lülituda Arbet ja Kullamäe.
korvialustele meestele võivad puhkust ada Allingu ja Kikerpill
Kriisale võivad puhkust anda Sokk ja Leppik.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

Minu visioon:

Järgmine aasta näeksin meeskonnas:

Kangur - jõuline mäng ja võimsaed pealtpanekud, seda just on vaja
Scott - kiire ja hea mäng
Arbet - vahel vajalikul hetkel toob punkte, vahel on ka terve mäng palju sära temalt(eriti viimasel ajal ning hooaja algul)
Kriisa - Kalevi raudvara
Müürsepp - sama, mis kriisa kohta
Frier - hea kaitsemäng ning ka vahel õnnestunud 1:1 rünnakud
Kedzo - kui on hea päev, siis on hea päev

Reed - kui jääks siia, siis oleks super!!!

Järgmine aasta meeskonnas ei näeks:

Matic - väga ebaõnnestunud vahetused ning karistab mängijaid liiga karmilt, mis tõmbavad motivatsiooni alla. Samuti vahel on näha, kuidas mängijad teda lihtsalt ei kuula time-out'ide ajal(vähemalt selline mulje on jäänud kaamerapildist)
Sokk - vigastus on enesekindlust alla tõmmanud, peaks kindlust leidma kuskilt mujal(välismaalt?)
Pelkic - ei paista millegi erilisega silma, nõrk füüsis
Toome - pingipoiss, täiesti kasutu
Viiask - sama lugu, mis Toome kohta
Jelic - vanaks jäänud ning liiga aeglane
Keerles - ei tea, suhteliselt kahvatu hooaeg
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

jah suht sama... aint Keerlese kh jätaks ja tal leping ka olemas vist..
Vasta