Balti liiga 2008/09

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Egert »

Zog kirjutas:
zero0 kirjutas:Ohoo! Rocki aktsiad tõusid märgatavalt. Kui imesid ei juhtu, siis vähemalt kolmas koht peaks tagatud nüüd olema!
?? Ma nüüd küll ei ülteks, et Rock'i neljandaks jäämine ka kodusaalis eriline ime oleks... aga eks nende võimalused veidi paremad nüüd ole tõesti.
kalevi vastu rock tartus ei saa, aga zalgirisega ei tea, hoian oma pöialt zalgirisele.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

isiklikult elan ka Zalgirisele kaasa ja loodan siiralt ,et Zalgiris paneb Rockile Tartus ära ja kutsuksin ka Kalevi fänne ,kaasa elama Zalgirisele ,loodan ,et õiglus pannakse maakate kodus paika.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Egert »

spartaklane kirjutas:isiklikult elan ka Zalgirisele kaasa ja loodan siiralt ,et Zalgiris paneb Rockile Tartus ära ja kutsuksin ka Kalevi fänne ,kaasa elama Zalgirisele ,loodan ,et õiglus pannakse maakate kodus paika.
Ma arvan, et sellepärast Tartusse sõita eriti mõtekas ei ole, oleks Tallinnas olnud, oleks ka Žalgirist fännama läinud.
Kasutaja avatar
mining531
Kasutaja
Postitusi: 721
Liitunud: 08 Mär 2008, 11:35
Asukoht: Võrumaa

Postitus Postitas mining531 »

Ma ei saa aru mis teil viga on, peale kaotust kohe vihkama. Mina kyll igatahes oleks Kalevile pöialt hoidnud kui ta oleks FF-i pääsenud. Mina olen Eesti korvapalli poolt, kuigi Eesti siseselt Rocki poolt. :D Kalevile on kasulikum kui Rock võidab FF-i mitte Zalgiris või Rytas või ASK.
Pilt
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

mining531 kirjutas:Ma ei saa aru mis teil viga on, peale kaotust kohe vihkama. Mina kyll igatahes oleks Kalevile pöialt hoidnud kui ta oleks FF-i pääsenud. Mina olen Eesti korvapalli poolt, kuigi Eesti siseselt Rocki poolt. :D Kalevile on kasulikum kui Rock võidab FF-i mitte Zalgiris või Rytas või ASK.
Mis mõttes see Kalevile kasulikum oleks?
...ja mis puutub Eesti korvpalli,siis ennem hoian põialt TTÜ poistele.Ikkagi noored vihased Eesti mehed.
YNWA
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas Patrioot »

spartaklane kirjutas:isiklikult elan ka Zalgirisele kaasa ja loodan siiralt ,et Zalgiris paneb Rockile Tartus ära ja kutsuksin ka Kalevi fänne ,kaasa elama Zalgirisele ,loodan ,et õiglus pannakse maakate kodus paika.
Sa oled ikka päris kibestunud. take it easy ja pigista vinne edasi.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
tont
Kasutaja
Postitusi: 376
Liitunud: 17 Jaan 2008, 12:47

Postitus Postitas tont »

spartaklane kirjutas:isiklikult elan ka Zalgirisele kaasa ja loodan siiralt ,et Zalgiris paneb Rockile Tartus ära ja kutsuksin ka Kalevi fänne ,kaasa elama Zalgirisele ,loodan ,et õiglus pannakse maakate kodus paika.
ükskord ometi nõustun Sinuga!
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Postitus Postitas YO »

Vähe kainemalt mõledes, oleks see ikkagi Eesti korvpallile kasulikum kui, rock nt 2seks v 1seks tuleks.
villu123
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 05 Mai 2007, 00:29
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Postitus Postitas villu123 »

YO kirjutas:Vähe kainemalt mõledes, oleks see ikkagi Eesti korvpallile kasulikum kui, rock nt 2seks v 1seks tuleks.
Olen ka Kalevi toetaja aga kui ikka mõelda mõistusega siis iga normaalne eestlane toetab FF Rocki, Vaevlt nüüd kui Zalgiris ja Rock kokku lähevad siis Rytase fännid Rocki toetavad, ei usu loomulikult nad tahavad, et mõlemad Leedu klubid ikka Finaali pääseksid ja siis alles sotid selgeks teha kes parem on.Rocki mahategemine ja oma pettumuse välja näitamine ei ole normaalne, endal lõi ka täna pettumus meeletult välja aga Rocki kui teist eesti klubi toetan kindlasti.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Ma ka Eesti korvpalli poolt, Tarvasel ja Pärnul on asjalikud noored, eriti meeldib mulle Kuremaa Kukemelk :)
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

Eriti debiilne on koos leedukatega Rocki maha karjuma minna. See on täielik infantiilsus.
Viimati muutis zero0, 02 Apr 2009, 22:15, muudetud 1 kord kokku.
Mario
Kasutaja
Postitusi: 307
Liitunud: 13 Jaan 2009, 23:30

Postitus Postitas Mario »

TDK kirjutas:Ma ka Eesti korvpalli poolt, Tarvasel ja Pärnul on asjalikud noored, eriti meeldib mulle Kuremaa Kukemelk :)
Kukemelk ei mängi enam Kuremaa eest :D
villu123
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 05 Mai 2007, 00:29
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Postitus Postitas villu123 »

TDK kirjutas:Ma ka Eesti korvpalli poolt, Tarvasel ja Pärnul on asjalikud noored, eriti meeldib mulle Kuremaa Kukemelk :)
Osaaa sa tegid nalja w?
T6ru
Kasutaja
Postitusi: 115
Liitunud: 23 Jaan 2007, 14:26

Postitus Postitas T6ru »

zero0 kirjutas:Eriti debiilne on koos leedukatega Rocki maha karjuma minna. See on täielik intantiilsus.
vabandust aga ma ei saa sinna midagi teha et ma nii väga rocki vihkan :)
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

villu123 kirjutas:
TDK kirjutas:Ma ka Eesti korvpalli poolt, Tarvasel ja Pärnul on asjalikud noored, eriti meeldib mulle Kuremaa Kukemelk :)
Osaaa sa tegid nalja w?
Minu poolsed vabandused, unustasin ''*'' juurde lisada, aga mõtlesin, et eilsest hakkas ju naljakuu, et inimesed jagavad ikka ise ära :)
Suletud