Alar Varrak

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Alar Varrak

Postitus Postitas Go Cramo! »

Küsiks veel - mida on toonud kaasa T.Soku tulek? Näiliselt mitte kui si``agi!
Eepica
Kasutaja
Postitusi: 587
Liitunud: 19 Nov 2008, 12:39

Re: Alar Varrak

Postitus Postitas Eepica »

hullemaks läinud:)
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: Alar Varrak

Postitus Postitas vabakutseline »

Go Cramo! kirjutas:Küsiks veel - mida on toonud kaasa T.Soku tulek? Näiliselt mitte kui si``agi!
Arvasin minagi, et tema tulekuga läheb asi paremaks aga läks hoopis hullemaks(miyyr, et enne teda oli seis hea), kuid parem ikka.
Viimati muutis vabakutseline, 12 Mär 2010, 20:15, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Alar Varrak

Postitus Postitas Egert »

Eepica kirjutas:hullemaks läinud:)
Jep. Sealt maalt, kus ta tuli, on vist 3 võitu saadud ja kaotusi hulgi.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Alar Varrak

Postitus Postitas Soho »

Go Cramo! kirjutas:Küsiks veel - mida on toonud kaasa T.Soku tulek? Näiliselt mitte kui si``agi!
ma olin selle vastu juba alguses , et üldse mõeldi tema peale.. ja olen väga vihane selle peale , et see mees ka meie riigi koondise tüüri pandi juhtima ... ei salli mina teda üldse .. ta võis ju hea mängjia olla , aga treenerina ei sobi
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: Alar Varrak

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

Jah Tiit on ikka väga palju halba endaga kaasa toonud... Muideks peale Kopamehe ära saatmist on see asi ikka ülisitaks läinud!
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4427
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Alar Varrak

Postitus Postitas vaim564 »

Millegipärast pole ma jällegi (tulemuste üle) eriti üllatunud ...
Charly
Kasutaja
Postitusi: 399
Liitunud: 01 Okt 2007, 15:01
Asukoht: Kurtna

Re: Alar Varrak

Postitus Postitas Charly »

Värsked jutud: http://sport.postimees.ee/?id=236942" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Alar Varrak

Postitus Postitas Rix »

Kõik kokku BBLis on muidugi paras halb unenägu, aga Varraku ja Soku mahatampimine emotsiooni pealt pole ka adekvaatne, kuigi natuke mõistetav (keegi peab ju süüdi olema!). Uue käekirja ja kaitsesurve ülesehitamine tekitas vaakumi ning eks kogenud treenerina nägi ka Vuci, et hooaja keskelt mängu aluspõhimõtete muutmine tähendaks suurt riski, mida ta polnud valmis võtma (välistreenerile on tähtis võit ning ainult võit). Varrak ja Sokk aga pidid ju midagi muutma, sest tambiti seda Cramot mis hirmus, kuigi seis ju oli täitsa hea. Auk sattus aga väga valele ajale.
Arvan siiski, et Keni ärasaatmise taga oli eelkõige ikka mehe suhtumine , mitte ainult sobimatus mängujoonisesse.
Klubisised asjad: rahad jne, eks nendest kuuleme nagu ikka, vast alles tulevikus, kui siiski.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Alar Varrak

Postitus Postitas Alex »

Ma jään vana arvamuse juurde, mis mul tast peale esimest mängu jäi...
Alex kirjutas:aga nii moodi kõrvalt vaadates jäi täna mulje, et ta mängijatega omal ajal liialt palju 'ühes paadis' istunud.Vähemalt ei pannud tähele, et mängijal oleks kõrvad kikkis treeneri juttu kuulates...Tundub selline pehme ja autoriteeti mitte omav isik
Seda näitas ilmekalt ka teatud mängijate lõugade laiutamine mängu ajal treeneriga. Ei kiida heaks sellist vaatepilti ja nii moodi on raske mänge võita.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Alar Varrak

Postitus Postitas Rix »

