KML IV Finaal BC Kalev/Cramo-TÜ/Rock

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
: /

Postitus Postitas : / »

Võitis võistkond
Mario

Postitus Postitas Mario »

Sten kirjutas:Miks Frier ikka arvab, et ta on kunn? Palun anna pall Scottile , las tema paneb sisse. Ja ma ei saa aru. Millal lastakse oma meeskonnal mängida lõpurünnak, nii et ei võeta Time-out. Ma arvan, et Matic ise tahtis et see seeria juba läbi saaks ja saaks minema tõmmata.
Mõtlemisaegade limiit oli Kalevil juba täis.
desert fox

Postitus Postitas desert fox »

Eriti uskumatu on see, et 3:49 enne lõppu juhtis Kalev 59:40 ja siis lasta endale selle ajaga 24:0 spurt teha, seda vist ei juhtu isegi Keila liiga meeskondade vahel?
k.

Postitus Postitas k. »

greystone kirjutas:
hehe kirjutas:Mis ma ütlesin, et Kullamäe viskab viimase punkti.
Kalev on luuserite kamp. Matits on täisdebiil ja Kriisa on jobude kuningas.
sa mine peksa lahti omal

Negatiivsed mõtted on mul juba kõik peast läbi käinud..vaadakem asja positiivselt - saamegi kiiremini Matist&co'st lahti. ;) Kiirelt-kiirelt meeskonda komplekteerima ja uut treenerit otsima. Võrreldes eelmise aastaga veidi rohkem aega komplekteerimiseks. :P
see, et rohkem aega planeerimiseks.. see on see igaaastane jutt, lõpuks on ikka nii et pooles talves mingid neegrid siiberdavad edasi tagasi ükski ei sobi
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

mudaliiga naq osad armastavad öelda võtsid siin tänavu rocki mehed, aga oli tunda,et mängida suudame ka Rocki vastu kel Eesti parim treener, ja meil selle koha peal SUUR 0 nii,et väga halda pole vaja, KORVPALL võitis. :)
ats

Postitus Postitas ats »

Lõpus siis 0:24 spurt, no seda nalja ei ole juba mitu aastat näinud :D
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

no kui nüüd midagi ka ei muudeta siis ma ei tea kohe
vabakutseline

Postitus Postitas vabakutseline »

No mis toimub???? Mis matic mõtleb, et mehed mängivad mängu lõpuni ilma time-outi võtmata??? Keegi vingus siin, et Pelkic sai liiga palju mänguaega, kuid siis kui ta platsil oli mäng ka sujus. Langus algas siis kui Gregor pani rünnagu algul kohe lolli kolmese, oleks tulnud pikka rünnakut mängida, eriti veel siis kui 19p juhid. Ja veelkord matic on ikka suht debiil, no see ei ole ju normaalne kui Kangur näitab treenerile, et oleks vaja time-out võtta.
Kasutaja avatar
Travis Reed
Kasutaja
Postitusi: 200
Liitunud: 24 Mai 2007, 19:48
Asukoht: Jõgeva

Postitus Postitas Travis Reed »

Eesti meistritiitel kohtunikele, vaatasin Urali ja Dünamo mängu, hea oli vaadata, vile ei vilisenud iga pisikese asja peale, nagu nüüd:S Teine poolaeg vilistasid kohtunikud jälle Rocki kasuks:S kahju ilusast algusest:S
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Aga ausaltöeldes minu hea arvamus muutsu Cus'ist selle finaalseeriaga muutus, mitte mänguliselt aga tüüp on ikka vägaülbe, kui täna oli Kanguriga mingi võituslik moment, kohe kätegakallale mis seal ikka.
Viimati muutis #7, 21 Mai 2008, 20:10, muudetud 1 kord kokku.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

spartaklane kirjutas:no kui nüüd midagi ka ei muudeta siis ma ei tea kohe
nõustun
vihane
Kasutaja
Postitusi: 396
Liitunud: 30 Sept 2007, 11:51

Postitus Postitas vihane »

pole lihtsalt sõnu selgelt kohtunikud tegid ära juu. Kalev korra läks örnalt vastu või puudatas käsi kogematta kohe tuli vile ja vabaviske dja ründevigu tuli ka mingi seitse aga pooled kaitja liikkus veel ja see pole ründeviga. Ja ROCk võttis lihtsalt jõuga palli ära ja kohtunikud ei vilistanud ühtegi viga pressingu ajal no mida fakki , Esimest korda näen et 0 viga tuleb pressinguga.
vihane
Kasutaja
Postitusi: 396
Liitunud: 30 Sept 2007, 11:51

Postitus Postitas vihane »

kohtunikud tegid selgelt ikka teise poolaja ära pole lihtsalt midagi õelda lasti Rockil pressida nii palju kui tahavad ja võtta pall ära nii kuidas saavad.
Kasutaja avatar
Travis Reed
Kasutaja
Postitusi: 200
Liitunud: 24 Mai 2007, 19:48
Asukoht: Jõgeva

Postitus Postitas Travis Reed »

vihane kirjutas:pole lihtsalt sõnu selgelt kohtunikud tegid ära juu. Kalev korra läks örnalt vastu või puudatas käsi kogematta kohe tuli vile ja vabaviske dja ründevigu tuli ka mingi seitse aga pooled kaitja liikkus veel ja see pole ründeviga. Ja ROCk võttis lihtsalt jõuga palli ära ja kohtunikud ei vilistanud ühtegi viga pressingu ajal no mida fakki , Esimest korda näen et 0 viga tuleb pressinguga.
täpselt vihane, ma tahtsin just sama õelda:P
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Seekord ma tunnistan,et Kalev mängis ise edu maha, kerge vile oli Rocki poole aga see ei otsustand niipalju. Aga idiootsuse tipp oli 2. mäng kus pandi vilistama vana ROCKI mängija, ja seal oli ikka räme koduvile ja sinna võit läks ... Aga ikakgi oli Kalev nõrgem see hooaeg Rockist ( vähemalt aasta teisel poolel ) ja õigesse kohta läks tiitel, uuel aastal uuehooga.
Vasta