Zalgiris-BC Kalev/Cramo [2.oktoober]

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

vihane kirjutas:esitada,meie eesti klubid loobuvad BBL-mängudest kuni kehtib reegel,et kohtunik(ud) on kodumeeskonna poolt-SEE ON JU NONSENSS!
Ma arvab,et see raha ka leitaks,et näiteks palgata mittemängivast maast(ööbimine,toit jne.) ,ehk siis kohtunikud oleks pidanud olema Lätist. Ei ma ei ütle,et see mäng ainult kohtunike nahka läks ,aga sorry 7 vabakat 37(111) vastu ja üldse need lõpud alati! See juba mingi kodune zagatovka!
IDEAALIS OLEKS KUI KOHTUNIKUD PALGATAKS ROOTSIST,SOOMEST,VENEMAALT ,NO MUJALT !
Ei usu,et ennem asjad liiguksid,üks võimalus on ,et palume BBL-s ,et me ise finantseerime need mujalt tulnud kohtunike kulud,mis puudutab meie välismänge-las võõrustajad ütlevad riigid ,aga maksame meie,kasvõi nii ,küll näete,Läti läheb ka meiega kaasa ja kui apellatsioon ei võeta vastu,siis las nad mängivad leedukad! Uskuge ,meil jääks rohkem võimalust valmistuda eurmängudeks ja seal on vähemalt kohtunike valik õiglane-SEE ON JUU KUULMATU ,MIS TOIMUB JU NEED AASTAD-SEE ON ETTEKAVATSETUD SOHK.


ma telekat vaatama mõelge ja öelge mis te arvate välismaa kohtunikest .
natuke naljakas, aga sinuga nõus,et sama maa kohtunikud nüüd küll olla ei tohiks !
ok
Kasutaja
Postitusi: 477
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:02

Postitus Postitas ok »

Teenitud vabavisked
Siauliai 36 Rock 13
Zalgiris 37 Kalev 7

Kokku
Leedu 73 Eesti 20

Tore et maailmatasemel leedu kohtunikud kõik määrusterikkumised ilusasti ära fikseerisid. Kui viga ei saa vilistada, siis vähemalt jooksu või pallikandmise ikka nuputab välja
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

Einoh,muidugi peaxid olema mingi kolmanda riigi kohtunikud.Aga et väita et oli mingi suur koduvile ja meile tehti ülekohut ise pilti nägemata on ka ajuvaba.Siis oleks veel arusaadav kui treener või mängijad selle kohta midagi ütleks,aga statistika järgi ka lahmida ei saa.
pelmeen
Kasutaja
Postitusi: 206
Liitunud: 05 Apr 2008, 21:37

Postitus Postitas pelmeen »

vastused kõikidele probleemidele tänase kaotuse puhul

1. Kangur pandi mängima SF

2.Pace 2pt visked 6/15

3.Linehan 2pt visked 1/9

Niikaua kui me pilti pole näinud, ei tasu kohtunikke süüdistada. Kolmeste loopimisega ei saagi vabaviskeid teenida
ok
Kasutaja
Postitusi: 477
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:02

Postitus Postitas ok »

Leegionäride visked mängust 45 - 13 ehk siis 28,9%
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4161
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Kahju jah. Õnneks minu närvirakud ei kulunud, olin trennis aga ma ütlen aint üht:
mina olen positiivne, "Super Rock" näitas oma sisu eile, meie täna ja nimed paberil, võib samahästi kui põlema panna!
gametime
Kasutaja
Postitusi: 465
Liitunud: 12 Mai 2007, 20:53

Postitus Postitas gametime »

marxx762 kirjutas:Kahju jah. Õnneks minu närvirakud ei kulunud, olin trennis aga ma ütlen aint üht:
mina olen positiivne, "Super Rock" näitas oma sisu eile, meie täna ja nimed paberil, võib samahästi kui põlema panna!
Mis see Rock siia puutub üldse? Balti liiga koosneb ikka peamiselt Leedu ja Läti klubidest.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4161
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

gametime kirjutas:
marxx762 kirjutas:Kahju jah. Õnneks minu närvirakud ei kulunud, olin trennis aga ma ütlen aint üht:
mina olen positiivne, "Super Rock" näitas oma sisu eile, meie täna ja nimed paberil, võib samahästi kui põlema panna!
Mis see Rock siia puutub üldse? Balti liiga koosneb ikka peamiselt Leedu ja Läti klubidest.
Mõtlen seda, et nimed ei loe, Rock on paberil jubekõva ja meid tambitakse, meie juhtkonda ja meie mängijaid, aga mis selgus, nimed paberil ei loe midagi ja sildistamine on veelgi mõttetum, tulemus on näha.
Marxxx

