KML IV Finaal BC Kalev/Cramo-TÜ/Rock

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

wtf kirjutas:
jyrgen kirjutas:väljas see lipp mis mastis on!!!

aga maakad on maakad
Noh, see näitab selgelt osade inimeste intelligentsi.
Kaleviomad on ju nii tublid:
Eelmine aasta ronisid kallale Rocki fännidele.
Siis Tartus ähvardtati ka peksa anda.

Eks kui te jääte igalpool saalis alla ja teid on oma 50 tükki aind ja Rocki fänne on 10x rohkem, siis olete teie minu arust paras kamp totrusi:D Minge käige välismaal mängudel. Seal põletatakse vastasmeeskonna särke lippe, mnitatakse vastasmeeskonna fänne...

Kui Kalevi lipp tõmmatakse alla siis tehakse kohe selline tragöödia, paras emo kari need Kalevi fännid:D
Grow up.
Te olete Rocki oma KODUSAALIs 2 aastajooksul ainult ühe korra võitnud, minu arust võikski sinna see Rocki lipp lehvima jäääda ;)
Minge käige välismaal, kas me oleme välismaal w??

see sinu arust, võidke palju tahate aga Kalevi lipp jääb lehvima ikka :)

ja selle lõuga andmise kohapealt, siis see inimene polnud fännklubist..
Diablo666
Kasutaja
Postitusi: 46
Liitunud: 16 Nov 2006, 10:44
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Diablo666 »

ja veel lõuga andmise kohapealt,seda te ei taha üldse mainida,et Kalev fännklubist tuldi kohe teile appi ja hoiti neid tonte tagasi........enyway ,kes seda ikka meeles hoiab,see ju nii tühine asi........
The Dark Destroyer
mike

Postitus Postitas mike »

kohtunike kohapealt
kui seeria lõppeb 4-0, siis oleks kohtunike asemel võinud olla kasvõi tuletõrjehüdrant
ja Cusworthi ülbuse kohapealt. Kangur on täpselt samasugune, kui mitte ülbem.
ja ülbus palliplatsil ei tee paha
#15
Kasutaja
Postitusi: 143
Liitunud: 20 Jaan 2008, 21:12

Postitus Postitas #15 »

jyrgen kirjutas:
wtf kirjutas:
jyrgen kirjutas:väljas see lipp mis mastis on!!!

aga maakad on maakad
Noh, see näitab selgelt osade inimeste intelligentsi.
Kaleviomad on ju nii tublid:
Eelmine aasta ronisid kallale Rocki fännidele.
Siis Tartus ähvardtati ka peksa anda.

Eks kui te jääte igalpool saalis alla ja teid on oma 50 tükki aind ja Rocki fänne on 10x rohkem, siis olete teie minu arust paras kamp totrusi:D Minge käige välismaal mängudel. Seal põletatakse vastasmeeskonna särke lippe, mnitatakse vastasmeeskonna fänne...

Kui Kalevi lipp tõmmatakse alla siis tehakse kohe selline tragöödia, paras emo kari need Kalevi fännid:D
Grow up.
Te olete Rocki oma KODUSAALIs 2 aastajooksul ainult ühe korra võitnud, minu arust võikski sinna see Rocki lipp lehvima jäääda ;)
Minge käige välismaal, kas me oleme välismaal w??

see sinu arust, võidke palju tahate aga Kalevi lipp jääb lehvima ikka :)

ja selle lõuga andmise kohapealt, siis see inimene polnud fännklubist..
Mis te tahate öelda et see kes lippu alla tahtiis võtta oli fännklubist.Tean et MErli Ja Marek (rocki eestvedaja) saavad omavahel hästi läbi.Ei ole vaja fännide vahel probleeme tekidada
patu
Kasutaja
Postitusi: 336
Liitunud: 16 Apr 2007, 20:36
Asukoht: Tabasalu

Postitus Postitas patu »

Oli kyll f2nnklubist.
Go Kalev Go :)
#15
Kasutaja
Postitusi: 143
Liitunud: 20 Jaan 2008, 21:12

