Balti liiga 2008/09

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

zero0 kirjutas:Eriti debiilne on koos leedukatega Rocki maha karjuma minna. See on täielik infantiilsus.
Maha karjuma ei peagi minema,aga Zalgrise poolt karjuma küll;D
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Postitus Postitas kalevcramo »

zero0 kirjutas:Eriti debiilne on koos leedukatega Rocki maha karjuma minna. See on täielik infantiilsus.
kle otsusta ära kelle poolt sa oled ükskord.
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 721
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Tartust »

Kusjuures võtab ikka imestama küll, et eelmise aasta Rocki euroedu ajal oli siin suur kamp Rocki armastajaid ja pooldajaid, nüüd aga suur kamp vihkajaid. Näed siis, mis terve aasta muutub, aga eks see arusaadav ka ole.
(Y)
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

KalevForever kirjutas:
zero0 kirjutas:Eriti debiilne on koos leedukatega Rocki maha karjuma minna. See on täielik infantiilsus.
Maha karjuma ei peagi minema,aga Zalgrise poolt karjuma küll;D
Ma ei saa nüüd eriti aru ,me oleme siin Euroopas ju kõik väikesed riigid nii Läti ,Leedu ,kui ka Eesti.Mina isiklikult väga austan Leedu korvpalli ja siis kui näiteks Zalgiris ka Euroliigat mängis elasin ma neile täiega kaasa .Zalgiris on teine klubi peale Kalev/Cramot ,kellele olen koguaeg kaasa elanud ja siis Rytas,kes muide praegu juhtimas Eurocupi veerandfinaalis Benetoni vastu.Ma ei saa aru ,miks peaksin ma siis olema eriti infatiilne ja Rockile kaasa elama, ja eriti veel kui seal mängib selline mees nagu Tsintsadse ,kes on minuteada kõige ebasümpaatsem mängija ,kes siin Eestis meil üldse kunagi olnud on.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Egert »

Üks põhjus miks mina juba Rocki vihkan on see, et nad on piiritult ülbed ja õelad Kalevi fännide vastu! Igatähes hoian oma põialt Žalgirisele poolfinaalis.
Viimati muutis Egert, 02 Apr 2009, 23:28, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

Tartu osalust on ühel Final Fouri juba nähtud,siis nagu oli mingil põhjusel vaja neile põialt hoida.(Euro sari ikkagi!)Aga see aasta...hetkel ei paku see jama pinget.
YNWA
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Postitus Postitas YO »

No tsinn on tõesti ebasümpaatne ja vähe madalalaubaga keevavereline vend, kes alati ennast talitseda ei suuda aga Rock, kui meeskond on ju sümpaatne sats ja ma loodan, et nad panevad FF kinni:) ... siis saame öelda, et kaotasime võitjatele:D
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

YO kirjutas:No tsinn on tõesti ebasümpaatne ja vähe madalalaubaga keevavereline vend, kes alati ennast talitseda ei suuda aga Rock, kui meeskond on ju sümpaatne sats ja ma loodan, et nad panevad FF kinni:) ... siis saame öelda, et kaotasime võitjatele:D
No kui Rytas Balti Liiga võidab siis võime ju sama öelda
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

kalevcramo kirjutas:
zero0 kirjutas:Eriti debiilne on koos leedukatega Rocki maha karjuma minna. See on täielik infantiilsus.
kle otsusta ära kelle poolt sa oled ükskord.
Mul ei ole vaja otsustada - olen jätkuvalt Eesti korvpalli poolt. Veerandfinaalis olin just Kalevi poolt sellepärast, et nägin neis rohkem potensiaali Žalgirisele vastu saada, lisaks oli suur tahtmine näha FF Tallinnas.
Olen pettunud küll jah, et Kalev kaotas, aga nüüd seepärast ma ei pea hakkama kodus manama, et Rockil läheks õudselt halvasti. Vastupidi, ma loodan, et saan positiivse üllatuse osaliseks ja Rock suudab Žalgirise alistada. Nüüd teades, et FF toimub Tartus, tõusid Tartu võimalused hoobilt jõuda finaali. Mina kui eestlane hoian oma rahvale pöialt, seejärel vaatan, mis naabritele ka kaasa elada. Ma ei tea, miks Teie siin nii hoogsalt leedukatele kaasa elate. Kas Te aru ei saa, et just nende pärast ei ole Kalevil otsepääset FF-is. Arvata, et Rytase müstiline lagunemine kahes viimases mängus oli juhuslik, peab ikka päris pime olema.
Lõpetuseks: jah, Rock on süüdi selles, et nad võitid selle mängu.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