Postitus Postitas Marxxx »

gametime kirjutas:
marxx762 kirjutas:Kahju jah. Õnneks minu närvirakud ei kulunud, olin trennis aga ma ütlen aint üht:
mina olen positiivne, "Super Rock" näitas oma sisu eile, meie täna ja nimed paberil, võib samahästi kui põlema panna!
Mis see Rock siia puutub üldse? Balti liiga koosneb ikka peamiselt Leedu ja Läti klubidest.
tra mida sa ajad, me rock kaotas zalgirisele vähemaga kui meie ja siauliaiga pole me mängind, niiet ära peksa segast.
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Postitus Postitas vabakutseline »

Hooaja alguse kohta päris normaalne mäng- tulemuse poolest. Mängu küll ise ei näinud ja probleeme ei oska välja tuua, foorumist olen ma küll välja lugenud et viketabavus polnud just kõige parem. Sooviks statisikat näha kui keegi teab kust seda saab.
ddddd

Postitus Postitas ddddd »

vabakutseline kirjutas:Hooaja alguse kohta päris normaalne mäng- tulemuse poolest. Mängu küll ise ei näinud ja probleeme ei oska välja tuua, foorumist olen ma küll välja lugenud et viketabavus polnud just kõige parem. Sooviks statisikat näha kui keegi teab kust seda saab.
bbl.net
vabakutseline
Kasutaja
Postitusi: 1025
Liitunud: 26 Sept 2008, 17:27

Postitus Postitas vabakutseline »

Marxxx kirjutas:
gametime kirjutas:
marxx762 kirjutas:Kahju jah. Õnneks minu närvirakud ei kulunud, olin trennis aga ma ütlen aint üht:
mina olen positiivne, "Super Rock" näitas oma sisu eile, meie täna ja nimed paberil, võib samahästi kui põlema panna!
Mis see Rock siia puutub üldse? Balti liiga koosneb ikka peamiselt Leedu ja Läti klubidest.
tra mida sa ajad, me rock kaotas zalgirisele vähemaga kui meie ja siauliaiga pole me mängind, niiet ära peksa segast.
Rock kaotas küll väiksema vahega kuid Siauliai ei tohiks Zalgirisest tugevam olla.
Marxxx

Postitus Postitas Marxxx »

vabakutseline kirjutas:
Marxxx kirjutas:
gametime kirjutas: Mis see Rock siia puutub üldse? Balti liiga koosneb ikka peamiselt Leedu ja Läti klubidest.
tra mida sa ajad, me rock kaotas zalgirisele vähemaga kui meie ja siauliaiga pole me mängind, niiet ära peksa segast.
Rock kaotas küll väiksema vahega kuid Siauliai ei tohiks Zalgirisest tugevam olla.
Kust sa võtad et ei ole?
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4161
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Marxxx kirjutas:
vabakutseline kirjutas:
Marxxx kirjutas: tra mida sa ajad, me rock kaotas zalgirisele vähemaga kui meie ja siauliaiga pole me mängind, niiet ära peksa segast.
Rock kaotas küll väiksema vahega kuid Siauliai ei tohiks Zalgirisest tugevam olla.
Kust sa võtad et ei ole?
No ole nüüd realist.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Õnneks või kahjuks säästsin oma närve, aga pean siiski ütlema, et jätkub eestlaste trend oma edu maha mängida.
See käib nii meeskondade kui ka koondise kohta.

Vabandusi otsida on mõttetu, kuigi neid oleks palju.
Kohtunikud on nagu nad on, Leedus on koduvile, Eestis on Leedu vile ja muud ma lihtsalt hetkel öelda ei oskagi.
Suletud