Viljar Veski

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kaska
Kasutaja
Postitusi: 334
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Viljar Veski

Postitus Postitas Kaska »

vaim564 kirjutas:Ja veel - kui Kalev oleks viie tagamängijaga (ok ma veidi liialdan) tagunud Tarvase maa sisse, siis ma oleks valmis praegu kiitma Varrakut-Sokku taevani fantastilise mänguplaani ja juhtkonda suurepärase meeskonna komplekteerimise eest. Kuna seda ei juhtunud, siis ma leian, kas õiglaselt või mitte, et midagi tehakse valesti.
loomulikult tehti midagi valesti, kaotati ju.Aga mida, selle peavad kyll treenrid välja mõtlema.Ja kui hooajalõpuni mõnda vähegi korraliku Cd ei saa, siis pole isegi eestikatel midagi teha.Kuigi C taha jääb kyll suhteliselt vähe.Ülejäänud on ka kaitses ikka sitad mis sitad.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4427
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Viljar Veski

Postitus Postitas vaim564 »

Kaska kirjutas:
vaim564 kirjutas:Ja veel - kui Kalev oleks viie tagamängijaga (ok ma veidi liialdan) tagunud Tarvase maa sisse, siis ma oleks valmis praegu kiitma Varrakut-Sokku taevani fantastilise mänguplaani ja juhtkonda suurepärase meeskonna komplekteerimise eest. Kuna seda ei juhtunud, siis ma leian, kas õiglaselt või mitte, et midagi tehakse valesti.
loomulikult tehti midagi valesti, kaotati ju.Aga mida, selle peavad kyll treenrid välja mõtlema.Ja kui hooajalõpuni mõnda vähegi korraliku Cd ei saa, siis pole isegi eestikatel midagi teha.Kuigi C taha jääb kyll suhteliselt vähe.Ülejäänud on ka kaitses ikka sitad mis sitad.
No ma tahaks ka loota, et mõtlevad. Mitte ei arva, et nemad tegid kõik õigesti, aga Tarvas käitus valesti, et vastu hakkas :)
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4427
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Viljar Veski

Postitus Postitas vaim564 »

Kivipallur kirjutas:
vabakutseline kirjutas:Üks ilma tsentrita mängimise põhjuseid oli/on see, et loodeti mängu kvaliteedi paranemist. Kuid seda ei ole toimunud ja pigem võib öelda, et asi on hullemaks läinud. Olgugi, et fisher saab keskmängija kohal hakkama aga ta ei ole ikkagi keskmängija ja ei ole harjunud madistama endast mitukümmend cm pikemate mängijatega pea terve mäng. Samas ei saa E. Dorbek keskmängija kohal üldse hakkama ja tema pealt tuleb nii väga palju punkte.
Pigem oli /on see põhjus selles ,et meil pole korraliku keskmängijat.
Pigem on põhjus selles, et meie ründeliin koosnebki vaid Fisherist ja Keerlesest ning korralik PF kui selline puudub samuti.
Kasutaja avatar
Kivipallur
Kasutaja
Postitusi: 488
Liitunud: 19 Mai 2009, 15:48

Re: Viljar Veski

Postitus Postitas Kivipallur »

vaim564 kirjutas:
Kivipallur kirjutas:
vabakutseline kirjutas:Üks ilma tsentrita mängimise põhjuseid oli/on see, et loodeti mängu kvaliteedi paranemist. Kuid seda ei ole toimunud ja pigem võib öelda, et asi on hullemaks läinud. Olgugi, et fisher saab keskmängija kohal hakkama aga ta ei ole ikkagi keskmängija ja ei ole harjunud madistama endast mitukümmend cm pikemate mängijatega pea terve mäng. Samas ei saa E. Dorbek keskmängija kohal üldse hakkama ja tema pealt tuleb nii väga palju punkte.
Pigem oli /on see põhjus selles ,et meil pole korraliku keskmängijat.
Pigem on põhjus selles, et meie ründeliin koosnebki vaid Fisherist ja Keerlesest ning korralik PF kui selline puudub samuti.
Mis puutub Fisher ja Keerles sellesse ,et meil pole korraliku keskmängijat?
Pilt
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4427
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Viljar Veski

Postitus Postitas vaim564 »

Kuidas ei puutu? Kõige otsesemalt puutuvad, sest nemad peavad seda lünka täitma.
Kasutaja avatar
Kivipallur
Kasutaja
Postitusi: 488
Liitunud: 19 Mai 2009, 15:48

Re: Viljar Veski

Postitus Postitas Kivipallur »

vaim564 kirjutas:Kuidas ei puutu? Kõige otsesemalt puutuvad, sest nemad peavad seda lünka täitma.
Me rääksime ju ilma tsentrita mängimise põhjustest . Keerles ja Fisher pole põhjus.
Pilt
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4427
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Viljar Veski

Postitus Postitas vaim564 »

Kivipallur kirjutas:
vaim564 kirjutas:Kuidas ei puutu? Kõige otsesemalt puutuvad, sest nemad peavad seda lünka täitma.
Me rääksime ju ilma tsentrita mängimise põhjustest . Keerles ja Fisher pole põhjus.
loomulikult pole nemad süüdi, et meeskond on komplekteeritud just selliselt. mina siin räägin pigem sellest, et korraliku tsentrimängija puudumine pole ainus põhjus, sest mehed mängivad valesid positsioone ja olemasolevate tsentrite pingilistumine pole samuti lahendus, kindlasti mitte Eesti liiga mängudes. Kui Rock välja arvata, siis kõikide teiste meeskondade vastu peaksid nad olema võimelised mängima. võib-olla ma eksin, aga ilma tsentrita mängides millegipärast on raskusi isegi Pärnu võitmisega.
Viimati muutis vaim564, 04 Mär 2010, 19:51, muudetud 2 korda kokku.
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Re: Viljar Veski

