Fännid

Muud jutud (sh arvutimängud)
Kalevi poolehoidja

Postitus Postitas Kalevi poolehoidja »

Vaadates eilset mängu, tekkis tahes tahtmata võrdlus- Kalevi fännid vs Rocki fännid. Ja tuleb tunnistada, et paraku ei ole midagi võrrelda. Teeb ausalt öelda kadedaks. Alustada kasvõi atribuutikast- lipud, pasunad, trummid- just nimelt TRUMMID, mitte mingid tam-tammid. Kurat, korra lööb trummi, käib tervest keahst võnge läbi. Vanusevahe kohta ei taha midagi öelda, tore, et Kalevi fännklubis nii palju noori on, paraku kuluks ära ka vanemate inimeste poolehoid. Tallinnas mängu vaadates on küll tunne nagu mängiks Tartus.
Äkki järgmiseks aastaks võtaks midagi ette?
Kasutaja avatar
tont
Kasutaja
Postitusi: 376
Liitunud: 17 Jaan 2008, 12:47

Postitus Postitas tont »

Kalevi poolehoidja kirjutas:Äkki järgmiseks aastaks võtaks midagi ette?
paluks siis ettepanekuid. see on idiootne kurta siin ja siis loota, et teised teevad kõik vajalikud muudatused ära
Kalevi poolehoidja

Postitus Postitas Kalevi poolehoidja »

tont kirjutas:
Kalevi poolehoidja kirjutas:Äkki järgmiseks aastaks võtaks midagi ette?
paluks siis ettepanekuid. see on idiootne kurta siin ja siis loota, et teised teevad kõik vajalikud muudatused ära
Ei kurdagi. Minu "idiootne" plaan oli algatada arutelu teemadel, kuidas asja paremaks muuta. Kui aga iga väljaöeldud lause on "idiootne" kurtmine- siis Tallinn jääbki Rocki kodulinnaks ja Saku Suurhall Rocki kodusaaliks
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

ütleme nii, et kalevi fännklubi karjub alati, seda kas me karjume teised üle, seda me ei tea... sest sa kuuled ju ainult enda läheduses olevaid hääli.. nt. kui istud rocki fännide lähedal on neid kindlasti paremini kuulda, aga kui istud kalevi fännide lähemal siis kuuled ju kindlasti kalevit rohkem...

Ja teleka kohapealt seda, et me ju eitea kus mikker on, et kumbadele fännidele lähemal

see on minu arvamus
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Minu arust Kalevi fännklubi areneb aasta-aastalt väga jõudsalt. :cool:
Tegelikult kui me vaatame, siis Rocki ja Kalevi fännklubid on arvult umbes ama suured (ok vb Rockil natuke suurem). Vahe on aga selles, et vaadake Kalevi kodumängudel teeb ainult fännklubi häält. ülejäänud lihtsalt plaksutavad korvide järel. Rocki kodumängudel ei tee aga vahetki, kes on fännklubis, kes mitte.
Üldiselt pole Kalevi fännklubi suhtes ühtegi paha sõna..üks soovitus ehk oleks ainult see, et kui tahetakse lippude arvu suurendada, siis nt Tartu eeskujul ka Tallinna sini-valge lipp, mis ka ju Kalevi värvidega ühtib mängudele tuua..kinnitada sinna "aia" külge vms..
aga üldiselt jah Kalevi fännklubi kõva..järgmine aasta ehk üritan ka ise klubiga liituda. :)
..

Postitus Postitas .. »

greystone kirjutas:Minu arust Kalevi fännklubi areneb aasta-aastalt väga jõudsalt. :cool:
Tegelikult kui me vaatame, siis Rocki ja Kalevi fännklubid on arvult umbes ama suured (ok vb Rockil natuke suurem). Vahe on aga selles, et vaadake Kalevi kodumängudel teeb ainult fännklubi häält. ülejäänud lihtsalt plaksutavad korvide järel. Rocki kodumängudel ei tee aga vahetki, kes on fännklubis, kes mitte.
Üldiselt pole Kalevi fännklubi suhtes ühtegi paha sõna..üks soovitus ehk oleks ainult see, et kui tahetakse lippude arvu suurendada, siis nt Tartu eeskujul ka Tallinna sini-valge lipp, mis ka ju Kalevi värvidega ühtib mängudele tuua..kinnitada sinna "aia" külge vms..
aga üldiselt jah Kalevi fännklubi kõva..järgmine aasta ehk üritan ka ise klubiga liituda. :)
Rocki fännklubis üle 100 inimese.
Seda sai kuulda eile püssikas.
aga Tallinna mängule sõitis 3 bussitäit.
Ligi 150 inimest.
Pluss väga PALJU eraautodega inimesi.

