2008. aasta meeste karikavõistlusted.

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Eerik
Kasutaja
Postitusi: 144
Liitunud: 16 Jaan 2008, 16:56

Postitus Postitas Eerik »

Tulin praegu saalist , ülisuper tuju on , et kalev ja ttü võitsid . Kalevil panid kõik suht normaalselt , aga Veski vahepeal pudistas seal . Aga finaal tuleb tasavägine , ma LOODAN .
Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristo »

palju homme pilet on?
Patrik
Kasutaja
Postitusi: 294
Liitunud: 02 Nov 2007, 11:36
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas Patrik »

Loodan südamest, et TTÜ ka Kalev/Cramole tuule alla teeb
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Postitus Postitas zero0 »

minunimin kirjutas:
zero0 kirjutas:
KalevForever kirjutas: Eesmärgid ongi kõrgemad,aga see ei tähenda et karikas peax lutti saama või et võidu üle ei või rahul olla.
Aga igatahes Toome lammutab praegu Pirita vastu,temast võib veel täitsa asja saada.TTÜ võiks ära ka panna neile.
Tore muidugi, et võideti. Kahjuks aga jõudude vahekord on nii suur, et pidi lihtsalt kindel võit tulema.

Ma ei tea, pole viimasel pole lihtsalt korralikke tulemusi. Viimased head mängud olid Ventspilsi vastu, eelmisel hooajal ja enne neid mänge valitses ka põud.
Võiks midagi head tulla, siis oleksid kiidusõnad igati õigustatud. Kuid praegu, ma ei tea, Rock loobus ilmselgelt karikavõistlusest, nii et KUI võit tuleb, siis minule see mingit väärtust ei oma.
Arvad, et Rock looobus tegelikult karikamängudest, et euroliiga mänguks valmistuda?
nojah, iseenesest ma ei imestaks kui mehed loobusid aga kerde kindlasti sellist tüüpi treener pole.. ;)
Nägid sa Kerde kriitika noolt oma mängijate pihta, mida tavaliselt ta teeb kehva partii puhul? Mina küll ei näinud.
artur

Postitus Postitas artur »

Tore, et TTÜ sai finaali. Seal ikka noored, kes võivad ka tulevikus koondises mängia. Kalev on ikka väga vanade mängijate meeskond, sealt kedagi tulemas näha ei ole
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 697
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Postitus Postitas Kalev »

zero0 kirjutas:
vabakutseline kirjutas:
zero0 kirjutas:Mind jätab lihtsalt täiesti külmaks. Eesmärgid võiksid olla kõrgemad, kui karikavõistlused.
No ma ei saa aru, küll on midagi mäda kui BBL'is kaotame ja siis ei meeldi veel kui karikasarjas võidame. Keegi polegi ju väitnud,et eesmärgid pole kõrgemale seatud. Hooaeg on alles alguses, andke meeskonnale aega. Kui kalev koduseid konkurente võidab, kas siis ei ole see mitte kiiduväärt või peaksid nad teist riikide klubisi võitma?
Ilmselgelt on midagi viga, kui kaotame BBL-IS.:D Ütleme ausalt me saame Eesti profiklubid üles loetleda ainult ühe käe sõrmedel ja isegi mitte seda. Nii et mul on täiesti savi, kas võidetakse selliseid no ütleme nii, et kehvemaid klubisid.
Just nii, nad peaksid teiste riikide klubisid võitma, peaks üritama Euroopas läbi lüüa, mitte siin mudaliigas maadelma. Nagu keegi ütles, siis me ei saa peituda oma väikse rahvaarvu taha enam ja see käib kõikide Eesti spordialade kohta. Miks suudavad Läti ja Leedu läbi lüüa korvpallis??? Miks suudavad Läti(pääses EM-ile) ja Leedu(võitis hiljuti Rumeeniat 0:3, nende kodustaadionil) ka üllatusi teha jalgpallis???
Ma ei ütleks, et see üdini jama jutt oleks. Osa tekstiga ma ei nõustu, aga sama on Zero tõstatanud väga õiged küsimused. Miks on Läti ja Leedu enam vähem sama rahvaarvu juures kõrgemal nii jalgpallis kui korvpallis? Olime me ju mõlemal alal neist kunagi eespool. Aga see selleks, pole just selle teema jutt

Karikaga olen mina küll rahul, täna oli hea mäng, kõik said platsil olla, kõik tõid punkte. TTÜ pealt olen saamuti rõõmus, minu silmis on nad teine klubi, kellele pöialt hoian.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

ETV klipi lõpp on ka hea. karika finaal tallinna kalevi ja bc kalev/cramo vahel peetakse tartus.

mis siis , et ttü võitis :)
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

Kalev kirjutas:Aga see selleks, pole just selle teema jutt
selles see point ongi!!!!
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

teeks siis väikse ülevaate ka mängust..

Mäng hakkas väga ilusti. Kolmeeid tabati vist esimesel veerandajal 7/9. Üldse kuidagi mäng läks täna ja kaitse oli ka väga hea. Mis kõige tähtsam, siis omavahel suheldi kaitses, juhendati üksteist. Tanel Kurbase kaks pealtpanekud olid päris ilusad, mõlemad tulid täpselt samamoodi. Mis veel lahe oli, et Tanel Kurbas tegi soendust ja tundub, et ta saab hästi läbi mängijatega. Ta annab meeskonda just siukest lapsikust juurde, mitte ta ei käitu nagu titt, vaid ta teeb nagu olemise lõbuskas seal.. Siis Nenadi ja Matici vahe ongi see, et Matic arvas, et tema on tiimi pea ja teised on madalamad kui muru. Aga Nenad on täpselt vastupidine näide. Ja see, et eestlasd ehk siis "pingipoisid" said väga palju mänguaega..

Natuke negatiivne on see, et Eesti mängijad on nii tuimad, see on ka vist üks põhjus, miks meie tiimi vaim nii madal on. Kui Ameeriklased löövad alati patsu, siis vahest eestlased ei löö vastugi, vaid kõnnivad lihtsalt tuimalt mööda. Ja negatiivne ka see, et Veski sai täna vigastada, loodan, et see pole tõsine, aga tundus väga tõsine.


Loodan, et saate midagi aru ka..

Pileti hinnad olid 100 ja 50. Homme kõik saali siis :)
kalevipoisu

Postitus Postitas kalevipoisu »

Linehan tundub tglt päris hea käega olevat....
Ja keegi täna mängu ei jälgigi:O
Või siis kõik kohapeal?
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

voh veski poiss surus ka pallikorvi.:D
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Postitus Postitas vabakutseline »

Poolajaks siis vahe 13p. Praegu mäng sujub. Sooviks rohkem Viljarit ja Kurbast platsil näha.
Viimati muutis vabakutseline, 10 Okt 2008, 20:18, muudetud 1 kord kokku.
gametime
Kasutaja
Postitusi: 465
Liitunud: 12 Mai 2007, 20:53

Postitus Postitas gametime »

Tundub, et teisel veerandil tehti palju pallikaotuseid, millele järgnesid TTÜ kiirrünnakud.
jah

Postitus Postitas jah »

seda tty-d peaks 50ga loputama, sellise m'änguga pole bblis ja euro sarjades midagi peale hakata.. vaielge vastu kui tahate, aga nii see on
fänn1
Kasutaja
Postitusi: 177
Liitunud: 25 Nov 2006, 13:55
Asukoht: tabasalu

Postitus Postitas fänn1 »

seda küll aga vaevalt kalev täna väga motiveeritult ja täiega ka mängib:)
elagu kalev.go,go,go kalev
Vasta