KML III Finaal BC Kalev/Cramo-TÜ/Rock

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Koondisest veel rääkides, siis ma ikkagi väga rahul pole..eriti kuna korvpallis on ju keskmängijal väga suur osakaal..Müürile C ei meeldik, Allingu on koba. Ainus lootus Taltsi proovida Cna kes ta ka muidugi pole. Ma isiklikult loodan, et äkki on Veski palju arenenud Hispaanias..aga muidu mul on koondise suhtes lootused üsnagi kõrged.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

jyrgen kirjutas:Janari äss oli mängu ainuke helge hetk.
mulle meeldis see ka kui kaks kalevi järjestikust rynnakut olid TÄPSELT SAMASUGUSED :D samast kohast scottisööt kangurile samma kohta ja täpselt samasugune vise ja kui ma ei eksi siis täpselt sama mehe vastu. :D
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

ja kusjuures Kedzot ma ei jätaks. ta kyll meeldib mulel, aga selliseid mehi ja paremaid on turul kindlasti ja ta lihtsalt on palliga korvist eemal liiga saamatu, kaitses liiga kehv ja lihtsalt liiga aeglane.
Olev

Postitus Postitas Olev »

zero0 kirjutas:Minu visioon:

Järgmine aasta näeksin meeskonnas:

Kangur - jõuline mäng ja võimsaed pealtpanekud, seda just on vaja
Scott - kiire ja hea mäng
Arbet - vahel vajalikul hetkel toob punkte, vahel on ka terve mäng palju sära temalt(eriti viimasel ajal ning hooaja algul)
Kriisa - Kalevi raudvara
Müürsepp - sama, mis kriisa kohta
Frier - hea kaitsemäng ning ka vahel õnnestunud 1:1 rünnakud
Kedzo - kui on hea päev, siis on hea päev

Reed - kui jääks siia, siis oleks super!!!

Järgmine aasta meeskonnas ei näeks:

Matic - väga ebaõnnestunud vahetused ning karistab mängijaid liiga karmilt, mis tõmbavad motivatsiooni alla. Samuti vahel on näha, kuidas mängijad teda lihtsalt ei kuula time-out'ide ajal(vähemalt selline mulje on jäänud kaamerapildist)
Sokk - vigastus on enesekindlust alla tõmmanud, peaks kindlust leidma kuskilt mujal(välismaalt?)
Pelkic - ei paista millegi erilisega silma, nõrk füüsis
Toome - pingipoiss, täiesti kasutu
Viiask - sama lugu, mis Toome kohta
Jelic - vanaks jäänud ning liiga aeglane
Keerles - ei tea, suhteliselt kahvatu hooaeg
Järgmise hooaja mängijaid on Kalevil nii palju, kui võimalik ülikooliliigast sokutada, seega ma usun et kidnlasti tuleks sealt meile vähemalt 1 tagamängija juurde ja kolme USA tagamängijat vast siia ei jäeta.
Olev

Postitus Postitas Olev »

Olev kirjutas:
zero0 kirjutas:Minu visioon:

Järgmine aasta näeksin meeskonnas:

Kangur - jõuline mäng ja võimsaed pealtpanekud, seda just on vaja
Scott - kiire ja hea mäng
Arbet - vahel vajalikul hetkel toob punkte, vahel on ka terve mäng palju sära temalt(eriti viimasel ajal ning hooaja algul)
Kriisa - Kalevi raudvara
Müürsepp - sama, mis kriisa kohta
Frier - hea kaitsemäng ning ka vahel õnnestunud 1:1 rünnakud
Kedzo - kui on hea päev, siis on hea päev

Reed - kui jääks siia, siis oleks super!!!

Järgmine aasta meeskonnas ei näeks:

Matic - väga ebaõnnestunud vahetused ning karistab mängijaid liiga karmilt, mis tõmbavad motivatsiooni alla. Samuti vahel on näha, kuidas mängijad teda lihtsalt ei kuula time-out'ide ajal(vähemalt selline mulje on jäänud kaamerapildist)
Sokk - vigastus on enesekindlust alla tõmmanud, peaks kindlust leidma kuskilt mujal(välismaalt?)
Pelkic - ei paista millegi erilisega silma, nõrk füüsis
Toome - pingipoiss, täiesti kasutu
Viiask - sama lugu, mis Toome kohta
Jelic - vanaks jäänud ning liiga aeglane
Keerles - ei tea, suhteliselt kahvatu hooaeg
Järgmise hooaja mängijaid on Kalevil nii palju, kui võimalik ülikooliliigast sokutada, seega ma usun et kidnlasti tuleks sealt meile vähemalt 1 tagamängija juurde ja kolme USA tagamängijat vast siia ei jäeta.
Parandan esimese lause, Järgmise hooaja mängijaid on Kalevil plaanis nii palju, kui võimalik ülikooliliigast sokutada.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4161
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