Vast juba siit tuleb erinevus. Tartlastel lihtsalt korvpall veres.
Kalevi omad muidugi tublid, aga ega 40kesi 10 korda suuremat massi üle ei karju.
Optimist #1
Kasutaja
Postitusi: 75
Liitunud: 18 Mai 2008, 19:18

Postitus Postitas Optimist #1 »

Klubi võiks korraldada väikese kampaania, kus näiteks järgmine hooaeg esimesel kolmel kodumängul müüakse särke mingi 100.- tükk või vähemasti omahinnaga (s.t palju neil tootmise peale läks). Vähemasti sel juhul näeks kalevi kodusaalis rohkem kalevlasi:P

teiseks, fänn club tuleks veidi suuremaks paisutada (reklaami, rohkem reklaami - mina näiteks ei tea suuremat midagi kalev fän clubist, isegi meililisti oli mind liiga raske panna... organiseeritus on null, vähemasti nii tundub). Juhul kui suudetakse fänni kluppi mingi 40 inimest rohkem leida, siis jaotada nad kaheks rühmaks ja panna nad kuhugi teistesse sektoritesse istuma :) igale grupile suur trumm kätte ja voilaa, palju parem atmosfäär. Ausalt öeldes on suht võõrastav tõusta püsti keset tervet sektorit ning kaasa elama hakata, eriti kui mõni idioot käsib kohe maha istuda... oleks vähemalt kolmes sektoris mingi hulk kalevi fännclubi liikmeid, siis poleks ju probleemi :)

Kalev juhtkonnal on veel palju selles suunas teha... pealinna inimesed on lihtsalt veidi tuimemad kui ülikoolilinna omad, sellevõrra rohkem tuleb tööd teha.


igatahes ma loodan, et midagi muutub, sest kui rocki fännid suurhalli juba enda kodusaaliks kutsuvad, siis on midagi küll ääretult viltu...
Viimati muutis Optimist #1, 22 Mai 2008, 21:38, muudetud 1 kord kokku.
Patrik
Kasutaja
Postitusi: 294
Liitunud: 02 Nov 2007, 11:36
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas Patrik »

Kalevi fännid panustavad rohkem pasunale, mis on võibolla pigem häirivaks mitte toetavaks sümboliks. Mingi korralik basstrumm tuleks hankida teil.
Merli
Kasutaja
Postitusi: 79
Liitunud: 10 Okt 2006, 07:17
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Merli »

Eks alati saaks paremini. Aga selleks tuleb teha ettepanekuid jne. Ehk siis - "kus viga näed laita, seal tule ja aita!" :)
nooh

Postitus Postitas nooh »

mina istusin hooajakaartide tsoonis viimase mängu ajal ja isegi seal tra kyll, olin ma praktiliselt ainus, kes karjus, plaksutas ja püsti kargas, kui midagi oli. kogu mängu ei jõua aktiivselt karjuda ja kaasa elada, üle 30 juba:) aga jah...palju on troppe kes vaatavad sind võõristava näoga, kui niimoodi teed, see on masendav, tekib tunne, et oledki mingi friik..
Kalevi poolehoidja

Postitus Postitas Kalevi poolehoidja »

Merli kirjutas:Eks alati saaks paremini. Aga selleks tuleb teha ettepanekuid jne. Ehk siis - "kus viga näed laita, seal tule ja aita!" :)
Merli- Sinu ees müts maha fännklubi vedamise eest!!
Kasutaja avatar
BigMac
Kasutaja
Postitusi: 1107
Liitunud: 18 Nov 2007, 16:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BigMac »

Rohkem trumme võiks olla , nagu Rockil , ikka kõva trumm siis teine asi , Kalev TUHH-TUHH-TUHH !!!
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

ei minu meelest trumme on meil piisavalt, aga seda bassitrummi oleks vaja just!! :P
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

kuidas nende trummide telleimine v otsmine nagu käib üldse..fännklubi paneb nagu rahad kokku ja esitab tellimuse klubile vms? Ja palju hinnad üldse olla võiksid?
tina

Postitus Postitas tina »

eelmine aasta sai rahad kokku pandud ja trumm ostetud.
aga,mis sellest trummist sai seda mina küll ei tea
Suletud