Postitus Postitas #15 »

Ei olnud jumal küll see oli lihtsalt mingi rocki pooldaja kes oli tulnud rpcki bussiga aga se ei olnud ametlik fännklubi liige. Vot
Karlsson

Postitus Postitas Karlsson »

#15 kirjutas:Ei olnud jumal küll see oli lihtsalt mingi rocki pooldaja kes oli tulnud rpcki bussiga aga se ei olnud ametlik fännklubi liige. Vot
Kui sa teemat ei jaga siis ära aja,see oli fännklubist !ja igasugused rocki fännklbui asjapulgad olid sial aktsioonis...
#15
Kasutaja
Postitusi: 143
Liitunud: 20 Jaan 2008, 21:12

Postitus Postitas #15 »

Ah ***** kui sa nii loll oled SEE EI OLNUD FÄNNKLUBIST
Britta
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 18 Nov 2006, 23:55
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Britta »

tõmbame hinge nüüd! mäng on läbi ja see vastik õhtu ka.. puhkame nüüd kuu-kaks ja siis on juba mõtted selgemad ja saab arutada seda, mis läks halvasti ja mis hästi, sel hooajal! :)

oleme nüüd sõbrad!
trennipoiss

Postitus Postitas trennipoiss »

Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4161
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

joujou kirjutas:nii tore on teie postitusi lugeda ja siin foorumis arutavad korvpalli sellised inimesed kes ei mõista seda üldse ja on
enda arust väga hullud kossumehed. võibolla garaažiukse külge riputatud korvi saate aastas mõne viske sisse!
Oskate ainult hädaldada: ähhh frier on küll idioot. Frier on normaalne vend aga matic ei osanud oma mehi absoluutselt
juhtida.
Aga viimane finaal oli küll tore. 28-4 :D no comment. Kalev tõestas kui hea meeskond ta on. Veel meeldis mulle ühe
mehe bänner vms "Kalev Euroliigasse":D:D Kalev NBA-sse!!!
Mis küljest sa ennast nüüd näitasid ? Mõtle natuke.
Kas sa ise oled suur korvpallur, mis sa oled saavutanud?Äkki räägid, siis teistele ka, siis teama milline on TÄIUSLIK INIMENE, kes oleks meie iidol, kelle mõtete ja tegemiste järgi stiimulit saada.!
Usun et siiski väga paljud nii fännidest ja poolehoidjatest tegelevad ka ise korvpalliga, aga kui ka ei tegele, siis miski ei keela neil oma arvamust avaldada.Kui sa oled nõrga närvikavaga ja iga väiksemgi asi ajendab sind kirjutama sellist teksti, no kuule, siis ega sa ise ka parem pole.
Minuarust on üsna loogiline, et ühed poolehoidjad näevad üht situatsiooni teisiti, kui teise klubi poolehoidjad. Just see panebki vaidlema ja teise nägemust situatsioonist ümberlükkama ja tihtipeale saatma sinna, kus päike ei paista.
Ja mis bännerisse puutub, siis mitte keegi ei saa keelata kellegi unistusi, ma võin arvata mida tahan, kuna tänasel päeval on mõttevabadus olemas, kui sulle see ei meeldi ja sa leiad, et kellegi mõte on vale ja mida iganes ning sellepärast kohe kedagi laimama ja välja naerma hakata, siis soovitaks sul endal mõelda natuke, kas sa oled täiuslik, ennem kui siia teisi halvustama tuled. Kas keegi naeris kunagi kui sa väike laps olid ja küsiti näiteks, et kelleks sa saada tahad ning kui sa vastasid, et tahad kosmonaudiks saada, kas sind tehti maha, laimati, öeldi et sa oled loll ja jobu, et sul pole elust aimugi?Ma usun et ei, inimesel peaks natukenegi olema mõistust, mida kasutada enne postituse saatmist. Aga kui ei ole no siis tõesti on andeksantav, aga ma ei usu elusees, et sa oleks nii loll ja juhm, mis raskendaks sul normaalse ja mõteka teksti kirjutamist!
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