Postitus Postitas vabakutseline »

Kivipallur kirjutas:
vabakutseline kirjutas:Üks ilma tsentrita mängimise põhjuseid oli/on see, et loodeti mängu kvaliteedi paranemist. Kuid seda ei ole toimunud ja pigem võib öelda, et asi on hullemaks läinud. Olgugi, et fisher saab keskmängija kohal hakkama aga ta ei ole ikkagi keskmängija ja ei ole harjunud madistama endast mitukümmend cm pikemate mängijatega pea terve mäng. Samas ei saa E. Dorbek keskmängija kohal üldse hakkama ja tema pealt tuleb nii väga palju punkte.
Pigem oli /on see põhjus selles ,et meil pole korraliku keskmängijat.
Peamine põhjus on muidugi selles, kuid juba esimene mäng kui sellis varianti prooviti oli näha, et ilma tsentrita mäng ei toimi ja mäng mängult läks asi ainult hullemaks.
Kasutaja avatar
Kivipallur
Kasutaja
Postitusi: 488
Liitunud: 19 Mai 2009, 15:48

Re: Viljar Veski

Postitus Postitas Kivipallur »

vaim564 kirjutas:
Kivipallur kirjutas:
vaim564 kirjutas:Kuidas ei puutu? Kõige otsesemalt puutuvad, sest nemad peavad seda lünka täitma.
Me rääksime ju ilma tsentrita mängimise põhjustest . Keerles ja Fisher pole põhjus.
loomulikult pole nemad süüdi, et meeskond on komplekteeritud just selliselt. mina siin räägin pigem sellest, et korraliku tsentrimängija puudumine puudumine pole ainus põhjus, sest mehed mängivad valesid positsioone ja olemasolevate tsentrite pingilistumine pole samuti lahendus, kindlasti mitte Eesti liiga mängudes. Kui Rock välja arvata, siis kõikide teiste meeskondade vastu peaksid nad olema võimelised mängima. võib-olla ma eksin, aga ilma tsentrita mängides millegipärast on raskusi isegi Pärnu võitmisega.
Aga mehed mängivadki valesid positsioone ,kuna me kasutame väga vähe keskmängijaid ja selle põhjus on arvatavasti nende tasemes. Kuid ma olen kindel ,et Owens hakkab järgmistes mängudes saama rohkem mänguaega .
Pilt
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Viljar Veski

Postitus Postitas Go Cramo! »

Ja mina olen endiselt kindel et ca kuu või pooleteise pärast näitab Owens hoopis teisest puust mängu
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Viljar Veski

Postitus Postitas Rix »

Go Cramo! kirjutas:Ja mina olen endiselt kindel et ca kuu või pooleteise pärast näitab Owens hoopis teisest puust mängu
Juba Lauvase vastu on vaja! Ja Rytase mäng andis selleks lootust küll ja küll, kes kohal käis, vast veendus. Vaja oleks veidi kiirust lisada liigutustesse ja abi ka teistelt meestelt kaitses, mitte et esimese sammuga ja kattega astutakse fisherist, aksot ja dorbekutest ühe sammuga mööda. Ja veel, vales teemas ja vales kontekstis, aga Arbet on paremaks läinud kaitses ja tahtmist mehes on näha üle tüki aja, hakkaks nüüd vise ka tulema, mis vahepeal on kuhugi kadunud.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4161
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Viljar Veski

Postitus Postitas marxx762 »

Rix kirjutas:
Go Cramo! kirjutas:Ja mina olen endiselt kindel et ca kuu või pooleteise pärast näitab Owens hoopis teisest puust mängu
Juba Lauvase vastu on vaja! Ja Rytase mäng andis selleks lootust küll ja küll, kes kohal käis, vast veendus. Vaja oleks veidi kiirust lisada liigutustesse ja abi ka teistelt meestelt kaitses, mitte et esimese sammuga ja kattega astutakse fisherist, aksot ja dorbekutest ühe sammuga mööda. Ja veel, vales teemas ja vales kontekstis, aga Arbet on paremaks läinud kaitses ja tahtmist mehes on näha üle tüki aja, hakkaks nüüd vise ka tulema, mis vahepeal on kuhugi kadunud.
lisaks offtopicule veel juurde,et tegelt on arbet just koguaeg oma kaitse poolest oma koha pigem välja mänginud.Mis viskesse puutub,siis temal peaks tehniliselt olema kõige korrektsem vise eestis üldse,see selleks, aga tahtsin öelda, et tegelt on tal vise koguaeg olnud käe sees, lihtsalt kunagi käis läbi, et pigem psühhiline pool on see mis tõrgub vahel.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Viljar Veski

Postitus Postitas Egert »

Palju õnne ja ole mehe eest täna väljas! :)
Kasutaja avatar
Kivipallur
Kasutaja
Postitusi: 488
Liitunud: 19 Mai 2009, 15:48

Re: Viljar Veski

Postitus Postitas Kivipallur »

Egert kirjutas:Palju õnne ja ole mehe eest täna väljas! :)
Pilt
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Viljar Veski

Postitus Postitas Karl »

Tee palun endale ja teistele ilus sünnipäevakink.
Vasta