zero0 kirjutas:
kalevcramo kirjutas:
zero0 kirjutas:Eriti debiilne on koos leedukatega Rocki maha karjuma minna. See on täielik infantiilsus.
kle otsusta ära kelle poolt sa oled ükskord.
Mul ei ole vaja otsustada - olen jätkuvalt Eesti korvpalli poolt. Veerandfinaalis olin just Kalevi poolt sellepärast, et nägin neis rohkem potensiaali Žalgirisele vastu saada, lisaks oli suur tahtmine näha FF Tallinnas.
Olen pettunud küll jah, et Kalev kaotas, aga nüüd seepärast ma ei pea hakkama kodus manama, et Rockil läheks õudselt halvasti. Vastupidi, ma loodan, et saan positiivse üllatuse osaliseks ja Rock suudab Žalgirise alistada. Nüüd teades, et FF toimub Tartus, tõusid Tartu võimalused hoobilt jõuda finaali. Mina kui eestlane hoian oma rahvale pöialt, seejärel vaatan, mis naabritele ka kaasa elada. Ma ei tea, miks Teie siin nii hoogsalt leedukatele kaasa elate. Kas Te aru ei saa, et just nende pärast ei ole Kalevil otsepääset FF-is. Arvata, et Rytase müstiline lagunemine kahes viimases mängus oli juhuslik, peab ikka päris pime olema.
Lõpetuseks: jah, Rock on süüdi selles, et nad võitid selle mängu.
Oleme täna siin ikka pikalt arutanud selle üle kelle poolt olla ,kelle poolt mitte ,kuid kogu selle jutu õigustuseks nüüd kui juba kired vaibunud on näen ma ikkagi seda ,et oleks normaalne siiski kui me Zalgirist toetaksime ja kui juhtubgi finaali Rock pääsema siis oleks loogiline Rytasele kaasa elada ,sest kujutate ette seda kiidulaulu ja eufooria hüüdeid kui näiteks Rock tuleks Balti Liiga võitjaks.Toon siin ühe näited ,,Läbi aegade Eesti parim klubi ,,
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4161
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Selles osas on spartaklasel õigus et kes seda kiidulaulu pärast jõuab ära kuulata?
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Ma ei imestaks kui see juhtuksi, aga siis oleks jah ikka, parim klubi, mis kunagi Eestis mänginud blabla, seda jama ei suudaks ma tõesti vaadata, kui läbi ussimu**i saadakse üldse play-offidele ja siis veel kobistatakse kogu liiga võit.
Loodan lihtsalt, kui Rock peaks pääsema finaali, et sis Rytasel ei oleks samal ajal mängu EuroCupil.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

TDK kirjutas:Ma ei imestaks kui see juhtuksi, aga siis oleks jah ikka, parim klubi, mis kunagi Eestis mänginud blabla, seda jama ei suudaks ma tõesti vaadata, kui läbi ussimu**i saadakse üldse play-offidele ja siis veel kobistatakse kogu liiga võit.
Loodan lihtsalt, kui Rock peaks pääsema finaali, et sis Rytasel ei oleks samal ajal mängu EuroCupil.
EuroCupi finaal on pühapäeval.(5.Aprill)
YNWA
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Postitus Postitas vabakutseline »

Isiklikult loodan, et Rock pudeneb poolfinaalis. See ei anna siis neile võimalust kuidagi see turniir võiduni kobistada. Põhjus miks ma nii loodan on see, et kui Rock peakski kuidagi võitma, hakatakse neile lugema sellist kiidulaulu, et hoia ja keela. Minuarust on Rocki üldse üleliia palju ülistatud. Võtame või hooaja alguse, kui Beard klubiga liitus. Kui kalev peaks eesti meistrivõistluste finaali kinni panema, ma ei usu et lehtedes tuleks samasuguseid pealkirju, kui siis kui Rock 2 aastat järjest on võitnud.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

Kui nad selle võidu ära tooksid, mis küll ei ole tõenäoline, siis nad ongi parim korvpalli klubi Eestis ja ilmselt pakuks 91. aasta Kalevile konkurentsi, sest arvan, et NL meistritiitel on võrreldav BBL-i tšempionitiitliga.
Ma näen siin praegu ainult kadedust, mis ilmselt süveneb, kui Tartu peaks mingigi kohtumise FF võitma. Kalev võiks hetkel ise praegu FF olla, aga ei ole, sest ta oli nõrgem. Me ei saa siin mingist potensiaalist rääkida, et Kalev OLEKS parem olnud kui Rock. Korvpallis läheb kõvasti õnne vaja, lisaks muudele teguritele - sport on selline!
Me võime siin lõputult arutada, aga eks igaüks jääb ikka oma arvamuse juurde.
Suletud