krt see sakkis jah et mingid tüübid hakkavad nutma kui püsi seisad, aga see selleks, esimene poolaeg oli normal, teine kah mingi 5 min ja siis hakkas vaikselt langema, probleem vbl selles et pingilt ei tule piisavalt mehi kes suudaks praegusel mängul nt arbetit ja kangurit vahetada(kes tegid väga normaalse mängu täna) teised olid lihtsalt lahjad täna, Matit ma ei süüdista selles kaotuses, aga noh, saab mis saab, mina jään positiivseks ikkagi,
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

tglt asi ju selles, et kalevis 6 välismängijat.. ok nüüd 5

neid ei huvita ju mingi eesti meistritiitel kahjuks..
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

No jah kahjuks nii see ongi..see pole nende kodumaa jne. Meenub näiteks Parmeri esimene kommentaar veel augustis: "Tahan aidata meeskonnal võita tähtsaid mänge, nagu näiteks ULEBIs." Nad tahavad ainult sellistes sarjades läbi lüüa, mõned raudselt oma promomise pärast ainult siin..
Viimati muutis greystone, 18 Mai 2008, 21:19, muudetud 1 kord kokku.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

eks see oli ka üks põhjus miks reed lõikusele läks :/
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

Oskar8 kirjutas:ja kusjuures Kedzot ma ei jätaks. ta kyll meeldib mulel, aga selliseid mehi ja paremaid on turul kindlasti ja ta lihtsalt on palliga korvist eemal liiga saamatu, kaitses liiga kehv ja lihtsalt liiga aeglane.
Põhisse küll mitte jah, aga vahetuseks oleks täitsa kobe.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

Peaks mainima, et Fortuna on küll Rock'i poolel. Ei lähe need visked üldse.
Lisaks teise mängu võidu otsustas ilmselt ka see, et väga-väga paljud visked läksid koos veaga sisse ning täna oli ka tunduvalt rohkem neid Rock'il.
jh

Postitus Postitas jh »

Kui küsida tohib, äkki oskate öelda, kes need "paadunud" rocki fännid olid, kes teile õlut kaela loopisid? Särgi number & nimi maybe?vms
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

eks see ikka paras **** oli.. ärgu ostku siis piletit taun..
ise istus sinna juu
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4161
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

no ajas ikka närvi küll , **** sa istud seal sektoris kui ei suuda püsti seista, ja siis mingi **** hakkab mingi sitaga loopima, nagu wtf.
Patrik
Kasutaja
Postitusi: 294
Liitunud: 02 Nov 2007, 11:36
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas Patrik »

spartaklane kirjutas:seda näeme siis kui koondise mängud algavad siis Kerdel jälle oma vabandus olemas ,et vigastus ja kindlus puudub .On ju üpriski selgelt näha ,et Rock ehitab oma mängu paljusgi Cusworthi peale ja see on ka loomulik ,sest meil ju põhitsentrit ja liidrit pole .Aga ma tahaks näha Rocki mängu ilma Cuswordita ,usun ,et siis tõmbleks Kerde seal väljakuääres samamoodi ja otsiks iroonilisi vabandusi ,et miks midagi välja pole tulnud.Lihtsalt seekord on Kalevil halvasti läinud ikkagi paljusgi sellele ,et pole Reedi ja tegelikult on ka meeskonna sisekliima suht nõrk ,kuid sisekliima osas on probleemid juba meeskonna treeneril meeskonna mängu loomisega
Mis kuradi oleksid ja poleksid. Asja tuleb võtta nii nagu on, ehk siis Rockil on Cusworth ning sellepärast, et Kalevil enam Reedi ei ole, siis miks nad ei peaks seda võimalust ära kasutama? Arvad, et on ebaaus? Kalevi mänendžment ise keetis sitta ning nüüd söögu see sitt ise ära ka oma 4:0 seeriaga.
Vasta