Zalgiris-BC Kalev/Cramo [2.oktoober]

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
....

Postitus Postitas .... »

TDK kirjutas:Õnneks või kahjuks säästsin oma närve, aga pean siiski ütlema, et jätkub eestlaste trend oma edu maha mängida.
See käib nii meeskondade kui ka koondise kohta.

Vabandusi otsida on mõttetu, kuigi neid oleks palju.
Kohtunikud on nagu nad on, Leedus on koduvile, Eestis on Leedu vile ja muud ma lihtsalt hetkel öelda ei oskagi.
Eestis leedu vile :) h2sti öeldud :)
vaatleja

Postitus Postitas vaatleja »

marxx762 kirjutas:
Marxxx kirjutas:
vabakutseline kirjutas: Rock kaotas küll väiksema vahega kuid Siauliai ei tohiks Zalgirisest tugevam olla.
Kust sa võtad et ei ole?
No ole nüüd realist.
Eks paari kuu pärast loksuvad jõuvahekorrad paika, Zalgiris/Rytas võtavad oma koha sisse ja Siauliai jääb kolmandaks, aga pakun et hetke seisuga võib Siauliai vabalt Zalgirisele ära teha. Siauliai on juba hästi kokku mänginud ja pole sel hooajal kaotanud ühtegi mängu. Nad võitsid ka kontrollturniiriturniiri. Zalgiris aga pole veel täielikult koplekteeritud ja otsitakse mitut meest juurde. Parem on et Kalev nendega hljem mängib. Selline on reaalsus.
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

Kalev/Cramo peatreener Nenad Vucinic kahetses, et hoolealused ei suutnud viimastel minutitel võidušansist kinni haarata.

"Me kaotasime viimasel kolmel minutil rünnakul õige rütmi, ei suhelnud piisavalt ja andsime Kaunasele võimaluse ladusalt kombineerida," lausus juhendaja.

Ometi tunnistas Vucinic, et vähe kokku harjutanud hoolealused esitasid võitlusliku partii. "Mängijad olid enesekindlad ja mina olin enesekindel, et nad võivad hästi tegutseda, kuid peame veel palju vaeva nägema, et kujuneks hea meeskond."
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
TARTU BOSS

Postitus Postitas TARTU BOSS »

Statistika räägib tõtt: Linehan ja Pace tegid kahe peale 32 pealeviset, millest tabasid 10. Kaks isetsevat neegrit Kalevil jälle. Parmer, Mcfadgon, Pryor, Allen - nimekiri on lõpmatu.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Kalev4ever »

Ahh ää seleta!
Kaotuse üheks põhjuseks oli ka see, et Fox ja Linehan proovisid tihti kolmest visata.
Näitajad olid neil vastavalt siis 2/8 ja 3/8.
Võiks veidi tagasi hoida oma kolmestega, kellegile sööta või ükskõik!
Fear the prophet!
Raivo

Postitus Postitas Raivo »

Saatuslikuks said vabavisked mida kalevil ei olnud.Sama seis ka Rockil.Mängige mehed agresiivsemalt 1vs1.
artur

Postitus Postitas artur »

Kuidas see süsteem Balti liigas on? Kas jälle 2 esimest otse poolfinaalidesse ja siis 3-8 mängivad play-off süstemis või vahepeal veel mingid grupid?
pelmeen
Kasutaja
Postitusi: 206
Liitunud: 05 Apr 2008, 21:37

Postitus Postitas pelmeen »

Marxxx kirjutas:
gametime kirjutas:
marxx762 kirjutas:Kahju jah. Õnneks minu närvirakud ei kulunud, olin trennis aga ma ütlen aint üht:
mina olen positiivne, "Super Rock" näitas oma sisu eile, meie täna ja nimed paberil, võib samahästi kui põlema panna!
Mis see Rock siia puutub üldse? Balti liiga koosneb ikka peamiselt Leedu ja Läti klubidest.
tra mida sa ajad, me rock kaotas zalgirisele vähemaga kui meie ja siauliaiga pole me mängind, niiet ära peksa segast.
jube, kuidas mõni mees mõtleb ikka. umbes sama, et kalev kaotas kahega. viimased vabavisked ei tähendanud enam midagi
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Ah pelmeen, ära erutu selle peale, issanda loomaaed on kirju :)
Marxxx

Postitus Postitas Marxxx »

TDK kirjutas:Ah pelmeen, ära erutu selle peale, issanda loomaaed on kirju :)
Käi **** **** ja viimased vabavisked ei lugend jah midagi kuradi tross
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

ja mida siis Todorovicist arvata esimese mängu põhjal ,ei ütlegi oma kommentaare ,sest see jutt ,et oleme lauas ikkagi nõrgad on minu poolt siin juba palju propakeeritud.
Hendrik.
Kasutaja
Postitusi: 380
Liitunud: 05 Juun 2008, 23:37
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Hendrik. »

Marxxx kirjutas:
TDK kirjutas:Ah pelmeen, ära erutu selle peale, issanda loomaaed on kirju :)
Käi **** **** ja viimased vabavisked ei lugend jah midagi kuradi tross
Kuule marxxx rahune maha nüüd.
Tartu Rock!
hendrik
Kasutaja
Postitusi: 64
Liitunud: 23 Sept 2008, 15:16
Asukoht: haapsalu
Kontakt:

Postitus Postitas hendrik »

Hendrik. kirjutas:
Marxxx kirjutas:
TDK kirjutas:Ah pelmeen, ära erutu selle peale, issanda loomaaed on kirju :)
Käi **** **** ja viimased vabavisked ei lugend jah midagi kuradi tross
Kuule marxxx rahune maha nüüd.
ongi
Hendrik.
Kasutaja
Postitusi: 380
Liitunud: 05 Juun 2008, 23:37
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Hendrik. »

Nüüd teine Hendrik ka foorumis :D:D
Tartu Rock!
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

4 minutes left to play in the third quarter Gert Arbet made a long-range shot and gave his team a double-digit lead for the first time in this game - 52:42.

Miks Kalevi juhtkond pole rääkinud Gert Arbeti palkamisest :O:D ?


Allikas: http://www.bbl.net/index.php/b19sYW5nPW ... ZpZD05Nzkz
Suletud