Alex kirjutas:Ma jään vana arvamuse juurde, mis mul tast peale esimest mängu jäi...
Alex kirjutas:aga nii moodi kõrvalt vaadates jäi täna mulje, et ta mängijatega omal ajal liialt palju 'ühes paadis' istunud.Vähemalt ei pannud tähele, et mängijal oleks kõrvad kikkis treeneri juttu kuulates...Tundub selline pehme ja autoriteeti mitte omav isik
Seda näitas ilmekalt ka teatud mängijate lõugade laiutamine mängu ajal treeneriga. Ei kiida heaks sellist vaatepilti ja nii moodi on raske mänge võita.
Sellega tuleb küll nõustuda, see on tõesti silma jäänud.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4427
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Alar Varrak

Postitus Postitas vaim564 »

Varraku puudus ongi see, et ta võib olla küll hea abitreener, aga peatreenerina on tal mitmeid puudusi (midagi sarnast oli ka Maticiga):
1. Ta on halb motivaator
2. Tal puudub autoriteet (mis Vucinicil näiteks oli olemas)
3. Tal jääb puudu mängu juhtimise oskusest (ei näinud mänge, aga on jäänud mulje, et nii VEFi kui Lauvase mängu lõpud jäid suuresti treeneri kaela) - ta ei suuda mängusituatsioonile vastavalt teha vajalikke ümberkorraldusi.
4. Ta on konservatiiv s.t. tal puudub julgus riskida (pigem läheb peale sama läbiproovitud skeemiga, isegi kui kõigile on selge, et see ei tööta).

Teisest küljest, kui hooaeg on nagunii lörri läinud ja meeskonnal on võlad kaelas, siis selles mõttes polnud võib-olla ka mõtet praegu uut treenerit palgata. BBL edasipääs oleks ehk meeskonna üldist tuju tõstnud ja sisekliimat veidigi parandanud, kuigi nelja hulka jõudmine oleks olnud vaevaltusutav. Kui nüüd minnaksegi poolfinaalis Rockiga vastamisi, siis võivad sellel olla isegi teatud eelised. Kui suudetakse Rockile võideldes kaotada, on see ikkagi parem kui kaotada võideldes TTÜ-le või Tarvasele.
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Alar Varrak

Postitus Postitas Mr. Aff »

Saage aru, kui OLLAKSE VÕLGU, siis ei ole mingit krdi vahet, mis treener on, kui mängijad ei viitsi väga pingutada, siis ei tule ka tulemust. Totter arutada siin selles mõttes treenerite üle, pigem kaevake võlgnevuste koha pealt.
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Re: Alar Varrak

Postitus Postitas And »

Palun saage tõesti aru, et see koer on mujale maetud! Alles oli Vucinic kehv. Nüüd on Varrak kehv. Siis tuli Sokk ja kõik olid sillas...nüüd on ka tema juba esiliiga treenereiks tituleeritud. Saage aru, kõik ei sõltu treenerist! Treeneri osakaal meeskonna tulemustes ei ole 100%, ei ole ka 75%, ei ole ka 50%. Loomulikult mõjutab hea treener palju, kuid mitte enam kui 25-30% tulemusest. Mina küll Varrakut ei süüdistaks ja olen kindel, et tandem Varrak-Sokk teevad oma tööd korralikult. Kehvade tulemuste põhjuseks on poolik komplekteeritus ja palgavõlad....sealt on lumepall veerema hakanud.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Alar Varrak

Postitus Postitas Rix »

Mr. Aff kirjutas:Saage aru, kui OLLAKSE VÕLGU, siis ei ole mingit krdi vahet, mis treener on, kui mängijad ei viitsi väga pingutada, siis ei tule ka tulemust. Totter arutada siin selles mõttes treenerite üle, pigem kaevake võlgnevuste koha pealt.
Riia ASKi mehed eelmine hooaeg polnud vist pool aastat palka saanud, lisaks tõmmati palgad poole võrra alla. Jõuti pooliku koosseisuga FFi, kus mängiti ka vapralt võideldes. Cramos, kus ma ei eita, et probleeme võib olla, minu teada nii suuri probleeme küll ei ole. Aga krt seda teab, siin on arvatavalt kõik (pisi)asjad kokku, mis masinavärk on lagunemas...
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Vasta