Ventspils-BC Kalev/Cramo [4.oktoober]

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Krysver
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 22 Jaan 2008, 11:15

Postitus Postitas Krysver »

Linehan on lihtsalt nii lühike, et loomulikult on tal raske korvi alt sisse saada, samas tervus on tüübi hea külg, meelitab vigu välja.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Postitus Postitas KalevForever »

Minu jaox on uskumatu mees Kangur...Mai jõua lugeda mitmes kord see on,kui vastastel on viimane rünnak ja Kangur teeb vea.Järg kord kui vastastel on otsustav rünnak olen juba nõus raha mängu panema et Kangur selle kuidagi ***** keerata suudab.
vihane
Kasutaja
Postitusi: 396
Liitunud: 30 Sept 2007, 11:51

Postitus Postitas vihane »

ütleks et kui õiged mehed viskaaksid paneksime ventspilsile 30 pakki aga linehan või pace kes saavad 10/1 sisse siis pole midagi teha juu.
patu
Kasutaja
Postitusi: 336
Liitunud: 16 Apr 2007, 20:36
Asukoht: Tabasalu

Postitus Postitas patu »

KalevForever kirjutas:Minu jaox on uskumatu mees Kangur...Mai jõua lugeda mitmes kord see on,kui vastastel on viimane rünnak ja Kangur teeb vea.Järg kord kui vastastel on otsustav rünnak olen juba nõus raha mängu panema et Kangur selle kuidagi ***** keerata suudab.
Mulle tuleb hetkel meelde ainult Asveli m2ng kus kangur l6pus vea tegi.
Go Kalev Go :)
vihane
Kasutaja
Postitusi: 396
Liitunud: 30 Sept 2007, 11:51

Postitus Postitas vihane »

sellistel hetkedel on vaja meest nagu Kullamäe kes on otsustanud väga palju mänge oma kolmestega ka lootusetust olukorrast aga kalevil pole ühtegi nii kindla käega MEEST.
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

TARTU BOSS kirjutas:Ilus kaotus, sõbrad :D:D:D:D:D

Pean tunnistama, et Marxx jagab korvpallist rohkem kui mina.
Selle suurepärase mängu põhjal julgen prognoosida, et Baronsiga mängitakse veelgi paremini ja kaotatakse ainult 1 punktiga. ja ASKiga viiakse mäng lausa lisaajale, kus lutti saadakse.
Edu teile fännid, fantastiliselt ilusate kaotuste imetabasel teel :lol::lol::lol:
seda venda enam foorumis ei näe ka.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

vahet pole kes selle vea tegi, keegi pidi ju lätlasele pihta minema, kui too teravust lõi ja seal lätis see vile on kerge tulema :) ega ma veel kohtuniku süüdista, aga ma ei imestaks kui see viga kergelt antud oli. See ei ole ju loogiline , et kõik leedu-läti mängud lõppevad meie poolt tethud veaga!
Krysver
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 22 Jaan 2008, 11:15

Postitus Postitas Krysver »

Seda, et vusajat meil pole, oli näha juba enne hooaja algust. Kui Kriisa saaks enesekindluse kolmese taga, ning Arbet, siis oleks mingigi lootus.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

Ja Kangurile tuleb tõsiselt Kerde kallale saata! Ehk siis võtab Kangur ennast uuesti kokku!
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

tüüpiline kaotus...
nwo
Kasutaja
Postitusi: 49
Liitunud: 17 Juun 2008, 20:44

Postitus Postitas nwo »

tüüpiline algus eesti klubidele - alguses kaotatakse alati mitu mängu-paraku võivad need kaotuses lõpuks väga kalliks maksma minna -arvestades seda, et see aasta ainult 6 esimest play offi pääseb ja ventspils on ju otsene konkurent sellele kohale.
vaatleja

Postitus Postitas vaatleja »

jep. sellepärst oleks väga suureks plussiks olnud kui oleks zalgiriselt võit saadud ja napp kaotus ventspilsile on valus. aga kui eesti klubid võõrsil ei suuda võita, siis läheb raskeks edasipääsemine. ma kardan, et kahte eesti klubi me playoffis ei näe
nwo2

Postitus Postitas nwo2 »

ma kardan, et me ei näe ühtegi.ma ei näed küll hetkel sellest tugevast seltskonnast´(zalgiris, rytas, ventspils, barons, siauliai, ask) mõnda klubi kelle kalev või rock suudaks välja puksida sealt aga noh loodame parimat.
Krysver
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 22 Jaan 2008, 11:15

Postitus Postitas Krysver »

nwo2 kirjutas:ma kardan, et me ei näe ühtegi.ma ei näed küll hetkel sellest tugevast seltskonnast´(zalgiris, rytas, ventspils, barons, siauliai, ask) mõnda klubi kelle kalev või rock suudaks välja puksida sealt aga noh loodame parimat.
Ei ütleks, et asi võimatu on. Pigem tuleb selline hästi tihe seis, et üks võit või kaotus saab lõpus otsustavaks. Kui kaks suurt välja arvata, võivad teised kõik üksteisele kaotada. Lisaks tuleb KINDLASTI komistamisi Valmiera ja Neptunase vastu.
Eesti eest

Postitus Postitas Eesti eest »

vihane kirjutas:tra ajab vihale küll need kaotused alati kes kaotavad on eesti klubid millal me näeme võite kui üldse näeme ja etv pangu põlema ennast vsjo.


otsustaval rünnakul kulpi ikka ei saaks ja pallikaotus otsa tra on ahvid ikka.
Minu mäletamist mööda pani Kullamäe ülk aasta Riga ASK vennale kulbi viimasel sekil ja Tartu võitis tookord kodus. Nii et ära põe - shit happens anywhere, anytime & with anyone.
Suletud