joujou kirjutas:nii tore on teie postitusi lugeda ja siin foorumis arutavad korvpalli sellised inimesed kes ei mõista seda üldse ja on
enda arust väga hullud kossumehed. võibolla garaažiukse külge riputatud korvi saate aastas mõne viske sisse!
Oskate ainult hädaldada: ähhh frier on küll idioot. Frier on normaalne vend aga matic ei osanud oma mehi absoluutselt
juhtida.
Aga viimane finaal oli küll tore. 28-4 :D no comment. Kalev tõestas kui hea meeskond ta on. Veel meeldis mulle ühe
mehe bänner vms "Kalev Euroliigasse":D:D Kalev NBA-sse!!!
lahe mõistus sul...
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

marxx762 kirjutas:
joujou kirjutas:nii tore on teie postitusi lugeda ja siin foorumis arutavad korvpalli sellised inimesed kes ei mõista seda üldse ja on
enda arust väga hullud kossumehed. võibolla garaažiukse külge riputatud korvi saate aastas mõne viske sisse!
Oskate ainult hädaldada: ähhh frier on küll idioot. Frier on normaalne vend aga matic ei osanud oma mehi absoluutselt
juhtida.
Aga viimane finaal oli küll tore. 28-4 :D no comment. Kalev tõestas kui hea meeskond ta on. Veel meeldis mulle ühe
mehe bänner vms "Kalev Euroliigasse":D:D Kalev NBA-sse!!!
Mis küljest sa ennast nüüd näitasid ? Mõtle natuke.
Kas sa ise oled suur korvpallur, mis sa oled saavutanud?Äkki räägid, siis teistele ka, siis teama milline on TÄIUSLIK INIMENE, kes oleks meie iidol, kelle mõtete ja tegemiste järgi stiimulit saada.!
Usun et siiski väga paljud nii fännidest ja poolehoidjatest tegelevad ka ise korvpalliga, aga kui ka ei tegele, siis miski ei keela neil oma arvamust avaldada.Kui sa oled nõrga närvikavaga ja iga väiksemgi asi ajendab sind kirjutama sellist teksti, no kuule, siis ega sa ise ka parem pole.
Minuarust on üsna loogiline, et ühed poolehoidjad näevad üht situatsiooni teisiti, kui teise klubi poolehoidjad. Just see panebki vaidlema ja teise nägemust situatsioonist ümberlükkama ja tihtipeale saatma sinna, kus päike ei paista.
Ja mis bännerisse puutub, siis mitte keegi ei saa keelata kellegi unistusi, ma võin arvata mida tahan, kuna tänasel päeval on mõttevabadus olemas, kui sulle see ei meeldi ja sa leiad, et kellegi mõte on vale ja mida iganes ning sellepärast kohe kedagi laimama ja välja naerma hakata, siis soovitaks sul endal mõelda natuke, kas sa oled täiuslik, ennem kui siia teisi halvustama tuled. Kas keegi naeris kunagi kui sa väike laps olid ja küsiti näiteks, et kelleks sa saada tahad ning kui sa vastasid, et tahad kosmonaudiks saada, kas sind tehti maha, laimati, öeldi et sa oled loll ja jobu, et sul pole elust aimugi?Ma usun et ei, inimesel peaks natukenegi olema mõistust, mida kasutada enne postituse saatmist. Aga kui ei ole no siis tõesti on andeksantav, aga ma ei usu elusees, et sa oleks nii loll ja juhm, mis raskendaks sul normaalse ja mõteka teksti kirjutamist!
Väga õige . :)
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Postitus Postitas xrip55 »

kuna uus hooaeg hakkab?
Sügisel?
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Postitus Postitas And »

xrip55 kirjutas:kuna uus hooaeg hakkab?
Sügisel?
Mis sügisel? Kes siin sügist ära jõuab oodata. Uus hooaeg algab ülehomme. Homme on karikamängud.
Vasta